انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 12:38pm

پاسخ به موضوع  [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی
 چه دستگاهی بخرم؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه از این شرکت بخری مطمئن باش که اصلی هست
بنده تجربه خرید داشتم البته نه واسه خودم واسه دوستان

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 15 اسفند1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mey$aM نوشته است:
دم همگی گرم مخصوصا امیر و کوبانی عزیز :x

سوال در مورد قیمت دستگاه: یه بنده خدایی از آشناها قراره از ترکیه برامون دستگاه بیاره، من به واسطه سایت ماینلب، نمایندگی های فروش در ترکیه رو پیدا کردم (سایت و آدرس)..مثلا :
http://www.adanadepar.com/gpx-5000-y...,pr-dt,23.html

البته این یه نمونه هست و تو کلیه 10 مرکز فروش کشور ترکیه قیمت این دستگاه همینه...حالا سوال اینه که با توجه به اینکه این فروشگاه ها نمایندگی اصلی فروش ماینلب هستن (تو خود سایت ماینلب اعلام کرده) ، میشه رو اصلی بودنشون حساب کرد دیگه؟ چون بعضی دوستان گفتن دستگاه های موجود در ترکیه تحت لیسانس هستن و ساخت خود استرالیا نیستن !! در حالیکه این صحبت خیلی منطقی به نظر نمیرسه..نمیدونم شایدم درست گفتن ولی با منطق من سازگار نیست چون خودم در بخش موبایل فعالیت دارم و این صحبتها رو درمورد گوشیهای موبایل هم میگفتن که مثلا کیفیت گوشیهای سونی که به اروپا ارسال میشه با اونایی که تو خاورمیانه هست فرق داره که کذب محضه ...مثلا 5000 رو میشه تو این سایت 4500 یورو خرید که به پول ایران میشه 17 تومن در حالیکه تو ایران تا 27-8 تومن قیمت میدن با این توجیح که اینا اصلی و ساخت استرالیا هست !

اقا میثم عزیز شما اگه تو سایت مینلب برید و قسمت از کجا خرید کنم رو کلیک کنید در کشور ترکیه چندین سایت رو برای شما نشون میده من جمله دپار توریسم و ادنا دپار..هردو نماینده مینلب هستن اما تفاوت قیمتشون زیاده چرا؟؟ادنادپار همیشه قیمتاش بالاست..اما دپار توریسم نه...الان زده17 میلیون جی پی5000 رو اما دپار توریسم زده نزدیک 14 میلیون..یه نکته ای رو که باید دقت کرد بحث ارزش پول ماست..شما لیر رو 1350 تومن در نظر بگیرین درصورتی که درهم 930 تومن هست.امارات کشور ارزونتری نسبت به ترکیه هست برای خرید.ترکیه قیمت ها رو بر اساس اقتصاد خودش میفروشه..یعنی همه کشورها اینطورن.ضمنا اینکه سایت های ترکیه ای دیر دیر اپدیت میشن و اساسا گذاشتن قیمت تو سایت درست نیست چون قیمت ها مدام تغییر میکنن و نمیشه یه قیمت ثابت توی سایت اعتماد کرد..الان که جی پی زد وارد بازار شده بقیه محصولات مینلب با افت شدیدی مواجه شدن بویژه سری جی پی ایکس..به حرف اینکه فلان جنس تقلبیه و فلان اصلی اصلا دقت نکن.رفتی بخری از هرکسی ،شماره پیامک مینلب رو داشته باش..سریال روی دستگاه رو بفرست یه دقیقه ای جواب میاد که ایا دستگاه اصل هست یا خیر.
اینم شماره پیامک شرکت مینلب
+61 458 727 727

شنبه 16 اسفند1393 - 6:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mey$aM نوشته است:

سوال در مورد قیمت دستگاه: یه بنده خدایی از آشناها قراره از ترکیه برامون دستگاه بیاره، من به واسطه سایت ماینلب، نمایندگی های فروش در ترکیه رو پیدا کردم (سایت و آدرس)..مثلا :

البته این یه نمونه هست و تو کلیه 10 مرکز فروش کشور ترکیه قیمت این دستگاه همینه...حالا سوال اینه که با توجه به اینکه این فروشگاه ها نمایندگی اصلی فروش ماینلب هستن (تو خود سایت ماینلب اعلام کرده) ، میشه رو اصلی بودنشون حساب کرد دیگه؟ چون بعضی دوستان گفتن دستگاه های موجود در ترکیه تحت لیسانس هستن و ساخت خود استرالیا نیستن !! در حالیکه این صحبت خیلی منطقی به نظر نمیرسه..نمیدونم شایدم درست گفتن ولی با منطق من سازگار نیست چون خودم در بخش موبایل فعالیت دارم و این صحبتها رو درمورد گوشیهای موبایل هم میگفتن که مثلا کیفیت گوشیهای سونی که به اروپا ارسال میشه با اونایی که تو خاورمیانه هست فرق داره که کذب محضه ...مثلا 5000 رو میشه تو این سایت 4500 یورو خرید که به پول ایران میشه 17 تومن در حالیکه تو ایران تا 27-8 تومن قیمت میدن با این توجیح که اینا اصلی و ساخت استرالیا هست !

اولا هیچ کدامشون ساخت استرالیا نیست همشون توی مالزی ساخته میشن اگه به کارتون دستگاها توجه کرده باشی همشون پشتشون نوشته ساخت مالزی. نکته بعد در مورد ریجستر کردن دستگاه با شماره پیامکی اصلا منطقی نیست قبلا هم در این مورد بحث شده ، دلیلش اینکه شما اگر 10 بار هم شماره رو پیامک کنید براتون جواب میاد که نباید اینطوری باشه قاعدتا فقط یک بار باید دستگاه ریجستر بشه این کار باعث میشه تقلبی کارها همون سریال رو روی چند هزار دستگاه بچسبونن و به مردم جای اصلی بفروشن . بنابر این هیچ جور نمیشه اصلی رو با تقلبی تشخیص داد خصوصا اینکه از خریداران ایرانی با قیمت بالا بخری و تقلبی از کار در بیاد دیگه واویلا هست . فقط موقع کار اصلی و تقلبیش مشخص میشه .

شنبه 16 اسفند1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لیبل و هلوگرام دستگاه اصلی غیر قابل کپی زدنه.چین با تمام پیشرفت و تخصصش تو کپی زدن نمیتونه هلوگرام و لیبلی دقیقا مثل لیبل دستگاه اصلی ماینلب تولید کنه.هیچ لیبلی رو هم نمیشه از یه دستگاه اصلی کند و روی یه دستگاه دیگه زد حتی اگه آخره هوش و استعداد هم باشیم.اگه لیبل و هلوگرام دستگاهی همون مشخصه ها و ویزگی های اعلام شده تو سایت ماینلب رو داشته باشه دستگاه اصلیه.ولی این امکان وجود داره که دستگاه اصلی رو درونش رو باز کرده باشن و دخل و تصرفی توش کرده باشن.یعنی هولوگرام و لیبل اصلی باشه ولی شخص متقلبی تو مدار نقص یا بدل ایجاد کرده باشه که اینم کار ایرانی هاست چینی ها اینکارو نمیکنن.یعنی در نهایت دستگاه اصلی رو باید از شخص مورد اعتماد و با تست هولوگرام و تست خاک بخرید.

شنبه 16 اسفند1393 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
Mey$aM نوشته است:

اولا هیچ کدامشون ساخت استرالیا نیست همشون توی مالزی ساخته میشن اگه به کارتون دستگاها توجه کرده باشی همشون پشتشون نوشته ساخت مالزی. نکته بعد در مورد ریجستر کردن دستگاه با شماره پیامکی اصلا منطقی نیست قبلا هم در این مورد بحث شده ، دلیلش اینکه شما اگر 10 بار هم شماره رو پیامک کنید براتون جواب میاد که نباید اینطوری باشه قاعدتا فقط یک بار باید دستگاه ریجستر بشه این کار باعث میشه تقلبی کارها همون سریال رو روی چند هزار دستگاه بچسبونن و به مردم جای اصلی بفروشن . بنابر این هیچ جور نمیشه اصلی رو با تقلبی تشخیص داد خصوصا اینکه از خریداران ایرانی با قیمت بالا بخری و تقلبی از کار در بیاد دیگه واویلا هست . فقط موقع کار اصلی و تقلبیش مشخص میشه .

شماره سریال تنها ک نیست.شماره سریال و اسم رمز روی هولوگرام رو ک فقط با کارت مخصوص قابل مشاهدست رو باید اس ام اس کرد..اسم رمز و هولوگرام مخصوص رو نمیشه کپی زد جانم.جی پی پنج هزار رو استرالیا میزنه هنوز..اونیم ک مالزی میزنه ۴۵۰۰ هست چون امتیازشو خریده.مملکتای مردم قانون داره و اگه دست از پا خطا کنن حالیشون میکنن.قوانین کپی بین المللی هم جای خود داره.ایران نیست ک از بس بی قانونی جاریه ذهنیتشون هم خراب باشه..داداش توصیه میکنم ی بلیط هواپیما بگیری رفت و برگشت با هزینه ویزا میشه ی میلیون.برو دبی خیابون خلیج جنب دیره ادرسش تو سایت مینلب هست..با قیمت مناسب بکیر و برگرد.

شنبه 16 اسفند1393 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان فدات شم بعد تو فرودگاه ایران بهت گیر نمیدن .؟ دخلتو نمیارن ؟ زندون نمیری ؟ دستگاهتو مصادره نمیکنن ؟ اگه این خبرا نیست من فردا میرم کسی خواست پول بده واسش بیارم ......خخخخ

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 16 اسفند1393 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تقلبش هم سریال داره هم هلوگرام و هم اون اینه ای که میشه سریال رو دید . هیچ فرقی نداره ، فقط رنگ هلوگرام هست که کمی فرق داره یا نداره .
اوردنشم با لنج هست با هواپیما میشه ولی کار ما نیست فقط کار برادران سپاهی صاحب اسکه و فرودگاه هست .

شنبه 16 اسفند1393 - 5:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وقتی از نمایندگی مورد تایید شرکت ماینلب در ترکیه یا دوبی جنسی خریداری بشه، امکان نداره تقلبی از آب در بیاد ! صحبت دوستان در مورد تقلبی بودن دستگاه در صورتی که تو ایران خریداری بشه قبول دارم اما نه دیگه از نمایندگی
بحث سر تقلبی و ..نیست، از این بابت خیالم راحته چون از نمایندگی میگیریم، فقط سوالم در مورد ساخت خود استرالیا یا تحت لیسانس بودن بود اینکه نمیدونم موقع خرید از خود نمایندگی با چه چیزی روبرو میشیم آمادگیشو داشته باشیم!
ضمنا امیر جان در مورد اختلاف قیمت تو ترکیه ، چیزی که من دیدم بخاطر لوازم جانبی هاشون بود، اونی که لوازم جانبیش بیشتره گرون تره وگرنه سایت تک تک نمایندگی ها رو رفتم نگاه کردم قیمت خام دستگاه یکی بود و یکسری هم که به یورو قیمت داده بودن منم تبدیل کردم به پول ایران :)

یکشنبه 17 اسفند1393 - 9:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

این آموزش تشخیص دستگاه اصلی و غیر اصلی رو که توسط خود شرکت ماینلب تو سایتش گذاشته رو درست کردم دیدنش خالی از لطف نیست:

https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=2417

یکشنبه 17 اسفند1393 - 3:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
امیر جان فدات شم بعد تو فرودگاه ایران بهت گیر نمیدن .؟ دخلتو نمیارن ؟ زندون نمیری ؟ دستگاهتو مصادره نمیکنن ؟ اگه این خبرا نیست من فردا میرم کسی خواست پول بده واسش بیارم ......خخخخ

گفتم با هواپیما برو و برگرد نگفتم بارو با هواپیما بیار داداششششش...بار و باید بده یه لنج مطمین تا براش بیارن اینور..یکی که نیاد اینور دبه کنه و بگه اقا خبری نبود.

سه شنبه 19 اسفند1393 - 5:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure