انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:20pm

پاسخ به موضوع  [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 چه دستگاهی بخرم؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولا دستگاهای دستساز داخلی بدون تعارف همشون اشغالن پولت رو اتیش بزن اگه زیادی اومده تا اینکه بدی این اشغالها رو بخری دوما مگه زرات کیلیویی هست که 70 درصد میتونه حذف کنه یا 80 درصد حذف کنه مگه میشه درصد برای این کار مشخص کرد این یعنی کلاهبرداری.

جمعه 12 دی1393 - 5:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا سعید سلام.اگه واقعا قصد خرید داری من راهنماییت میکنم.در صورت لزوم پیام بده.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 15 دی1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
از همه دوستان و اساتید میخوام که اگه لطف کنن من رو راهنمایی کنن خواهش میکنم.
من بعد از چندماه گشتن بین فروشنده های دستگاه به به یک دستگاه رسیدم که فروشنده با تمام شرایط من مشکلی نداره و به هر شکلی که من بخام تست میده.
یه فلز جدید رو به حجم یک لیوان از جنس مس رو تو عمق 70سانتی تحویل میده.
سیستم تا حدودی کاره ایرانه.
این هم مشخصاتش هستش
امکانات دستگاه قدرتمند چند کاره : Hoker.F5
سیستم pi
کارکرد به ۳ حالت پالسی ، تصویری و شعاع زنی

این دستگاه قادر است تصاویر اسکن شده در لپ تاب را بصورت سه بعدی نشان دهد و تمامی فلزات و حفره ها را برای شما اسکن کند

قابلیت بالانس شدن و حذف ذرات در مناطق آلوده (شوره زار ، مرطوب ، کوهستانی ، جنگلی ، آهکی)

هماهنگ و بالانس شدن اتوماتیک با خاک منطقه

حذف ذرات تا 70درصد

قابلیت کار در محیط بارانی

دارای ثبات و پایداری عالی

قابلیت تفکیک و جداسازی فلزات و حسایت بیشتر نسبت به طلا

قابلیت تفکیک و نفوذ در اعماق بالا

توانایی کاوش در زمین های سفت وسخت

قدرت تشخیص نقطه و عمق هدف

قابلیت کارکرد در دمای زیر صفر

داری دفترچه راهنمای فارسی

۶ ماه گارانتی ، ۵ سال خدمات

شعاع کاوش 500متر

عمق اسکن مفید 8 متر

حداکثر عمق نفوذ برای فلز جدید 5 متر

حداکثر عمق نفوذ برای فلز قدیم 8متر

قیمت: 18 میلیون تومان
از دوستان خواهش میکنم نظر بدن... :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

ای بابا.بازهم تبلیغات یه دستساز دیگه توی فلزجو.
همه برامون قابل احترامند.
فقط کم تجربه ها کمی دقت کنند و مواظب پولهاشون باشند.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 16 دی1393 - 6:15pm

findar بخر
عالیه

www.sensoft.ca

دوشنبه 6 بهمن1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط جی پی ایکس مینلببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب...اینو بخر داداشمممممممممممممممم..ایرانی و از اینچیزا نخر..به هیچ دردی نمیخورن.خیلی مواظب باششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش.ایرانی نخر پشیمون میشیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی داداشم.دستگاهی رو بخر که اگه نتونستی باهاش چیزی پیدا کنی برا فروشش مشکلی نداشته باشی.پس مینلب بخر..مینلب که تو هر سایتی بری.ایرانی یا خارجی جوابشو پس داده عزیز.یا حق

دوشنبه 6 بهمن1393 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
من یه تاپیکی برای گرفتن راهنمایی جهت خرید دستگاه تو همین بخش بحث آزاد زدم، گفتن جاش اینجا نیست و حذف شد ! سرچ کردم ببینم بقیه کجا تاپیک میزنن دیدم همشون تو همین بخش بحث آزاد هست :| بعد از حذف تاپیک معمولا یه لینکی به صورت اتوماتیک برای کاربر ارسال میشه که تاپیکت رفته فلان جا ! در کل این روش مدیریت درست نیست ما هم مدیر فروم بودیم و هستیم !

حالا بگذریم! الان من باید سوالمو کجا بپرسم؟ اینجا تو تاپیک مردم؟یا تاپیک جدید؟ تاپیک جدید رو کجا باید ایجاد کنم؟!

سه شنبه 12 اسفند1393 - 4:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا میثم تاپیکتو درست اومدی عزیزم به تیتر موضوع هم یه نگاهی بندازی بد نیست سوال کردنت که حالا باید سوالمو کجا بپرسم که دیگه توجیهی نداره که

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 12 اسفند1393 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز بهترین گزینه ها
gpx 4500 یا gpx 5000
و lorenz z1

رفقای من هر دو شون رو دارند و از هر دو تاشم راضی هستند

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 12 اسفند1393 - 6:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون رامین جان
از اونجایی که این تاپیک، به صورت مرجع و تاپیک مهم معرفی نشده و توسط یه کاربر عادی مثل خودم و با یه پست عادی شروع شده فکر نمیکردم همین جا باشه :)
اوکی..سوال من که از چند نفر پرسیدم و اینجا هم میپرسم تا اطمینان کامل بدست بیارم :

ما چندتا رفیقیم که میخوایم شراکتی دستگاه بگیریم تا سقف 25-6 تومن

1- شرایط منطقه مورد کاوش: کوهستانی و دارای خاک و سنگهای معدنی (آهن و بعضا طلا) ..سرشار از قلوه سنگ و خاک رس (البته نه همه جاش ولی اغلب)
2- عمق هدف : بارهایی که تا حالا دراوردن از عمق 1.5 متر بوده تا 2.5 و خیلی کم تو 3 متر
3- نوع هدف : بیشتر آثار دوران اسلامی - کوزه های سکه طلا و نقره - مجسمه و ظروف برنزی و طلا و نقره - زره و شمشیر و ... (در کل حجم بار، متوسط هست و کم نیست یعنی حداقل 7-8 کیلو فلز داره)

بهترین دستگاه های معرفی شده تو این رنج قیمت : Lorenz X6 -- GPX 5000 -- CTX 3030
بر اساس نظرات دوستان :
لورنز رو میگن عمق بالا تا سقف 3 متر رو میزنه (با لوپ 1*1) ولی تفکیک ضعیفی داره و تو منطقه ما اذیتمون میکنه یه عده هم میگن اگه اپراتوریشو بلد باشی مشکلی نیست
GPX 5000 رو میگن یه دستگاه مختص طلایابی هست اون هم در عمق های کم و خیلی برای اهداف ما بدرد نمیخوره مخصوصا اینکه نمیتونه خیلی تو عمق ، اهداف غیر طلا رو سنس کنه! استناد میکنن به سایت خود ماینلب و اینکه اینو صرفا یه طلایاب معرفی کرده...یه عده هم تکذیب میکنن و میگن خیلی خوبه! البته یه مشکلی هم که داریم ظاهرا اصلش حدود 28-9 تومن می افته !
CTX 3030 رو خیلی تعریف میکنن، جزو کم خطاترین دستگاه هاست و مخصوص هر نوع دفینه اما عمق زیادی نمیشه ازش گرفت مگر با لوپ 17 اینچ اونم نهایتا تا عمق 220 سانتیمتر

ممنون میشم بتونم از تجارب شما استفاده کنم @};-

سه شنبه 12 اسفند1393 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mey$aM نوشته است:
ممنون رامین جان
از اونجایی که این تاپیک، به صورت مرجع و تاپیک مهم معرفی نشده و توسط یه کاربر عادی مثل خودم و با یه پست عادی شروع شده فکر نمیکردم همین جا باشه :)
اوکی..سوال من که از چند نفر پرسیدم و اینجا هم میپرسم تا اطمینان کامل بدست بیارم :

ما چندتا رفیقیم که میخوایم شراکتی دستگاه بگیریم تا سقف 25-6 تومن

1- شرایط منطقه مورد کاوش: کوهستانی و دارای خاک و سنگهای معدنی (آهن و بعضا طلا) ..سرشار از قلوه سنگ و خاک رس (البته نه همه جاش ولی اغلب)
2- عمق هدف : بارهایی که تا حالا دراوردن از عمق 1.5 متر بوده تا 2.5 و خیلی کم تو 3 متر
3- نوع هدف : بیشتر آثار دوران اسلامی - کوزه های سکه طلا و نقره - مجسمه و ظروف برنزی و طلا و نقره - زره و شمشیر و ... (در کل حجم بار، متوسط هست و کم نیست یعنی حداقل 7-8 کیلو فلز داره)

بهترین دستگاه های معرفی شده تو این رنج قیمت : Lorenz X6 -- GPX 5000 -- CTX 3030
بر اساس نظرات دوستان :
لورنز رو میگن عمق بالا تا سقف 3 متر رو میزنه (با لوپ 1*1) ولی تفکیک ضعیفی داره و تو منطقه ما اذیتمون میکنه یه عده هم میگن اگه اپراتوریشو بلد باشی مشکلی نیست
GPX 5000 رو میگن یه دستگاه مختص طلایابی هست اون هم در عمق های کم و خیلی برای اهداف ما بدرد نمیخوره مخصوصا اینکه نمیتونه خیلی تو عمق ، اهداف غیر طلا رو سنس کنه! استناد میکنن به سایت خود ماینلب و اینکه اینو صرفا یه طلایاب معرفی کرده...یه عده هم تکذیب میکنن و میگن خیلی خوبه! البته یه مشکلی هم که داریم ظاهرا اصلش حدود 28-9 تومن می افته !
CTX 3030 رو خیلی تعریف میکنن، جزو کم خطاترین دستگاه هاست و مخصوص هر نوع دفینه اما عمق زیادی نمیشه ازش گرفت مگر با لوپ 17 اینچ اونم نهایتا تا عمق 220 سانتیمتر

ممنون میشم بتونم از تجارب شما استفاده کنم @};-

با درود
اگر عمق هدف شما بیش از 1.5 هست فقط لورنز رو انتخاب کن اگه تا 1.5 هست 5000 رو انتخاب کن . هیچ دستگاه بدون عیب نیست مثلا لورنز عمق خوبی میزنه اما بخاطر لوپ بزرگ زود از بالانس خارج میشه و زمین کمی رطوبت داشته باشه بوق الکی زیاد میزنه اگه عمق بیش از 1.5 مورد نظرت هست چاره ای جز انتخاب لورنز نداری. و مشکلاتشم باید قبول بکنی. یا هر دو دستگاه رو با هم بخری.

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 7:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure