انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 7:06pm

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان و اساتیدی که در زمینه الکترونیک تبهر دارند نمیشه روی طرح اینگونه نقطه زنها بیشتر کار کنند که حداقل یه قطر 30 تا 50 سانتی 6متر بزنه؟ اگه نقطه زنی باشه که عمق مفیدش 6متر باشه تمام مشکلات ردیابی و حفاری حل خواهد شد البته توباکس ساشو هم خیلی از دوستان کار کردند اما بنظر میرسه همچین موفق نبود!
با سپاس

چهارشنبه 28 آبان1393 - 4:32pm

بله اگر اینگونه با شما صحبت نمیکردم ماهیت شما مشخص نمیشد ! دوستان از کشور همسایه المان اتریش بنده قیمت گرفتم مدل Upex740 m به قیمت 4380 یورو و مدل upex 745 به قیمت 5250 یورو ...

اصلا ما قیمت 45000یورو واسه محصولات این شرکت نداریم !!!!!

آقای محترم دست از این کارها بردار و مردم بدبخت بیچاره رو سر کیسه نکن!

پنج شنبه 28 آبان1393 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
رامین جان برادر بی زحمت ادرس و تلفن این جاهایی که تو اتریش امار گرفتیو اینجا بذار تا ما هم استفاده کنیم
اگه ادرس و نمایندگیهایی که این دو مدل دستگاه رو میفروشن رو اینجا بذاری ممنونت میشم

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 28 آبان1393 - 12:32am

شایان جان چشم برادر ...شما به این سایت برید بعد درخواست قیمت کنید...آخه اون بیچاره ای که با هزارتا زحمت پولش رو جمع کرده چرا باید به حساب کسی بزنه که نه میشناسش نه یه آدرس کوچیک ازش داره

اینم آدرس دوستان بررسی کنند

www.viennadetectors.at

پنج شنبه 28 آبان1393 - 12:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی رامین جان
نگران نباش همه چی به زودی روشن میشه
این دوستمون ارش هم به نظر تا به این لحظه که ادم بدی نمیاد باشه
حالا کمی زمان بگذره همه چی مشخص میشه
مهم نتیجه گرفتن درسته

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

پنج شنبه 28 آبان1393 - 1:16am

شایان جان ایشالا همین جور باشه ...اما هیچ کجا ندیدم که اول پول رو کامل باید به حساب شخصی ناشناس بزنی بعد منتظر دستگاه بشینی

پنج شنبه 29 آبان1393 - 3:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله من این حرف شما رو کاملا قبو ل میکنم
و اصلا هم با منطق جور در نمیاد که شخصی ناشناس پول بهش بدی و دستگاه بگیری
طرفو میشناسی چک داری ندرک داری نمیتونی پول بگیری اینجوری که فبها
این قضیه هم به زودی روشن میشه
حالا بذار ببینیم این اقا داریوش عکس از دستگاهش میذاره اینجا بلاخره یا نه

پنج شنبه 29 آبان1393 - 3:49am

شایان جان بنده هم منتظر هستم ببینم کی ایشون میذارن اما انگار خبری نیست :-\ :-\

پنج شنبه 29 آبان1393 - 5:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

raminsotode نوشته است:
شایان جان چشم برادر ...شما به این سایت برید بعد درخواست قیمت کنید...آخه اون بیچاره ای که با هزارتا زحمت پولش رو جمع کرده چرا باید به حساب کسی بزنه که نه میشناسش نه یه آدرس کوچیک ازش داره

اینم آدرس دوستان بررسی کنند

http://www.viennadetectors.at

آقای دلالی که نتونستی با پیشنهاد رشوه و پول به من مشخصات رابط آلمانی رو بگیری
و الان حالت بده
میدونم خیلی دلت میخواست خودت و آدمهات مفت بصورت عمده از آلمان وارد کنید و ملت همیشه بدخت ایران رو بچاپید

دوستان لازم نیست شما به اتریش و آفریقا سر بزنید تا قیمت مدل UPEX 745 P2I رو بگیرید به خود شرکت EBINGER ایمیل بدید قیمت رو میدن بهتون ضمیمه قیمت شرکت رو هم اینجا میذارم تا بعضی ها دنبال سو استفاده نگردند
آقا داریوش مگه بدهکار شماست که بیاد برا شما که دنباله دلالی هستی فیلم و عکس بذاره؟
ایشون من که براشون دستگاه تهیه کردم بهم قول داد یه سری تستها رو انجام بدن که از قسمت صوتیشم گرفت و اینجا نوشت الانم محلش رو زده و دنبال کاوشش هست هر چی هم خواست بفرسته میگم به خودم بفرسته و خودم بصورت خصوصی به بچه های انجمن اگه خواستن میفرستم تا شما دلال ها با فیلم و عکس هم سو استفاده نکنید.
والله روش کار قاچاق همینه ,جدای از قاچاق هم مگه خودم ردیاب این انجمن رو بچه ها چه جوری تهیه کردند؟!!!!!!
نکنه انتظار داری یه تیم که چندسال تو کار ترانزیت کالاها هستند به خاطر دلال بازی شما آدرس هم بدند که یه روزی بد از خواب بیدار شدی لوشون بدی هر شرکتی هم که تو ایران آزادانه داره کار میکنه یا داره آشغالیاب میفروشه یا با دولت همکاری میکنه اینو دیگه همه میدونند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 29 آبان1393 - 10:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا رامین من اگه بخوام سر کسی کلاه بذارم یه دستشاز نیم میلیونی میگیرم 4 تا هم فیلم میذارم یه صفحه مسی هم از 5 متری میگیرم روی فیلم هم صدا میذارم تو تست خاک هم اونقدر طرفند هست که سر مردم کلاهبردارهای که الان دارن میخونن خودشون میدونن
البته شما که با آقای عزیزیان در سایر انجمن ها همکاریم داری بیشتر واردی به این مسایل
قیمتم که بدون بیمه و هزینه های دیگرم تو فایلی که خود شرکت گذاشته هم که گذاشتم مشاهد کردید 43500 یورو
شما هم برو از همون اتریش با آدمهات 745 رو 5250 یورو بهت بدن چرا پس اینقدر ناراحتی؟
علت ناراحتی افرادی مثل شما آقا رامین اینه که یه دستگاه درست با قیمت پایین بدست این ملت برسه و شما نتونید دیگه دلالیتون رو بکنید
چرا بعد اینکه رابط آلمانی رو بهت معرفی نکردم اومدی روشنگری کنی و خاموش بودی تا الان؟؟؟؟؟
دوستانیم که میگند پول رو چرا بریزم بعد تحویل بگیرم؟عرض کنم خدمتشون وقتی دستگاهی که تو ایران نیست چه جوری میشه بدون واریز مبلغ اون رو تهیه کرد؟طرف که نمیتونه با یه حرف چند هزار یورو هزینه کنه بیاره بعدم خریدار ازش خبری نشه
این رابط ایرانی فروشنده فلزیاب نیست

پنج شنبه 29 آبان1393 - 12:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure