انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 11:07am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 چگونگی فروش اشیاء پیدا شده 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

majid_famali نوشته است:
saeed630 نوشته است:
با سلام لازمه اضافه كنم ظرف و سفال قديمي جرمش اعدامه ---مفرغ و فلزات سطح پايين جرمش از طلا به مراتب بيشتره و خريدارش كمتر---طلا و سنگ خريدار زياد و جرمش كمتر
عتيقه هاي مفرقيو ميشه تهران تو منوچهري نزديك چهارراه استانبول فروخت ولي چيزاي ديگه بايد يه آشنايي چيزي داشت

سلام دوستان عزیز !
سعید جان جرم خرید و فروش اشیاء خاصی اعدامه عزیز که حد اقل عمرشون بیشتر از 3000 سال باشه و غالبا فرهنگی باشه برای هر سفال و مفرغ عتیقه ای اعدام نمیکنن داداش ... [-X
:D میگم خدا رو شکر شما حاکم شهر نشدی و الا کار ما زار بودا !... ;) :))

kخداروشكر واقعا ولي من فقط منظورم سفال بود شك داري برو بپرس چون ميگن خاك مملكتتو داري ميفروشي اينو من از رئيس اطلاعات شنيدم يعني شك نكنيد

پنج شنبه 23 آبان1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بله جرم فروش سفال با باقی اجناس فرق میکنه به گفته دوستمون فروش سفال به منزله فروش خاک مملکت و یک نوع خیانت محسوب میشود
اگر دقت کرده باشید کسانی که بارهای درون خمره ای پیدا کرده اند در همان محل بار داخل خمره را برده و خمره ها رو میشکستند به دو دلیل هست یکی حجم کار کمتر شدن و سبک شدن بار و دوم دوری از فروش و معامله سفال به دلیل قانونی که وجود داره و اشنایی با نحوه برخورد قانون در این مورد هست کسانی که عملی و حرفه ای دنبال این کار هستند میدونند چی براشون خوبه چی براشون مضره ;)

جمعه 24 آبان1392 - 10:41am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سفال داریم تا سفال.یه نوع سفال هست که خوده سفاله عطیغه هست یعنی چی یعنی یه مجسمه سفالی با طرح بز و شاخهای طرح دار یا حیوانات دیگه که این خودش ارزش داره ولی وقتی یه خمره یا کوزه پیدا کردی مهم محتویات توشه اگه یه کوزه که توش سکه باشه دیگه کوزرو میخوای چیکار با خودت یدک بکشی سکه هاشو میخوای اصلا کوزهو سکه هاشو یجا هم بردی باز سکه ها هستن که ارزش دارن نه کوزه فقط مجسمه هایی که از سفال باشن و قدمتشون بنا به طرحشون اره حبس داره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 25 آبان1392 - 7:17pm

سلام دوست عزیز بعد از در آوردن جنس اولین کاری که باید کد دور کردن جنس از منطقه به جای مطمئن هست

جمعه 1 آذر1392 - 10:41pm

با عرض سلام خدمت دوستان وکاوشگران و اساتید علوم باستانی،برای اینکه یک جنسی را که پیدا کردید بتوانید بفروشید.باید به چند نکته توجه بفرمایید.:اول اینکه تمام خریدارها هر نوع جنسی را نمیخرند و هر کدام از انها خریدار یک نوع جنس خاص هستند.دوم جنس مورد نظر را به یک محل امن انتقال داده. نیمی از ان را کنار هم بر روی روزنامه روز چیده و از انها عکس و فیلم تهیه میکنید.شاید بپرسید چرا از نصف ان جنسها را فیلمبرداری کنید؟ برای اینکه اگر خدایی نا کرده گیر کردید نصف جنس را از دست داده باشید.حالا یک نمونه از جنسهای مورد نظر را که از نظر ارزش نه گرانترین و نه ارزانترین انها باشد را انتخاب کرده و پیش خریدار میروید.ان خریدار اول اصالت جنس شما را تایید میکند بعد پول ان تکه جنس نمونه را به شا میدهدو بعدبرای کل مجموعه عکس شما یک قیمت توافق میکند.حالا خریدار به دو حالت عمل میکند یا همان لحظه با شما وبه همراه پول به محل اصلی شما می اید یا فردای ان روز می اید.اگر میخواهید خریدار سر شما کلاه نگذارد پول مورد درخواست را به شکل دلار یا یورو دریافت بکنید (البته اگر پول دلار ویورو را میشناسید) که اصل و جعلی را تشخیص میدهید.در غیر این صورت درخواست پول رایج خودمان را بکنید.درغیر این صورت حتما گیر میکنیدو به دردسر میافتید.
حالا اگر این کارها را نمیخواهید انجام بدهید باید مبلغ کارشناسی را پرداخت بکنیدتا کارشناس ببرید و اصالت جنس را تایید بکند و در همان محل بنشیند تا پول بیاید.
این کار ریسک است چون ممکن است کارشناس جنس شما را جعلی اعلام بکند وپول شما از دست میرود.پس به روش اول عمل بکنید. دوستان اگر مشکلی دارند میتوانند سوال بکنند و من با کمال میل تا انجا که در توان دارم کمک میکنم. در زمینه علائم و کارشناسی و قیمت گذاری و.......ادررررررر ایمیل من برای پرسیدن سوال habibyadolapor@gmail.com است.موفق باشید.

یکشنبه 10 آذر1392 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
حبیب اله نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان وکاوشگران و اساتید علوم باستانی،برای اینکه یک جنسی را که پیدا کردید بتوانید بفروشید.باید به چند نکته توجه بفرمایید.:اول اینکه تمام خریدارها هر نوع جنسی را نمیخرند و هر کدام از انها خریدار یک نوع جنس خاص هستند.دوم جنس مورد نظر را به یک محل امن انتقال داده. نیمی از ان را کنار هم بر روی روزنامه روز چیده و از انها عکس و فیلم تهیه میکنید.شاید بپرسید چرا از نصف ان جنسها را فیلمبرداری کنید؟ برای اینکه اگر خدایی نا کرده گیر کردید نصف جنس را از دست داده باشید.حالا یک نمونه از جنسهای مورد نظر را که از نظر ارزش نه گرانترین و نه ارزانترین انها باشد را انتخاب کرده و پیش خریدار میروید.ان خریدار اول اصالت جنس شما را تایید میکند بعد پول ان تکه جنس نمونه را به شا میدهدو بعدبرای کل مجموعه عکس شما یک قیمت توافق میکند.حالا خریدار به دو حالت عمل میکند یا همان لحظه با شما وبه همراه پول به محل اصلی شما می اید یا فردای ان روز می اید.اگر میخواهید خریدار سر شما کلاه نگذارد پول مورد درخواست را به شکل دلار یا یورو دریافت بکنید (البته اگر پول دلار ویورو را میشناسید) که اصل و جعلی را تشخیص میدهید.در غیر این صورت درخواست پول رایج خودمان را بکنید.درغیر این صورت حتما گیر میکنیدو به دردسر میافتید.
حالا اگر این کارها را نمیخواهید انجام بدهید باید مبلغ کارشناسی را پرداخت بکنیدتا کارشناس ببرید و اصالت جنس را تایید بکند و در همان محل بنشیند تا پول بیاید.
این کار ریسک است چون ممکن است کارشناس جنس شما را جعلی اعلام بکند وپول شما از دست میرود.پس به روش اول عمل بکنید. دوستان اگر مشکلی دارند میتوانند سوال بکنند و من با کمال میل تا انجا که در توان دارم کمک میکنم. در زمینه علائم و کارشناسی و قیمت گذاری و.......ادررررررر ایمیل من برای پرسیدن سوال habibyadolapor@gmail.com است.موفق باشید.

سلام برادر یه سری به قسمت درخت های نشانه دفینه بزن نظرت رو بگو سپاس

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:08pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

حبیب اله نوشته است:

سلام
بسیار عالی بنده تایید میکنم
کاملا بجا و منطقی

@};- @};- @};-

دوشنبه 11 آذر1392 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان پیدا کردن دفینه فقط1درصد راه است اصل کار سختی کار همون فروش جنس است
نظر من رو بخوایید به جای اینکه دنبال گنج بگردید دنبال چنتا فروشنده بگردید
اگر فروشنده پیدا کردید اونوقت برید وقت بزارین حفاری کنید ;)
وقتی میرین دنبال حفاری خرید فروش گنج درحقیقت دارین با جون خودتون بازی میکنید
موفق باشید :D

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tola17 نوشته است:
دوستان پیدا کردن دفینه فقط1درصد راه است اصل کار سختی کار همون فروش جنس است
نظر من رو بخوایید به جای اینکه دنبال گنج بگردید دنبال چنتا فروشنده بگردید
اگر فروشنده پیدا کردید اونوقت برید وقت بزارین حفاری کنید ;)
وقتی میرین دنبال حفاری خرید فروش گنج درحقیقت دارین با جون خودتون بازی میکنید
موفق باشید :D

برادر فروشنده ک خودمونیم باید بگی خریدار!!!! دنبال خریدار باشن :D :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 9 اسفند1392 - 6:41pm

نظر من متفاوت تر از نظر افرادیه که میگن فروش اجناس سخت تر از پیدا کردنشه.اصلا اینطوری نیست به هیچ وجه.من هیچ فروشنده ای نمیشناسم ولی شما جنس بیارید من تضمینی و نقد نقد واستون آبش میکنم.انقدر خودتونو درگیر این کارا نکنید.در ضمن همیشه از اجناسی که دارید(البته اگه جنستون میلیاردی ارزش داره و چندین تکه هست)ی قسمتشو واسه فروش بذارید ی قسمتشو اصلا نفروشید و نگه داری!تا اگه خدای نکرده تحت هر شرایطی بلای سر جنس قابل فروش اومد انقدری داشته باشید تا گلیم خودتونو از آب بکشید و ممبعد هم تجربه داری. @};- @};- @};- حالا شاید بعضی از دوستان بگن نه بابا همشو بفروشید قیمتش کم میشه وفلان...خب بذار چند برابر قیمتش بشکنه ولی سرتون بی کلاه نمونه به قول معروف بذار 8باشه ولی تو مشت باشه!موفق باشید @};-

قــاصدک هــم به مــا رسیــد ، خــبرش یــادش رفــت ….

جمعه 9 اسفند1392 - 7:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure