انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 1:17am

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام و سپاس از توجه دوستان @};-
من چند تا سوال واضح و قابل فهم از استاد شما، استاد بینای عزیز پرسیدم:
حالا فهمیدید بچه ها من چی میگفتم یا نه؟!
خدایا همۀ ما را در صراط مستقیم خودت قرار بده. آمین @};-
شاد باشید با دلی بی کینه! @};-

دوست عزیز مثل این که شما اصلا به حرف کسی گوش نمیدید
مشکل شما با جناب بینا ربطی به جابه جاکردن وانتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه نداره
تکرار میکنم موضوع تاپیکجابجا کردن وانتقال اجسام دردفینه یابی به وسیله علوم غریبه!!!جابجا کردن وانتقال اجسام دردفینه یابی به وسیله علوم غریبه!!!
خوب یه کم زیاد بحث به چالش کشیده شده
طلسم و علوم غریبه چیزی هست که وجودش تو قران هم ثابت شده
ولی اینم یه چیز ثابت شده هستش که کسی که شخصی یا چیزی طلسم کنه یا در کل طلسم امری شیطانی هستش
و فقط با کمک گرفتن از شیاطین و غیر خدا عمل طلسم انجام میدن
دعا دعا نویس و کسی که طلسم از بین میبره طلسم شکن مسلمانه و از نیرو های شیطانی کمکی نمیگیره
اجنه خوب چند نوع هستند
بعضی از ادم ها به اون فهم درجه از ایمان میرسن که میتونن موجودات ماوراء مشاهده کنن
یا مثلا افرادی که به اون درجه از ایمان میرسن که چشم بصیرت پیدا میکنن خوب مشخصا با اجنه از نوع خوبش ارطبات میتونن داشته باشن
خداوند گفته از غیر خدا نباید کمک گرفت یهنی چی یعنی از اجنه نباید کمک بگیری
حالا بحث جابه جایی چی میگه
ما منکر این نمیشیم که جابه جایی وجود نداره چرا وجود داره ولی نه به این صورت که همه بتونن این کار بکنن خیلی نادر انگشت شمار هستن
کسیم که این کار بکنه قطعا مسلمان نیست

اینکه میگن بار طلسم داره یا هرچی نصفش توهمه نصفشم دروغ
خیلی کم پیش میاد که این اتفاق ها بیفته الان چیزای خیلی بهتر گرون تر از زیر خاک در اوردن هیچ طلسمی هم نداشته فیلمش هم موجوده
خوب اگر اینطوری بود اون زمان که علمش بیشتر بود طرف که پادشاه بود یه طلسم میزد واسه خودش قبرش مومیاییش که فیلمش الان بلوتوث نشه

این چیزی بود که من میدونستم طبق تجربه ای که داشتم بیان کردم
اگر کسی در این چهارچوب چیزی میدونه انتقاد کنه ماهم استفاده میکنیم
وگرنه الکی بحث به چالش نکشید لطفا من بعد چند ماه اومدم هنوز اینجا دارم بحث میبینم :(
ببخشید اگه دخالتی کردم یا کسی ناراحت کردم
بدرود موفق باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 12 آذر1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت نیک اندیشان @};-
آقای تولای عزیز! هرچند اظهراتت شانسی و ضدو نقیضه و اساسا من به این اظهارات توجهی نمیکنم، ولی واسۀ اینکه بعد از این در اظهاراتت دقت کنی، چند جمله از خودت اینجا میارم که در صفحۀ 5 نوشتی بعد فرق بین گفته های من و خودت و بقیه رو بهتر درک میکنی:
درود
شروع شد
بوی کلاه برداری میاد این اقایی که تاپیک ایجاد کردن مشخصه هرف هاشون همه وهمه دروغ بود
اخه تا کی به اسم علوم غریبه میخواهید سود جویی کنین
به هیچ وجه عملی به نام جابه جایی و اینکه بار صاحب پیداشه براش وجود نداره و نداشته
پست بعدی:
درود ببخشید میون کلامتون حرف میزنم
ولی این بحث شما مشخصه بدون اطلاعات هست
کسی که دنبال این کارا میره قطعا از خدا دور میشه نمیدونم منظور شمارو اشتباه متوجه شدم :-\
افرادی که این کارو میکنن به هیچ وجه زندگیشون وقف سعادت ورسیدن به یگانه هدفشان نیست ونبوده :-BD
بدرود موفق باشید
پست آخری:
درود
ممنون میشم از نظر علمی اثبات کنید
بازم میگم عملی به اسم جابه جایی وجود نداشته نخواهد داشت
خداوند به هیچ وجه اعمالی مثل تسخیر و کمک گرفتن از غیر خداوند و اجنه رو قبول نمیکنه پس مشخصا کسی که این کارو میکنه مسلمان نیست
هستند کسانی که با اجنه در ارتباط هستند و مسمان هم هستند ولی این کارو با تسخیر و غیره انجام ندادن
اینو من قول میدم که عملی به اسم جابه جایی وجود نداره ونخواهد داشت»
موفقیت شما آرزوی ماست @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در نهايت نظراتم را به طور خلاصه خدمت دوستان عرض ميکنم:
در مورد جابجايى خدمتتان عرض کنم که اين مسئله ربطى به نيروهاى شيطانى ندارد و تنها تعداد انگشت شمار و پاکى اين توانايى را دارند که هرگز هويتشان را فاش نخواهند کرد.ماديات و مسائل مالى هرگز برايشان اهميتى ندارد و هدفشان تنها به رضايت الهى ختم ميشود.همچنين توانايى خيلى از کارهاى ديگر را دارند و اکثرا به صورت موروثى اين توانايى به آنها رسيده است.
از روى مطالعات و همچنين پدربزرگ مرحومم به اين نتيجه رسيده ام و حرفى را از خود نخواهم زد و ساختگى نيست.رسيدن به اين امر از طريق اکتسابى براى هر فردى تقريبا غير ممکن است چون ارتباط با اين موجودات اصلا کار ساده اى نيست.تا زمانى که شخصى آکتوپلاسم کافى در وجود وى نباشد امکان ارتباط وجود ندارد.انسان هاى پاک که سادات عزيز تعداد محدودى از آنها داراى اين شرايط هستند موروثى شامل آنها گشته و مراقبت هاى دينى زيادى را رعايت ميکنند.
کسانى که ادعاى انجام چنين کارهايى را دارند و بروز ميدهند اکثرا داراى قصد سوء ميباشند.يا قصد خودنمايى دارند يا کلاه بردارى يا....... .جالب اين است که اطلاعاتى در مورد اين موجودات ندارند.افشين عزيز پاسخ سوال بنده را نداديد؟

چهارشنبه 12 آذر1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
سلام خدمت نیک اندیشان @};-
آقای تولای عزیز! هرچند اظهراتت شانسی و ضدو نقیضه و اساسا من به این اظهارات توجهی نمیکنم، ولی واسۀ اینکه بعد از این در اظهاراتت دقت کنی، چند جمله از خودت اینجا میارم که در صفحۀ 5 نوشتی بعد فرق بین گفته های من و خودت و بقیه رو بهتر درک میکنی:
درود

موفقیت شما آرزوی ماست @};-

نیازی ندارم که شما توجه کنی
ادمی که فقط به قصد شر اومده باشه مشخصا حرفی قبول نمیکنه
شما از اول حرف های بنده رو بخون اتفاقا اگر واقعا قصدت یاد گیری باشه خیلی چیزا یاد میگیری فکر نمیکنم جایی اشتباه گفته باشم
مشخصا میخوای بین بچه ها اختلاف بندازی
از اول تاپیک تا الان میگیم نظرتو بگو شما هی میای روی نظر این اون انتقاد میکنی
یه صغحه توضیحات میدی کلا داخلش 4تا کلمه مفید پیدا نمیشه
از خودت بگو ببینم علمت چقدره
من گفتم بازم میگم هیچ تناقضیم نداره حرفام
شما اشتباهه حرف های منو بهم یاد بده شما فقط پستی که من دادم نخون نوشته من مربوط به نظرات قبلش هست
اون کسی که اون مطلب گذاشته بود یه کلمه واقعیت تو بیانش نبود
دوتا پست دیگه خیلی هم اموزنده هست هردوتاشم پیرو یه موضوع هست برو از اول بخون بعد بیا
شماهم بهتره اگر چیزی بلد هستید بیان کنید استاد جان شاید ماهم چیزی یاد گرفتیممن بلد نیستم شرمنده اومدم اینجا یاد بگیرم از شما میشه بفرمایید؟مثل اینکه شما خیلی بلد هستید گوش میدم نظرتون در مورد جابه جایی بیان کنید من میخوام از شما یاد بگیرم محبت میکنید بفرمایید؟
منتظرم :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

آخرین بار توسط tola17 در پنج شنبه 12 آذر1393 - 12:48am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 12 آذر1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
در نهايت نظراتم را به طور خلاصه خدمت دوستان عرض ميکنم:
در مورد جابجايى خدمتتان عرض کنم که اين مسئله ربطى به نيروهاى شيطانى ندارد و تنها تعداد انگشت شمار و پاکى اين توانايى را دارند که هرگز هويتشان را فاش نخواهند کرد.ماديات و مسائل مالى هرگز برايشان اهميتى ندارد و هدفشان تنها به رضايت الهى ختم ميشود.همچنين توانايى خيلى از کارهاى ديگر را دارند و اکثرا به صورت موروثى اين توانايى به آنها رسيده است.
از روى مطالعات و همچنين پدربزرگ مرحومم به اين نتيجه رسيده ام و حرفى را از خود نخواهم زد و ساختگى نيست.رسيدن به اين امر از طريق اکتسابى براى هر فردى تقريبا غير ممکن است چون ارتباط با اين موجودات اصلا کار ساده اى نيست.تا زمانى که شخصى آکتوپلاسم کافى در وجود وى نباشد امکان ارتباط وجود ندارد.انسان هاى پاک که سادات عزيز تعداد محدودى از آنها داراى اين شرايط هستند موروثى شامل آنها گشته و مراقبت هاى دينى زيادى را رعايت ميکنند.
کسانى که ادعاى انجام چنين کارهايى را دارند و بروز ميدهند اکثرا داراى قصد سوء ميباشند.يا قصد خودنمايى دارند يا کلاه بردارى يا....... .جالب اين است که اطلاعاتى در مورد اين موجودات ندارند.افشين عزيز پاسخ سوال بنده را نداديد؟

دوست عزیز شما فرمودین اطلاعاتی درمورد این موجودات ندارن
اگر شما این طوری فکر میکنید که این مسعله ربطی به نیرو های شیطانی نداره کسانی هم که این کارو میکنن به قصد رضایت خداست دیگه اصلا به هیچ وجه جای بحث برای این موضوع نیست:-ss

پنج شنبه 12 آذر1393 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت نیک اندیشان @};-
با تشکر از آقا " ایران " عزیز و خلبان محبوب ایران زمین. اولا خیلی خوشحالم که با حضرتعالی هم صحبت میشم. من هم خیلی علاقه داشتم که خلبان بشم ولی شاید قسمت نبوده یا اینکه خودم کوتاهی کردم!
راستش سوال شما رو الان دیدم که یادآوری کرده بودید!
ممکنه در تاریخ یا داستانها چیزایی اومده باشه ولی از دیدگاه فرمایش حضرت محمد ص عرض میکنم:
در صحیح امام بخاری رح ( حدیث شمارۀ 3860) و همچنین کتاب امام تِرمذی(حدیث شمارۀ 17) اومده که پیامبر ص به اصحاب خود فرمودند: با استخوان استنجاء نکنید زیرا آن غذای برادران جنی شماست! زمانی که پیامبر ص برای دعوت جنها رفت، جنها از پیامبر تقاضای غذا کردند و پیامبر برای جنها دعا کرد و گفت هر استخوانی را که در دست بگیرید پر از گوشت میشود و آن گوشت رو بخورید!
همچنین در سورۀ مبارکۀ مائده آیۀ 90 خداوند می فرماید:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّمَا الْخَمْرُ وَ الْمَيْسِرُ وَ الْأَنْصَابُ وَ الْأَزْلاَمُ رِجْسٌ مِنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ‌ . اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد ، شراب و قمار و بتها و تيرهاى قرعه پليدند [ و ] از عمل شيطانند . پس ، از آنها دورى گزينيد ، باشد كه رستگار شويد .﴿المائدة، 90﴾
طبق این آیۀ شریفه، جنهای از نوع شیاطین از مسکرات و مشروبات الکلی استفاده میکنن. و نیز به استناد همین آیۀ شریفه انسانهایی که از مسکرات استفاده میکنند، در حقیقت فریب شیطان را خورده اند و در دامش گرفتار شده اند و باید توبه کنند و آنرا ترک کنند!
البته در روایات اومده بعضی جنها فقط با بو کردن سیر میشن. ولی فعلا حدیث صحیحی خاطرم نیست. اگه در این مورد سند درستی یافتم ارائه خواهم داد انشاالله!
جنها به شهرها و همچنین داخل خونه ها میان و از ماندۀ غذاها تو ظرف آشغالی و غیره تغذیه میکنن!
در ضمن این فرمایش شما در شأن یک خلبان نیست که فرمودین: آن دوستانى که شما ميشناسيد و همگى ماشاالله معروف هستند همگى کلاهبردار و قطعا شياد هستند که سازمان محترم اطلاعات چون وضعيت آنها را ديده دلشان سوخته و کارى به کارشان ندارد.
سوال اینجاست: شما از کجا فهمیدید که آن فرد یا افراد مورد نظر من کلاهبردارن؟؟؟!!! آیا این تهمت و افترای بزرگ نیست؟ آیا این تهمت هیچ گناهی نداره؟ بعد میگی من سیدم!
البته فکر کنم از اظهارات بنده برداشت اشتباه و سوء تعبیر شده است! من نگفتم کسانی که با جن در ارتباطند دفینه جابجا میکنن و آنرا فاش میکنن! اگه پستهای اولی بنده رو مطالعه کرده باشین اساسا من این موضوع رو توضیح دادم! عرض من این بود که: بعضی در این تاپیک گفتن: کسی که با جن و علوم غریبه در ارتباط باشه و چنین علمی داشته باشن، هویتشونو فاش نمی کنن و مخفی می مونن! من اینو رد کردم. شما که در مازندران تشریف دارین،اگه مایل به دیدن چنین شخصی باشین، شخصی رو به شما معرفی میکنم و از نزدیک اونو ببینید. بعد متوجه میشین که آیا فردی که با جن ارتباط داشته باشه هویتشو فاش میکنه یا نه! هزینه ای هم که کردم، نتیجه نداد و حرفاش دروغ درومد. همون چیزی که من قبلا بارها در این مورد تذکر دادم! در ثانی بحث کلاهبرداری هم میتونه درست باشه. دلیلش هم اینه که چون بیشتر کسانی که با جن در ارتباطند وبه کار دعا نویسی ( که شرع آنرا سحر و جادو و حرام میداند) میپردازند، یا بی سوادن یا سواد اندکی دارن و از قرآن و سنت بی خبرند، دچار کلاهبرداری عمدی یا خطئی میشن! من میشناسم کسی را که اهل عبادته و بسیار درستکاره ولی چون کاملا بی سواده، گرفتار جنها شده و واسه مردم دعا( دعای عوام ، جادو و فعل حرام از نظر شرع) مینویسه (این شخص فقط خودکار دستش میگیره و اونا مینویسن) و خیلی از حرفها و کاراش دروغ درمیان! البته من این مسئله رو به خودش هم گفتم و خودش هم از این موضوع رنج میبره!
اینکه می فرمایید: ارتباط با جن موروثی است، قابل دفاع نیست برادر! انسان قادر است بر طبیعت غلبه کند ویا یاد بگیرد و آموزش دهد و خیلی کارای دیگه! هر کس که توانایی داشته باشه، میتونه هر کاری را بکنه! بحث سلسله مراتب و به ارث رسیدن در علم به هیچ وجه قابل دفاع نیست! چه علم الهی باشه یا غیر الهی! بلکه بر اثر تلاشه! اینایی که من میشناسم، نه سیدند و درویش و نه ملا واز هیچ یک از گذشتگان اونا هم چنین ارتباطی ثابت نشده!
یه موضوع دیگه اینکه: من از شنیده ها و ضرب المثلها و امثالهم صحبت نمی کنم، یا از قرآن و سنت میگم یا اینکه خودم دیدم و یا اینکه تجربه ای داشته باشم میگم! بحث من در چارچوب یک قائدۀ مشخص و محکمی دور میزنه دوست عزیز!
آیا میتونی در بحث جابجایی واسه این فرمایشت یه دلیل ارائه بدی؟
« در مورد جابجايى خدمتتان عرض کنم که اين مسئله ربطى به نيروهاى شيطانى ندارد و تنها تعداد انگشت شمار و پاکى اين توانايى را دارند که هرگز هويتشان را فاش نخواهند کرد.» البته نظر من مخالف نظر شماست!
حالا سوال من از شما اینه:
1 – آیا جنها حیوان دارند؟ اگه دارن، کدومه و غذاشون چیه؟
2 – پیامبر از نماز خواندن در خوابگاه کدام حیوان را منع کرده و چرا؟
البته سندش هم بفرمایید لطفا!
شاد باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 12 آذر1393 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد دوستانتان منظور مرا بد متوجه شديد افشين عزيز.اگر گفتم کلاه بردار ربطى به شخصيت و شأن شما ندارد.اگر در مورد شما چنين حرفى ميزدم کاملا حق با شما بود دوست خوبم.بنده همچين جسارت و بى ادبى خدمت شما و کسانى که نميشناسم نخواهم کرد.اگر نوشته و طرز بيانم اشتباه بود پوزش ميطلبم.فقط مثال بود براى اين مسئله.
تا کنون هرگز کتاب مذهبى يا دينى در مورد اين مسئله مطالعه نکرده ام.چرا دروغ بگويم.اما بسيارى از مطالب و مقالات خارجى و داخلى مربوط به اين مسئله مطالعه نمودم به دليل علاقه و ارتباطى که با گذشتگانم داشته.برخى از نوشته هاى کتاب هاى دينى را اصلا قبول ندارم با توجه به احترامى که به پيامبران و ائمه قائل هستم
با توجه به حقايق و علم ثابت شده ى امروزه بحث ما در مورد موجوداتيست که فاقد عقل و جسمند بلکه توده اى از انرژى هستند که قادرند به هر شکلى که در پس زمينه مغز آدمى هستند به آن اشکال دربيايند.حال وحشتناک باشند يا حيوانات و.... بعد زمان برايشان مفهومى ندارد. توانايى جابجايى در کسرى از ثانيه نيز دارا ميباشند.
توانايى خواندن ذهن انسان و انجام امور و داشتن آگاهى و اطلاع حتى از مسائل پوشيده از ديگر ويژگى هاى آنهاست.
موجودى که جسم ندارد پس قطعا از غذاى بشر و ساير روش ها نميتواند تغذيه کند.اگر جسم داشت که به هرشکلى در نميامد.بنابراين روش تغذيه آنها از انرژى آدميست. به اين دليل است که به سراغ انسانها ميايند و انرژى آنان را ميمکند.دليل احساس سنگينى,سرما,سردرد و بى حالى در بعضى اوقات که کاملا بى دليل است همين موضوع ميباشد که اکثرا از آن کاملا بى اطلاع هستند.
افرادى که داراى زمينه ارتباط و رويت آنها هستند (که بحث آن مفصل و طولانى است که وارد آن نميشوم) تعدادشان بسيار کم است. پدر بزرگ مرحومم که در نظرات قبلى بيان کردم که چه کسى بودند از اين دسته افراد بودند. چون موروثى بوده به پدر عزيزم منتقل شد.پدر بزرگه مرحومم سيد بسيار پاکى بودند.يادش بخير لال بودند.در مازندران داراى بارگاه هستند...مجددا تجديد خاطره شد........
مسئله پيچيده ايست و حرف ها براى گفتن زياد.اين ها حقايق علمى و ثابت شده از نظر علمى امروزه هستند.کارى به کتاب هاى دينى ندارم چون با کمال احترام مربوط به گذشته هستند و تفاوت علم آن زمان با امروزه زمين تا آسمان است.در مورد جابجايى قطعا ميگويم وجود دارد اما بسيار بسيار پيچيده است و دشوار.به خدا قسم به سادگيه داستان هايى که ميشنويد نيستند دوستان.کسى اين کار را براى شخصى انجام نميدهد و در اصل با ماديات و بار دنيا منافات دارد.براى خودشان نيز هرگز انجام نميدهند اما توانايى چنين کارى را دارند.
اگر طولانى شد و سر عزيزان را درد آوردم عذر ميخواهم.سوالى بود در خدمتم....

پنج شنبه 13 آذر1393 - 3:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشين جان بنده نگفتم که فقط موروثى است.اکتسابى نيز ميباشد اما آن شخص حتما بايد داراى يک سرى ويژگى باشد و براى هر کسى اين امکان وجود ندارد.قبلا هم عرض کردم هم موروثى است هم اکتسابى.نظرات قبلى را مطالعه کنيد.در ضمن اکنون در مازندران زندگى نميکنم.به قول دوستان به دليل شغلم حال ميکنيم و همه جاى دنيا هستيم.اکنون ساکن تهران هستم اما اصليتم مازندرانيست.ببر مازندرانم..

پنج شنبه 13 آذر1393 - 3:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود خدا بر استاد بینای عزیز
و عرض پوزش از استاد عزیز به خاطر سوالم
و بسیار سپاس گذارم که با خونسردی و حوصله جواب اعضا رو میدید
و امیدوارم که همیشه موفق باشید

این نیز بگذرد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 5:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود خدا بر استاد بینای عزیز
و عرض پوزش از استاد عزیز به خاطر سوالم
و بسیار سپاس گذارم که با خونسردی و حوصله جواب اعضا رو میدید
و امیدوارم که همیشه موفق باشید

این نیز بگذرد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 5:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure