انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:18am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 كمك براي خريد ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازاد نوشته است:
گلادیاتور بخر عزیز

سلام دوست عزیز
ممکنه توضیحات بیشتری در مورد گلادیاتور بدید؟ آیا خودتون باهاش کار کردید نتیجه ای هم گرفتید؟
با سپاس

پنج شنبه 9 مهر1394 - 12:36pm

mehran1545a نوشته است:
ازاد نوشته است:
گلادیاتور بخر عزیز

سلام دوست عزیز
ممکنه توضیحات بیشتری در مورد گلادیاتور بدید؟ آیا خودتون باهاش کار کردید نتیجه ای هم گرفتید؟
با سپاس

سلام
این حقیر در مورد قضیه گنج ودستگاه و حفاری تجربه زیادی دارم.پیش اومده که یه نفر با یه دستگاهی که هیچ کس فکرشو نمیکنه به بار رسیده!اینو نباید به حساب خوبی دستگاه یا رد یاب گذاشت.بلکه گزینه شانس حرف زیادی برای گفتن داره.
من کار ردیابی با چوب باریک درخت آلبالو تا........ردیاب بیونیک ایکس چهار و..... رو به چشم خودم دیدم.در واقع همه شون برمیگرده به 2 نکته:
1-اپراتور دستگاه
2-شانس لحظه ای(که شامل پیشینه تاریخی منطقه نوع خاک منطقه عادت معمول اختفای گنج در قدیم توی منطقه و.....)
اما لازم میدونم اینو بگم تا حالا نتونستم ردیاب انجمن رو ببینم وتست کنم.ولی با توجه به سیستم کارکردش که توی تاپیکها دیدم،فکرنکنم ردیاب بدی باشه.
مثلا با بیونیک ایکس چهار که خیلی هم گرونه برام منطقه ای رو زدند وحتی خوراک طلای بیست وچهار هم توش گذاشت و گفت هفت کیلو طلای عالی در حدود یه فضای 2متر در 2 متره.وعمقش هم 2متر وهشتاد سانته.ولی هر کاری کردیم وهر دستگاه داری رو آوردیم یه جور حرف میزد.
خلاصه کلام "هرجایی که گفتن ما کندیم حتی نیم متر هم بیشتر ولی دریغ از حتی سکه 25 تومنی جمهوری اسلامی.
در ضمن دوتا دستگاه هم آوردیم که در آذر بایجان تولید میشه و خیلی کبکبه و دبدبه هم دارن که فلان وبهمان میکنه که واقعن پشیزی ارزش ندارن. چون نه ما ونه هر کسی دیگه که توی اون منطقه حتی با گرانترین همین دستگاه هیچی نتونستیم ونتونستن در بیارن.
به عبارت دیگه همش سر کاری بود.(کاربا این دستگاه های تولید آذر بایجان)

جمعه 24 مهر1394 - 3:03pm
آواتار کاربر

والا طبق تحقیقاتی که توی سایتها و فرومهای خارجی انجام دادم، دستگاه ردیاب اصلا علمی نیست و توجیه علمی نداره، ولی توی همون فرومهای خارجی، بودن کسانیکه میگفتن ما باهاش نتیجه گرفتیم :-?

پنج شنبه 25 شهریور1395 - 9:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام من با ردیاب موبایلی و اف ذپی ال22تو18متری نتیجه گرفتم

پنج شنبه 19 آبان1395 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رویا خانم میشه بفرمایید تو 18 متری چی پیدا کردین ...

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 22 آبان1395 - 11:23am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
دوستان ایا ردیابی هست که فاصله شعاعی هدف را دقیق نشون بده

شنبه 22 آبان1395 - 4:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure