انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 8:04pm

پاسخ به موضوع  [ 225 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 23  بعدی
 مژده - مکمل ردیاب 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
اگه این طرح به ذرات و مواد معدنی جواب نده و فقط بتونه فلز را سنس کنه عالی هست منتهی باید روی اهداف واقعی تست بشه که توان رد کردن مواد معدنی و ذرات احتمالی را داره یا نه.اگه مواد معدنی را رد بده تفکیک نهایی را هم میتونه انجام بده و ایا انتظار از این طرح مکانیکی برای تفکیک وجود خواهد داشت یا نه

دوشنبه 9 تیر1393 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان خسته نباشید.
آقا شما چه جوری ساختید این مکمل رو.
من ساختم ولی چون خیلی سبکه و سریع دوران داره عین فرفره میچرخه وقتی یه جریانه هوای ملایم وجود داره.حتما باید تو یه محفظه باشه.
بردیا جان آرش جان تگر شما طرح اولیه رو ساختید لطفا عکسش و قطعات رو قرار بدید تا سریعتر به نتیجه برسیم.
من تراشکار آشنا دارم یه طرح دستم باشه سریع روبه راش میکنم

دوشنبه 9 تیر1393 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید.
آقا شما چه جوری ساختید این مکمل رو.
من ساختم ولی چون خیلی سبکه و سریع دوران داره عین فرفره میچرخه وقتی یه جریانه هوای ملایم وجود داره.حتما باید تو یه محفظه باشه.
بردیا جان آرش جان تگر شما طرح اولیه رو ساختید لطفا عکسش و قطعات رو قرار بدید تا سریعتر به نتیجه برسیم.
من تراشکار آشنا دارم یه طرح دستم باشه سریع روبه راش میکنم

دوست خوبم باید تو محفظه و تراز باشه و در حالتی که افقی قرار گرفته نباید کوچکترین حرکتی داشته باشه(مثل دسته های 35 روان و سنگین حرکت کنه)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 9 تیر1393 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته بردیا جان
شما درست میفرمایید
شما میتونید اگر امکان داشته قطعات مورد نیاز و طرحتون رو اینجا بگذارید.
والله من دسترسیم به قطعات و اوستا کار و ....همه چی هست ولی فقط تو این طراحی کردنش ول معطلم.
بردیا جان میگم به نظر تون بهتر نیس این عقربه رو با برنج درست کنیم؟
کلا به نظرم بهتره یه طرح کلی ارایه بشه اعم از شکل ظاهری قطعات مورد استفاده و .....که همه باهم کار کنیم

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
درسته بردیا جان
شما درست میفرمایید
شما میتونید اگر امکان داشته قطعات مورد نیاز و طرحتون رو اینجا بگذارید.
والله من دسترسیم به قطعات و اوستا کار و ....همه چی هست ولی فقط تو این طراحی کردنش ول معطلم.
بردیا جان میگم به نظر تون بهتر نیس این عقربه رو با برنج درست کنیم؟
کلا به نظرم بهتره یه طرح کلی ارایه بشه اعم از شکل ظاهری قطعات مورد استفاده و .....که همه باهم کار کنیم

قطعا باید عقربه برنجی باشه
متاسفانه بنده با موبایل آنلاین میشم و امکان طراحی رو ندارم.چون کلا خونه کامپیوتر ندارم
ولی سعی میکنم هرچه زودتر یک طرح جامع ارائه کنم
@};-

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردیا جان میگم به نظرتون اگر این عقربه برنجی رو داخل محفظه بگزاریم تا از جریان هوا مصون باشه به نظرتون میتونه فرکانس فلزات رو داخل این محفظه دریافت کنه؟
یکیم اینکه من انشالله فردا یه عقربه برنجی میگم بسازن واسن.طولش چقدری باشه.و عرضش و ضخامتش.
و یه سوراخی هم که باید روش تعبیه بشه که این عقربه رو پایه سوار شه به نظرتون کجا ایجادش کنیم.ابتدای عقربه یا وسط.اگر وسط باشه که عقربه دوتا جهت میده فکر نکنم درست باشه اولش باشه هم احتمالن سنگینینی کنه و لنگ بزنه یا اصلا مسیر نده.
یکم گیج شدم.
یه راهنمایی کنید

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
بردیا جان میگم به نظرتون اگر این عقربه برنجی رو داخل محفظه بگزاریم تا از جریان هوا مصون باشه به نظرتون میتونه فرکانس فلزات رو داخل این محفظه دریافت کنه؟
یکیم اینکه من انشالله فردا یه عقربه برنجی میگم بسازن واسن.طولش چقدری باشه.و عرضش و ضخامتش.
و یه سوراخی هم که باید روش تعبیه بشه که این عقربه رو پایه سوار شه به نظرتون کجا ایجادش کنیم.ابتدای عقربه یا وسط.اگر وسط باشه که عقربه دوتا جهت میده فکر نکنم درست باشه اولش باشه هم احتمالن سنگینینی کنه و لنگ بزنه یا اصلا مسیر نده.
یکم گیج شدم.
یه راهنمایی کنید

دوست خوبم عقربه اینجا بیشتر حکم نشانگر رو داره....سیگنال اصلی از طریق پایه دریافت میشه.و حتما باید داخل محفظه باشه تا عواملی مثل باد نتونند تکونش بدن(یک چیزی شبیه صفحه آمپر موتور سیکلت)
بنظرم طول 7 سانت مناسب باشه(زیاد مسئله مهمی نیست ولی هر چقدر بلندتر باشه قاعدتا دقیقتر هستش)
سعی کنید روی یک بلبرینگ سوارش کنید.و محفظه در وسط نباشه تا گیج نزنه
یک سری بلبرینگهای ریز توی پرینترها وجود دارند که میتونید مشابه اون رو پیدا کنید و استفاده کنید

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان طرح اوليه ساخت بنده و لوازم ساختش
1:يک ميله برنجى به طول 17سانت و به قطر 7ميلى متر براى فرو رفتن درخاک که چهار سانتش بايد بره به ته قطعه دوم
2:يک ميله برنجى به طول يازده سانت و به قطر 2سانت و نيم که از يک طرف سوراخی به قطرهفت ميلی متر به طول چهار سانت به داخل داره تا قطعه شماره ىک درش فرو بره و از سمت ديگه سوراخی به عمق يک سانت به شکل مخروطی به قطر چهار ميلى متر که قطعه سوم درش جا بگيره و اسم اين قطعه آنتنه
3:ميله برنجی به طول 14سانت و به قطر سه ميلى متر که چهار سانت اون به دقت خم شده و به شکل ال درمياد تا در سوراخ يک سانت به قطر 4ميلی متر قرار بگيره
4:لوله مسی به طول 15سانت و به قطر داخلی 2ونيم سانت تا قطعله شماره 2از پايين در داخل آن قرار بگيرد به طوريکه ميله برنجي حداقل 1سانت و نيم بيشتر بره داخل لوله مسی
5:دو عدد تراز آبی برای الصاق به طلق محافظ يعنى قطعه 6برای تراز کردن کل قطعه و آنتن
6:يک محافظ شيشه ای يا تلق گرد مثل ظروف جا عسلی برای محافظت از آنتن به طوريکه آنتن با طلق فقط برخورد نکنه يا تلفيقى از دو ماده (فقط فلز نباشه)
7:بلبرينگ مناسب و روان براى استفاده بر سر لوله مسى براى ثابت نگه داشتن آنتن و روان بودنش مثل آنتن های انجمن
8:چسب قطره ای براى چسباندن قطعه شماره پنج يعنی ترازها به تلق يعني قطعه شماره 6

دوستان اگه متوجه شدن صلواتی نثار همه رفتگان منجمله داداش کوچکتر من بکنيد
يا حق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
سلام دوستان طرح اوليه ساخت بنده و لوازم ساختش
1:يک ميله برنجى به طول 17سانت و به قطر 7ميلى متر براى فرو رفتن درخاک که چهار سانتش بايد بره به ته قطعه دوم
2:يک ميله برنجى به طول يازده سانت و به قطر 2سانت و نيم که از يک طرف سوراخی به قطرهفت ميلی متر به طول چهار سانت به داخل داره تا قطعه شماره ىک درش فرو بره و از سمت ديگه سوراخی به عمق يک سانت به شکل مخروطی به قطر چهار ميلى متر که قطعه سوم درش جا بگيره و اسم اين قطعه آنتنه
3:ميله برنجی به طول 14سانت و به قطر سه ميلى متر که چهار سانت اون به دقت خم شده و به شکل ال درمياد تا در سوراخ يک سانت به قطر 4ميلی متر قرار بگيره
4:لوله مسی به طول 15سانت و به قطر داخلی 2ونيم سانت تا قطعله شماره 2از پايين در داخل آن قرار بگيرد به طوريکه ميله برنجي حداقل 1سانت و نيم بيشتر بره داخل لوله مسی
5:دو عدد تراز آبی برای الصاق به طلق محافظ يعنى قطعه 6برای تراز کردن کل قطعه و آنتن
6:يک محافظ شيشه ای يا تلق گرد مثل ظروف جا عسلی برای محافظت از آنتن به طوريکه آنتن با طلق فقط برخورد نکنه يا تلفيقى از دو ماده (فقط فلز نباشه)
7:بلبرينگ مناسب و روان براى استفاده بر سر لوله مسى براى ثابت نگه داشتن آنتن و روان بودنش مثل آنتن های انجمن
8:چسب قطره ای براى چسباندن قطعه شماره پنج يعنی ترازها به تلق يعني قطعه شماره 6

دوستان اگه متوجه شدن صلواتی نثار همه رفتگان منجمله داداش کوچکتر من بکنيد
يا حق

:ymapplause: :-BD

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوست خوب من اگه قرار باشه فرکانس از يه تلق شيشه ای رد يا پلاستيکی رد نشه که ديگه رديابى و چيزى به اسم فرکانس کشکه ،پس اگه يه طلق محافظ فرکانس باشه که دیگه اصلا بايد اميد به نفوذ هيچ فرکانسى تو خاک نباشيم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 225 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure