انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 5:01am

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون بخاطر توضیحاتی که دادید مهندس
فقط این وسط چند چیز باید مشخص بشه.
اول اینکه گفتید یکی از دوستان ایشون به شما گفتن که خود ایشون هنوز نمیتونه با فانکش کار کنه و ردیابی کنه؟؟ میشه توضیح بدید کدوم یک از دوستان ایشون بودن؟؟ دقیق اسم ببرید اینجا که همه چیز مشخص بشه.بفهمیم اینجا با کی طرف هستیم.اینجور نمیشه که بگید یکی گفته فلان چیزرو
در مورد هوایی شدن منم اصلا نگران نباشید.من الکی هوایی نمیشم که بخوام سریع هم نظرمون عوض کنم.
یکی از خصلت های شما هم توی این دو سالی که میشناسمتون اینه که همیشه همه چیز رو جنان میپیچونید که اصلا هر کسی بیاد این وسط اینارو بخونه میگه وای معلومه درست داره میگه.توی پست هاتونم وقتی اینجور وضعیت ها پیش میاد معلومه.
در مورد اقای مارتین هم نمیدونم چراشما اینقدر زود قضاوت میکنی؟؟ واقعا اگر ایشون اینجور کاری کرده خب کاری نداره..سایت رو که شما داری برید بسازید اون مدار رو ببینید همینجوری هست یا خیر..ایشون دقیق توضیح دادن که میتونن با این ایسی این فرکانس رو درست کنن ولی بدلیل انیکه مقدار دامنه ولتاژ 0.6 ولت خروجیش بود از این ایسی استفاده نکرده..چون دامنه ای که ایشون نیاز داشته بیشتر از این چیزا بوده و توی فیلم هم معلوم هست.شما به کسی اجازه نمیدی بیاد توضیح بده.ایشون با مولتی متر فرکانس دقیق رو گرفتن و شما میگید میانگین دو فرکانس هست این فرکانس چون پرش داره و بخاطر همین نمیشه در ردیابی ازش استفاده کرد..خیلی وارد جزییات نمیشیم.
بنده اقای مارتین رو یک سال هست میشناسم و میدونم که ایشون دارن چیکار میکنن و کارهایی که روی این مدار هم انجام دادن رو با خبر هستم.این فانکشنی هم که شما میگید به درد ردیابی نمیخوره برعکس نظریه شما واسه ردیابی ساخته شده و همه امکاناتی که شما فکرش رو بکنید درش گنجونده شده.بیشتر دوستان هم عاشق وزن گرفتن هستن و اینم بگم که همین مد هم روی این ردیاب گذاشته شده. ~O)
حالا فکر نکنید اومدم تبلیغ چیزی رو بکنم.من چیزی رو که دیدم دارم میگم چون اگر ندیده بودم عمرا بیام حرف الکی اینجا بخوام بزنم.چند مورد از این امکانات رو هم مثل اینکه به اقای جاوید گفتن که در صفحات قبل توسط اقا جاوید گذاشته شده و نیازی نیست که دوباره بخوایم توضیح بدیم.
به هر حال زود قضاوت کردن در مورد کسی خوب نیست.
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 5 آذر1393 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
خوب دوست عزیز مشکل منم همینه
تا کی حفاری بی نتیجه؛ تا کی تلف کردن عمر؛ تا کی تلف کردن هزینه؛ تا کی سرو کله زدن با خطاهایی که قابل حل هستن؛
تا کی؟

عزیزم من اینجام و سعیم اینه که این مشکلات رو حل کنیم!!! با کسی پدرکشتگی ندارم که..!! اتفاقا با همه عزیزان ارتباط خوبی دارم و کوچیک همه تون هم هستم.
اما با کمال تاسف تا میخوایم یه نتیجه بگیریم همه شروع به سفسطه گرایی و تعریف و تمجید الکی و فلسفه بافی و قربون صدقه رفتن و طرفداری بیخود و بیجهت میکنند و آخرشم بدلیل عدم آگاهی و صرفا با دیدن حرفای قلمبه سلمبه ؛ به تقلید صرف روی میارن و رو مسئله مورد نظر سرپوش گذاشته میشود و نتیجه ش هم عدم نتیجه گیری و عدم آگاهی کاربران نسبت به واقعیت موجود میشود.

باید هم منو بابت تند حرف زدن در بعضی مواقع ببخشید چون می بینم که بدلیل عدم آگاهی عزیزان میان طرفداری بیجهت میکنن عصبی میشم.

بهتره به جای تعصب و تعلق خاطر به کس خاصی با دید تیزتر و بازتر به مسئله نگاه کنیم و ببینیم مشکل کجاست و در پی رفع اون بر بیاییم.
اگه هم حس همکاری اینجا وجود ندارد خوب من از همه تون عذر میخوام که دلم میخواد با کسی همکاری کنم و مشکلی رو حل کنم.

اگر کسی دلش نمیخواد مشکلی رو حل کنیم اگر کسی دلش نمیخواد من صحبتی کنم اگر کسی نمیخواد من مشکلات رو بازگو کنم لطفا با صراحت بگید که آقا ما میخوایم با این مشکلات حال کنیم دهنتو ببند چشم من دهنمو می بندم تا بیش از این باعث گمراهی شما عزیزان نشم.

اگر هم دوس داشتید این بار با دلیل میام جلو ولی چشمم آب نمیخوره ؛ تا اینجا فهمیدم که کسی چشم دیدن حقیقت رو نداره و میدونم که این مدارک و دلایل رو بازگو کنم باز همین آش و همین کاسه ست و متاسفانه به جای حل مشکل ؛ مشکلات رو دوچندان خواهد کرد.

خداوندا ما و سرزمین مارا از دروغ و آسیب و گمراهی محفوظ بدار. @};-
در پناه حق

جناب کانی حرفاتون بدلم نشست واقعا درسته تشکر :-BD

چهارشنبه 5 آذر1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام چقدر کامنت گذاشتن دوستان و من در ابتدا باید از سهیل عزیز معذرت بخوام که تاپیک ایشون به این سمت کشیده شده دوست عزیز ببخش و براتون ارزوی موفقیت میکنم و من سعی میکنم یه تاپیک جدید باز بکنم و اونجا جواب دوستان رو میدهم...ولی اصلا باور نمیکردم یک اتمگا 16 و یک کریستال 16 مگاهرتز اون هم روی یک بورد باعث رنجش تعدادی بشه...برای من جای سوال داشت که اگر دستگاه خوبی بود منظور 35 دیگه جای ناراحتی و این همه کامنت نیست یا اگر طرح من هم بهتر از طرح طراح ردیاب هست و اگر ادم منطقی بود منظور طراح ...میومد جلو و من رو تشویق میکرد چون کار هر کسی نبود ولی راه دیگر یعنی من بهترم بقیه چیزی حالیشون نیست رو در پیش گرفتن... و باید از کسانی که باعث شدن من به جایگاه امروز یعنی طراحی یک فانکشن خوب و مدارات دیگر در این زمینه شدم رو تشکر بکنم چون اگر طرح مد ازاد 35 خوب بود من این فانکشن رو طراحی نمیکردم و جای تقدیر داره که این طرح 35 تو مد ازاد منو قانع نکرد و خودم دست به کار شدم و ممنون مدیر حمید کارت درسته ...من در کامنت هام گفتم شرکت اتمل سازنده این ایسی هست طراحانشون فکر همه چیز رو کردن اگر ما یه چیزهای رو نمیدونیم مقصر شرکت اتمل نیست ما مقصریم چون راه روش تحقیق رو بلد نیستیم ولی من بلدم میدونم چه کار باید بکنم...و تا یادم نرفته من نگفتم از dds استفاده کردم و جالبه دوستی که گفته بود dds خوب نیستن خوب ادم حسابی شما اصلا چیزی رو که نمیدونی برای چی میای نظر میدی تمام فانکشهای جدید دنیا از dds استفاده میکنن پس اون دوستان ول معطل هستند در کل برای ردیابی شما اگر یک فانکشن خوب نداشته باشی چگونه میخوای سرچ بکنی اگر دقت نداشته باشی چگونه میخوای تفکیک بکنی پس برای ردیابی باید از فانکشن خوب استفاده بکنی اینو بدون که اگر خوب نباشه همش اهن زنگ زده و استخوان گیرت میاد....خوب اشتباه ما این بود که از اول نرفتیم از سازنده بخواهیم فیلم کارکرد دستگاه رو بهمون نشون بده لاقل طراح برای یکبار تو عمرشون فقط و فقط از قسمت مد ازادش یک فرکانس خروجی میگرفتن تا ما میفهمیدیم چه خبره بعد اینطور متضرر نمیشدیم ولی من ردیاب رو برای یادگاری نگه داشتم این 35 منظورمه تا درس عبرت باشه برام..و یه جا دیدم مدیر حمید نوشته یکی از دوستانش گفته این بابا اصلا بلد نیست با دستگاهش کار بکنه از نظر من این ادم یک شیاد هست یک اشغال به تمام معنا و از جناب مدیر حمید جای تعجب دارم که شما مثل بقیه مدیران ایرانی چه مدیر کارخونه یا مدرسه حرف شنوی از کسی داری بدون تحقیق چیزی رو نمیگن دوست عزیز من خودم مسئول قسمت هستم پرسنل زیر دست دارم اگر با پرسنلم بخوام مثل شما رفتار بکنم که فایده نداره برعکس سمتم دوست عزیز در مورد کالیبراسیون هست با دستگاها اندازه گیر بخوبی اشنا هستم میدونم دقت و خطا چیه...و اینکه گفتید که این طرح نیست این طرح تو نت هست باز میبینم ناراحت شدی اگر طرح نیست چرا خودتون تو 35 اجرا نکردید تا این بندگان خدا دچار این مشکلات نشن این که کاری نداره هر وقت تو نت بودی این طرح رو که میدیدید میگذاشتی تو سایت که بقیه استفاده بکنن حال که ما طرح دادیم یادتون افتاده بعد از این همه وقت بلاتکلیفی خلق اه این طرح تو نت هست شما که کاری نکردی خوب میخواستی زودتر بیای بگی ...من خوشبختانه از این طرح استفاده نکردم تماما با زبان شیرین سی این فانکشن نوشته شده ...و باید از اقا سهیل تقدیر کرد که اومد طرحشون رو دادن من بهشون افتخار میکنم کارش درسته ولی شما چه کاری کردید چیزی نگفتید چون میدونستید این بنده خداها هنوز باید کار بکنن ولی طرح من اون هم رو یک برد بورد ساده شما رو به واکنش واداشت چرا کارت درست بود میومدی تو خصوصی میگفتی یا علنا تو خصوصی میگفتی اقا مارتین طرحتون جای اشکال داره اصلا پولی نده اینجا تبلیغ نکن ولی موضوع رو کشش دادی خوشم میاد کلی پول این شرکتهای اینترنتی از شرکت فلزجو سود کردن چون کلی ببیننده داشته خوش به حال مراکز فروش اینترنتی....بنده خدا یادمه شما و چند نفر دیگه گفتید نمیاد دیگه اظهار نظر بکنی برای ردیاب ولی زودی توبه کردید چرا...و دوست عزیز جناب میرزا واقعا به نکته خوبی اشاره کرده بودن اگر اسمشون رو اشتباه کردم ازشون معذرت میخوام در کل ردیابی از اسمش معلومه ردیاب هست نه نقطه زن ردیاب فقط و فقط 50 درصد کار رو مشخص میکنه ای کسانی که میری ردیابی بدونی ردیابی کار اسونی نیست حتما حتما نقطه زن ببرید پس ردیاب 50 درصد نقطه زن هم 50 درصد ...ردیاب یعنی نشان دادن مسیر ایا چیزی وجود دارد همین ...اگر تونستید یک فیلم از این 35 بگیر تو مد ازاد که داره فرکانس 1331.7 رو میده تو خروجی چون دقتش بالاست دیگه زیر 2000 هرتز که چیزی نیست برای یک اتمگا 8 و یک کریستال ناقابل من بعد از 2 سال حالا فهمیدم که فروشنده باید نشون بده دستگاهش دقیقه اون هم با ولتمتر خوب نه از این ارزون چینی...در ضمن ولتمر خیلی دقیق تر هس دیگه میتونه فرکانس دقیق رو نشون بده وگرنه صنعت ایران و دنیا نمیچرخید چون با ولتمتر ما اندازه گیری میکنیم نه پرتئوس اخه کی میاد دقت دستگاهش رو تو پرتئوس نشون بده مگر من میخوام با کامپیوتر تو بیابون برم دنبال ردیابی ولی من ولتمتر رو همراه خودم میبرم خیلی هم دقیقه این ولتمتری که میبنی کار شرکت هایوکی ژاپن هست قیمتش با تمام تجهیزات 3 میلیون هست فکر نکنم هایوکی اینقدر ضعیف باشه که دستگاه چرت بسازه...من در صورت امکان اگر مشکلی پیش نیاد و ببینم باز بهانه جویی وجود داره یه تاپیک جدا باز میکنم و تمام 35 رو با سند و فیلم میدم بیرون چون ما خریدار هستیم از فروشنده انتظار دستگاه خوب داریم...در ضمن از 35 هم به مدت 1 سال هست که دیگه ازش استفاده نمیکنم چون بعد از 3 بار حفاری اشتباه و کلی هدر دادن وقت خودم وبازی باسرنوشت مردم گذاشتمش کنار با فانکشن خودم کار میکنم اقل کم دیگه ابروم نمیره ..و بازم بهتون تبریک میگم برای این همه کامنت چون بعد از این همه نوشتن سرم داره گیج میره یه کمی هم مراقب سلامتییتون باشید جناب مدیر دوست نداریم مشکلی براتون پیش بیاد..موفق باشید... ~O)

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:15pm
استاد
استاد

ALI.D نوشته است:
ممنون بخاطر توضیحاتی که دادید مهندس
فقط این وسط چند چیز باید مشخص بشه.
اول اینکه گفتید یکی از دوستان ایشون به شما گفتن که خود ایشون هنوز نمیتونه با فانکش کار کنه و ردیابی کنه؟؟ میشه توضیح بدید کدوم یک از دوستان ایشون بودن؟؟ دقیق اسم ببرید اینجا که همه چیز مشخص بشه.بفهمیم اینجا با کی طرف هستیم.اینجور نمیشه که بگید یکی گفته فلان چیزرو
در مورد هوایی شدن منم اصلا نگران نباشید.من الکی هوایی نمیشم که بخوام سریع هم نظرمون عوض کنم.
یکی از خصلت های شما هم توی این دو سالی که میشناسمتون اینه که همیشه همه چیز رو جنان میپیچونید که اصلا هر کسی بیاد این وسط اینارو بخونه میگه وای معلومه درست داره میگه.توی پست هاتونم وقتی اینجور وضعیت ها پیش میاد معلومه.
در مورد اقای مارتین هم نمیدونم چراشما اینقدر زود قضاوت میکنی؟؟ واقعا اگر ایشون اینجور کاری کرده خب کاری نداره..سایت رو که شما داری برید بسازید اون مدار رو ببینید همینجوری هست یا خیر..ایشون دقیق توضیح دادن که میتونن با این ایسی این فرکانس رو درست کنن ولی بدلیل انیکه مقدار دامنه ولتاژ 0.6 ولت خروجیش بود از این ایسی استفاده نکرده..چون دامنه ای که ایشون نیاز داشته بیشتر از این چیزا بوده و توی فیلم هم معلوم هست.شما به کسی اجازه نمیدی بیاد توضیح بده.ایشون با مولتی متر فرکانس دقیق رو گرفتن و شما میگید میانگین دو فرکانس هست این فرکانس چون پرش داره و بخاطر همین نمیشه در ردیابی ازش استفاده کرد..خیلی وارد جزییات نمیشیم.
بنده اقای مارتین رو یک سال هست میشناسم و میدونم که ایشون دارن چیکار میکنن و کارهایی که روی این مدار هم انجام دادن رو با خبر هستم.این فانکشنی هم که شما میگید به درد ردیابی نمیخوره برعکس نظریه شما واسه ردیابی ساخته شده و همه امکاناتی که شما فکرش رو بکنید درش گنجونده شده.بیشتر دوستان هم عاشق وزن گرفتن هستن و اینم بگم که همین مد هم روی این ردیاب گذاشته شده. ~O)
حالا فکر نکنید اومدم تبلیغ چیزی رو بکنم.من چیزی رو که دیدم دارم میگم چون اگر ندیده بودم عمرا بیام حرف الکی اینجا بخوام بزنم.چند مورد از این امکانات رو هم مثل اینکه به اقای جاوید گفتن که در صفحات قبل توسط اقا جاوید گذاشته شده و نیازی نیست که دوباره بخوایم توضیح بدیم.
به هر حال زود قضاوت کردن در مورد کسی خوب نیست.
موفق باشید

درود بر شما
علی جان ما همه اینجا جمع هستیم از ردیاب ساز تا ردیاب زن تا حفار که یه خروجی به اسم ردیاب کارامد داشته باشیم مهندس حمید هم توانش بیشتر در دقت برای ساختن در ردیاب تا یک سال پیش در حد ساختن 35 بوده و در حقیقت دقت 35 و وبوم وزن اون باعث شده که خیلی از مسایل ردیابی مشخص بشه و طر ح هایی برای رفع هر مشکل کرد.مشکلات ردیاب سه چیز هست. یکی ردیابی منطقه و دیگری نقطه و عمق و مورد دیگه تفکیک هست و در اخر هم وزن هدف
اقای مارتین هم اومده و یه فانکشن زده اونهم باید به محک تست برود تا معایب اون هم پیدا بشه و رفع عیب بشه در ابتدا باید مشخص بشه که دقت فرکانسی اون از 35 بیشتر هست یا کمتر اگه بیشتر هست میشه فرکانس دقیقتری از فلزات برای ردیابی با اون گرفت اگه دقت اون کمتر هست و محاسن دیگری دارد باید از اونها در ساخت یه ردیاب کار امد استفاده کرد وگرنه اگه در حد 35 باشه دیگه 35 را که داریم نیاز به یه ردیاب دیگه مثل اون نیست
مهندس حمید هم دوست داره بدونه که چه روشی اقای مارتین بکار بسته که فانکشن ایشون از 35 دقت فرکانسی بیشتری داره.در ابتدا اقای مارتین باید دقت فانکشن خودشون را با اسکوپ حرفه ای اثبات کنه که از 35 دقت فرکانسی بیشتری داره بعد از اینکه مشخص شد که فانکشن ایشان این توانایی را داره میتونه با حیال راحت فانکشن خودش را در معرض فروش بگذاره و از دسترنجش استفاده کنه. اما ادعا کردن چیزی را روشن نمیکنه باید حتما اثبات بشه
من با اکثر بچه های سایت در تماس هستم و در مورد ردیاب اطلاعات جمع میکنم که نتیجه ای اطلاعات تا حالا طرحی بوده که 35 تک انتنه می باشد و دیگه نیازی به انتن ال شکل نداره و راحت توی جیب جا میشه و وزن اضافی نمیزنه و حتی طرحی در مورد حذف فلز واقعی به اندازه وزن دلخواه هست که دارم اون را بیشتر تست میکنم و اگه نتیجه همچنان مثبت بود در سایت اون را میگذارم.چهار نفر از بچه های سایت تقریبا در جریان این دوتا طرح هستند که یکیش اقای مارتین هست.باز هم میگم که ردیابی با تلاش جمعی جواب میده. نفر به تنهایی نمیتونه حریف خطاها و ساخت یه ردیاب تمام و کمال بشه چون عوامل ناشناخته همیشه در پیش روی ردیاب و ردیاب ساز و ردیاب زن خواهد بود
پس خواهشا دوستان انرزی مثبت از خودشون صادر کنند تا ردیاب سازها و استادها با کمک همدیگه یه یه طرح ردیاب کار امد دست پیدا کنند

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون جاوید خان
ما هم اینجا جمع شدیم واسه همین..واسه وقتی که رفتی بیرون یه جارو گرفتی دیگه حداقل خیالت راحت باشه.
در مورد ردیاب ایشون هم اگر مثل 35باشه که دیگه چه کاری بود اصلا این یک سال وقت خودش رو صرف کنه که این مدار رو طراحی کنه.از نظر فرکانسی که توی عکس و فیلم واضح و روشن هست که دقتش در چه حدی هست و د35 در این حد دقت فرکانسش نیست.در مورد امکانات هم خیلی امکانات دیگه درش گذاشته شده که بشه با خطای خیلی خیلی کمتر ردیابی کرد.خب پس وقتی کسی یه طرحی میده بیرون باید ازش حمیات بشه نه اینکه بگید از اینترنت گرفته شده.به هر حال امیدوارم که بحث به جای خوب برسه ;)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
ميشه يكي برام توضيح بده كه جريان چيه؟ اگه آقاي فابين مارتين اينقدر استا بودند پس تا حالا كجا بودند متاسفانه ردياب من هم كه طرخش داره خاك ميخوره و نميدونيم بايد چطوري بفروشيمش آخه ما آقا مجتبي نداريم :D

پنج شنبه 5 آذر1393 - 12:02am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید عزیز من دیگه واقعا توش موندم
یعنی این فیلم برای شما که دستی تو اینکار دارید واضح نبود؟ میفرمایی فقط ادعا کردن ایشون؟ چطوری میخوای ثابت بشه؟ فیلم از این واضح تر من نمیتونم انتظار داشته باشم.

من که نمیفهمم هدفتون از این پست چی بود. باید هم خدمتتون عرض کنم اونطور هم نیست که میگن فرکانسمتر دقیق نیست.
من بهتره توضیح بدم اینطوری نمیشه.

ما در همه زمینه ها در همه کالاها و همه موارد خوب و بد داریم.
ما ماشین خوب داریم ماشین بد.
ما کفش خوب داریم کفش بد.

ما اسکوپ خوب داریم اسکوپ بد.
ما فرکانس متر خوب داریم فرکانس متر بد.

حال مبحث مورد نظر ما اینه که باید بگیم ما و حداقل خود من با فرکانس متر بسیار دقیق آلمانی خروجی 35 رو گرفتم و اونو دارای اشکال می بینم.
این فرکانس متر من با اسکوپ ژاپنی که الان فکر کنم حول و حوش 5 میلیون قیمتشه مقایسه کردیم و برابری کرد. جای هیچ شکی در این نیست.

حالا هی بگید با اسکوپ نمیشه با فرکانسمتر نمیشه ؛ پس با چی میشه اندازه گرفت خروجیو؟ شعبده بازی میخواد؟ خیر این حرفا گمراه کننده ست و فاقد ارزش.

پنج شنبه 5 آذر1393 - 12:06am
استاد
استاد

ALI.D نوشته است:
ممنون جاوید خان
ما هم اینجا جمع شدیم واسه همین..واسه وقتی که رفتی بیرون یه جارو گرفتی دیگه حداقل خیالت راحت باشه.
در مورد ردیاب ایشون هم اگر مثل 35باشه که دیگه چه کاری بود اصلا این یک سال وقت خودش رو صرف کنه که این مدار رو طراحی کنه.از نظر فرکانسی که توی عکس و فیلم واضح و روشن هست که دقتش در چه حدی هست و د35 در این حد دقت فرکانسش نیست.در مورد امکانات هم خیلی امکانات دیگه درش گذاشته شده که بشه با خطای خیلی خیلی کمتر ردیابی کرد.خب پس وقتی کسی یه طرحی میده بیرون باید ازش حمیات بشه نه اینکه بگید از اینترنت گرفته شده.به هر حال امیدوارم که بحث به جای خوب برسه ;)

درود بر شما
علی جان اگه ردیاب مارتین خوب جواب بده مطمعن باش که مهندس حمید خودش بیشتر خوشخال میشه که همچنین ردیابی ساخته شده چون دیگه رقیب پیدا کرده و مطمعنا سعی میکنه که دوباره دست بکار بشه و بالاتر از این بزنه حالا این کار یک سال هم براش طول بکشه ولی این کار را میکنه
اگه بحث حمایت باشه کافیه این دستگاه دست استادهای سایت قرار بگیره و چند مورد تست کنند ظرف یک هفته تمام توانایهاو ضعف های این ردیاب نمایان میشه اگه خوب بود و مورد تایید استادها بود فقط کافی هست یکی دو پست بزنن و اشیایی که باهاش پیدا کردن در سایت بزارن دیگه همه نظرها را معطوف خودش میکنه و نیازی به تبلیغات هم نیست
علی جان تنها راه تشخیص دقت فرکانس ردیاب فقط اسکوپ هست با مولتی متر یا فرکانس سنج هر چقدر پیشرفته همه باشه نمیشه دقت فرکانس را نمایش داد.ما از ردیاب دقت و کار کرد میخواهیم فرقی نمیکنه که توی نت پیدا شده یا اینکه خودشون زحمت کشیدن و برنامه اون را نوشتند یا از بقالی سر کوچه برنامه را خریده باشه
اقای مارتین در پستی که زدند انتظار از ردیاب در حد ردیابی دارند و خیلی منطقی هم هست اما این توقعات ما از ردیاب هست که زیادخواهی تقریبا هست و ما با ردیاب میخواهیم هم ردیابی و هم تفکیک و هم وزن گیری و هم عمق زنی کنیم اینها تا با هم در یک ردیاب جور بشن باید خیلی دوید تا به اون نقطه مورد نظر رسید و یا شاید تا ابد هم نشه اونجا رسید

پنج شنبه 5 آذر1393 - 12:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان
من نميدونم شماها چرا روي فركانس دقيق زوم كردين
ببينين همه رديابها خطا دارند چون محيط طبيعت يك محيط ناهمگن هست ويكنواخت نيست
به نظر من اون رديابي خوب هست كه دو فاكتور مهم داشته باشه يكي اينكه تا جايي كه بتونه و بشه خود رو با هر محيطي وفق بده و حداقل خطا رو در اون محيط از خودش نشون بده
واون يكي مورد اينه كه واقعا به فلز زير خاك كه سالهاي سال زير خاك مونده وبه چندين لايه مختلف تجزيه شده حساسيت نشون بده نه به فلز جديد :D ;) ;) ;) ;)
اگه رديابي بتونه عوامل خطا رو حذف كنه وعمق نفوذ و شعاع نفوذ خوبي داشته باشه ودر 10 تا حفاري لا اقل 5 تا حفاري موفق بده اون خوبه وگرنه كه ميشه با دو تا ميله برنجي هم رديابي كرد :-? :-?

پنج شنبه 5 آذر1393 - 12:17am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

@tesla نوشته است:
دوستان
من نميدونم شماها چرا روي فركانس دقيق زوم كردين
ببينين همه رديابها خطا دارند چون محيط طبيعت يك محيط ناهمگن هست ويكنواخت نيست
به نظر من اون رديابي خوب هست كه دو فاكتور مهم داشته باشه يكي اينكه تا جايي كه بتونه و بشه خود رو با هر محيطي وفق بده و حداقل خطا رو در اون محيط از خودش نشون بده
واون يكي مورد اينه كه واقعا به فلز زير خاك كه سالهاي سال زير خاك مونده وبه چندين لايه مختلف تجزيه شده حساسيت نشون بده نه به فلز جديد :D ;) ;)
اگه رديابي بتونه عوامل خطا رو حذف كنه وعمق نفوذ و شعاع نفوذ خوبي داشته باشه ودر 10 تا حفاري لا اقل 5 تا حفاري موفق بده اون خوبه وگرنه كه ميشه با دو تا ميله برنجي هم رديابي كرد :-? :-?

:))
پست های خنده دار میزنی ناصر جان :ymhug:
قسمت اول حرفات برام ثابت کرد که خیلی تو مسایل ردیابی وارد نیستی عزیزم B-)

قسمت بعدی حرفات میشه توضیح بدی ردیاب خودش چگونه باید خودشو با محیط وفق بده؟ ردیاب باید چیکار کنه حداقل خطارو داشته باشه؟
به فلز زیرخاک قدیمی چگونه باید واکنش نشان دهد بقیه رو بیخیال بشه؟

لطفا حرفی بر زبان بیارید که اینطوری منو وادار به واکنش نکنه. ناصر عزیز این مواردی که ذکر کردی با فرکانس دقیق وموارد پیرامون فرکانس دقیق قابل حله . میگی چرا رو این زوم کردیم؟

من بسیار تعجب کردم تویی که طراح یه ردیابی این حرفو زدی :-\

پنج شنبه 5 آذر1393 - 12:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure