انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 2:56am

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
شما تو ردیابی استاد مایی این که جای شکی نیست
ولی من از شما درباره لورنز چیزی از شما نپرسیدم
اگه قبول ندارید کل پیامها رو عکس میگیرم براتون میزارم تا یاد آوری بشه
و موضوع خصوصی هیچ ربطی به مسایل ردیابی و دفاع از این دوستمون که یه طرح اینجا گذاشتن نداره
حالا شما اگه اینقد فرکانس دقیق میخوای لازم نکرده که این آقا براتون درست کنه یه فانکشن بخر بهترین فرکانس رو تولید کن با بهترین موج
طرز حرف زدنتون این روزها خیلی بد شده کانی جان
من نه با شما دعوا دارم نه با کس دیگه ای
فقط راجب این طرح نظر خودم رو گفتم و این طرح شما نیست که بخوای اینطور جواب من رو بدی خودش زبون داره از خودش دفاع کنه

بله درسته من لورنزو اضافی نوشتم....
....

چهارشنبه 4 آذر1393 - 12:32am

با سلام

دوست عزیز اقای اهورا .دوست گرامی شما واقعا معلومه تجربه ندارید در مورد ردیابی کسی که تجربه نداره بهتره الکی جبهه نگیره . ردیابها در عملکرد هیچ فرق خاصی باهم ندارند اینرو با چند سال تجربه بهش میرسید و خودتان خواهید دید شاید در اینده. حرف بنده و امثال بنده رو قبول نکنید اما مطمعن باشید چند سال اینده یا حتی ماه اینده اگر که دقت کنید سر این موضوع! به واقعیت امر پی خواهید برد. و اینکه ایا شما جادوگر هستید؟! چطور میتونید غیر ممکن را ممکن کنید؟؟؟؟ چطور میشه ردیابی که تخصصش معدن یابی(رگه و زرات و انواع مواد طبیعی!) یابی هستش بقول خود این اساتید بخاطر قدرت بالاش :YMPEACE: :D بتونید دفینه کشف کنید و همچنین {{خطا رو طبق تجربه رد! بدید؟!؟!}}
این چجور ممکنه یعنی چجوری میتونید غیر ممکن را ممکن بکنید؟!

چهارشنبه 4 آذر1393 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب میرزا من حرفی از اپراتوری خودم زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه نشونم بدین؟؟؟؟؟؟
من گفتم مشه رد داد اونم با سیستم کنترل وزنش که میتونی حدف کوچیک رو رد بدی و هدف کوچیک بیشتر همون رگه های مواد معدنی میمونه

یه استاد خوب نگاه به منطقه میکنه اگه با عقل جور در بیاد اونموقع حفاری رو شروع میکنه نه اینکه ردیاب وسط رودخونه رو بگیره
اگه به منطقه نگاه کنی میتونی راحت بفهمی و بگی هدف درسته یا نه
میرزا شما دیگه شروع نکن
اگه شما تجربه داری برو استفاده کن ایشالا موفق شی و به جاهای خوب برسی

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

چهارشنبه 4 آذر1393 - 12:59am

بنده هم اصلا درمورد شما حرفی نزدم بنده جواب پست شمارو نقل کردم.

اولـــآ شما باز هم میگید میشه رد داد با سیستم کنترل وزن شما بفرمایید ببینم همین اقای کانی یا همین اقای شایان یا چند نفر دیگه که واقعا خیلی خبره هستن در ردیاب چه چیزی پیدا کردند تا بحال؟ یا حتی همین اقای جاوید چه چیزی پیدا کرد تو این همه مدت؟ نزدیک به دوسال!! توی دوسال میشه یک مدرک دانشگاهی گرفت یا دوره خلبانی فرا گرفت.... مگه ادم چقدر عمر میکنه هرروز یکی بیاد بگه فلان سنگو زدم بعد یعده جمع میشن میگن اره فلان کارو بکن حذفش کن من از وقتی یادمه دارید حذف خطا و بقول شما رد دادن خطاهای مختلفو تست میکنید اما هیچکسی رو ندیدم که واقعا موفق شده باشه {پس یعنی غیر ممکنه که خطا رو رد بدی چه با وزن و چه هر روش دیگه} انواع تایپیکها انواع فرکانسها تعداد صفحات اعجاب انگیز و سرسام اور!!!
درمورد مکان و اثار هم خدمتتون عرض کنم بنده انقدر علاف نیستم برم دنبال نماد و اثار.یک سند پیدا میکنیم میریم روش کار میکنیم.پس یعنی دقیقا میدونیم تو اون منطقه چی هستش.
موفق باشیم....البته با واقعیتها.

در مورد استاد هم لطفا سخن بمیان نیاورید .شخص موفق با سند کار میکنه نه با نماد دوست عزیز و وسط بیابون و کوه و دریا را کسی ردیاب نمیزدن.

چهارشنبه 4 آذر1393 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره حرف شما درسه
اصلا چیزی تو کوه پیدا نمیشه یا چیزی تو رودخونه پیدا نمیشه :D

بزارید تاپیک راه خودش رو ادامه بده این تاپیک رو بیخیال شید
منم که هیچی بلد نیستم
تا حالا هم آنتن دستم نگرفتم
ردیاب 35 رو هم برا قشنگی گذاشتم تو خونه برا دکور
برید با فرکانس بالا و دقیق کاوش کنید کسی جلوتون رو نگرفته
منم به شما گفتم ایشالا موفق باشید
پس جای بحثی نمیمونه
یا حق

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

چهارشنبه 4 آذر1393 - 1:28am
استاد
استاد

میرزا نوشته است:
بنده هم اصلا درمورد شما حرفی نزدم بنده جواب پست شمارو نقل کردم.

اولـــآ شما باز هم میگید میشه رد داد با سیستم کنترل وزن شما بفرمایید ببینم همین اقای کانی یا همین اقای شایان یا چند نفر دیگه که واقعا خیلی خبره هستن در ردیاب چه چیزی پیدا کردند تا بحال؟ یا حتی همین اقای جاوید چه چیزی پیدا کرد تو این همه مدت؟ نزدیک به دوسال!! توی دوسال میشه یک مدرک دانشگاهی گرفت یا دوره خلبانی فرا گرفت.... مگه ادم چقدر عمر میکنه هرروز یکی بیاد بگه فلان سنگو زدم بعد یعده جمع میشن میگن اره فلان کارو بکن حذفش کن من از وقتی یادمه دارید حذف خطا و بقول شما رد دادن خطاهای مختلفو تست میکنید اما هیچکسی رو ندیدم که واقعا موفق شده باشه {پس یعنی غیر ممکنه که خطا رو رد بدی چه با وزن و چه هر روش دیگه} انواع تایپیکها انواع فرکانسها تعداد صفحات اعجاب انگیز و سرسام اور!!!
درمورد مکان و اثار هم خدمتتون عرض کنم بنده انقدر علاف نیستم برم دنبال نماد و اثار.یک سند پیدا میکنیم میریم روش کار میکنیم.پس یعنی دقیقا میدونیم تو اون منطقه چی هستش.
موفق باشیم....البته با واقعیتها.

در مورد استاد هم لطفا سخن بمیان نیاورید .شخص موفق با سند کار میکنه نه با نماد دوست عزیز و وسط بیابون و کوه و دریا را کسی ردیاب نمیزدن.

درود بر شما
میرزا جان من 35 را به دید تفریح بهش نگاه میکنم و تا حال هم برای من خوب جواب داده درسته که چیز بدرد بخوری شکار نکردم.همه ما میدونیم که ردیاب فرکانسی در ابتدای راه ساخت اون هست و شاید نهایت 20 سالی باشه که ردیاب فرکانسی پدید اومده و بخاطر عوامل ناشناخته این علم کم کم داره پیشرفت میکنه ما نباید انتظاتر داشته باشیم که در یکی دو سال با تست کردن این معما ی خطای ذرات و وزن و عمق و تفکیک و یا خود ردیابی یه منطقه را حل کنیم با این حال با تستها من به اینجا رسیدم که میتونم بگم فلز زیر خاک هست یا نه البته مشکل ردیابی و نقطه زنی و عمق گیری کاملا برای من حل شده و یه موضوع پیش پا افتاده شده مهم این هست که ما بتونیم در وجله اول فلز بودن هدف را تشخیص بدهیم بعد بتونیم راه حلی بدست اوریم که بتونه اون را تفکیک کنه که چه نوع فلزی هست
که فرکانس دقیق مطابق با مگنت بدن هر فرد میتونه کمکم خوبی در این زمینه باشه البته طرح های متفاوت هم شاید جوابگو باشه و برای رسیدن به یک طرح خوب که به عموم جواب بده لازمه که چند نفر با هم همکاری داشته باشند و تست های فراوان انجام بشه تا به نتیجه رضا یتبخش رسید
چون تستها با 35 صورت گرفته و مدت یکی دو سال حفاری با مورد یا بی مورد داشتیم یه کم هم از نظر روحی هم از نظر جسمی و هم از نظر مادی ما را تحت فشار گذاشته وگرنه 35 از نظر من دستگاه کارامدی هست منتهی تکمیل نیست و مطمعنا اگه مهندس حمید همت کنه و یه بار دیگه طبق نیازهای معقولانه ما و معایبی که ما در 35 پیدا کردیم استین بالا بزنه و یک ردیاب که واقعا نتیجه همت همه بچه ها هست بزنه طبعا این ردیابی که بدست میاد میتونه خیلی ها را راضی نگه داره.درسته که هنوز طرح خوب و مطمعنی برای تفکیک فلزات نداریم ولی اگه ردیابی باشه که در حد همین هم باشه عالی هست.قرار نیست که در یکی دو سال برای ردیابی همه مسایل حل بشه ولی همت و طرح های متفاوت همیشه جوابگو خواهند بود

چهارشنبه 5 آذر1393 - 5:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ميررا جان سلام ورود شما رو به انجمن خوش آمد ميگم ،نظر دادن و تبادل نظر کردن خوبه اما شما که تازه وارد انجمن شدی با چند پست انگشت شمارتون باز هم به کنار اما از طرز و لحن نوشتنت مشخصه که دل پری داری و شايدم دارى از کسی خط ميگيری ،حالا هرچی که هست اون هم به کنار ،اما در رابطه با کشف يا کشف نکردن چيزی با اين دستگاه بايد عرض کنم واقعا در اشتباهی اگه به مدرکه اونوقت بنده که با آردی پرو کار ميکنم بايد الان همه دفينه هارو جارو کرده باشم اما ديدم کسانى رو که با 22 بار بخور و نميرى زدن حالا 35 که سرتر از 22 هست خيلی از دوستان هم همينطور اما جرأت گفتن مدارند به لحاظ امنيت بد حاکم ، اما بحث دوستان سر مد وزن 35 هست که واقعا در نوع خودش بينظير و بى همتاست و انکاری وجود نداره ،،خلاصه کلام خوب يابد وارد يا ناوارد هرکسی هر کمکی تونسته کرده شماهم چه خودی چه غير خودی چه کوک شده چه نشده رو تخم چشم ما جاداری نظراتت محترم هستن اگه در رابطه با 35 کمکی هست بسم الله وگرنه يه تجديد نظرى در لحن نوشتارتون داشته باشين بد نيست
ياحق

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن ميرزا جان يادم رفت يک نکته ديگه لطفا شما جاى من و شايان و يا کانى جان صحبت نفرماييد هر کسی زبون داره و ميتونه حرف بزنه از قديم گفتن من رو توقبر شما و شما رو تو قبر بنده نميخوابونن پس ،،،،،،،
ياحق

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
بالاخره زمستونم تموم میشه و روسیاهیش میمونه واسه زغال!

چهارشنبه 5 آذر1393 - 10:35am

arash99 نوشته است:
ميررا جان سلام ورود شما رو به انجمن خوش آمد ميگم ،نظر دادن و تبادل نظر کردن خوبه اما شما که تازه وارد انجمن شدی با چند پست انگشت شمارتون باز هم به کنار اما از طرز و لحن نوشتنت مشخصه که دل پری داری و شايدم دارى از کسی خط ميگيری ،حالا هرچی که هست اون هم به کنار ،اما در رابطه با کشف يا کشف نکردن چيزی با اين دستگاه بايد عرض کنم واقعا در اشتباهی اگه به مدرکه اونوقت بنده که با آردی پرو کار ميکنم بايد الان همه دفينه هارو جارو کرده باشم اما ديدم کسانى رو که با 22 بار بخور و نميرى زدن حالا 35 که سرتر از 22 هست خيلی از دوستان هم همينطور اما جرأت گفتن مدارند به لحاظ امنيت بد حاکم ، اما بحث دوستان سر مد وزن 35 هست که واقعا در نوع خودش بينظير و بى همتاست و انکاری وجود نداره ،،خلاصه کلام خوب يابد وارد يا ناوارد هرکسی هر کمکی تونسته کرده شماهم چه خودی چه غير خودی چه کوک شده چه نشده رو تخم چشم ما جاداری نظراتت محترم هستن اگه در رابطه با 35 کمکی هست بسم الله وگرنه يه تجديد نظرى در لحن نوشتارتون داشته باشين بد نيست
ياحق

دوست عزیز سلام

اولا اینکه شما چجوری متوجه شدید تازه وارد انجمن شدم؟! از عالم غیب همتون خبر دارید

مورد دوم اصلا بنده اولین باره بعد از مدتها اسم شما رو میبینم تو این انجمن و با تمام احترام خدمتتون عرض کنم وقتی که پست میدادم اصلا و ابدا بجای شما یا کانی یا جاوید یا غیره و در مقام دفاع از اونها حرفی نزدم و اگرپست من رو بخونید متوجه این موضع میشوید.
تو این انجمن افراد زیادی وجود دارند بنده همیشه تحت رصد دارم اینجا رو باید بگم خیلی از افرادی که میشناسید اینجا بسیج هستند که تا چیزی شد سریع در سنگر اقای حمید یا مجتبی موضع بگیرند و در هوا طرفشان را بگیرند.
واقعا متاسفم!

چهارشنبه 5 آذر1393 - 10:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure