انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:04am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد اینجانب نه میگم اقای قاسمی کلاه بردار نه میگم خوبه برای اینکه به همه دوستان ثابت بکنم که این اقا کیه وچیکاره هست .. قصد خرید یکی ازدستگاههای اذرکیت که بامشاوره خود ان شخص p740به من بوده باتصاویر مخفی ومدارک بانکی وگفتار تلفنی به شما اثبات میکنم فقط وای به حالت اقی قاسمی یا هرچی اگر دروغ باشه پدری ازت دربیارم که خودت حال کنی والا اگر تمام حرفای شما درست باشه پدر ان کسانی که حرف مت میزنند درمی اورم ومثل زیپ دهان انهارا میبندم انشا... فقط این کار را انجام میدهم بخاطر گل روی حمد اقا ومجتبی وکاربران محترم یا علی

شنبه 14 آذر1394 - 12:31pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوست عزیز،زحمت این کار رو نکش،فقط نخر که متضرر میشی،از برادر کوچکترت که این قاسمی قشششنگ نقره داغش کرده گوش کن. اگه واقعا میتونی کاری بکنی بیا پول منو زنده کن و شیرینی بگیر نوششش جونت :D

دوشنبه 16 فروردین1395 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamadreza نوشته است:
دوست عزیز،زحمت این کار رو نکش،فقط نخر که متضرر میشی،از برادر کوچکترت که این قاسمی قشششنگ نقره داغش کرده گوش کن. اگه واقعا میتونی کاری بکنی بیا پول منو زنده کن و شیرینی بگیر نوششش جونت :D

سلام دوست عزیز
شما کدام محصول اذرکیت خریداری کردید؟ و چه تست هایی انجام دادید؟ در کل هر بلایی که سرتون اومده قید بفرمایید ممنون

سه شنبه 17 فروردین1395 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فک کنم تا دستشون رو شد دیگه فعالیت ندارن از دست رس خارج شدن

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من ی بار انتن سفارش دادم با کلی خاهش برام ارسال شد و گرنه خبری نبود

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 1:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

M22SH4451 نوشته است:
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد اینجانب نه میگم اقای قاسمی کلاه بردار نه میگم خوبه برای اینکه به همه دوستان ثابت بکنم که این اقا کیه وچیکاره هست .. قصد خرید یکی ازدستگاههای اذرکیت که بامشاوره خود ان شخص p740به من بوده باتصاویر مخفی ومدارک بانکی وگفتار تلفنی به شما اثبات میکنم فقط وای به حالت اقی قاسمی یا هرچی اگر دروغ باشه پدری ازت دربیارم که خودت حال کنی والا اگر تمام حرفای شما درست باشه پدر ان کسانی که حرف مت میزنند درمی اورم ومثل زیپ دهان انهارا میبندم انشا... فقط این کار را انجام میدهم بخاطر گل روی حمد اقا ومجتبی وکاربران محترم یا علی

سلام @};-
خواستم بپرسم این محصولاتی که گذاشتن کار خودشونه یعنی طراحیه یا مهندس معکوس یا طرح های آماده استفاده کردن؟
پدر ضمن سایتشونو امروز نگاه کردم فعال بود تازه FPI رو به عنوان طرح آموزشی و تفریحی گذاشتن ~X( ~X(

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار میکنند

یکشنبه 23 اردیبهشت1397 - 7:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure