انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 اردیبهشت1403 - 12:31am

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hamid_54 نوشته است:
bazargardan نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
با درود خدمت دوستان .من خیلی تلاش کردم دوتا فرکانس طلا بدست آوردم که 100 درصد بهتر از تمام فرکانسهای موجود هست که سفال آهن آهن زنگ زده سیلیس سنگهای معدنی پلاتین ریشه انار یا آب انار استخوان و بیشتر ذرات حذف میکنه بدون مکمل چون جاهایی که نمکزار و خاکستر زغال و نمناک (در حد خیس بودن ) هست نمیشه مکمل زد چون ولتاژ 1000 ولت میکنه 10 ولت . خلاصه تمام مد دستگاه و فرکانسهای آزاد روی سفال و آب انار بگیرید محال طلا نشون نده و تمام بحثهای تاثیر ذهن حجم گیری شمال به جنوب و 600 صفحه و 1000 صفحه همه را بذارید کنار این دوتا فرکانس تست کنید بیرون خاک و داخل خاک حتی 5 سانت خطا نداره تضمینی .مواردی که ذکر کردم رد میده بجز اونارو نمیدونم واسه همین شما همه موارد و مواردی که تا حالا اشتباه زدید حتی نقره و مس جای دیگه بذارید یعنی مثلت شکل خودتون بشینید وسط طلا یک طرف مواردی که ذکز کردم و موارد خودتون طرف دیگه و نقره و مس طرف دیگه با تمام مد دستگاه و فرکانس تا حالا ذکر شده کاملا اشتباه خواهد کرد و فرکانسی که من در اختیارتون میذارم اگر جایی یا عنصری باعث خطا بشه بیاید ذکر کنید تا 100 در 100 به نتیجه برسیم همه شرکت کنند مخصوصا اساتید . لطفا بیخودی صفحه این بخشو پر نکنید با تستهای الکی و آماتوری خواهش میکنم من 3 ماه این تستو دارم انجام میدم بماند چند سال قبلشو .ممنون
فرکانس طلا رهگیری 50.16
فرکانس طلا نقطه دقیق 20.46

متشکرم از دوست عزیزمون بخاطر به اشتراک گذاردن این تجربه مهم.

این فرکانس شما فرمودین بیشتر برای تست روی خاک جواب میده برای روی خاک عالیه اما زیر خاک نه جواب نمیده

بله کاملا درست زیر خاک خیس تو ارتفاع 4 متری تست زدم 3 متر خطا داشت .دوستان 50.45 من تست زدم دقیق روی هدف ارتفاع 4 متر جواب داد.وزن هم نجومی نمیده دقیق 40 گرم طلا بیشترش کردم رد کرد با مکمل هم تست کردم وزن زیاد تفاوتی نمیکنه .شما هم تست کنید توی حداقل ارتفاع نیم متر خاکش کاملا خیس کنید با کمی فاصله از طلا آهنربا آهن و سیلیس اگه نداشتید شیشه و سرامیک بریزید تست کنید خبر بدید .

دوشنبه 23 شهریور1394 - 11:37pm

طبق تحقیقاتی که بنده در مورد فرکانسها و ردیاب 35 از نوشته های بچه های سایت انجام دادم تا حالا تنها دو فر کانس هستند که با اونها طلا کشف شده به صورت موثق ...
البته بودند کسایی که به بار زدند و از طریق کسی دیگه اعلام کرده که زیاد نمیشه به گفته آنها اعتماد کرد ...
فرکانس گلد یک خود ردیاب که استاد کرمی باهاش دستبند پیدا کردند...
فرکانس 219.9 هم که یکی از کاربرا فکر کنم اسمش روح الله است که باهاش یک گردنبند پیدا کردند ...
بقیه فرکانسها تا حالا دقیق تائید نشدند حتی فرکانس 165.3 که استاد حمزه خیلی روش تاکید دارند تا حالا کسی ازش جوابی نگرفته...

سه شنبه 24 شهریور1394 - 11:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

ریتون نوشته است:
طبق تحقیقاتی که بنده در مورد فرکانسها و ردیاب 35 از نوشته های بچه های سایت انجام دادم تا حالا تنها دو فر کانس هستند که با اونها طلا کشف شده به صورت موثق ...
البته بودند کسایی که به بار زدند و از طریق کسی دیگه اعلام کرده که زیاد نمیشه به گفته آنها اعتماد کرد ...
فرکانس گلد یک خود ردیاب که استاد کرمی باهاش دستبند پیدا کردند...
فرکانس 219.9 هم که یکی از کاربرا فکر کنم اسمش روح الله است که باهاش یک گردنبند پیدا کردند ...
بقیه فرکانسها تا حالا دقیق تائید نشدند حتی فرکانس 165.3 که استاد حمزه خیلی روش تاکید دارند تا حالا کسی ازش جوابی نگرفته...

با درود .گلد یک تا 5 امتحان کن تحقیقات بذار کنار از سرامیک .موزاییک .سفال آهن .مس .....هر چی که فکر کنی طلا نشون میده .در کل بدون مکمل بهیچ عنوان نمیشه به 35 اطمینان کرد .اگر کسی با 35 چیزی پیدا کرده یک معجزه بوده واقعا میگم.چون ردیابی که میکنی هر 5 قدم قیچی میکنه فقط با 50.45 کمی بهتره .بیایید صادقانه اشتباه و مشکل را قبول و رفع کنیم . @};-

سه شنبه 24 شهریور1394 - 12:50pm

شما با این حرفهاتون بچه های تازه وهرد رو گمراه میکنید ...من خودم ردیاب 35 رو از یکی از دوستام به امانت میگیرم خطا داره ولی نه داین حدی که شما میگید هر پنجاه قدم قیچی داشته باشه ...
شما یا دارید مغرضانه حرف میزنید یا خیلی اماتور تشریف دارید...

سه شنبه 24 شهریور1394 - 4:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ریتون نوشته است:
شما با این حرفهاتون بچه های تازه وهرد رو گمراه میکنید ...من خودم ردیاب 35 رو از یکی از دوستام به امانت میگیرم خطا داره ولی نه داین حدی که شما میگید هر پنجاه قدم قیچی داشته باشه ...

با درود خدمت دوستان.. کاش همون موقع کسی بهم همچین راهنمایی میکرد که 8 ماه آوار و دربه دری نمیکشیدم.من دست کسی رو میبوسم کوچکترین نکته را بهم یاد بده حرفهایی که میزنم کاربر تازه واردو 8 ماه جلو میندازه و از تمامی دلخوشیهای بیهود رها میکنه و به منطق درست پی خواهد برد آقای ریتون من واسه هر مطلبم کار انجام دادم تا به خطای خودم پی بردم و اومدم گفتم من از شما حتی یک مطلب ندیدم لااقل شما چیزی نگید بشینید سر جاتون بذارید استادها مطلب تحلیل کنند نه شما که آنتن گرفتن تو دست بلد نیستید .ممنون .هدف فقط موفقیت با کار .اصول.و صداقت.

چهارشنبه 24 شهریور1394 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdii28 نوشته است:
ریتون نوشته است:

با درود خدمت دوستان.. کاش همون موقع کسی بهم همچین راهنمایی میکرد که 8 ماه آوار و دربه دری نمیکشیدم.من دست کسی رو میبوسم کوچکترین نکته را بهم یاد بده حرفهایی که میزنم کاربر تازه واردو 8 ماه جلو میندازه و از تمامی دلخوشیهای بیهود رها میکنه و به منطق درست پی خواهد برد آقای ریتون من واسه هر مطلبم کار انجام دادم تا به خطای خودم پی بردم و اومدم گفتم من از شما حتی یک مطلب ندیدم لااقل شما چیزی نگید بشینید سر جاتون بذارید استادها مطلب تحلیل کنند نه شما که آنتن گرفتن تو دست بلد نیستید .ممنون .هدف فقط موفقیت با کار .اصول.و صداقت.

آقای مهدی شما زحمت کشیدی و تست کردی نتایج هم گفتی، دستت درد نکنه. اما شما تاریخ عضویتت ۶ام اردیبهشت ماه بوده یعنی ۵ماهو ۲۰روز از فعالیت در فلزجو میگذره چطور میگی ۸ماه! صدرصد هم آنی که ثبت نام کردی ردیاب۳۵ رو تهیه نکردی و مدتی تحقیق کردی و نظرات رو خوندی و بعد اقدام به خرید کردی! در ثانی جایی خوندم شما گفته بودی که چند سال با ردیاب کار کردی! خب برادر من شما که این مدت چند سال با ردیابهای دیگه و ۵ماه هم با ردیاب ۳۵ کار کردی و همش بقول خودت خطا زدی و نتیجه نگرفتی بدون اشکال از خود شماست! بنظر من ردیاب جماعت با بدن شما سازگار نیست! علم ردیابی گسترده هست و شما نمیتونی عرض ۵ماه که مطمئنا همه این مدت با ۳۵ مشغول نبودی، بیای و این ردیاب رو محکوم به اسباب بازی و این دست الفاظ کنی. چه بسا بسیار کسانی بودند که نتیجه گرفتند و در همین انجمن موفقیت هاشون عنوان شده و میتونید خودتون بخونید و ببینید! ۳۵ ردیاب خوبی هست و به نظر من این اپراتور هستش که تعیین کننده خواهد بود. قصد زیاده گویی نیست و امیدوارم پاسخت رو گرفته باشی. :YMPEACE:

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 11:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

باربد نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
ریتون نوشته است:

آقای مهدی شما زحمت کشیدی و تست کردی نتایج هم گفتی، دستت درد نکنه. اما شما تاریخ عضویتت ۶ام اردیبهشت ماه بوده یعنی ۵ماهو ۲۰روز از فعالیت در فلزجو میگذره چطور میگی ۸ماه! صدرصد هم آنی که ثبت نام کردی ردیاب۳۵ رو تهیه نکردی و مدتی تحقیق کردی و نظرات رو خوندی و بعد اقدام به خرید کردی! در ثانی جایی خوندم شما گفته بودی که چند سال با ردیاب کار کردی! خب برادر من شما که این مدت چند سال با ردیابهای دیگه و ۵ماه هم با ردیاب ۳۵ کار کردی و همش بقول خودت خطا زدی و نتیجه نگرفتی بدون اشکال از خود شماست! بنظر من ردیاب جماعت با بدن شما سازگار نیست! علم ردیابی گسترده هست و شما نمیتونی عرض ۵ماه که مطمئنا همه این مدت با ۳۵ مشغول نبودی، بیای و این ردیاب رو محکوم به اسباب بازی و این دست الفاظ کنی. چه بسا بسیار کسانی بودند که نتیجه گرفتند و در همین انجمن موفقیت هاشون عنوان شده و میتونید خودتون بخونید و ببینید! ۳۵ ردیاب خوبی هست و به نظر من این اپراتور هستش که تعیین کننده خواهد بود. قصد زیاده گویی نیست و امیدوارم پاسخت رو گرفته باشی. :YMPEACE:

من خیلی وقت پیش با نام کاربری شاهین ثبت نام کرده بودم در مورد قیمت مکمل که قبلش نمیدونستم چیه که 500 هزار بهم دادن اعتراض کردم این مکمل حداکثر 150 یا 200 هزار قیمتش نه 500 هزار واسه همین زحمت کشیدن کلا نام کاربری منو مسدود کردن و مکملی هم که من درست کردم تا حالا هیچ کس تو انجمن موفق به ساخت این مکمل گردن کلفت نشده . و قبلا هم با یک ردیاب که یک ارمنی بهم داده بود کار کردم خیلی عالی بود مشکلی پیش اومد از دستم رفت خواستی عکسی برات میفرستم که متوجه بشی من حرفه ای هستم نه تازه به دوران رسیده .نمیخواستم بگم اما مجبورم کردید .من هیچ وقت تو زندگیم دروغ حرف نزدم . زیرا زرتشت پیامبر دروغ را در هر شرایط کاری زشت میداند.خداوندا سرزمین مرا از دروغ برحذر دار.

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کسیکه حرفه ای هست خودش به خودش این عنوان رو نمیده میزاره بقیه بهش بگن دوست من :) بگذریم. خب اون ردیابی که اون بابای ارمنی به شما داد فرکانسیه یا یونی؟ اگه بتونید عکس رو اینجا آپلود کنید عالیه اگر نه برای بنده بفرستید که این ردیاب خوب رو ببینیم و صحبت بشه در موردش. بنده خودم با ردیاب موافقم تا فلزیاب! چه بسا هر دوی اینها مکمل همند. ولی مهارت در اپراتوری ردیاب بسیار سخت هست و مرموز، و من بیشتر بخاطر این سخت بودنش از امر ردیابی استقبال میکنم، چون با فراگیری این مهارت و بالطبع حرفه ای شدن دیگه یک سروگردن بالاتری و در کنار علائم شناسی میتونی موفق بشی. نمونه هاش رو دیدم. حالا از موضوع ۳۵ پرت نشیم، هرکی این مدت توی فلزجو عنوان کرده موفق شده حالا چه ریز چه درشت، بدون مکمل بوده برادر من! چند نفری بودن اومدن گفتن آقایان بدون مکمل کار کنید خطا داره اما بار باشه میزنه که کسی گوش نداده فعلا. خلاصه بگم این مکمل راه درازی داره که بخواد حرفشو بخونید. بنظر من بدون مکمل کار کن. در ثانی ردیابت رو چک کن شاید مشکلی داره مثلا خروجیش دقیق نیست یا هرچیز دیگه ای. بفرست برا آقا مجتبی سرویس کنه ردیابتو که مطمئن شی درست کار میکنه.

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باربد نوشته است:
کسیکه حرفه ای هست خودش به خودش این عنوان رو نمیده میزاره بقیه بهش بگن دوست من :) بگذریم. خب اون ردیابی که اون بابای ارمنی به شما داد فرکانسیه یا یونی؟ اگه بتونید عکس رو اینجا آپلود کنید عالیه اگر نه برای بنده بفرستید که این ردیاب خوب رو ببینیم و صحبت بشه در موردش. بنده خودم با ردیاب موافقم تا فلزیاب! چه بسا هر دوی اینها مکمل همند. ولی مهارت در اپراتوری ردیاب بسیار سخت هست و مرموز، و من بیشتر بخاطر این سخت بودنش از امر ردیابی استقبال میکنم، چون با فراگیری این مهارت و بالطبع حرفه ای شدن دیگه یک سروگردن بالاتری و در کنار علائم شناسی میتونی موفق بشی. نمونه هاش رو دیدم. حالا از موضوع ۳۵ پرت نشیم، هرکی این مدت توی فلزجو عنوان کرده موفق شده حالا چه ریز چه درشت، بدون مکمل بوده برادر من! چند نفری بودن اومدن گفتن آقایان بدون مکمل کار کنید خطا داره اما بار باشه میزنه که کسی گوش نداده فعلا. خلاصه بگم این مکمل راه درازی داره که بخواد حرفشو بخونید. بنظر من بدون مکمل کار کن. در ثانی ردیابت رو چک کن شاید مشکلی داره مثلا خروجیش دقیق نیست یا هرچیز دیگه ای. بفرست برا آقا مجتبی سرویس کنه ردیابتو که مطمئن شی درست کار میکنه.

من فقط قصدم کمک و جلوگیری از آوارگی و دربدری دوستان هست و بس .من از همینجا از رامین عزیز بابت یک نکته تشکر میکنم که فرکانس 50.45 هست که نسبتا خیلی بهتر از تمامی فرکانسها جواب داده.موفق باشید

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 8:42pm

mehdii28 نوشته است:
باربد نوشته است:

من فقط قصدم کمک و جلوگیری از آوارگی و دربدری دوستان هست و بس .من از همینجا از رامین عزیز بابت یک نکته تشکر میکنم که فرکانس 50.45 هست که نسبتا خیلی بهتر از تمامی فرکانسها جواب داده.موفق باشید

جناب مهدی عزیز از راهنماییهای صادقانه شما تشکر میکنم از بیان حرفهای شما مشخصه که خاک خورده این حرفه هستید ، بنده به شخصه مشتاق هستم تا پستها و مطالب شمارو مطالعه و دنبال کنم .. موفق باشید

سه شنبه 31 شهریور1394 - 9:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure