انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 12:22am

پاسخ به موضوع  [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 24  بعدی
 Accurate Square wave generator 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
oghol نوشته است:
با سلام خدمت همه توی ردیابی اصلا نیازی به فرکانس بالاتر از 1000 نیست

سلام بر شما
اینو چطور فهمیدی دوست عزیز؟ خیلی مطمئنی؟

دوست عزیز شما همه رو به توپ بستید مهندس حمید با این علمشون ایتقدر کامل و دقیق توضیح دادن شما قبول نمیکنید من چطور توضیح بدم که شما متوجه بشید :D من نظر شخصیم بود و کلی گفتم و مخاطبم شما نبودید [-X YMWHISTLE

سه شنبه 4 آذر1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کانی جان داداش طوری شده ؟؟ شما چته ؟؟؟ چند وقته اخلاقت عوض شده مشگلی هست بگو شايد بشه کاری کرد

سه شنبه 4 آذر1393 - 9:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

oghol نوشته است:
Kani نوشته است:
oghol نوشته است:
با سلام خدمت همه توی ردیابی اصلا نیازی به فرکانس بالاتر از 1000 نیست

سلام بر شما
اینو چطور فهمیدی دوست عزیز؟ خیلی مطمئنی؟

دوست عزیز شما همه رو به توپ بستید مهندس حمید با این علمشون ایتقدر کامل و دقیق توضیح دادن شما قبول نمیکنید من چطور توضیح بدم که شما متوجه بشید :D من نظر شخصیم بود و کلی گفتم و مخاطبم شما نبودید [-X YMWHISTLE

لطفا جواب سوال رو بدید
مهندس حمید در مورد چیزای دیگری توضیح دادن ولی شما گفتید که اصلا نیازی به فرکانس بالای هزار نیست.
خوب دلیل این صحبت شمارو خواستم کار بدی که نکردم.

لطفا جبهه نگیرید و به سوالم جواب بدید.

سه شنبه 4 آذر1393 - 9:52pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
کانی جان داداش طوری شده ؟؟ شما چته ؟؟؟ چند وقته اخلاقت عوض شده مشگلی هست بگو شايد بشه کاری کرد

طوری نشده عزیزم
دارم سوال میکنم. از شما هم سوال پرسیدم جواب ندادید.

منتظر جواب جناب اهورا هم هستم.

سه شنبه 4 آذر1393 - 9:56pm
مدیر کل
مدیر کل

کانی جان متاسفانه باید عرض کنم بنده هم با مطلب ارش عزیز موافقم! بنظر میاد چند وقته واقعا حال شما مناسب نیست. عصبانیت و بعضی صحبتهای بیش از حد منفی داریم از شما میبینیم! همین چند پست اخیر شما جز اینکه باعث شد مطلب بسیار بسیار مهم بنده در صفحه قبل مخفی بشه چه سودی داشت؟ خب هر کسی بقول دوستمون نظرش رو میگه. حالا اینکه فرکانس باید زیر 1000 باشه یک مطلبیه که جای بحث داره و بسته به شرایط هست. اما اینکه تا چند نفر بر اساس توضیحات من قانع شدن و حمایت کردن شما که مدیر انجمن هستی و بیش از همه این دوستان قطعا مورد اعتماد هستی ؛ اینجور برخورد میکنی واقعا برای من ناراحت کنندست! واقعا چه دلیلی برای این بداخلاقی و طرز برخورد غیر اصولی وجود داره؟ من دارم مطالبی رو از نظر فنی اشاره میکنم که فقط اذهان شما و دیگران روشن بشه ؛ وگرنه بقدری برای بدست اوردنشون زحمت کشیدم که بی دلیل در انجمن بصورت عمومی مطرح نکنم! توقع من این بود بعنوان کسی که حداقل چند کلاس سواد داره فیلمها رو بادقت نگاه کنین. اگر چیزی متوجه نمیشین از کسی غیر از من که قبولش دارین استعلام بگیرین! دقت و روش مبتنی بر DDS نرم افزاری کاراییش در فیلم و شبیه سازی پروتئوس واضحه و دقت ردیاب 35 و پایداری فرکانسش هم به همین شکل! نمیدونم دیگه چه معجزه ای باید ارائه کرد که کافر مسلمان بشه!!!
کلا دوستان بهتره بحثها صرفا جنبه های فنی داشته باشه. اینکه کی واردتره و کی ممکنه راست بگه یا نگه بدرد نمیخوره! روی نکات فنی و علمی و ثابت شده بحث کنیم حتما قدمهایی به جلو برداشتیم. وگرنه اگر بجای عقل و تفکر و علم و دانش قرار باشه خیالات و بدبینی و خوش بینی جایگزین بشه فایده ای نداره.
امروز برای من روز بزرگی بود! خیلی چیزها برام روشن شد. تحقیقات مجدد من نشون داد که تقریبا همه این ردیاب ها و حتی فانکشن ژنراتور ها از روش سینتی سایز یعنی ترکیب چند فرکانس DDS برای تولید امواج استفاده میکنن که قطعا خطای بیشتری داره. تنها سیستمی که از سینتی سایز استفاده نمیکنه همین ردیاب 35 هست! اونم به این دلیل که من بدنبال پایداری موج بودم نه چیزی که فرکانس متر نشون بده! این مطلب کاملا قابل اثبات هست. این دوست ما هم مطمئنا تا ابد نمیتونه روی صفحه اسکوپ امواج بدون پرش و جابجایی در شرایط زوم دیویژن 500 نانو ثانیه ارائه بده! پس کاراییش در ردیابی کاملا منتفی و توام با خطای بسیار بیشتره. کما اینکه یکی از دوستان ایشون بمن خبر داد که فلانی هنوز خودش نمیتونه با این فانکشن ردیابی کنه و جواب نمیده! این پرونده از نظر من بسته شدست. اما در عین حال باز هم دیدیم و فهمیدیم که بعضیها چقدر زود هوایی میشن. از جمله دو مدیر گرامی انجمن! بعضی ها هم زود هوایی میشن و زود متوجه میشن و برمیگردن! اگر کسی واقعا کار بزرگی اینجا انجام میداد و تشخیص میدادیم واقعا درسته ؛ دلیلی برای عدم حمایت نبود. همونطور که از طرح سعید عزیز از همون روز اول حمایت کردم! شاهد هم بودین. ولی چیزی که غلط باشه و توام با کلک و فریب و حتی طعنه و توهین و تحقیر بر اساس یک چیز الکی ؛ طبیعتا خیلی زور داره! من آدمی نیستم توی این موقعیتها در شرایطی که مطمئنم بر حق هستم کوتاه بیام! در نهایت هم برخورد من با بعضی از دوستانی که بخاطر یک آب نبات نسیه اینطور با اعصاب و شخصیت آدم بازی میکنن کاملا به صورت دیگه ای برخورد میکنم. مطمئن باشین!

سه شنبه 4 آذر1393 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
ahoora94 نوشته است:
Kani نوشته است:

خوب اهورا جان شما که اینقد وارد بودید چرا کوچکترین تلاشی تو اپراتوری نکردی و نیومدی امثال مارو راهنمایی کنی؟تا الان کجا بودی عزیزم؟
یه تجربه کوچیک یه حفاری کوچیک یه تست ناقابل. اینهمه من دادم برادران دلسوز بیایید یه تست ناقابل بگیرید تا بهتر و سریعتر بریم جلو.

اونموقع کجا بودی برادرم؟
فقط باید اینجا بیایی به رخ بکشی؟ من که نمیتونم باور کنم تو 35 داشته باشی و دلیل این پستهاتو هم نمیفهمم.

کانی جان من که دروغی ندارم به شما بگم
بعدشم من هرچی دارم از همین اساتید انجمنه
این هم عکس از ردیاب 35 من
در ضمن اگه قرار باشه موفقیت رو تو انجمن بزارن که نمیشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

سه شنبه 4 آذر1393 - 11:12pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهندس حمید گرامی شما دیگه چرا
من که نخواستم مطالب شما مخفی بمونه. به خاطر این جواب پستهای شمارو نمیدم که من رک و راست این موارد رو نمیتونم بهش ورود کنم و باید کسانی دیگه که وارد به مسایل الکترونیک و این محاسبات و پروتئوس و اینا هست بیان جواب بدن.

من فقط میتونم در حد اون چیزی که می بینم نظر بدم.
پستهای من هم در قبال این 3 نفر هم فکر نمیکنم چندان بیراه باشه. دارم سوال میکنم ازشون به جای اینکه خودشون جواب بدن شما جبهه میگیرید.

آقای آرش اومد گفت جناب مارتین به ایشون پیشنهاد داده خوب گفتم چه پیشنهادی داده بهت کفر که نگفتم!
معلوم هم شد که خود آرش پیشنهاد داده نمیدونم چرا قضیه رو وارونه گفتن ایشون. :-\

آقای oghol هم ادعایی کردن که برام جالب بود و دلیل این ادعاشونو خواستم بازم کفر نگفتم که. نکنه حق ندارم سوال کنم؟
تعجب هم میکنم از شما که اینچنین در مورد ایشون گفتید. ولی من خوب میدونم که منظور ایشون چی هستش و چرا چنین ادعایی کردن. ;)

اما آقای اهورا
ایشون قسمت جالب این بحث هستن. براتون تعریف میکنم و منتظر جوابش نمیمونم:
آقای اهورا گفتن که ردیاب 35 داشتن و از سیستم فوق العاده عالی وزن 35 تعریف کردن. مشکلی ندارم اب این قضیه. اما یه جای کار برام جالبه. توجه کنید لطفا تا متوجه بشید چرا من این سوالو از ایشون کردم:

خوب من بقول شما یه مدیر هوایی هستم و تقریبا همه کاربران باید منو بشناسن. این خیلی عجیب خواهد بود که کسی منو نشناسه.
مهمتر از این مورد این هستش که مطمئنا باید همه بدونن که من بیشتر در چه زمینه ای کار کردم.

آیا با نقطه زن و مدارات پالسی کار کردم؟
یا
با ردیاب؟

یعنی هر کسی اینو خیلی راحت میتونه تشخیص بده به خاطر فعالیت بیش از یکسال و نیم من در امر ردیابی با ردیابهای 35 و 22.
این یه مسئله غیر قابل انکاره.
تایپک زدم واسه فرکانسها و قفلش کردم که کاربران عزیز برن استفاده کنند.
تو تمام بحثهای ردیابی و اپراتوری من شرکت داشتم. این خیلی واضحه و کسی نمیتونه منکرش بشه.

حال قسمت جالبشو براتون میگم.

چند روز پیش همین آقای اهورا اومد تو خصوصی از من سوال کردن که جی پی خوبه یا لورنز. من گفتم بهتره از آقای کرمی و بقیه دوستان وارد بپرسید
من بیشتر با ردیاب کار کردم.

اقای اهورا فرمودن که ممنون شما با چی کار کردید گفتم ردیاب. گفتن که الانم دارید کار میکنید؟ گفتم نه فروختم. بعد خیلی جالبه گفتش که شما با ردیاب 35 هم کار کردین؟

شما باشید جای من چکار میکردید؟ یعنی ایشون نمیدونستن که من چقد با 35 کار کردم و حتی تایپک قفل شده رو من گذاشتم که توش فرکانسهارو در بیارن و استفاده کنن ولی تو این تایپک ادعا میکنن که ردیاب 35 در اختیار داشتن و با قدرت از 35 دفاع میکنه و از مزایاش میگه؟ و میگه میشه تو جاهایی که رگه معدنی هستش میشه باهاش کار کرد و فلان و فلان :-\

برای من اینا جای سواله مهندس حمید عزیز. اونوقت میفرمایید که حال من خوش نیست؟
نخیر حال من سر جاشه اتفاقا ایشون و خیلی های دیگه حالشون خوش نیست که میان چنین سوتی هایی میدن. لطف کنید الکی منو متهم نکنید.

من واسه این سایت ارزش بسیار قایل بودم و هستم اما این مسایل چیزی نیست که روش سرپوش بزارم .

سه شنبه 4 آذر1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کانی جان من که تاپیک شما رو ندیدم :|
از اینکه پیام خصوصی به شما دادم درسته
چنتا سوال از نقطه زن پرسیدم به قول خود شما گناه کردم؟
من یادم نمیاد از شما در مورد لورنز پرسیده باشم؟ :|
فقط برا خرید جی پی گفتم
عکسشم براتون میزارم یاد آوری شه
ولی در مورد جی پی از شما پرسیدم و گفتم برا خریدش که شما دوستان رو به من معرفی کردی

من کی گفتم من اپراتور ردیابم نمیدونم
من فقط گفتم اپراتور باید خودش خطا رو طبق تجربه رد بده

حابا کانی جان من تا حالا به شما بی احترامی کردم که اینطوری حرف میزنی؟
اگه از شما هم تو خصوصی سوال درباره خرید پرسیدم ببخشید
من تاپیکهای اپراتوری انجمن رو اصلا نخوندم و نمیخونم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 4 آذر1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما تو ردیابی استاد مایی این که جای شکی نیست
ولی من از شما درباره لورنز چیزی از شما نپرسیدم
اگه قبول ندارید کل پیامها رو عکس میگیرم براتون میزارم تا یاد آوری بشه
و موضوع خصوصی هیچ ربطی به مسایل ردیابی و دفاع از این دوستمون که یه طرح اینجا گذاشتن نداره
حالا شما اگه اینقد فرکانس دقیق میخوای لازم نکرده که این آقا براتون درست کنه یه فانکشن بخر بهترین فرکانس رو تولید کن با بهترین موج
طرز حرف زدنتون این روزها خیلی بد شده کانی جان
من نه با شما دعوا دارم نه با کس دیگه ای
فقط راجب این طرح نظر خودم رو گفتم و این طرح شما نیست که بخوای اینطور جواب من رو بدی خودش زبون داره از خودش دفاع کنه

چهارشنبه 4 آذر1393 - 12:08am
مدیر کل
مدیر کل

نه جناب کانی من با این مطلب شما بیشتر اعتقاد پیدا کردم که حالتون زیاد خوش نیست! :D کما اینکه حتی دوستان خودتون هم تایید میکنن!
بگذریم ؛ بحث ما در این تاپیک فعلا سر تولید فرکانس دقیق مربعی هست که تا حدودی به موضوع تاپیک ارتباط داره. البته جا داره از ایجاد کننده تاپیک هم عذرخواهی کنیم که بحث به سمت و سوی دیگری کشیده شده. ولی علتش مطرح کردن ادعای اون دوستمون بود که یک فانکشن فاقد کارایی لازم رو جوری به رخ همه ما کشیدن که انگار این فانکشن میتونه بعنوان بهترین ردیاب جواب بده! بعدش هم که متاسفانه با توهین و تحقیر و دروغ همراه شد و اگر من بحث رو به این صورت دنبال نمیکردم ممکن بود دوستان به مسیری بدتر از مسیری که فعلا درش هستیم وارد بشن!!!
حالا اینکه هر کسی نظری داره و چرا این نظر رو داره دیگه تا این حد به چالش کشیدن نداره! من عرض کردم فنی صحبت کنیم برای همینه. دوستمون اعتقاد دارن زیر 1000 هرتز برای ردیابی بهتره. حالا هر دلیلی دارن نظر خودشون هست و بنده هم اطلاع از منظور ایشون ندارم. یا جناب اهورا اگر ردیاب 35 رو دارن ولی از شما تا بحال سوال ردیابی نکردن یا در تاپیک مربوطه فعال نبودن دلیل به این موضع گیری و حساب کشی نمیشه. شما با این موضع گیری ها باعث میشین مطالب فنی به حاشیه بره و حتی در خود مقوله ردیابی هم در این تاپیک نکته ای رو به صورت فنی از تجربه هاتون بیان نکردین! بله شما در زمینه ردیابی طی یک سال اخیر زحمات زیادی کشیدین و بنده و دوستان بارها از شما تشکر کردیم. همه هم برای شما احترام قائل بودن و هستن. ولی بنظر من از همون روزی که قصد فروش ردیاب 35 رو در انجمن مطرح کردین همه این نکات مثبت رو به نوعی به خطر انداختین! کما اینکه یادتون نیست همون موقع عکس العمل دوستان مختلف در این رابطه چی بود؟ خب آدم بازخورد اعمال و حرفهای خودش رو میتونه به خوبی در آیینه دیگران ببینه! حالا هم که میفرمایین ردیاب 35 رو فروختین دیگه داستان بدتر شد! از یک طرف به تجربیات و زحمات خودتون در مسیر ردیابی با ردیاب 35 تکیه میکنین و از طرفی اون ردیاب رو فروختین؟!! این دو مطلب در تناقض با هم نیست؟ از نظر من کسی اگر ردیاب 35 رو به هر دلیل فروخت یعنی اعتقاد درستی به عملکردش نداشته! با هم رو در بایستی در این زمینه نباید بکنیم. حالا بحث نیاز مالی هم مطرح شد ؛ خب درست ولی همون موقع به یکی از دوستان گفتم یعنی فلانی توی زندگیش هیچی نداشت که به جای ردیاب بفروشه و صاف اومد توی انجمن گفت بدلیل نیاز مالی میخوام ردیاب رو بفروشم؟! کانی عزیز امیدوارم شما تصور نکنی که با یک آدم احمق مواجه هستی! شما اگر ردیاب 35 رو فروختی دیگه در موردش هیچی نگو چون خودت رو فقط زیر سوال میبری. حداقل در مورد شخص شما و قضیه ردیاب 35 داستان اینه. واقعیت هم این هست که شما الان دنبال ردیاب بهتری هستی و این رو تقریبا همه میدونیم. بحث هم به این امامزاده جدید و تکنیک محرمانه مهندسین اتمل منتهی شد! در کمتر از 24 ساعت هم که میبینین کل ماجرا کشف شده و این امامزاده جدید هم به نوعی دروغین از آب در اومده! طبیعتا حق میدم از این بابت هم ناراحت باشین. ولی خب دیگه وقایع در گذر زمان رخ میدن و بازگشت به عقب ممکن نیست. با این همه اگر ردیاب 35 رو واقعا فروختین و ناراحت هستین ؛ این انجمن در حدی برای شما و زحماتتون ارزش قائل هست که بی هیچ منتی ردیاب 35 رو بدون هزینه در اختیارتون قرار بده. در واقع این وظیفه ماست. لطفی هم نمیکنیم. برای ردیاب 35 خیلی زحمت کشیدین و حقتون هست. دیگه تصمیم با خودتونه.

چهارشنبه 4 آذر1393 - 12:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 236 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure