انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 10:08pm

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
hamze2000 نوشته است:
جناب كرمي در صورت امكان فركانس 65.92 رو بر روي هر دو نوع هفت جوش همراه با وزن گيري تست كنيد.با تشكر

استاد عزیز خسته نباشید

حتما فرکانس موردنظر و تست میکنم. ;)

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
جاوید نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
سلام به همه
دوستان او کتیبه شیر رو امروز بهم دادن تا تست هامو انجام بدم.
فرکانس های طلا مخصوصا 21.04 زدن 200 گرم،فرکانس مس(خود ردیاب)100 گرم و فرکانس سرب اونو 130 گرم زدن و فلزات دیگه واکنشی نداشتن.وزن اونو که یک کیلو اعلام کردم وزن گیری کردم که دقیقا 440 گرم بود و نمیدونم 10 گرم دیگه چی بود.عمل فرکانس گیری با این تابلو انجام شد که شاید بشه اونو هفت جوش هم نامید.تنها فرکانس دقیق بدست اومده فرکانس
65.92 بود که دقیق با 400 گرم قیچی شد و با 500 گرم دیگه قیچی نشد.حالا دوستان این فرکانس رو هم داشته باشن و اگه امکانش باشه تست کنن.با تشکر

درود بر شما
نمونه یک هدف واقعی که حفاری شده را برام اوردند که با فرکانسه 21.04 و 21.69 اونجا ردیابی و نقطه زنی و ردیابی شده بود.در تست مجدد نمونه این فلز با 3 کیلو مس و 100 گرم طلا و 3 کیلو از جنس روی و 500 گرم اهن ربا و دو کیلو فلز سیاه رنگ نا شناخته که از یه گور بدست اومده و 10 کیلو سلیس و 10 کیلو ساروج و کوزه و اجر تشخیص داده شد که این فرکانس گرایش به مس داره و در خقیقت فرکانس مس هست که در طلای 18 عیار به کار رفته و هدفی که بیرون اومده مفرغ می باشد که روی مس موحود اون قیچی کرده. البته باید توجه داشته باشید که فرکانس حتما و باید با مگنت بدن شخص که از عناصر زیادی ساخته شده گرفته بشه و فرکانس دیگری به درد کسی دیگر نمیخوره .و این فرکانسهای که توی ازمایشگاه کشف کردند مناسب ردیابی دقیق نمی باشد چون مگنت بدن شخص حرف اول و اخر را در ردیابی میزنه

استاد جاوید مبارک باشه اگه تونستید هدف واقعی بزنید لطف کنید عکس هدف و چگونگی ردیابی رو توضیح بدید
موفق باشید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 10:20pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه.
اینم تست فرکانس های دستی با اون تابلو
فرکانس 22.83 :وزن نهایی 20 گرم
فرکانس22.88:بدون واکنش
فرکانس22.96:وزن نهایی125گرم
فرکانس23.21:وزن نهایی 100 گرم
فرکانس 23.10:بدون واکنش
فرکانس23.30:وزن نهایی10 گرم
فرکانس 21.69:وزن نهایی 200 گرم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 1 اسفند1392 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمزه جان یه زحمت میکشیدی از فلزاتی که ردیاب در اون تابلو سنس میکنه بیرون هم میگذاشتی تا ببینی اون فرکانس روی فلز خالص هم واکنش داره یانه.مثلا تمام این فلزات رو نزدیک ردیاب میگذاشتی و روی این فرکانس ها تست میکردی.همین طور وزن گیری روی اون فرکانس بدست اومده برای اون فلز .نمیدونم منظور رو رسوندم یانه؟

جمعه 1 اسفند1392 - 1:06am
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه.
اینم تست فرکانس های دستی با اون تابلو
فرکانس 22.83 :وزن نهایی 20 گرم
فرکانس22.88:بدون واکنش
فرکانس22.96:وزن نهایی125گرم
فرکانس23.21:وزن نهایی 100 گرم
فرکانس 23.10:بدون واکنش
فرکانس23.30:وزن نهایی10 گرم
فرکانس 21.69:وزن نهایی 200 گرم

با تشکر از شما و زحمتی که برای تست این فرکانسها کشیدید حالا یه زحمت دیگه براتون داشتم پنج فلز از جنس مفرغ و طلا و مس و روی و اهن ربا به طور جداگانه در یک خط و هر هدف 3 متر از همدیگه فاصله داشته باشه و هر چی وزن فلزات هدف بیشتر باشه فرکانس بهتر اون را میگیره وابتدا مفرغ را بزارید سپس طلا را بزارید و بعد جنس روی بزارید و بعدی هم مس و بعدی اهن ربا را بزارید و بعد خودتون در 4 متری این خط قرار بگیرید البته تقریبا جوری قرار بگیرد که نقطه ایکه قرار گرفتید تقریبا با وسط خط یکی باشه. بعد یکی یکی این فرکانسها به ردیاب بدهید و بزارید ردیاب بچرخه تا روی یکی از اونها مسیر را نشون بده اگه با یک چرخش ردیاب نتونست پیدا کنه اجازه بدهید که دور دوم را هم بزنه اگه باز هم نگرفت اون را یاد داشت کنید و برید سراغ فرکانس بعدی و نتیجه را یاد داشت کنید و دوباره برای اطمینان بیشتر این نتایجی را که بدست اوردید برید و در سمت دیگه این خط قرار بگیرید و تست کنید و لازمه که مسیر خط از غرب به شرق باشه تا شمال برای همه اونها یکسان باشه بعد از این که تستها را کامل انجام دادید نتیجه را اینجا اعلام کنید تا مشخص برای خودتون و ما بشه که مگنت بدن چه تفاوتهای تا چه حد میتونه با هم داشته باشه وفر کانسهای که از این لیست این لوح را می گیرند چه می باشند

در ضمن ولوم وزن برای همه فرکانسها صفر باشه

لازمه که استاد کانی هم این تستها را انجام بده تا قضیه مگنت دیگه حل بشه که ایا برای افراد متفاوت هست یا یکسان هست تا در هر صورتی که باشه باید فکری برای اون کرد

جمعه 2 اسفند1392 - 6:23am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ولوم صفر برای وزن اصلا توصیه نمیشه جاوید جان

کلا بهترین ولوم 5 تا 7 هستش

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 2 اسفند1392 - 2:00pm
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
استاد جاويد از شما و جناب كرمي در خواست دارم اين فركانس رو بصورت حرفه اي تست كنن مخصوصا با اون سنگي كه همه فركانس ها رو بخودش جذب مي كرد.اگه جواب منفي باشه شايد بشه به فركانس هاي بهتري هم دست پيدا كرد.با تشكر

درود بر شما
این سنگ متاسفانه فرکانس65.92 را بلعید واجازه مانور به انتنها نداد.
ولوم 10 برای نقطه زنی وزن گیری بهترین حالات هست که به من جواب داده

جمعه 2 اسفند1392 - 2:33pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده هم با وزن صفر جهت فرکانسگیری موافق نیستم چرا که احتمال سنس ذرات ناخواسته ای که حتی فکرشو هم نمیکنین و اصلا ربطی به هدف مورد تست شما هم نداره به شدت افزایش پیدا میکنه! پس همیشه برای فرکانسگیری باید از تنظیم وزنی استفاده بشه که مثلا نصف وزن واقعی اون هدف باشه. نه خیلی کمتر. در این صورت شانس فرکانسگیری صحیح بیشتره.
اما در خصوص ولوم قدرت بارها عرض کردم قطعا 10 بهترین حالت هست و این ولوم فقط در صورت نیاز واقعی برای کم کردن شعاع کاوش باید کم بشه. حالا من این مساله رو بارها و بارها گفتم لابد چیزی میدونم که مرتب تکرار میکنم ؛ باز دوستان هی از ولوم نیم و 5 و 7 و 8 و ... نام میبرن! خیالتون رو راحت کنم اگر بحث دقت و خطا مطرح باشه ولوم قدرت فقط 10 بطور کامل قابل اعتماد هست. در واقع در ردیاب 35 چون سیستم وزن کاملا بطور جداگانه کار خودشو انجام میده ما بهیچ وجه برای برخورد با ذرات نیاز به کم کردن ولوم قدرت نداریم. اگر واقعا احساس میکنین قدرت باید پایین بیاد یا مثلا شعاع کاوش باید کمتر بشه بهتر هست ولوم قدرت رو 10 بذارین و تلسکوپی ها رو کوتاهتر کنین.

جمعه 2 اسفند1392 - 5:15pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید
استاد حمزه عزیز من فرکانس65.92 رو تست کردم متاسفانه به فضولات حیوانی واکنش نشون داد #:-s

شنبه 3 اسفند1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من یه نکته ای برام پیس اومده که خیلی جالبه

من چند وقت پیش حدودا دو ماه ،مقداری مس را در یک گلدان پر خاک گذاشتم

این گلدان رو بردیم به جا بیرون برا تست چال کردیم

همزمان با اون یه قطعه مسی با همون وزن مس داخل گلدان ،تو همون زمین چال کردیم

من می تونم مسی که تو گلدون نیست رو پیدا کنم ولی گلدونو پیدا نمی کنم

هم با مد دستگاه هم با فرکانس 995 کار کردم

یکشنبه 11 اسفند1392 - 12:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure