انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 6:21pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
جاویدجان کسی چه میدونه شما چه مشکلی باایشون داشتید بارها عرض کردم باز هم میگم تاایشون نباشن واز خودشون دفاع نکنن این حرفهای شما بی اساسه قانونش اینه لطفا فکربدنکنیدمن نمیگم شما یادوستان دیگه داری دروغ میگید فقط حرفم اینه تا ایشون نباشن فقط این حرفها تهمته امیدوارم درک کنید.

Be The Change You Want To See In The World

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
ژنرال نوشته است:
نه مال سلطان ترانه اغاسیه
اما بیخیال اونجا باش اونجا سرتاسر دروغه
اقای مهدی دقیقا خود لطیفیه این مطعن باش هر چی ما بگیم طبیعیه اونم بیاد و دروغ و محمل بافی بکنه..من به کاراش کار ندارم که چی میخاد بفروشهخ و چند بده اما از دروغش شدیدا نفرت دارم و این حال ادمو بد میکنه
یک مردک اینه لطیفی گفت اهل قزوینم
حالا برو تو انجمن و اون قسمت که فایل صوتی خودش رو گذاشته با اون مرد کرد رو کامل گوش بده دقیقا میتونی بفهمی که ترکه من خودم هم ترکم خودت هم که قزوینی هستی باید بفهمی.
در ضمن مهدی قاسمی 50 سال و فلان هم نداره و تقریبا همسن ماست.
من که ادم نزدیکی بهش بودم اینارو میگم ایا حرفای منو بازم قبول ندارید؟
مهدی قاسمی باید بیاد از اونایی که بهشون اشغال فروخته و به همه اونایی که اینهمه مدت براش قربون صدقه رفتن و فلان ازشون معذرت خواهی کنه.
بد ترین کار بازی با احساسات مردمه.

ژنرال شما 1%هم شک نداری که داری اشتباه میکنی؟؟ازکجامطمئنی؟

Be The Change You Want To See In The World

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

.
نرود میخ آهنین در سنگ

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشکل همینه و این ترفندشه که خودش هم نمیاد و جواب نمیده و با نام لطیفی وارد میشه ... و خودشو زده به اون راه..
شما مشکلت تعصبه داداش این تعصب رو بزار کنار برای چی سنگ اونا رو به سینه میزنی((یادمه دقیقا این حرفو اقا صحرایی بمن زد که چرا سنگ مهدی رو به سینه میزنی!))
صحرایی از اول اولش مهدی رو میشناخت اما ما کله شقی کردیم و بخاطر دون پاشی ردیاب 70 تومنی گول خوردیم.مهدی اونجا هم از صحرایی سو استفاده کرد..کلا از همه نردبون ساخت خودش بره بالا دوست گرامی حامد خان

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقا فرهاد دوست عزیز اینا همش حرفه که خودش اینجا نیست تا از خودش دفاع کنه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
ژنرال نوشته است:
نه مال سلطان ترانه اغاسیه
اما بیخیال اونجا باش اونجا سرتاسر دروغه
اقای مهدی دقیقا خود لطیفیه این مطعن باش هر چی ما بگیم طبیعیه اونم بیاد و دروغ و محمل بافی بکنه..من به کاراش کار ندارم که چی میخاد بفروشهخ و چند بده اما از دروغش شدیدا نفرت دارم و این حال ادمو بد میکنه
یک مردک اینه لطیفی گفت اهل قزوینم
حالا برو تو انجمن و اون قسمت که فایل صوتی خودش رو گذاشته با اون مرد کرد رو کامل گوش بده دقیقا میتونی بفهمی که ترکه من خودم هم ترکم خودت هم که قزوینی هستی باید بفهمی.
در ضمن مهدی قاسمی 50 سال و فلان هم نداره و تقریبا همسن ماست.
من که ادم نزدیکی بهش بودم اینارو میگم ایا حرفای منو بازم قبول ندارید؟
مهدی قاسمی باید بیاد از اونایی که بهشون اشغال فروخته و به همه اونایی که اینهمه مدت براش قربون صدقه رفتن و فلان ازشون معذرت خواهی کنه.
بد ترین کار بازی با احساسات مردمه.

ژنرال شما 1%هم شک نداری که داری اشتباه میکنی؟؟ازکجامطمئنی؟

عزیزم چرا باید یک دصد شک کنم من بچه نیستم و خیلی چیزارو میفهمم.
اگر شما به حرفای من شک داری برو اون فایل صوتی رو دان کن و گوش کن و خودت قضاوت کن اصلا اون صدا به ادمی میخوره که 50 ساله باشه؟
باید خودش بیاد و از مردمی که دروغ گفته بهشون معذرت خواهی کنه.و ازش ممنون میشم بخاطر اینکارش

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
آقا فرهاد دوست عزیز اینا همش حرفه که خودش اینجا نیست تا از خودش دفاع کنه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

صد در صد دادا-دیگه بسه خودمونو گیج جلوه دادن دیگه بسه اینهمه مردم بیچاره برای دلخوشی خودشون توهم زدن
الان تو اون انجمن دوسه تا از بچه های مشتی و با معرفت و انسان مثل فرخ و هندا و چنتا دیگه برای دلخوشی خودشون و پایه انجمن تلاش میکنن این بیچاره ها گناه دارن اینهمه زحمت بکشن برای یک فرد خیالی.حیفه بخدا. انسان نباید ظلم کنه دروغ گفتن یک ظلم بزرگه.

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:18pm
استاد
استاد

hamed نوشته است:
جاویدجان کسی چه میدونه شما چه مشکلی باایشون داشتید بارها عرض کردم باز هم میگم تاایشون نباشن واز خودشون دفاع نکنن این حرفهای شما بی اساسه قانونش اینه لطفا فکربدنکنیدمن نمیگم شما یادوستان دیگه داری دروغ میگید فقط حرفم اینه تا ایشون نباشن فقط این حرفها تهمته امیدوارم درک کنید.

درود بر شما
من بوشهریم و مهدی اردبیلی من چه مسیر مشترکی میتونم با ایشون داشته باشم غیر از همین توباکس و غیر از اون انجمن. ادم را به شک می اندازید. شما چرا یقه خودتون را برای اون جر میدهید مگه ما مرض داریم که الکی خودمون را به کسی بچسبونیم و بخواهیم از دیوارش بالا بریم. همه بچه های اون انجمن از ارنولد همین مهدی مدیر گرامی سایت خودمون تا مهندس حمید و مجتبی وزنرال و زیکسل و دیگر دوستان شاهد بودند که من را به جرم اینکه گفتم توباکس جواب نمیده با من مشاجره کرد و من را از سایت بیرون کرد حتی مجتبی را بیرون کرد و مهندس حمید را یه کاربر عادی کرد و به قول خودش جریمه کرد برای اینکه صداقت به خرج داد و گفت که دستگاههای شما کارایی نداره. بود نبود مهدی مدرک که نمیشه. مدرک دستگاههای هست که به بنده خداهای ساده لوح قالب کرده حالا دیگه من نمیدانم شما که اون را نمی شناسی طبق چه اصولی بی اساسی حرف من و دیگرانی را تصدیق میکنی به نظر شما تمام کسانی که اخراج کرد و به قول خودش جریمه کرد همه اونها خطا کار بودند و فقط خودش فرشته معصوم بود یه کمی منطقی فکر کنید این همه ادم از او می نالند اونوقت شما چون هیچ اطلاعی از اون ندارید فقط همین ادم خوبی هست این دیگه چه منطقی هست که شما بکار میبرید و مبنای استدلا ل شما هست

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

=))
خوشم میاد یه لشکر مطلب مینویسن و این دوست عزیز قبول نداره....داداش این افرادی که اینجا میبینی پست دادن از بهترین مدیران انجمن مهدی بودن و همه زیرو بم چیزارو میدونن...در مورد دستگاه هم منم به یکی از کاربرها اونموقع پیشنهاد دادم که بخره و ای کاش نمیدادم :YMPRAY: ...بعد از دوماه دو تا انتن براش فرستاده بود..بنده خدا زنگ زد بهش که دستگاه کو...که طبق معمول اصلا جواب نمیداد...با اس گفت که وقتی خواستم پست بکنم افتاده توی جوب ابی =)) من وقتی اینو شنیدم که اقا اینا یه ریگی توی کفششون هست..اخر سر بعد از 3 ما دستگاه رسید دستش و با بدبختی و اخرشم هیچی به هیچی...هر کاری هم کرد که پسش بگیره که لطف کردن و پس نگرفتن :-Q
خب در مورد اقا مهدی که همه فکر میکنم بدونن پارسال همین موقع ها بود که یهو انجمن تعطیل شد و اصلا معلوم نشد واسه چی....بله...نمیدونم اقای......چطوری این بنده خدا رو ترسونده بودن که انجمن رو کلا تعطیل کردن..بعد از دو هفته که انجمن باز شد نه کتابهای چشم طلایی ونه اسرار نشانه ها نه پکیج ها هیچ کدوم نبود و ایشون واسه بچه های انجمن تخفیف هم گرفته بودن واسه پکیج یارووو :-J
بابا دیگه ریا هم تا یه حد...دروغ هم تا یا حد...بچه بازی هم تا یه حد...همون وقتی که کاربر حمزه اومد و توی قسمت توباکس گفت بخدا قسم من چیزی پیدا نکردم و نمیدونم اصلا توباکس چیه =)) =)) همه بهم پیام داده بودن که توباکس اقا مهدی چطوری هست..که دست جناب مهدی خان رو شد که با تعویض پسوورد این بنده خدا از طرف ایشون و بخاطر اینکه پستی تا حالا نداده بودن سواستفاده کردن ودر اخر هممممم...اخی...دوست عزیز بازم میخوای باور نکن...کسی که مجبورت نکرده...

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا اصلا ارزش تایپ کردن نداره.
حامد جان عزیزم اصلا مهدی قاسمی با لطیفی یکی نیستن، دستگاهاشونم واقعا عالیه و در حد دستگاهای ناشناختست.برو بخر داداشم.
من و سایر دوستان هم داریم دروغ میگیم و میخوایم پستامون زیاد شه

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure