انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:09pm

پاسخ به موضوع  [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی
 چه دستگاهی بخرم؟! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به دوستان
بنده با جفت این دو دستگاه یعنی لورنز z1 1 و gpx 5000 کار کردم
gpx 5000
بهترین حسن gpx تفیکیک قابل قبولش هست در حالی که لورنز تفکیکی که ارائه میده زیاد قابل قبول نیست
عمقی که gpx میزنه کمتر از لورنزه شاید بشه گفت نصف لورنز , بعضی از دوستان میگن که میشه برای gpx لوپ بزرگتر ساخت و به عمق زنی لورنز رسید , در جواب این دوستان عرض کنم که مگه خود شرکت مینلب این مسئله بفکرش نمی رسیده ؟ بنده با یک نفر در این مورد حرف زدم و ایشون گفت بشخصه با نماینده اصلی شرکت مینلب در ترکیه این موضوع رو مطرح کردم و ایشون کلی به من خندیدن ,شخص نماینده خودش اظهار کرده که میشه برای gpx لوپ بزرگتر ساخت ولی دیگه نمیشه به بی خطا بودن gpx و تفکیک اون دل خوش کرد
پس شما حداکثر عمقی که میتونی با gpx به اون برسی دو متر هست و نه بیشتر در حالی که این مقدار برای لورنز با لوپ 1*1 حدود 4 تا 5 متر هست
واکنش gpx به سنگهای معدنی و املاح بسیار کمتر از لورنز است و به همین دلیل خطای بسیار کمتری داره
تنظیمات gpx خیلی پیچیده تر از لورنز میباشد در حالی که در لورنز تنظیمات پیچیده نیست و تمام تنظیمات در صفحه در تمام لحظات در مقابل اپراتور قابل رویت است
از لحاظ قیمت لورنز قیمت بیشتری داره و از لحاظ اپدیت نرم افزار پشتیبانی میشه ولی قیمت gpx کمتره اما اپدیت نرم افزاری نداره

در کل من خودم لورنز رو بیشتر پسندیدم چون تا 5 متر هم ازش دیدم که بزنه درسته که نسبت به gpx خطای زیادتری میزنه ولی اگه واقعا زیاد با لورنز کار کنی و به قولی خدای اپراتوری لورنز بشی تا چهار هم میتونی تشخیص بدی که خطا زده یا نه و همین طور جنس هدف اهنی است یا غیر اهنی
موفق باشید دوستان

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 2:49pm

جی پی بالوپ 18اینچش رو اکثرا کار کردن عمقشم میدونن اگه بیشتر از عمق با لوپ 18 اینچ میخوای باید کسی رو پیدا کنی که با لوپهای 24 و 40 اینچ که شرکت کویل تک میزنه کارکرده باشه ببینی دستگاه با اونا چجوریه آیاثبات داره وو..... میگن میتونی به عمق3یا3.5برسی . میگن ولی باز ازیه نفربپرس کارکرده باشه
فقط یه کلیپ تو یو تو ب. هست که با کویل 40 اینچ طرف کارمیکنه اونم ببین
عجله نکن

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 4:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی بده که :| یکی تفکیکش خوبه یکی عمق زنیش
اگه میشد به هر نحوی تا 2.5 متر روی 5000 حساب کرد دیگه شک نمیکردم و میگرفتمش چون تو منطقه ما هر فلزیابی میاد از هر 5جایی که تست میگیرن، دو-سه جاشو میگه بار داره در حالی که نداره !! :D حالا این z1 که جدید هم هست مطمئنید تفکیکش جالب نیست؟
دل میگه بریم مدل 7000 ماینلب رو بگیریما ..تا برسه دستمون فکر کنم 37-8 تومنی آب بخوره حداقل خیلمون راحته :-? البته باید تستهای اونم دید ولی با توجه به اینکه طبق گفته سایتش 40 درصد عمق بیشتری رو سنس میکنه خیالمون راحته

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب کوبانی از توضیحات کامل شما بسیارسپاسگزارم .

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله چنگیز خان توضیحات جناب کوبانی مختصر ،مفید و جالب بود . بنده هم از ایشان تشکر میکنم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام . ممنون کوبانی عزیز موفق و سلامت باشی .

جمعه 14 اسفند1393 - 12:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خواهش میکنم دوستان گلم

همگی زنده و سلامت باشید.

@};- @};- @};- @};- @};-

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

جمعه 14 اسفند1393 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
bad tiger نوشته است:
درود دوستان عزیز
بسیار ممنون از راهنمایی های شما عزیزان
اما در راهنمایی هاتون قیمت دستگاه رو نیز مد نظر داشته باشید
دستگاهایی که نام بردید قیمتی بیش از 35 میلیون دارن که با سقفی که دوست ما تایین کردن هم خوانی نداره
مولا یار همگی

نه داداشممم..کجاش 35 میلیونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟gpx5000 الان 18 میلیونه و gpx4500 پانزده میلیونه....اگه دوستمون بخواد خودم واسش میارم.

امیر جان بسیار ممنون از اطلاعات ارزشمندتون
مولا یارت

این نیز بگذرد

جمعه 15 اسفند1393 - 4:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون داداش تایگر.
برای مایی ک تو جنوبیم اصلا لورنز زد وان کارایی نداشت..اینقد خطا میزد که بچه ها خسته شدن و فروختنش..مگه ادم چقد حوصله داره هی زمین و بکنه..اقای کوبانی درست میگن اما این دوستمون اقا میثم چقد باید تلاش کنه تا بشه خدای اپراتورها و بتونه با لورنز کار کنه؟؟!!! تنظیمات جی پی اصلا پیچیده نیست..خداقل برای من ک سادست..تنظیمات کلیش بصورت فیلم تو یوتیوب هست حدود ۵ دقیقست.من ب شخصه به بارهای بیشتر از دو نیم متر هیچ اعتقادی ندارم.یه کوزه سکه طلا پیدا کن و بفروش و بشین زندگی کن.دفینه و اینها رو بیخیال شین به خطراتش نمی ارزه.یاحق

جمعه 15 اسفند1393 - 6:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

دم همگی گرم مخصوصا امیر و کوبانی عزیز :x

سوال در مورد قیمت دستگاه: یه بنده خدایی از آشناها قراره از ترکیه برامون دستگاه بیاره، من به واسطه سایت ماینلب، نمایندگی های فروش در ترکیه رو پیدا کردم (سایت و آدرس)..مثلا :
http://www.adanadepar.com/gpx-5000-y...,pr-dt,23.html

البته این یه نمونه هست و تو کلیه 10 مرکز فروش کشور ترکیه قیمت این دستگاه همینه...حالا سوال اینه که با توجه به اینکه این فروشگاه ها نمایندگی اصلی فروش ماینلب هستن (تو خود سایت ماینلب اعلام کرده) ، میشه رو اصلی بودنشون حساب کرد دیگه؟ چون بعضی دوستان گفتن دستگاه های موجود در ترکیه تحت لیسانس هستن و ساخت خود استرالیا نیستن !! در حالیکه این صحبت خیلی منطقی به نظر نمیرسه..نمیدونم شایدم درست گفتن ولی با منطق من سازگار نیست چون خودم در بخش موبایل فعالیت دارم و این صحبتها رو درمورد گوشیهای موبایل هم میگفتن که مثلا کیفیت گوشیهای سونی که به اروپا ارسال میشه با اونایی که تو خاورمیانه هست فرق داره که کذب محضه ...مثلا 5000 رو میشه تو این سایت 4500 یورو خرید که به پول ایران میشه 17 تومن در حالیکه تو ایران تا 27-8 تومن قیمت میدن با این توجیح که اینا اصلی و ساخت استرالیا هست !

شنبه 15 اسفند1393 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure