انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 26 اردیبهشت1403 - 3:27am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام

mehran1545 نوشته است:
تا حالا كسي از نقطه زني اين ردياب نتيجه گرفته؟! L-)

سلام اقا مهران. بله عزیز بنده هم با نقره و هم طلا و حتی حفره به صورت نقطه دقیق تست گرفتم به نظر من اگر یه مدت باهاش کار کنی که قلقش بیاد دستت عالیه

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
ali350 نوشته است:
mehran1545 نوشته است:

سلام اقا مهران. بله عزیز بنده هم با نقره و هم طلا و حتی حفره به صورت نقطه دقیق تست گرفتم به نظر من اگر یه مدت باهاش کار کنی که قلقش بیاد دستت عالیه

منظورم بار قديمي بود نه تست جديد!

دوشنبه 17 تیر1392 - 3:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

[quote="saeeed60h"]تو حالت بی سیم[/quoteيع

يعني تو حالت عادي يا هيچ حالت ديگه اي استفاده نميشه ؟

دوشنبه 17 تیر1392 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

يعني تو حالت عادي يا هيچ حالت ديگه اي استفاده نميشه ؟[/quote

دستگاه اگه با سیم به دسته ها وصل بشه کار بردی نداره.ولی اگه سیم رو وصل نکنی باید انتنها رو باز کنی

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:52pm

salam khaste nabashi man mikham ye radyab bekharam mishe telfony rahnemay kony0918***** mohamad az hamedan

دوشنبه 17 تیر1392 - 9:14pm
مدیر کل
مدیر کل

mehran1545 نوشته است:
ali350 نوشته است:
mehran1545 نوشته است:

منظورم بار قديمي بود نه تست جديد!

مهران جان مگه یادت رفته این استاد اریا ما قبلا اعلام کرده که یه جا رو تو دومتری یه مس کاشته دو سال پیش و ایشون هر وقت دستگاه میخره میره اونجا تست میکنه و این دستگاه رو هم برده اونجا و همراش دستگاههای دیگه هم برده بود چون این مس حالت شبهه دفینه شده بود و یون تولید کرده بود تقریبا تو یک و نیم متری و هشتاد سانتی این هدف دستگاههای خارجی معروف و یه مدل دستساز , همه هدف فرعی یعنی 45 درجه رو زدند اما دستگاه ما زد روی هدف . و برای همین براشون تعجب بود و اعلام میکرد شاهکارهایی بنده دیدم از این دستگاه . برگردین پستهای قبلی ایشون رو کاملا متوجه میشین .
و یه تست دیگه هم انجام داده بودند از بغل دره به عمق 5 متری از کنار یک و نیم متر بصورت افقی حفاری کردند و مس رو گذاشتند داخلش . و با دستگاهای مختلف و دستساز همه سر هدف قیچی کردند و دستگاه ما هم همون هدف رو قیچی کردند . تفاوت این هدف 5 متری با هدف دوساله دو متری در این بود که این هدف دو متری از خودش یون تولید کرده بود برای همین دستگاههای دیگه فرعی رو گرفتند و این دستگاه ما زد روی هدف . البته به این حرفه دست پیدا کنین خیلی طول میکشه به این سادگی ها نیست همین که دستگاه رو خریدین حفاری کردین باید بار پیدا کنین , نه باید تمرین کرد حفاریهای زیادی انجام داد تا به این استادی برسین فعلا روی ردیابیش استفاده کنین نه نقطه زنیش اما مطمئن باشین حالت نقطه زنی هم داره
بنده سفارش نمیکنم کسانی که تا حالا دستگاه دست نگرفتند بیان دستگاه بخرند چون طول میکشه تا بتونن حرفه ای بشن چون اکثرا کسانیکه قصد خرید دارند یا سند دارند یا جایی رو دارند که عجله هم دارند باید برند حفاری و از این چیزها غافل از اینکه اصلا از ردیابی سر درنمیارند و تا حالا هم انتن دست نگرفتند برای همین میگم اونهایی که ردیابی واردند و قبلا کار کردند بیان سفارش بدند و نه وقت منو بگیرن و نه وقت دیگران رو که واقعا اینکاره اند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 17 تیر1392 - 10:23pm
مدیر کل
مدیر کل

m.delpazir نوشته است:
salam khaste nabashi man mikham ye radyab bekharam mishe telfony rahnemay kony0918***** mohamad az hamedan

دوست من شما چرا فارسی تایپ نمیکنین میبینین همه دارند فارسی تایپ میکنن و بجای اینکه شماره خودتون رو بذارین به بنده پیام خصوصی میدادین . و پیشنهاد بنده اینه که اول خوب انجمن رو مطالعه کنین سریع جو گیر نشین خواهشا . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

دوشنبه 17 تیر1392 - 10:25pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان جدیدی که سفارش دستگاه میخوان بدن متاسفانه 27 سری دستگاه درست کرده بودم که تا ساعت 7 عصر دیروز تمام شد و دیگه فعلا سفارش قبول نمیکنم . البته برای سری سوم که تا چند روز دیگه میفرستم .
اونهایی که ردیاب میخوان میتونن سفارش بدن و واریز کنند مبلغ رو برن تو نوبت سری چهارم که یک ماه دیگه است . چون میخوام دو سه روزی استراحت کنم مابین سری سوم و چهارم . موفق باشید

ضمنا این چند روزی تا تحویل دستگاهها بهم پیام خصوصی ندین تا من به کارم برسم و سر قولم باشم چون خیلیها منتظرند.
اگر پاسخ ندادم ازم نارحت نشین. :)

سه شنبه 18 تیر1392 - 3:35am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به دوستان و اساتید محترم
بنده با توجه به تجربه و تخصصی که در الکترونیک دارم با توجه به اینکه هنوز دستگاه به دستم نرسیده و ندیدم ولی اعتقاد دارم دستگاه خوبی هستش.چون هم دارای قدرت بالا و هم خطای کمی هستش.همین که ردیاب به دستم برسه تست کرده و جوابشو بهتون میگم.بازم از همه دوستای خوبم که این همه دارن زحمت میکشن تشکر میکنم.تنها سوالم اینه که اگه یه جا بار داشته باشه احتمال موفقیت و ردیابی رو چند درصد میزنید.البته با اپراتور حرفه ای و نیم حرفه ای

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 19 تیر1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مجتبی عزیز
ردیاب رو از چه طریق میشه خریداری کرد؟
من یه کاربر تازه وارد هستم

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

شنبه 22 تیر1392 - 8:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure