انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 4:19pm

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام

دوستان در مکاتباتی که من با این شرکت ها داشتم این دستگاها به جنبه ی نظامی طراحی شده اند و برای پیدا کردن اشیاء ریز حتی در حد یک مجسمه ی
200 گرمی در عمق 3 متری هیچ توانایی ندارد!

شنبه 1 آذر1393 - 1:12pm

arash.irani نوشته است:
واقعا زحمت کشیدی تو این صفحه قیمت شرکت رو من اعلام کردم که 5100 یورو در میاد برای مدل 740 که فاکتورت هم همین رو نشون میدی
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f ... 2&start=40
حالا که زدی به خط اعتباری یه بارم نه ده بار آخرشم که نتونستی به رابط آلمانی دست پیدا کنی اومدی نمیدونی چیکار کنی
بله دوست صمیمیت و همکارت تو دبی آقای یزدان پناه برات فاکتور گرفته همه هم میتونن این کار رو بکنن قیمت هم که تو فاکتور بیشتر از 5000 یورو با مخارجش در صفحه آخر ذکر شده منم همین قیمت رو برا همین مدل نوشتم و گفتم اگر از این گروه تهیه کنید به 3500 میرسه ,این قیمتها رو قبل این که شما زحمت بکشی من گذاشتم و بچه ها هم دیدن

به دوستت آقای مهدی یزدان پناه و آقای عزیزیان و سایر نمایندگی ها هم بگو زیاد حرص نخورن من تو کار خرید و فروش نیستم میدونم چند روز بازارتون خرابه و به هر روشی متوصل میشید تا من دستتون رو رو نکنم آخه بعد اینکه گند لرنز های z1 که با همکاری نمایندگی های اطراف کشور به مردم انداختید گردنتون با پولهای حروم حسابی کلفت شده
خوابش رو ببینید یه دستگاهی مثل ebinger با قیمت پایین به دستتون برسه و مردم رو باز بچاپید
بیا صبح تا شب اینجا بوق بزن من فروشند و کلاهبردار نیستم مثل شما
چندتا از بچه های این انجمن رو با همون دستگاههای قلابی عزیزیان و آشغالیاب به جای دستگاه اصلی بدبخت کردید؟
نه شما بازیگر نفر اول مافیای دستگاههای آت و آشغال در ایران هستید اتفاقا
شما که اینقدر آدم داری چرا یه هفته به من التماس میکردی دست رابط آلمانی رو بذارم تو دستت ؟؟؟؟؟؟
مگه پول رو به حساب من میخواستی بزنی که من تخفیفم بهت بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟
ماچم آقای یزادن پناهت به okm میده که ملت رو سرکیسه کنه
صاحب دستگاه خودش اختیارش رو داره عکس بذاره یا فیلم یا هرچی
من نه همچین دستگاهی دارم نه مثل شما دلال و فروشنده هستم
مبلغ بیش از این رو به عنوان رشوه پیشنهاد کردی تو تلفن بهم اگه منم مثل خودتون حروم خور بودم پیشنهادت رو قبول میکردم الانم پوستر ebinger تو شهرها با شماره شرکتهاتون رو بیلبرد زده بودید

دوستان دلم نمیخواست این حرف رو بزنم من به این آقا 2 بار زنگ زدم کلا و تمام حرفاش دروغ و حقه بازیه اما برای اینکه ماهیتش مشخص شه .... اگر من نمایندهی عزیزیان و یزدان پناه هستم و به شما پیشنهاد رشوه دادم در غیر اینصورت نوش جانت

شنبه 1 آذر1393 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باشه قبول ولی شما اونقدر حروم خوردید که ... که از این پیشنهادات میدی به بچه ها

شنبه 1 آذر1393 - 1:23pm

اینکه بچه های انجمن رو آگاه میکنم حروم خوری نیست!!! تو این تاپیک 4 تا از اعضا صداشون در اومد که شما دارید میپیچونید!! همه رو سربالایی جواب دادی در رفتی اینجا گیر افتادی !!!! اگر من دستگاه فروشم هرچی فحش واسه من اگر شما دستگاه فروش و بازاریابی هرچی فحش نوش جان... من ترسی ندارم

شنبه 1 آذر1393 - 1:26pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

raminsotode نوشته است:

دوستان دلم نمیخواست این حرف رو بزنم من به این آقا 2 بار زنگ زدم کلا و تمام حرفاش دروغ و حقه بازیه اما برای اینکه ماهیتش مشخص شه ... اگر من نمایندهی عزیزیان و یزدان پناه هستم و به شما پیشنهاد رشوه دادم در غیر اینصورت نوش جانت

خجالت بکش آقای محترم
شما هر چقد هم درستکار و راستگو باشید حق ندارید از این دری وریها بگید

در ضمن با این پستی که زدی معلوم شد بهتون فشار اومده که از این الفاظ استفاده میکنید. اگه فرهنگ شما در این حده خوبی های شما هم مال خودت. نخواستیم.

شنبه 1 آذر1393 - 1:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
اینکه بچه های انجمن رو آگاه میکنم حروم خوری نیست!!! تو این تاپیک 4 تا از اعضا صداشون در اومد که شما دارید میپیچونید!! همه رو سربالایی جواب دادی در رفتی اینجا گیر افتادی !!!! اگر من دستگاه فروشم هرچی فحش واسه من اگر شما دستگاه فروش و بازاریابی هرچی فحش نوش جان من ترسی ندارم

چی رو آگاه کردی؟ :))
چی رو پیچوندم ؟lمگه من دستگاه خریدم که بیارم عکس و فیلم بذارم ؟کسی که خریده دوست داشت میاره میذاره
این همه آدم تو این انجمن دستگاههای مختلف خریدند اومدن عکس گذاشتن ؟
لعنت به پدر و مادر هرکسی که اینجا دروغ گفته و لعنت بر هرکسی که در این بحث دلال و فروشنده بوده
اگر من نیتم کلاهبرداری بوده و اینجا یک کلمه دروغ گفتم ناموسم بر من حرام

شنبه 1 آذر1393 - 1:44pm

دوستان کشوری مثل آلمان خیلی حساب کتاب داره جهان اولی هستند و با ایران تفاوت های زیادی داره این شخص اگر آلمانی باشه و از کارخانه این جنس های نظامی رو تهیه کنه به هیچ وجه نمیاد این وسایل رو به سمت ایرانی که جزو تحریم هاست ارسال کنه چون موقعیت شغلی و اجتماعیش زیر سوال میره و در خطر میفته!!! در حالت دوم اگر واسطه ایرانی باشه یه پیچ بخوان تحویلش بدن کلی بررسیش میکنن که واسه چکاری میخواد !!! هیچگاه نمیان به تعداد بالا یا حتی کم اینجور لوازم رو در دست یه ایرانی بذارن و اون هم به راحتی ارسال کنه ایران در ظرف 2 هفته!!! در ضمن هرگاه بخواد جنسی به خارج از کشور ارسال شه کلی بررسی میشه چه نوع جنسی داره از کشور خارج میشه مگه شیرینی شکلات که اینقدر راحت ارسالش کنند!شواهد و تجربیات نشون میده پول اگر به حساب این شخص رفت پشت گوشت رو دیدی وسیله و پولت رو هم میبینی

شنبه 1 آذر1393 - 1:48pm

KANI
بنظر من شما که بیخبرید باید هم بیاید و از روی نادانی حرف هایی بزنید! جواب این آقا غیر از این نیست وقتی داره اس ام اس های فحش و دریوری به خط من میده !!! این فحش ها رو خواستی واست ارسال میکنم ببینم عکس العملت چیه!

شنبه 1 آذر1393 - 1:54pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

raminsotode نوشته است:
KANI
بنظر من شما که بیخبرید باید هم بیاید و از روی نادانی حرف هایی بزنید! جواب این آقا غیر از این نیست وقتی داره اس ام اس های فحش و دریوری به خط من میده !!! این فحش ها رو خواستی واست ارسال میکنم ببینم عکس العملت چیه!

من مسئول رسیدگی به فحش ها و توهین ها نیستم
خیلی ممنون که داری با گرو گذاشتن ناموس مارو از نادانی نجات میدی. واقعا شوکه شدم
فکر میکردم که تو محلات از این دست حرفا و صحبت ها رد و بدل میشه ؛ نمیدونستم همه جا برای اثبات صحبتهاشون متوسل به گرو گذاشتن ناموس اونم ناموس مادر میشن!!!

....
لطفا ادامه ندید

آخرین بار توسط Kani در شنبه 1 آذر1393 - 2:07pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 1 آذر1393 - 2:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

raminsotode نوشته است:
KANI

ببین جوجه دلال اولا حق نداری با استاد کانی اینطور حرف بزنی
واقعا بی ... دروغگو کدوم اس ام اس رو من برات فرستادم اگه من توهینی کردم بهت و اس ام اس دادم استاد کانی قوه قضایه نیست برو شکایت کنه برو به پلیس بگو
اگر من بهت اس فحش و دروری زدم ناموس ندارم
ولی اگه دروغ حرفت ................

شنبه 1 آذر1393 - 2:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure