انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 10:17am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون هادی جان از لطف و اعتمادی که نسبت به ما داری.
در مورد توباکس من پیشنهادم به شما این بود حالا که نصف راهو خودت رفتی باقیشو هم بری و کار رو خودت تموم کنی. دیگه بستگی به خودت داره.
در مورد سایر دستگاهها هم حقیقش هر کدوم مشکلی فعلا دارن. تفکیک با سیستم معمولی نمیشه گذاشت و قطعه خاصی نیازه که فعلا توی بازار نیست و قراره از اونور سفارش بدیم ببینیم چی میشه. تازه بعدش باید تست بشه. از نظر برد فرقی نمیکنه تفکیک داشته باشه یا نه.
روی یک دستگاه پالسی هم داریم کار میکنیم متاسفانه اونم لنگ قطعه ای هست که پیدا نمیشه. البته منظورم از قطعه یه چیز ساده نیست!
ردیاب هم بنده طرحی دارم که بصورت دیجیتال و کامپیوتری هست که اگر طبق خواسته من در بیاد واقعا فکر میکنم یکی از بهترین ردیابهای دنیا میشه. قولشو نمیتونم بدم چون بر اساس تمام اطلاعات فرکانسی که تا الان دارم و از دستگاههای مختلف که کاراییش ثابت شده بدستم رسیده باید خودم با میکرو قسمت اصلیشو برنامه نویسی کنم و این کار طول میکشه.
طبیعتا بعد از ساخت اینها باید خودم و اقا مجتبی درست تستش کنیم تا مطمئن بشیم کارایی مناسب رو داره و بعد در موردشون تصمیم بگیریم.

جمعه 25 اسفند1391 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام حمید جون
حمید جون مرسی از پاسختون
آقا من 30 اسفند دارم میرم مسافرت دهمفروردین برمیگردم.قطعه ای چیزی میخواین بگید شاید تونستم بخرم.فقط خودتون میدونید من زیاد سر در نمیارم از این جور چیزآ.اسم قطعه با تمام مشخصاتش رو بنویسید اونجا بدم به فروشنده بگم دقیقا چی میخوام.
توباکسم که آقا آخر سر دیدم کار ما نیست درست کردنش. :D

جمعه 25 اسفند1391 - 8:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

البته دوستان استارت ساخت توباکس ساشو رو من و آقا مجتبی برای اولین بار زدیم و رفتیم تهران و قطعات رو خریدیم ، واقعاً دنبال قطعات باکیفیت گشتن خیلی خسته کننده هستش و همچنین غرغر فروشنده ها که میگن چرا قطعات رو تست میکنید ، خوب باید تست بشه تا قطعه مقدار واقعی خودش رو داشته باشه تا دستگاه به خوبی عمل کنه ؛ که خوشبختانه آقا مجتبی همه این تستهارو در موقع خرید انجام میده و هر فروشنده ای که غرغر میکرد با من طرف بود :D

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 25 اسفند1391 - 9:37pm
مدیر کل
مدیر کل

lrl نوشته است:
مجتبی جون خسته نباشی
دستتون درد نکنه
زایکسل جان دست شما هم درد نکنه
آقا مجتبی میگم اگر امکانش باشه,شما کلیه اون دستگاههایی رو که میخواین تو فروشگاه بذارین(منظور همون توباکس ساشو با تفکیک و بدون تفکیک و همینطور اون دستگاههایی رو که ما خبر نداریم و قصد دارید بذارید تو فروشگاه)اسم ببرید .
من خودم قصد خرید دارم و لی نمیدونم کی بخرم.یعنی اگر تفکیک دار بشه ساشو بهتر از اورجینالش هست یا شاید دستگاهی داشته باشید که خیلی بهتر باشه !!!!
من خودم این تو باکس رو ساختم به کمک دوستان.مخصوصا حمید خان.خیلی از مشکلاتشم با کمک حمید جون حل کردم ولی مشغله کاری نمیذاره روش زیاد کار کنم.درضمن توباکسی که من بسازم با توباکسی که شما بسازی..............................
خلاصه منتظریم که چند تا مدار توپ بذارین تو فروشگاه.
مخلصم.

سلام هادی جان خوبین ایشاالله
ببینین همانطورکه گفتم من برای ده دستگاه از این توباکس رو قطعات خریدم و برای ده مدار هم تفکیک مربوط به این توباکس هم خریدم اما تفکیک این توباکس باید روی این توباکس تست بشه بعد اعلام کنم واسه فروش , این روزها باید شروع کنم برای ساخت اون و تست اون اگه خوب جواب داد حتما میزارم تو فروشگاه تفکیکشم دیجیتالیه تو ال سی دی نشون میده این مال توباکس
گفتین دستگاه های دیگه , هرچند الان نمیخواستم اعلام کنم اما بهم پیام خصوصی زیاد زده شد که اقا سوپرایزتون چیه بگو ما هم بدونیم دارم توضیح میدم :
یه حذف کننده با ردیاب داریم طراحی میکنیم البته درحال برنامه نویسیه تقریبا 100 ساعت طول میکشه که اقا حمید داره زحمتشو میکشه با ده نوع فلز های مختلف همشون هم فرکانس های پایین و فوق محرمانه
درمورد این ردیاب بگم واستون , کاملا دیجیتالیه یعنی چی یعنی اصلا ایسی یا خازن برای تولید فرکانس استفاده نشده میکرو دیجیتال اصلا شوخی نداره وقتی یه فرکانسی رو تولید کرد به هیچ عنوان تغییر نمیکنه به وسیله میکرو و همزمان یه فرکانس دیگه هم تولید میکنه که حذف کننده اون فلز میباشد یعنی حداقل میزان خطای موجود , به وسیله دو انتن تلسکوپی هم امواج فرستاده میشند و مدار دورگردن اویزون میشه و اون دو انتن تلسکوپی هم به مدار وصله و حالا به وسیله دوانتن دیگه که
تو دستتون هست که دسته داره تقریبا شبیه انتن و دسته هایی که قبلا ساختین شروع میکنین به سرچ کردن و طرحش هم میگیم چه طوری درست کنند یا براتون میفرستم .
شما اگه یه خازن امکاتی هم بذارین داخل مدار حتی چند هرتز فرکانس بالا یا پایین بره برای ردیابی مشکل پیش میاد که معمولا اکثرا این کار رو میکنن چون علم این رو ندارند
برای چی ما از میکرو برای ردیابی یا حذف کننده استفاده میکنیم ؟
شما درنظر بگیرین برای ردیابی باید دستگاه خیلی دقیق باشه یعنی به هیچ عنوان فرکانس تغییر نکنه درهیچ شرایط ممکن در
هر آب و هوایی سازگاری داشته باشه مثلا من تو مازندران این دستگاه رو تنظیم میکنم و بفرستم برای جنوب که اب و هوای گرم و خشک داره اگه این دستگاه به این روش درست نشه مطمئن باشین تغییر فرکانس داریم و اون خطا محسوب میشه همون خازن امکاتی تو سرما و گرما تغییر ظرفیت میده حتی 50 هرتز هم تغییر کنه مشکل بوجود میاره حالا فکرشو بکنین بیان با قطعات معمولی درستش کنن برای همین میگن اقا دستگاه من مثلا زمستون خوب کار میکنه اما تابستون مشکل داریم یا برعکس .
مخصوصا ردیاب , دوستانی که صاحب نظر هستند و استاد ردیابی هستند دقیقا میدونن که من چی دارم میگم . مهم ثبات دستگاهست . و حذف کننده ای که دقیقا همراه این موج صادر میشه . :)
حتی حذف کننده ای که جدا گانه میفروشن مانند همون 120 که مشهوره بدرد حذف کنندگی نمیخوره حذف کننده باید همرا با موج حامل که فرستاده میشه کارشو بکنه .
ضمنا این دستگاه رو من کاری میکنم که ضد ضربه باشه یعنی اگه از دست شما افتاد هم چیزیش نشه اصلا پرتشم کنین اتفاقی واسش نیافته :D بشرطی که انتن هاشو جداکنین فقط انتنها شاید توضربه بشکنن همین
ضد گردو غبار و رطوبت هم هست ضد اب هم هست البته نه اینکه روش اب بریزین از نظر محکم بودن و استقامت هم فکری براش کردیم :)
درصد باطری رو هم نشون میده مثل لپ تاپ هرچند ثانیه تست میکنه باطری رو با خیال راحت 30 ساعت هم براتون کار میکنه :) محافظت از ولتاژ ورودی و قطع شارژ هم داره

توضیحات بیشتر رو شرمنده نمیتونم بگم چون این مدار فوق محرمانه است و این توضیحات رو دادم که بدونین چی میخواین بخرین ;)
برای ده تا دستگاه هم انتن و مدار اماده کردم
اول میدیم به اقای اریا که قشنگ تست کنه و وقتی ایشون تایید کردند بعد شما یا دوستان بیاین خرید کنین هرچند من خودم هم تستش میکنم اقا حمید هم تستش میکنند .
نقطه زنهای دیگه هم درحال بررسی هست بمحض اینکه تو تست خوب جواب دادند و اون قدرت و ثباتی که من تو نظرم هست باشه اونها رو هم میذارم تو فروشگاه
خوب حالا من برای شما چیکار کنم هرچی امر بفرمایین من انجام میدم دوست خوبم توباکس میخواین فعلا بعد که تفکیک تست شد تفکیک براتون بفرستم یا ردیاب میخواین هرچند ردیاب تقریبا 20 روز بعد از عید کارش تموم میشه از الان باید تو نوبت باشین :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 25 اسفند1391 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
البته دوستان استارت ساخت توباکس ساشو رو من و آقا مجتبی برای اولین بار زدیم و رفتیم تهران و قطعات رو خریدیم ، واقعاً دنبال قطعات باکیفیت گشتن خیلی خسته کننده هستش و همچنین غرغر فروشنده ها که میگن چرا قطعات رو تست میکنید ، خوب باید تست بشه تا قطعه مقدار واقعی خودش رو داشته باشه تا دستگاه به خوبی عمل کنه ؛ که خوشبختانه آقا مجتبی همه این تستهارو در موقع خرید انجام میده و هر فروشنده ای که غرغر میکرد با من طرف بود :D

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم. آقا مهدی باتوجه به شناختی که از شما دارم بعیدم میدونم خشن باشی ولی میگی هستی دیگه حتماً هستی و واقعا اونجا دیگه لازم بوده :D موفق باشی دوست خوبم ;)

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

شنبه 26 اسفند1391 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مجتبی به شما و همه دوستانی که در این هدف به شما کمک میکنن خسته نباشید میگم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم. این خیلی خوبه که برای تست هر سیستمی بلحاظ تئوری و عملی تست بشه و از متخصصین و اساتید کمک میگیرید به نظر من تیمی که به اینصورت تشکیل شده اگر بی نظیر نباشه قطعا کم نظیر خواهد بود.
پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

شنبه 26 اسفند1391 - 10:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان ساختار گردش انرژی در ماوراء الطبیعت طوری تنظیم شده و گردش میکنه که اگر تو انرژی مثبت رو نسبت به دیگران بکار بگیری ، در ماوراء بارها و بارها مسائل و افکار و انرژی ها مثبت شمارو به فیض خواهد رساند ؛ یاعلی

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 26 اسفند1391 - 5:00pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا مجتبی جیزهایی رو در مورد وساخت ردیاب مطرح کردی که علاوه بر مهندس بودن حتما باید یک استاد کار کشته درامر ردیابی هم باشی بهت تبریک میگم اخه به مواردی اشاره کردیدکه مدتهاست اپراتورهای حرفه ای ردیاب دنبالش میگردندبازم تبریک میگم ما مشتاقانه منتظر این ردیاب شگفت انگیز هستیم

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 10:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ariya نوشته است:
اقا مجتبی جیزهایی رو در مورد وساخت ردیاب مطرح کردی که علاوه بر مهندس بودن حتما باید یک استاد کار کشته درامر ردیابی هم باشی بهت تبریک میگم اخه به مواردی اشاره کردیدکه مدتهاست اپراتورهای حرفه ای ردیاب دنبالش میگردندبازم تبریک میگم ما مشتاقانه منتظر این ردیاب شگفت انگیز هستیم

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 26 اسفند1391 - 10:54pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

در اینجا جا داره از مهندس عزیز وهنر مند وهمجنین خلاق این انجمن اقا حمید هم تشکر بشه جون ایشون وحاج مجتبی در کنار هم دارن این پروژه های حرفه ای رو پیش میبرند امیدواریم همیشه شاهد خلق اثاری جدید وقدرتمند از این دوعزیز باشیم وحتما ما قدر جنین هنر مندانی رو میدونیم

mantera

یکشنبه 26 اسفند1391 - 1:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure