انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:37pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 632 , 633 , 634 , 635 , 636 , 637 , 638 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
baran94 نوشته است:
درود بر کوروش عزیز
کوروش جان شما با چه مد و فرکانسی رهگیری و نقطه میکنید؟

درود بر شما baran94 گرامی
من در حال حاضر و پس از تجربیات بدست آمده خودم ، فقط با وزن 2 کیلو و از مد silver 2 و cooper با فاین ok استفاده میکنم چون با این فرکانسها کمتر و یا شاید بهتره بگویم بندرت آهن اکسید شده قدیمی رهگیری و نقطه زنی میکنم ، البته مد Gold4 فاین ok هم بسیار فرکانس خوب و عالی برای نقطه زنی میباشد ولی متاسفانه فقط با استفاده از آن آهن های زنگ زده بسیار قدیمی ، استخراج کرده ام . (آنهم به همان دلیل و نظریه ای که در پست اولم ذکر کردم) .
شادو پیروز باشید @};-

کوروش عزیز
از تجربه های خوب و مفیدی که در اختیار من و سایر دوستان قرار دادید بی نهایت سپاس گذارم.
موفق و پیروز باشید.

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

شنبه 25 آذر1396 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

baran94 نوشته است:
kurosh نوشته است:
baran94 نوشته است:
درود بر کوروش عزیز
کوروش جان شما با چه مد و فرکانسی رهگیری و نقطه میکنید؟

درود بر شما baran94 گرامی
من در حال حاضر و پس از تجربیات بدست آمده خودم ، فقط با وزن 2 کیلو و از مد silver 2 و cooper با فاین ok استفاده میکنم چون با این فرکانسها کمتر و یا شاید بهتره بگویم بندرت آهن اکسید شده قدیمی رهگیری و نقطه زنی میکنم ، البته مد Gold4 فاین ok هم بسیار فرکانس خوب و عالی برای نقطه زنی میباشد ولی متاسفانه فقط با استفاده از آن آهن های زنگ زده بسیار قدیمی ، استخراج کرده ام . (آنهم به همان دلیل و نظریه ای که در پست اولم ذکر کردم) .
شادو پیروز باشید @};-

کوروش عزیز
از تجربه های خوب و مفیدی که در اختیار من و سایر دوستان قرار دادید بی نهایت سپاس گذارم.
موفق و پیروز باشید.

@};- @};- @};- @};- :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:

شنبه 25 آذر1396 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

evilman نوشته است:
کوروش عزیز متاسفانه من ردیاب 35 رو ندارم ولی یه تجربه رو بهتون پیشنهاد میدم تست کنید ببنید با ردیاب 35 هم جواب میده . وقتی با تست خودتون روی silver2 و cooper اهن اکسید شده رو میگیره این بار وقتی با این دو مد روی اهن رفتین و نقطه زنم تایید کرد بدون اینکه حفاری کنید باز انتن هارو روی هدف بگیرین و اینبار پوزیشن به دست گرفتن انتن رو تغییر بدین مثلا اکه بالا میگیرین پایین بیارین یا اگر فاصله انتن ها کمه یکم گشاد کنید و بالعکس و روی هدف تست کنید ببنید در کدوم حالت اهن اکسید شده رو رد میدین

درود بر شما evilman گرامی
از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم ، متاسفانه یه مدت بعلت گرفتاری دیگه نمیتونم برای این کار بیرون برم ولی چشم حتما به محض اینکه بتونم آزمایش میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام خواهم کرد .
شاد و پیروز باشید دوست گرامی @};-

شنبه 25 آذر1396 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به دوستان
در مورد حجمهای با اندازه های مختلف و فاصله لبه شرقی تا هدف با زاویه بین 120 تا 140 درجه تجربه هایی را در زیر خدمت دوستان بیان میکنم :
حجمهایی که من زیر 2*2 متر گرفتم(با تمام فرکانسها) اکثرا اجسام سطحی با عمق کمتر از 20 سانت و عمدتا آهن اکسید شده بودند و بیشتر آنها اندازه فاصله لبه شرقی تا هدف به اندازه کمی بیشتر از فاصله ضلغ شرقی تا غربی بودند و در جایی هم با حجم 2.10*2.10 با مد cooper با فاصله 2.30 سانتی از لبه شرقی دقیقا فلز مس در عمق 2.30 سانتی کشف شد . در جایی هم با مد silver 2 حجمی به ابعاد 2.60*2.30 (شرقی غربی بزرگتر) با فاصله 2 متر از لبه شرقی یک سکه نقره کوچک در عمق 5 سانتی سطح کشف شد.
تجربه دیگری که باید خدمت دوستان بگویم اینکه اگر نقطه هدفی که گرفتید اندازه فاصله اش تا لبه شرقی میدان هدف کمتر از اندازه فاصله بین ضلع شرقی و غربی بود و یا حتی نزدیک میدان بود ، به احتمال زیاد یک هدف کاذب و یا املاح و ذرات میباشد .
دوستان با نمونه هایی که در بالا گفتم ، میبینید که تقریبا دقیقا نمیشود به طور عمومی گفت که چه اندازه حجمی ، با چه ابعادی ، چه هدفی باچه اندازه ای و مهمتر اینکه چه عمقی را در بر دارد ولی تقریبا میتوان گفت که میشود روی ابعاد حجم بالاتر از 2*2 تا حدود زیادی حساب کرد و مهمترین نتیجه ای که من از این تجربیات گرفتم اینکه هیچ هدف متراکم فلزی وجود ندارد که میدان آن بدون حجم و تنها یک نقطه باشد ، مگر در موارد استثنا با یک فرکانس خواص که در پست مربوط به رهگیری میدان هدف و گرفتن حجم آن در موردش توضیح دادم . طبیعتا هرچه مساحت میدان رهگیری شده بزرگتر از 2 متر مربع باشد ، امکان اینکه هدف در عمق و احیانا با ارزش باشد بیشتر است .
در پایان امیدوارم با گفتن تجربیاتم در این انجمن هم دین خودم رو به بنیانگزاران این انجمن و اساتید محترم ادا کرده باشم و هم تا حدودی به دوستانی که اوپراتوری این ردیاب ارزشمند را انجام میدهند کمکی کرده باشم ، هرچند که باز هم تاکید میکنم به لحاظ تفاوتهای بدنی افراد ممکن است نتایج کاملا متفاوت و برعکس باشد .
شاد و پیروز و سر بلند باشید @};- @};- @};-

یکشنبه 25 آذر1396 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اندازه فاصله لبه شرقی تا هدف ، بیشتر از اندازه فاصله ضلع شرقی تا غربی میباشد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 25 آذر1396 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تصویر دو روی سکه نقره ردیابی شده در عمق 5 سانتی سطح

یکشنبه 25 آذر1396 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمونه هایی از آهنهای کوچک اکسید شده که با FPL35 ردگیری و کشف شده

یکشنبه 25 آذر1396 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد ردیابی سکه نقره باید عرض کنم تنها هدفی بود که فاصله بین ضلع شرقی و غربیش از اندازه بین ضلع شمالی و جنوبی حجم میدانش و هم از فاصله وسط لبه شرقی تا لبه هدف بیشتر بود :-?

یکشنبه 25 آذر1396 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با قدردانی از زحمات شما،کوروش عزیز @};-
خوشبختانه گروه خونی من و شما یکیه و احتمالا خیلی از تجارب شما برای من هم جواب بده

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

یکشنبه 26 آذر1396 - 7:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

1426539 نوشته است:
با قدردانی از زحمات شما،کوروش عزیز @};-
خوشبختانه گروه خونی من و شما یکیه و احتمالا خیلی از تجارب شما برای من هم جواب بده

درود بر شما دوست گرامی @};-
بسیار سپاسگزارم شما لطف دارید :ymblushing:
البته خیلی خوشحال میشم که حتی کوچکترین بخش این تجربیات بتونه به شما در رسیدن به هدفتون راهگشا باشه ولی این رو هم مدنظر داشته باشید همونطور که قبلا گفتم این املاح و عناصر درون بدن و خون شماست که مانند یک آنتن متراکم اصلی عمل میکنه و الزاما میتونه گروه خونی ، زیاد ربطی به این فرضیه نداشته باشه :-? #-o :-\
حتی بنظر من تغذیه افراد متفاوت میتونه این وسط نقش داشته باشه :-?
شاد و پیروز و سر بلند باشید @};- @};- @};-

یکشنبه 26 آذر1396 - 11:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 632 , 633 , 634 , 635 , 636 , 637 , 638 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure