انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 10:36pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی نوشته است:
دوستان جدیدی که سفارش دستگاه میخوان بدن متاسفانه 27 سری دستگاه درست کرده بودم که تا ساعت 7 عصر دیروز تمام شد و دیگه فعلا سفارش قبول نمیکنم . البته برای سری سوم که تا چند روز دیگه میفرستم .
اونهایی که ردیاب میخوان میتونن سفارش بدن و واریز کنند مبلغ رو برن تو نوبت سری چهارم که یک ماه دیگه است . چون میخوام دو سه روزی استراحت کنم مابین سری سوم و چهارم . موفق باشید

ضمنا این چند روزی تا تحویل دستگاهها بهم پیام خصوصی ندین تا من به کارم برسم و سر قولم باشم چون خیلیها منتظرند.
اگر پاسخ ندادم ازم نارحت نشین. :)

سلام.خسته نباشید.من تازه عضو این انجمن شدم و چون فعالیتی نداشتم بخش ارسال پیامم غیر فعاله.قیمت جدید این ردیاب رو میخواستم بدونم و اینکه بعد از پرداخت وجه ردیاب کی به دست ما میرسه؟ممنونم

شنبه 22 تیر1392 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

merajx5 نوشته است:
مجتبی نوشته است:
دوستان جدیدی که سفارش دستگاه میخوان بدن متاسفانه 27 سری دستگاه درست کرده بودم که تا ساعت 7 عصر دیروز تمام شد و دیگه فعلا سفارش قبول نمیکنم . البته برای سری سوم که تا چند روز دیگه میفرستم .
اونهایی که ردیاب میخوان میتونن سفارش بدن و واریز کنند مبلغ رو برن تو نوبت سری چهارم که یک ماه دیگه است . چون میخوام دو سه روزی استراحت کنم مابین سری سوم و چهارم . موفق باشید

ضمنا این چند روزی تا تحویل دستگاهها بهم پیام خصوصی ندین تا من به کارم برسم و سر قولم باشم چون خیلیها منتظرند.
اگر پاسخ ندادم ازم نارحت نشین. :)

سلام.خسته نباشید.من تازه عضو این انجمن شدم و چون فعالیتی نداشتم بخش ارسال پیامم غیر فعاله.قیمت جدید این ردیاب رو میخواستم بدونم و اینکه بعد از پرداخت وجه ردیاب کی به دست ما میرسه؟ممنونم

سلام دوست عزیز با این پیام حالا قسمت پیام خصوصیتون فعال شد برای توضیحات میتونید به استاد مجتبی مدیرکل انجمن پیغام خصوصی بدید تا ایشون پاسخ بدن

شنبه 22 تیر1392 - 5:01pm

سلام
ضمن تشکر از تلاشتون و تبریک بابت موفقیتی که در این زمینه کسب کردین. تمامی پستهای این تاپیک رو خوندم و شدیدا علاقمند به تهیه این دستگاه شدم، اما فعلا بودجه لازم برای واریز مبلغش رو ندارم و ممنون میشم که من رو هم در صف انتظار سری چهارم بذارید. مبلغش رو نهایتا دو هفته دیگه خدمتتون واریز می کنم.

باید بچشد عذاب تنهایی را * مردی که ز عصر خود فراتر باشد

یکشنبه 23 تیر1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

berserk نوشته است:
سلام
ضمن تشکر از تلاشتون و تبریک بابت موفقیتی که در این زمینه کسب کردین. تمامی پستهای این تاپیک رو خوندم و شدیدا علاقمند به تهیه این دستگاه شدم، اما فعلا بودجه لازم برای واریز مبلغش رو ندارم و ممنون میشم که من رو هم در صف انتظار سری چهارم بذارید. مبلغش رو نهایتا دو هفته دیگه خدمتتون واریز می کنم.

سلام.به اقا مجتبی پیام خصوصی بده

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از اقا حمید و اقا مجتبی.دستگاه من دیروز به دستم رسید امیدوارم یا کمک و استعانت از همه دوستان و همچنین یاری خداوند متعال همگی بتوانیم موفق بشیم و گره ای از مشکلات خود و مخصوصا نیازمندان رو باز کنیم.در کار خیر حاجت هیچ استخاره ای نیست.با تشکر مجدد از اساتید سایت و اقا مجتبی.

یکشنبه 23 تیر1392 - 11:16pm

سلام.خسته نباشید.من تازه عضو این انجمن شدم و چون فعالیتی نداشتم بخش ارسال پیامم غیر فعاله.قیمت جدید این ردیاب رو میخواستم بدونم و اینکه بعد از پرداخت وجه ردیاب کی به دست ما میرسه؟با تشكر از زحمات

دوشنبه 24 تیر1392 - 8:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام وتشکر از اقا مجتبی واقا حمید دستگاه ردیاب بطورکامل امروز بدستم رسید وروشن کردم سالم بود.خیلی ممنون ومتشکرم.

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:09am

با تشکر از اقا مجتبی و دوستانش دیروز دستگاه دستم رسید. ایشالله همه به نتیجه ی دلخواه برسیم

دوشنبه 24 تیر1392 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
با تشکر از آقا مجتبی ومهندس حمید واستادان عزیز امروز عصر دستگاه کامل وسالم بدستم رسید با آرزوی موفقیت همه دوستان

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 24 تیر1392 - 9:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
1352 نوشته است:
سلام.خسته نباشید.من تازه عضو این انجمن شدم و چون فعالیتی نداشتم بخش ارسال پیامم غیر فعاله.قیمت جدید این ردیاب رو میخواستم بدونم و اینکه بعد از پرداخت وجه ردیاب کی به دست ما میرسه؟با تشكر از زحمات

سلام دوست عزیز خوش امدید :ymhug:
با این پیام که دادید حالا قسمت پیام خصوصیتون فعال شده برای توضیحات میتونید به استاد مجتبی مدیر انجمن پیغام خصوصی بدید :-*

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

چهارشنبه 26 تیر1392 - 4:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure