انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 10:59am

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود خدمت دوستان .من خیلی تلاش کردم دوتا فرکانس طلا بدست آوردم که 100 درصد بهتر از تمام فرکانسهای موجود هست که سفال آهن آهن زنگ زده سیلیس سنگهای معدنی پلاتین ریشه انار یا آب انار استخوان و بیشتر ذرات حذف میکنه بدون مکمل چون جاهایی که نمکزار و خاکستر زغال و نمناک (در حد خیس بودن ) هست نمیشه مکمل زد چون ولتاژ 1000 ولت میکنه 10 ولت . خلاصه تمام مد دستگاه و فرکانسهای آزاد روی سفال و آب انار بگیرید محال طلا نشون نده و تمام بحثهای تاثیر ذهن حجم گیری شمال به جنوب و 600 صفحه و 1000 صفحه همه را بذارید کنار این دوتا فرکانس تست کنید بیرون خاک و داخل خاک حتی 5 سانت خطا نداره تضمینی .مواردی که ذکر کردم رد میده بجز اونارو نمیدونم واسه همین شما همه موارد و مواردی که تا حالا اشتباه زدید حتی نقره و مس جای دیگه بذارید یعنی مثلت شکل خودتون بشینید وسط طلا یک طرف مواردی که ذکز کردم و موارد خودتون طرف دیگه و نقره و مس طرف دیگه با تمام مد دستگاه و فرکانس تا حالا ذکر شده کاملا اشتباه خواهد کرد و فرکانسی که من در اختیارتون میذارم اگر جایی یا عنصری باعث خطا بشه بیاید ذکر کنید تا 100 در 100 به نتیجه برسیم همه شرکت کنند مخصوصا اساتید . لطفا بیخودی صفحه این بخشو پر نکنید با تستهای الکی و آماتوری خواهش میکنم من 3 ماه این تستو دارم انجام میدم بماند چند سال قبلشو .ممنون
فرکانس طلا رهگیری 50.16
فرکانس طلا نقطه دقیق 20.46

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 4:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdii28 نوشته است:
با درود خدمت دوستان .من خیلی تلاش کردم دوتا فرکانس طلا بدست آوردم که 100 درصد بهتر از تمام فرکانسهای موجود هست که سفال آهن آهن زنگ زده سیلیس سنگهای معدنی پلاتین ریشه انار یا آب انار استخوان و بیشتر ذرات حذف میکنه بدون مکمل چون جاهایی که نمکزار و خاکستر زغال و نمناک (در حد خیس بودن ) هست نمیشه مکمل زد چون ولتاژ 1000 ولت میکنه 10 ولت . خلاصه تمام مد دستگاه و فرکانسهای آزاد روی سفال و آب انار بگیرید محال طلا نشون نده و تمام بحثهای تاثیر ذهن حجم گیری شمال به جنوب و 600 صفحه و 1000 صفحه همه را بذارید کنار این دوتا فرکانس تست کنید بیرون خاک و داخل خاک حتی 5 سانت خطا نداره تضمینی .مواردی که ذکر کردم رد میده بجز اونارو نمیدونم واسه همین شما همه موارد و مواردی که تا حالا اشتباه زدید حتی نقره و مس جای دیگه بذارید یعنی مثلت شکل خودتون بشینید وسط طلا یک طرف مواردی که ذکز کردم و موارد خودتون طرف دیگه و نقره و مس طرف دیگه با تمام مد دستگاه و فرکانس تا حالا ذکر شده کاملا اشتباه خواهد کرد و فرکانسی که من در اختیارتون میذارم اگر جایی یا عنصری باعث خطا بشه بیاید ذکر کنید تا 100 در 100 به نتیجه برسیم همه شرکت کنند مخصوصا اساتید . لطفا بیخودی صفحه این بخشو پر نکنید با تستهای الکی و آماتوری خواهش میکنم من 3 ماه این تستو دارم انجام میدم بماند چند سال قبلشو .ممنون
فرکانس طلا رهگیری 50.16

متشکرم از دوست عزیزمون بخاطر به اشتراک گذاردن این تجربه مهم.

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 9:42pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdii28 نوشته است:
فرکانس طلا رهگیری 50.16

دمت گرم داداش

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 9:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

برای استفده از این فرکانس جهت ردیابی با موبایل باید فرکانس رو چطوری وارد کنیم چون برنامه رقم اعار نمی خوره با تشکر

شنبه 10 مرداد1394 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقای hitman-666.
شما میتونید از این نرم افزار که اسمش:keuwl.functiongenerator.2 هست رو از لینک زیر دانلود کنید که برای سیستم اندروید هست راحت امواج سیسنوسی مربعی رو با فرکانسهایی که دوستان میدن وارد کنید فقط بعد دادن فرکانس رو گزینهHz باید کلیک کنید.

download/file.php?id=25242

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 10 مرداد1394 - 8:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود .تجربه ای دیگر فرکانس 20.46 تو عمق 13 متری به رگه طلا و سیلیس زد و با فرکانس 20.56 رد کرد و چون زمین خیلی نمناک بود نشد مکمل تست کرد و باعث خطا شد ولی پس از خارج شدن جای دیگه با روشن کردن مکمل و مقدار 20 گرم طلا بعنوان خوراک رد کرد .کلا به این نتیجه رسیدم اولا باید مکمل باید کار کنه اگه نشد کار کرد و خیس و نمکزار و کربن دار باشه با مقدار 50 گرم بعنوان خوراک بشه تایید یا رد کرد شما اگر جایی دارید که خیلی ذرات قوی داره روشی که گفتم تست کنید.

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 7:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان امروز جایی گرفتم تو عمق 3.70 سنگی در اومد که با 70 گرم طلا هم رد نکرد .کاش کسی بتونه فیلتر حذف ذرات بسازه بذاریم روی این 35 زپرتی بعد به فکر مکمل این چیزا باشید چون مهم اول رد یابی که بری سمتی سویی که درست باشه .پس اول به فکر ساخت فیلتر حذف ذرات باشیم بعد مسائل دیگه.

سه شنبه 16 شهریور1394 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام اقا مهدی لطفا دستگاه 35 رو در فاصله 10 متری از خودتون قرار بدید و با انتن خالی ردیابی کنید.روی فرکانس برنج کار کنید دستگاه رو به مدت نیم ساعت با ولوم قدرت 10 و وزن w4 روشن بگذارید و سپس ردیابی کنید.لطفا نتیجه رو اینجا بگید.

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 12:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود خدمت دوستان .فکر کنم مشکل حل شد اولا با فرکانس که رامین عزیز دادن 50.38 که به طلا آهن و برنج و مس میزنه ولی فرکانس 50.45 بهتره دوما بخش مکمل و آموزش ردیاب 35 گفتم و به استاد رامین و جاوید هم روش توضیح دادم به اشتراک میزارم شما هم استفاده کنید و تست کنید اگر حل بود که هیج اگر مشکل داشت بیاید یکی یکی بگید تا حل کنیم .روش جدید مثلا روی فرکانس 50.38 برای طلا ردیاب تنظیم میکنید و مکمل هم روی همین فرکانس پراب زمین فرو نمیکنید روی زمین بزارید حتی میتونید بدون اتصال به زمین روشن بذارید دیگه ردیاب روی آهن و مس و برنج قیچی نمیکنه میره به سمت فقط طلا برای عمق گیری و ولتاژ گیری هم میشه از وزن صفر استفاده کرد بدین روش که 40 یا هر چقدر طلا باشه یا مس امتحان کنید ردیاب بذارید روی وزن صفر ولتاژ مکمل هم بذارید روی 25 با همون فرکانس به فاصله 3 متر میبینید ردیاب روی طلا 40 گرم قیچی میکنه ولی با ولتاژ 50 کاملا رد میکنه .پس معیار برای 3 متر 40 گرم طلا مشخص میشه اینو هم من حدود 2 کیلو مس با ولتاژ95 رد کردم . البته مکمل من بین 25 و 50 ولتاژ نداره و با افزایش ولوم از 25 میره 50 شاید روی ولتاژ 30 یا 40 هم رد بده .موفق باشید

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 1:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
فرکانس طلا رهگیری 50.16

متشکرم از دوست عزیزمون بخاطر به اشتراک گذاردن این تجربه مهم.

این فرکانس شما فرمودین بیشتر برای تست روی خاک جواب میده برای روی خاک عالیه اما زیر خاک نه جواب نمیده

یکشنبه 22 شهریور1394 - 6:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure