انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 7:10pm

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه ميرزا جان نقل شما نقل کسيه که فکر ميکنه هرکی طرف حق رو گرفت طرف حميد و مجتبی هستش و هرکی ناحق حرف زد طرفدار بچه های مظلوم انجمن ،نه داداش شما که تا تقی به توقی ميخوره رنگ عوض ميکنی تا حرفت رو بزنی که بگی تازه واردی ،شما از کى وارد انجمن شدى که ما نديديمت ،مرد واقعی کسی هستش که حرف حق رو بزنه هرچند ذهن دوستان اين کار رو دستمال کشيدن حميد و مجتبی بدونه آدم بايد پيش خداش شرمنده نباشه حميد و وحيد و سعيد رو کجای دلم بزارم ،هرچند دور از انصافه حميد و مجتبی رو هم سطح يه عده بزاريم که دم از آگاهی ميزنند ،رک و راست و حسينی بگم مرام و منش حميد در پاسخ گويی و کمک به بچه ها کجا مرام و منش من و شما کجا هرچند در خصوصی زياد جوابگوى سوالات دوستان و مشگلاتشون بودم از تعداد پست هام هم مشخصه که بيشترشم توی خصوصی بوده اين رو واسه اون دسته از دوستان گفتم که با حرفهاشون قصد بد کردن و دست آموز جلوه دادن امثال من و منها دارند آره واقعا شما يا هرکس ديگه اگه جای حميد بوديد تا الان صدبار قالب تهى کرده بوديد اينکه يه عده بيان دم از همکاری و تبادل اطلاعات بزنند ،از امثال حميد که قصدش خيره بگيرند و نم هم پس ندند و به ريش حميد و امثالوهم بخندند ،آره ميرزا جان بنده طرف حقم نه طرف حقه مثلا آرين جان که نميدونم چندساله اپراتوره رديابه اما حرفهاش برای من سنده چراکه داره روشهای خاص يک اپراتور که با تجربه به دست اومده و بنده هم به اون روشها رسيدم رو بيان ميکنه يا سهيل که واقعا قصدش کمکه حالا اگه من ازش تعريف کنم از نظرشما ميشم جناح دار و شريک قافله نه داداش روزى من رو خدا ميده نه حميد و مجتبی که ميدان دارشون باشم ،اگرم اينجام به ولاى على ياد گرفتنه نه به ريش کسی خنديدن
ياحق

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fabienmartin نوشته است:
ganbari نوشته است:
fabienmartin نوشته است:
باسلام..اگر کسی از دوستان یک فانکشن ژنراتور بخواهد اون هم حرفه ای من میتونم براش طراحی کنم ولی هزینه داره...فانکشنی که میتونم بسازم تو 100 کیلوهرتز با دقت دهم میدهم و 10 کیلوهرتز تا دقت صدم میدم و 1 کیلوهرتز هم با دقت یک هزارم و زیر 100 هرتز با دقت یک ده هزارم...این دقت ها فقط برای تک سیگنال هست که تک سیگنال تا 50 کیلوهرتز میدم و اگر دو سیگنال همزمان بشه تا 30 کیلوهرتز میتونم فرکانس تولید بکنم با دامنه قابل تنظیم...اگر کسی خواست در خدمتم.. ~O)

سلام درود. :-o :-o :-o
دوست عزیز این امکان نداره.حداقال این میدونم با یک مگا16 ویک کریستال 16این کار نمیشه.بنده خیلی وقت هست که تو نت دنبال یه فانکشین خوب می گردم که برخی از فانکشن هارو تو این بخش گذاشتم.مدارات زیادی دانلود کردم.ولی به نتیجه ای نرسیدم برای همین خودم دست به کار شدم یه مدار متوسط طراحی کنم.با تحقیقاتی که بنده انجام دادم با یک میکرو این کار عملی نیست مادام اینکه از قطعات دیگه ای برای این کار استفاده کرده باشین.
حرف شما مثل اینه که از یه کامپیوتر معمولی کار یه ابر کامپیوتر بکشین.این واقعا با عقل جور در نمیاد..

دوست عزیز این حرف شما مربوط به یک سال پیش من میشه که مثل شما هر کاری میکردم نمیشد نه دقت و نه فرکانس بالا... اینو بدون خواستن توانستن هست... شما برو بیشتر مطالعه بکن دوست عزیز حتما موفق میشید هر کاری یه سختی داره ولی کاری نشد نداره...

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود..............گر معتبر شود زخدا بی خبر شود.................................................................بنده حتما مطالعه ام را زیاد می کنم ولی دوست عزیز شما هم یکمی درس صداقت بخون .
یا حق

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قنبری جان داداش بيخيال داداش بحث رو ديگه کش نده بزار ببينيم سهيل جان مدارش رو ميزاره فابين جان هم دمش گرم خوب يا بد زحمت کشيده پس بيخيالش

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نوچه هم نوچه های قدیم

بعضی ها واقعا اینجا شورش رو در اوردن ,نوچه خواری هم حدی داره بخدا
هر کسی با توجه به عقل و شعوری که داره شخصیت هر کسی رو بهتر میشناسه ,لازم نیست هر دم متذکر بشید که فلانی چنانه و چنینیه

در ضمن بهتره این تاپیک رو قفل کنید و فقط برای شروع کننده تاپیک باز باشه
داریم از اصل موضوع دور میشیم ,اره اینجوری بهتره
تکلیف اقای فابین هم که مشخص شد.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 5 آذر1393 - 2:26pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
نوچه هم نوچه های قدیم

بعضی ها واقعا اینجا شورش رو در اوردن ,نوچه خواری هم حدی داره بخدا
هر کسی با توجه به عقل و شعوری که داره شخصیت هر کسی رو بهتر میشناسه ,لازم نیست هر دم متذکر بشید که فلانی چنانه و چنینیه

در ضمن بهتره این تاپیک رو قفل کنید و فقط برای شروع کننده تاپیک باز باشه
داریم از اصل موضوع دور میشیم ,اره اینجوری بهتره
تکلیف اقای فابین هم که مشخص شد.

میشه برای منم توضیح بدی که چطور تکلیف ایشون روشن شد؟ آخه من چیزی بلد نیستم خواهش میکنم شما که فهمیدید بنده رو هم روشن کنید!!!

چهارشنبه 5 آذر1393 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
امیدواریم تا دیر نشده آفای فابین بیان و تکلیف این موضوعی رو که مطرح کردن رو مشخص کنند وگرنه اگه همینجور پیش بریم احتمالا تلفات هم خواهیم داشت!!!

آخرین بار توسط reza68 در چهارشنبه 5 آذر1393 - 3:26pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 5 آذر1393 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد کانی من سوادم کمه ولی بنظرم توضیحات اقای حمید درست و قانع کننده بود حالا اگه غیر اینه اقای فابین بیاد و خلافش رو ثابت کنه
شما هم که ماشااله همیشه چماقت بالاست .
در هر صورت بنده با کسی دشمنی ندارم خوشحال هم میشم اقای فابین بیاد حقیقت امر رو روشن کنه
ما همه اینجا دنبال یک ردیاب خوب هستیم من خودم 35 داشتم فروختمش البته نه به دلیل نیاز مالی صرفا بخاطر اینکه منو راضی نکرد و اونچه که درباره ش گفته میشد نبود ,منم مثل خیلیا از بس حفاری بیخود داشتم دیسک کمر گرفتم ,

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 5 آذر1393 - 3:20pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خوب دوست عزیز مشکل منم همینه
تا کی حفاری بی نتیجه؛ تا کی تلف کردن عمر؛ تا کی تلف کردن هزینه؛ تا کی سرو کله زدن با خطاهایی که قابل حل هستن؛
تا کی؟

عزیزم من اینجام و سعیم اینه که این مشکلات رو حل کنیم!!! با کسی پدرکشتگی ندارم که..!! اتفاقا با همه عزیزان ارتباط خوبی دارم و کوچیک همه تون هم هستم.
اما با کمال تاسف تا میخوایم یه نتیجه بگیریم همه شروع به سفسطه گرایی و تعریف و تمجید الکی و فلسفه بافی و قربون صدقه رفتن و طرفداری بیخود و بیجهت میکنند و آخرشم بدلیل عدم آگاهی و صرفا با دیدن حرفای قلمبه سلمبه ؛ به تقلید صرف روی میارن و رو مسئله مورد نظر سرپوش گذاشته میشود و نتیجه ش هم عدم نتیجه گیری و عدم آگاهی کاربران نسبت به واقعیت موجود میشود.

باید هم منو بابت تند حرف زدن در بعضی مواقع ببخشید چون می بینم که بدلیل عدم آگاهی عزیزان میان طرفداری بیجهت میکنن عصبی میشم.

بهتره به جای تعصب و تعلق خاطر به کس خاصی با دید تیزتر و بازتر به مسئله نگاه کنیم و ببینیم مشکل کجاست و در پی رفع اون بر بیاییم.
اگه هم حس همکاری اینجا وجود ندارد خوب من از همه تون عذر میخوام که دلم میخواد با کسی همکاری کنم و مشکلی رو حل کنم.

اگر کسی دلش نمیخواد مشکلی رو حل کنیم اگر کسی دلش نمیخواد من صحبتی کنم اگر کسی نمیخواد من مشکلات رو بازگو کنم لطفا با صراحت بگید که آقا ما میخوایم با این مشکلات حال کنیم دهنتو ببند چشم من دهنمو می بندم تا بیش از این باعث گمراهی شما عزیزان نشم.

اگر هم دوس داشتید این بار با دلیل میام جلو ولی چشمم آب نمیخوره ؛ تا اینجا فهمیدم که کسی چشم دیدن حقیقت رو نداره و میدونم که این مدارک و دلایل رو بازگو کنم باز همین آش و همین کاسه ست و متاسفانه به جای حل مشکل ؛ مشکلات رو دوچندان خواهد کرد.

خداوندا ما و سرزمین مارا از دروغ و آسیب و گمراهی محفوظ بدار. @};-
در پناه حق

چهارشنبه 5 آذر1393 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
حرفت حقه کانی جان
آمین

چهارشنبه 5 آذر1393 - 4:28pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب میرزا شما حق داری در مورد ردیاب و ردیابی هر نظری داری بگی و بنده شخصا به نظر شما احترام میذارم. اما حق نداری در خصوص چیزی که نمیدونی یا حتی مطمئن نیستی هیچ اظهار نظری بکنی. حداقل اگر فکر میکنی ما بد هستیم ولی امثال شما آدم خوبی هستن اصلا حتی یک لحظه هم نباید به ذهنت خطور کنه که به کسی افترا بزنی. هر چند فروشندگی به خودی خود کار زشت و بدی نیست و فکر میکنم همه این رو قبول دارن. کما اینکه خیلی از کسب و کارها در زندگی واقعی هم بر اساس خرید و فروش هست. چون اینجا محیط مجازیه نباید توقع داشت که همه چیز مجانی باشه!!! متاسفانه فضای مجازی اینطور به آدم تلقین میکنه که اگر هر چی توش پیدا کنی باید مجانی باشه! با این وجود این همه مطالب انجمن رو که شخص شما هم میتونین ازشون استفاده کنین ایا رایگان نیست؟ اطلاع دارین چقدر از این مطالب رو خود بنده تهیه کردم؟ چند تا تاپیک مهم رو تا حالا شروع کردم که واقعا دوستان هنوز هم مورد توجهشون هست؟ طبیعتا انجمن هم باید حالت کار گروهی داشته باشه. نمیشه که فقط یک نفر همه کار بکنه. اما سهم بنده رو هم نمیتونین کم اهمیت جلوه بدین. در خصوص چیزی که در مورد بنده فرمودین به همه مقدساتی که شما و بنده و دوستان اعتقاد داریم عرض میکنم که الان 2 ماه هست من ریالی بابت همون سهم اندک 30 درصدی خودم از اقا مجتبی دریافت نکردم! اداره انجمن و سایت داری و مدیریت و هزینه های سرور هم بطور کامل به عهده بندست! فقط قسمت فروشگاه به عهده اقا مجتباست که سود عمده فروش هر دستگاهی هم که در کار باشه مال ایشونه. چیزهایی هم که خودشون دارن و میفروشن رو هم که اصلا با من حسابی ندارن. رک و واضح هم اینجا شاید برای اولین بار عرض میکنم ؛ حساب من و مجتبی کاملا از هم جداست! این رو دیگه الان همه متوجه شدن. خب شما بگین من چرا اینجا هستم؟ این همه کار بابت تقریبا هیچ! مشکل شما اینه اگر کسی خوبی بکنه اولا باور نمیکنین و در ثانی اگر هم بکنین تازه توقعات اضافی شروع میشه. چیزی که هیچوقت وجود نداره رضایت و قناعت به همون داشته های موجوده. متاسفانه اوضاع بین ما ایرانیها همیشه همین بوده که وضعیتمون به اینجا رسیده. کسی هم بخواد کاری بکنه عوض حمایت و تشکر و کمک اینطور برخورد میشه. وضعیت مطالب من در انجمن کاملا مشخصه. خیلیها سود میلیاردی از داستان فلزیابی بردن و یک هزارم بنده هم مطلبی ننوشتن که به کسی کمکی بکنه! همون آقای قاسمی که شما میگی ما بادیگاردش بودیم فکر میکنی ریالی به ما پول داده بود؟ اگر هر کدوم ما ازشون دستگاهی هم گرفتیم حتی یک ریال تخفیفی نداد! با این حال رونق اون انجمن کاملا بر اساس مطالبی بود که ما تهیه کرده بودیم. دوست عزیز ما هر کدوم کارنامه خودمون رو داریم. ادعا هم نمیکنم 100 درصدش عالی و مثبت بوده. ولی از 99 درصد دیگران بهتر بوده. شاید هم صد در صد! اما کسی مثل شما که هیچ کارنامه ای نداره حتی اگر گوشه ای از حرفش هم درست باشه نباید اعتباری براش قائل شد. شما هم اگر حتی یک کار کوچک بکنی دیگران ممنونت میشن. نه اینکه با چهره یک معترض ناشناس در قامت ناجی ملت ظاهر بشی و اول کل ردیاب و ردیابی رو زیر سوال ببری و بعد به دیگران نسبت ناروا بدی. امثال شما رو بقدری در محیط مجازی دیدم که دیگه برام عادی شده. بنابراین خواهش میکنم این مطالب غیر مفید خودتون رو ادامه ندین که مطمئنا برای کسی ارزش و اهمیتی نداره.

چهارشنبه 5 آذر1393 - 7:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure