انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 12:38am

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود خدا بر دوست عزیز افشین 1
دوست عزیز لطف بفرمایید اثباتاتتون رو مبنا بر کتاب ها و عقاید قرار ندهید
دوست عزیز زمانی که بنده به این تاپیک سر زدم در اولین پستم گفتم که اعتقاد به وجود این علم دارم و همچنین به وجود جن
دوست عزیز شما مو میبینید و من پیچش مو
دوست خوبم لطف بفرمایید از زبان کفار نیز کمی صحبت بفرمایید
و لطف بفرمایید دوست عزیز کمی از اعتقادات خود کاسته و به کشورهایی نظیر هند_تایلند_و چند مورد دیگر سفری کرده و با افراد کفار که کمی از این علم میدونن برخورد کنید
دوست عزیزم بنده نه این علم و نه قدرتش رو انکار نمیکنم
انکار بنده بر روی موارد مثل دفینه یابی هستش
بر روی هزاران کاره نا تمام که وصله ی تلسم به انخا زدخ شده هستش
دوست عزیز شما فقط تکیه کردی بر اعتقاده مردم و بر اثاث اون صحبت میکنی
مثل اینه که نقطه ضعغی گیر اورده باشی
دوست عزیز شما میگی در قران جن امده پس هست و من میگم مدرک!!!
دوست عزیز کل حرفای شما تناقض هستش
برادر من شما اول میای سفت و سخت طرف داری میکنی که هست و اله و بله
وبعد میای میگی که کار شیطانیست و خدا ما را به راه راست هدایت بفرما و فلان...
دوست عزیز ترسیدی؟؟؟
برادر من بنده نه به اعتقاد شما کاری دارم و نه میخوام کاری به اعتقاده من داشته باشی
بحثی در باره ی جابجای اجناس زیر زمین توسط اجنه داری مولا یارت بفرما!!!
مدرک داری یا علی!!!
اگر در بارهی نشانه های طلسم و جایی که استفاده شده اطلاعاتی داری عرض بفرمایی ممنون میشم و انشاالله که مورد عنایت منان قرتر بگیری و صاحب فردوس گردی
مولا یارت

این نیز بگذرد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 5:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام @};-
با تشکر از آقای "ایران" عزیز! برای رسیدن به حقیقتی، یا باید خودمون تجربه کنیم یا اینکه از یک منبع و رفرنس معتبری کسب اطللاع کنیم! دنیای جن چون دنیای پنهان و از دید انسانها عموما غایب است، نیز همین مصداق را دارد! پس اگه تجربۀ شخصی نداریم،باید از منبعی استفاده کنیم که دروغ و ضعفی توش نباشه( البته از دید اسلامی میگم)! از دید یک فرد مسلمان، بی نقص ترین و قابل اعتمادترین منبع در این زمینه قرآن و فرمایشات صحیح پیامبر است! بهتر این است که امور غیبی نیز از زبان خالق غیب ویا کسی که با وی در ارتباط است شنیده شود! جنها نیز جسم دارند، عبادت میکنند،ازدواج و زاد و ولد میکنند و حتی ازدواج آنها با انسانها نیز حرام و ممنوع نیست بلکه مکروه اعلام شده است! پس با تودۀ انرژی نمیشه ازدواج کرد و تودۀ انرژی نمیتونه مخاطب قرآن قرار بگیره برای عبادت و ...! من از قرآن و پیامبر اسلام برای شما دلیل آوردم ردش کردی، تازه خودتون مدعی سید بودن دارین، وای به حال بقیه! من دیگه حرفی ندارم! گفتنیها گفته شد! سردرد و احساس سنگینی و غیره اگه از عوارض فیزیکی نباشند و قابل تشخیص پزشکی نباشن، میشه گفت عامل جنی دارن و اون هم به خاطر مس و لمس ویا فوت کردن شیطان و یا ورود شیطان به جسم و از این قبیل مسائل میتونه باشه که روشهای درمانی کامل و کافی در قرآن و سنت داره! اینکه تعداد این افراد کمه، درسته چون نیازی نیست در پی این موجودات بریم! در مورد رویت هم خدمت شما عرض کنم که لزوما مومنین قادر به ارتباط با جنها نیستن بلکه من کسی رو از نزدیک دیدم و می شناسم که اصلا نماز نمیخونه و هیچ سوادی هم نداره ولی با جنها در ارتباطه! در اسلام هیچ دستوری برای ساختن بارگاه و ساختن اطاق بر روی قبرها نیومده! اساسا علم امروزی توانایی ورود به دنیای جنها رو نداره و نمیتونه در این زمینه اظهار نظر کنه بلکه باید در منابع دینی دنبال این مسائل باشی تا به واقعیت و حقیقت برسی دوست عزیز! استاد روانشاسی ما گفت من اصلا موجودات متافیزیک رو قبول ندارم!
پاسخ سوالاتم موند برادر!
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 13 آذر1393 - 7:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
آقا افشین برادر گرامی اهل سنت!!!!!
بحث جابجایی دفینه ربطی به بارگاه ساختن روی قبر و سیادت و این حرف ها نداره شما ظاهرا دنبال تحمیل عقاید خودتون هستی متاسفانه جای مناسبی رو انتخاب نکردی
رفرنسی هم که شما قبول داری و سنگش رو به سینه میزنید از صحیح بخاری گرفته تا کتب دیگر اهل سنت (صحاح سته) صراحتا به ولایت امیرالمومنین علی (ع)  اشاره کرده خوب بود یک مقدار اون قسمت ها رو هم مطالعه میکردید!!!
اما در مورد اسلام و علوم خفیه و جلیه باید خدمت شما عرص کنم بسیاری از معارف هستند که جز اهل مستعدش بهش دست پیدا نمیکنند بطور مثال حرف مقطعه قرآن کسی نمیتونه بگه من حمعسق رو تفسیر میکنم نه این علم ظاهر نمیخواد باید با شهود کشف بشه نه با این چهار تا ورق کتابی که در اختیار من و شماست
در مورد اجنه و جابجایی اجسام من رفرنس از قرآن به شما دادم باز میگید اما فلان و فلان آقا این یک واقعیته که این موجودات این قابلیت رو دارن حالا اینکه چطور به چه کیفیت اینکه آیا الان کسی هست که بتونه با استفاده از اجنه اینکار رو انجام بده بنظر شخصی خودم بعید میدونم اگر هم باشند نمیان تو نت جار بزنند پیش چهار تا جوون که درگیر ساخت ردیاب و فلزیاب هستند که آره یک جنازه اجناس ما رو نگه داشته و نمیتونیم دیگه حرکت بدیم بیاید کمک کنید چهار تا دیود بهش لحیم کنیم راه بیوفته! نه اینطور نیست آنکه را اسرار حق آموختند مهر کردند و دهانش دوختند... لطفا در انجمن بحث عقیدتی نکنید من هم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم اگر اطلاعت مفیدی در مورد این موضوع دارید بسم الله من با گوشی میام انجمن تایپ برام سخته اگر غلط املایی هم بود دوستان ببخشند
یاعلی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 13 آذر1393 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام @};-
آقای سید جواد عزیز! از شما انتظار این مطالبو نداشتم!
خواهشمندم در نظراتت منصف باش! ابتدا بررسی کن و ببین موضوعی که من درباره اش بحث کردم، آیا من در اون مورد پیشقدم بودم و من شروع کردم یا اینکه دیگری قبلا در اون مورد مطلبی ارائه کرده و من اصلاحش کردم؟! تازه با این عصبانیت و خشونت با من برخورد کردین، آیا در مورد بحثهای حضرتعالی نظر مخالفی دادم و یا روی من صحبت با شما بود؟؟؟!!!
مثلا همین بحث صحاح سته و بحث امیرالمومنین که تا بحال مطرح نشده بود و جنابعالی مطرحش کردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( مزید اطلاع حضرتعالی، اصلا صحاح سته وجود خارجی نداره! در اسلام دو کتاب حدیثی صحیح وجود داره و جز این دو کتاب کسی معتقد به کتاب حدیث صحیح نیست! لفظ امیرالمونین اولین بار در زمان خلافت خلیفۀ دوم حضرت عمر رایج شد و در مورد حضرت علی هم نامۀ 6 ایشان را در نهج البلاغه با دقت و بدون تعصب بخونید، به حقیقت میرسین! این مطالب را شما مطرح کردین و من هم برادرانه اصلاح کردم)!
بعدش وقتی که بنده روشنگری میکنم و با نیت خیر اشتباهات رو اصلاح میکنم شما و همفکران شما با غرض ورزی شروع میکنین به تهمت و افترا و جنجال آفرینی!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستمون گفت رو قبر فلان شخص بارگاه درست کردن،منم گفتم درست کردن بارگاه در قرآن و احادیث صحیح پیامبر وارد نشده! این بارگاه درست کردنها تقدس بازیه برادر!!! لطفا در مورد تقدس بازی مطالعه بفرمایید! ملت ایران و ملتهای مسلمان و غیر مسلمان دنیا گرفتار همین تقدس بازیها هستن!!! این جمله برای کسایی قابل فهمه که مغز گنجشکی نداشته باشن!
آقای جواد عزیز! بحث قرآنی که شما فرمودین در مورد حضرت سلیمان، اگه پستهای بنده رو خوب مطالعه کرده باشین، قبل از شما این موضوع رو توضیح دادم! (صفحۀ4 رو مطالعه بفرمایید)!
در پست قبلی هم گفتم اینجا هم مزید اطلاع حضرتعالی عرض میکنم: اصطلاح "سید" عربیست به معنی "آقا " است. یعنی اگه ما در فارسی بگیم آقا سید، معنیش میشه آقا آقا ، و این هم از نظر صحبت عامیانه و هم از نظر بلاغی اشتباهه و شاید کمی خنده دار! بنابراین، اگه شما ایرانی هستین و فارسی صحبت میکنین، باید بگین آقا جواد! اگه شما سید هستین، یعنی عرب هستین و فارسی هم صحبت میکنین در نتیجه شما هم باید همه رو با زبان خودتون مخاطب قرار بدین و بگین سید!
( أکتب مطالبک بالعربیه ان أنت العرب او سید)! :D
برای کسانی که میخوان در مورد پستهای من پاسخ بذارن، ابتدا بررسی کنن آیا بنده شروع کنندۀ بحث بودم یا اینکه پاسخ دادم و فقط روشنگری و اصلاح نمودم! در ضمن مطالب من از روی دو منبع قرآن و احادیث پیامبر اسلامه! اگه کسی مطالب منو خلاف این دو منبع تشخیص داد، با ذکر سوره و آیه و حدیث منو راهنمایی کنه و الا از تهمت و جنجال آفرینی و اظهار نظر شخصی پرهیز کنه که نشان از سبک مغزی خودشه!!! بله .ممکنه نظرات من با نظر میلیاردها انسان مخالف باشه. به همین دلیل گفتم کسی در این زمینه اظهار نظر میکنه منبع و مکتب این اظهاراتو بیان کنه تا این کله گنجشک بازیها پیش نیاد! هر جلسه که میام سری به این تاپیک بزنم، یه جنجال جدید! یه حملۀ جدید! عزیز من کینه توزی رو بذارین کنار و با دلیل و عقل و منطق بیایین جلو! خجالت بکشین! بسه دیگه! عجبا! تازه از کسی که انتظارشو ندارم!
مثل اینکه من باید از خیلی ها انتظار داشته باشم که بدون منطق و حساب و کتاب بیان و فقط ورراجی کنند!!!
از نیک اندیشان و مستقل اندیشان و آزاداندیشان بسیار بسیار عذرخواهی میکنم! از مدیریت محترم سایت هم عذرخواهی میکنم!!!
ای بار خدایا همۀ ما را به راه راست خودت هدایت بفرما.آمین. ^:)^
درود بر دلهای بی کینه @};-

پنج شنبه 13 آذر1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاءالله همینطور باشه که شما میگید و غرض ورزی در کار نیست ولی منبع قحط نیست که از صحیح بخاری رفرنس میدید شما بحث مذهب رو جلو نکش ذندیق هم که باشی حرف معقول بزنی بالا سر ما ولی وقتی بحث مذهب میشه من تا آخرش هستم با سند و مدرک به شما بعضی مسائل رو اثبات میکنم متاسفانه جایی هستم دسترسی به سیستم ندارم با گوشی میام انجمن انشاءالله سر فرصت با منابع اهل سنت و قرآن خیلی چیزا رو بهتون اثبات میکنم
سید هم به کسی میگن که نسبش به پیامبر میرسه با این آقا فرق داره گرچه در حساب و کتاب هیچ فرقی نیست إن اكرمكم عندالله أتقاكم
ياعلي

پنج شنبه 13 آذر1393 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت آزاد اندیشان @};-
با تشکر از آقا جواد عزیز!
همش میگفتم که آقایون، برادرا، آزاد اندیش باشین، به خاطر همین مسائل بود که به بیراهه نرین!
آقا جواد عزیز من کجا اومدم و از مذهب صحبت کردم؟ لطفا ابتدا در مورد معنی و مفهوم دین و مذهب مطالعه بفرمایین بعد این اتهام رو بزن برادر !
من اصلا معتقد به مذهب خاصی نیستم برادر ! چرا اتهام میزنی؟! از دید من هر انسانی در کرۀ زمین یا هر نقطه از جهان هستی، شهادتین بگه، میشه مسلمان و پیرو دین اسلام! این مذهبو از کجای قرآن و پیام انبیاء درآوردی؟؟؟ لطفا جواب بده اگه راست میگی و اتهام نمی زنی؟
اهل سنت و جماعت فقط سه منبع صحیح و معتبر داره: 1- قرآن. 2- صحیح امام بخاری. 3- صحیح امام مسلم. بقیه کتب حدیثی صحیح نیستن بلکه توشون احادیث ضعیف و غیر قابل اعتماد هم وجود داره! تاریخو هم اعتماد نکن زیاد!
از حرف معقول صحبت کردی. بارها عرض کردم بازم میگم، هر کدام از صحبتهای من اگه خلاف قرآن و این دو منبع شد، خواهشمندم راهنماییم کنید!
علی هم یا الله میگفت. یا خودم نمی گفت برادر! خطبه های 46 و 128 نهج البلاغه رو با دقت تمام بخون و روش فکر کن و تحلیلش کن به نتیجۀ درستی میرسی و دیگه متوجه میشی که علی، یا خودم نمی گفت بلکه یا الله میگفت! اگه واقعا پیرو این مرد خدایی هستیم باید مثل ایشان رفتار کنیم!
با سپاس و خدا نگهدار همگی @};-

پنج شنبه 13 آذر1393 - 2:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا بیا این بحث رو همین جا تموم کنیم ظاهرا شما نماینده بالحق اهل سنت و جماعت هستید که میگید فقط این دو صحیح مورد اعتماد هست و صحاح سته ای وجود نداره چشم ما فرض بر همین میگیریم به فضل خدا سر فرصت و بصورت خصوصی با هم بحث میکنیم و با همین منابع که شما قبول دارید ثابت میکنم کی بیراهه رفته و کثرت دلیل بر حقانیت نیست
جناب آزاد اندیش و متاسفانه تنگ نظر شما این عیب رو به بینا هم گرفتی آخه مرد خدا علی اسم خداونده مگه تو آیةالکرسی نمیخونی و هوالعلی العظیم نکنه خدا هم نعوذو بالله اشتباه کرده!!! واقعا جای تاسف داره کینه رو به اوج خودش رسوندید
من حالا حالاها هستم جنباب افشین عجله نکن بموقع با هم بحث میکنیم الان دسترسی به سیستم و اینترنت پرسرعت ندارم
یاعلی

پنج شنبه 13 آذر1393 - 3:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام.
سید جواد عزیز تورو سر جدت قسم، خواهش میکنم هیچ جوابی به این جوجه وهابی ندین. ایشون به زعم خودش دنبال دستاویزی هست تا عقاید وهابیشو نشر و ترویج بکنه.ولی کور خونده.
اگر تمام عالمیان هزار و یک دلیل عقلی و نقلی برای اینا بیارن هیچ اثری روشون نمیزاره.
به قول سعدی : خر عیسی گر به مکه برند چون باز آرند هنوز خر باشد

افشین مث بچه آدم سرتو بنداز پایین مطالب و تاپیکای این انجمنو بخون چیزی یاد بگیری و دیگه حرفی خارج از موضوعات انجمن نزن. علی الخصوص پای مسائل دینی رو وسط نکشون. اگه بخوای به حاشیه سازی دامن بزنی خوار و خفیفت میکنم.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

پنج شنبه 13 آذر1393 - 4:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
farokh. parsi ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ :
ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺑﯿﻨﺎ .
ﻓﺮﻣﺎﯾﺶ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ ﮐﺎﻣﻼ ﻣﺘﯿﻦ . ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺳﺮﻭﺭﺍﻥ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﺳﺸﻬﺎﯾﯽ ﺣﻘﯿﺮ
ﺟﻮﺍﺏ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﺩﺭﺧﻮﺭ ﺑﺪﯾﻦ .
ﺁﯾﺎ ﺑﮑﺎﺭﮔﯿﺮﯼ ﻋﻠﻮﻡ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺗﺰﺍﺣﻢ ﻭ ﺗﻌﺎﺭﺿﯽ ﺑﺎ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﻡ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟
ﺩﺭ ﺷﺮﻉ ﻣﻘﺪﺱ، ﻋﻠﻮﻡ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﭼﻪ ﺟﺎﯾﮕﺎﻫﯽ ﺩﺍﺭﻩ ؟
ﺳﭙﺎﺱ .
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﻓﺮﺥ ﻋﺰﯾﺰ ﻫﻤﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﺧﻮﺍﻩ ﻧﺎﺧﻮﺍﻩ ﺑﺎ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﻩ
ﺷﺨﺺ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﮕﻮﻧﯽ ﻭ ﻧﺎﻫﻤﮕﻮﻧﯽ ﺭﻭ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻪ .
ﻣﺜﻼ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺻﻮﻻ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻣﺪﺍﻭﺍ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﺳﻼﻣﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﺪﺳﺖ ﺑﯿﺎﺭﻩ ﻭﻟﺬﺍ
ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﻋﺎ ﺍﺯ ﺳﺨﺘﺮﯾﻦ ﺑﯿﻤﺎﺭﯾﻬﺎ ﻧﺠﺎﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻦ . ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻔﺘﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ
ﻋﺎﻟﻢ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﺜﺒﺖ ﻭ ﻣﻨﻔﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﻭ ﻫﺮﭼﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﺳﺖ
ﻻﺯﻣﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﺮﻕ ﮐﻪ ﻧﻮﻝ ﻭ ﻓﺎﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﻻﻣﭗ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﮐﻨﻪ ﻭ ...
ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻫﯿﭻ ﺗﻌﺎﺭﺿﯽ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﯿﻦ ﻋﺎﻟﻢ ﻣﺎﺩﯼ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻣﺎﺩﯼ ﻋﺎﺭﺽ ﺑﺸﻪ.
ﺩﺭ ﺑﺎﺏ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺩﺭ ﺍﺳﻼﻡ ﻫﻢ ﻫﯿﭻ ﯾﮏ ﺍﺯ ﻋﻠﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﻋﻠﻮﻡ ﺭﻭ ﺭﺩ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﻣﮕﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﺨﺺ
ﺍﺯ ﺟﺎﺩﻭ ﻭ ﺳﺤﺮ ﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﺏ ﺷﯿﻄﺎﻧﯽ ﻭ ﻏﯿﺮ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻭ ﻏﯿﺮ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﻪ .
ﯾﺎﺩﻣﻪ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﺁﯾﺖ ... ﻭﺣﯿﺪﺯﺍﺩﻩ ‏(ﺍﮔﻪ ﺩﻗﯿﻖ ﯾﺎﺩﻡ ﺑﺎﺷﻪ ‏) ﻣﺮﺍﺗﺐ ﻋﻠﻮﻡ ﺭﻭ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﯿﮑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﻋﻠﻮﻡ
ﻋﻠﻮﯼ ﻭ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﻔﻠﯽ ﻭ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻨﺪﯼ ﻭ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﻋﻠﻮﻡ ﺩﺭ ﻃﺒﻘﺎﺕ ﻭ ... ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺗﻌﺎﺭﺿﯽ
ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻧﻤﯿﺸﺪ .
ﯾﺎ ﻓﯽ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﺁﯾﺖ ﺍ ... ﺷﻮﺷﺘﺮﯼ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﮐﺘﺐ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺯ ﻋﻠﻮﻡ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﻣﺴﺎﺋﻠﯽ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻥ
ﻭ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺏ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻧﻤﻮﺩﻥ ﻭ ﺣﺘﯽ ﻣﻮﺿﻮﻋﯽ ﮐﻪ ﺍﻓﺸﯿﻦ 1 ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺭﺩ
ﮐﺮﺩﻥ ‏(ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺩﯾﻦ ﻭ ﮐﻔﺮ ﻭ ... ‏)
ﺑﻬﺮﺣﺎﻝ ﺑﺎﺯﻡ ﻋﺮﺽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺻﺮﻑ ﻋﻼﻗﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﻠﻮﻡ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﻠﻮﻡ
ﺑﮑﻨﯿﻢ ﻣﮕﺮ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻋﺎﻟﻢ ﻭ ﻋﺎﻣﻞ .
ﯾﺎﺣﻖ --- ﻏﻘﯿﺎﺋﯿﻞ

سلام به استاد بینا.
تشکر که پاسخ دادین. خیلی مفید بود.
در پناه ایزد منان.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

پنج شنبه 13 آذر1393 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت آزاداندیشان @};-
عرض شود که اگه منظور از علی، أسماء الحسنی باشه و نیت قلبی شما همین باشه، مشکلی نداره و خیلی هم مبارکه. ولی سوال اینجا پیش میاد که چرا مثلا یا مستعان، یا وکیل، یا کافی و یا سایر أسماء الحسنی را استفاده نمیکنی! هرکس که هم عقیدۀ شماست، جز یاعلی ندیدم! در ضمن من نمایندۀ خودم و عقیده ام هستم.
و اما کله گنجشکۀ زندانی:
الحمدلله که فرق بین تفکر قرآنی و نبوی با تفکر پوسیده و گندیده و شکست خوردۀ ما قبل تاریخی خوب خودشو رو کرد! من از قرآن و حدیث صحبت میکنم، کفار و مشرکین قریش بسیج عمومی اعلام کردن بر علیه دعوت الهی!!! فرق بین عقیدۀ قرآنی و ضد قرآنی در همینه! نتیجۀ قرآن ستیزی = فحاشی و حتاکی و ترور و تهمت و از این بازیها!
اگه ثابت کردی که در دنیا کسی عقیده ای به نام وهابی تأسیس کرده، اونوقت همه میدونن که آدمی!!! وگرنه همون جانوری میشی که خودت گفتی! در ضمن سعدی و حافظ و مولانا و خواجوی کرمانی، عمر خیام نیشابوری ، حکیم فردوسی طوسی و تمام شعرا و داشمندان بزرگ و نامدار و تاریخ ساز ایران اهل سنت و جماعت بودند و سعدی علیه الرحمه نیز این شعر رو واسه تو و امثال تو سروده بی چاره! بیدار شو از خواب غفلت و جهل و گمراهی!
تو و امثال تو چون در زندان تاریک جهالت و تقلید هستین، مثل شب پره، نور الهی را هرگز نمی تونین ببینین! به همین خاطر جز فحاشی و ترور و هوچی گری و جنجال آفرینی حرفی واسه گفتن ندارین! بله تو ترور و فحاشی استادین. ولی اگه مردی و فکر میکنی انسانی، بیا با دلیل و برهان صحبت کن بیچاره! خدا هدایتت کنه! این تاپیکو هزاران نفر میبینه و میخونه. من قضاوت رو میذارم به عهدۀ خوانندگان آزاد اندیش!
من نمی دونم آیا دین و آیین خاصی داری یا نه! ولی از شما دعوت میکنم کتابی هست به نام قرآن، خواهشمندم این کتابو بدقت بخون و از خدا بخواه که هدایتت کنه! من هم از خدا تمنا دارم هدایتت کنه و از این تاریکی و گمراهی نجاتت بده!آمین. ^:)^
فقط دوستان دقت کنن، کی اومد و بحث مذهب و کلمۀ مذهب و تحمتها و بی ادبیها را شروع کرد و ترویج کرد!!!
من فقط جواب دادم و از خودم دفاع کردم!
البته تو همۀ تاپیکهای این انجمن، متأسفانه بحثها به انحراف کشیده شده و مختص این تاپیک نیست! بعضی ها عقدۀ جنجال آفرینی دارن! البته عقیده و مکتبشون این درس رو به اونا داده! ولی مکتب مبارک و نورانی اسلام، جز نور الهی و براهین روشن و شکست ناپذیر، حرف دیگه ای نداره! :-BD
همگی رو به خدا می سپارم @};-

پنج شنبه 13 آذر1393 - 6:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure