انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 11:40pm

پاسخ به موضوع  [ 117 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی
 روشهای حذف خطاهای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست عزیز کامل منظور شما رو متوجه شدم تشکر

دوشنبه 19 فروردین1392 - 10:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقا اریای عزیز ضمن تشکر از تمام زحمات جنابعالی ؛ اگه میشه لطف کنید درباره انواع روشهای دیگه حذف خطا و تجربیاتتون رو در این موضوع هم توضیح بدین ، مخصوصا نحوه حذف مواد معدنی و چاله های که زیر زمین هست . با تشکر

سه شنبه 20 فروردین1392 - 4:41pm

سلام خدمت دوستان و اقا اریا
اقا اریا یه سوال داشتم از حضورتون
میشه بگید چرا چرخیدن دور ژنراتور برای پیدا کردن خط انرژی خطا داره ؟؟ چون روش سریع و راحتی هم هست و تو کاتالوگ دستگاها هم همین روش را پیشنهاد میدن .
ممنون

در جواب اقا علی بگم دستگاه با ژنراتور هدف فرعی را میگیره نه زاویه 45 درجه و شما از طریق همون هدف فرعی میتونین زاویه های 45 درجه را بدست بیارین

دوشنبه 25 فروردین1392 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارش جان با ژنراتور روشن زاویه ها هم میگیره که بعد از رد شدن از زاویه یکم انتنها بازتر شده و وقتی رو مرکز فرعی قرار میگیریم انتنها باز قیچی میکنن...شما از 10 متری که روی هدف میرید اول زاویه 45 قیچی میکنه بعد روی مرکز فرعی... :) :-\

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 26 فروردین1392 - 11:45am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

arashsoft نوشته است:
میشه بگید چرا چرخیدن دور ژنراتور برای پیدا کردن خط انرژی خطا داره ؟؟ چون روش سریع و راحتی هم هست و تو کاتالوگ دستگاها هم همین روش را پیشنهاد میدن .
ممنون

در جواب اقا علی بگم دستگاه با ژنراتور هدف فرعی را میگیره نه زاویه 45 درجه و شما از طریق همون هدف فرعی میتونین زاویه های 45 درجه را بدست بیارین

من تستها وتمرینهای وتجربیات زیادی در مورد این روش انجام دادم ومتوجه شدم واقعا میتونه خطای زیادی داشته باشه وهمین ذلیل راحتی واسانی ان باعث شده خطای ان زیاد باشه ویکی دیگه از دلایل ان همین جرخش دایره وار هستش که میتونه تعادل انتنها رو به هم بزنه واهداف فرعی وخیلی ضعیف که مقداری فرکانس جذب میکنند نیز قیجی بشن واینکه به درستی نمیشه از تست طلای روی زمین بهره درست رو برد که دلایل خاص خودشو داره در کل از نظر من نمیتونه روش مطمینی باشه شما فکر میکنید مگه این روش جه جوری ساخته شده اونم از طرف یک اپراتور یا سازنده ردیاب ارایه داده شده وبعد به صورت جهانی در اومده واینکه با این روش وقتی کانال پیدا شد باید روی کانال بصورت زیگزاگ حرکت کنی تا از مرکز هدف رد بشی وحالا وقتی ردشدی تقزیبا یک محوطه بزرگ مشخص میشه که مرکز هدف در اون قسمته وشما باید جندین مرحله رو انجام بدید تا تقریبا بفهمید مرکز کجاست اما در روش خودمون کافیه در 3متری وبعد 2متری اون مرکز بطوری که سمت جپتون بطرف مرکز باشه بایستید وانتنها با جرخش خودشون مرکز هدف رو به راحتی وخیلی دقیق نشان میدن

mantera

دوشنبه 26 فروردین1392 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arashsoft نوشته است:
ممنون

ببخشید ارش جان حق با شما هست من اشتباه کردم

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 28 فروردین1392 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
ردياب من بعداز ردشدن از 2نقطه شمال و جنوب آنتنها نه تنها از حالت قيچي خارج نميشن بلكه موازي ميشن! بنظر شما اشكالي در ردياب هست؟

جمعه 27 اردیبهشت1392 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
ردياب من بعداز ردشدن از 2نقطه شمال و جنوب آنتنها نه تنها از حالت قيچي خارج نميشن بلكه موازي ميشن! بنظر شما اشكالي در ردياب هست؟

شاید می خوان برگردن عقب
تو این حالت دوباره انتن بزن ببین نتیجه چی میشه؟

شنبه 11 خرداد1392 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
منظورم از موازي شدن يعني آنتنها رو سر هم موازي ميشن يا بهتر بگم قرينه و مماس ميشن وقتي هم تستي باهاش انجام ميدم روي فلز باز همين حالت داره

شنبه 11 خرداد1392 - 11:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mehran1545 نوشته است:

سلام
نه دوست من هيچ اشكالي نيست ؛ فقط براي گمراه نشدن در همچين شرايطي بهتره كه سرآنتنها كمي رو به پائين باشه تا فقط كمي قيچي بشه و آنتنها برگشت نكنن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 117 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure