انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 4:00pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 تبدیل خاک به طلا 
نویسنده پیغام

محل اقامت: قائمشهر
یه ذره اگر عقل داشته باشید میفهمید که چندین هزار سال قبلتر از این عربهای ملخ خور ما خدا داشتیم.
با عقلتون کاوش کنید جواب تمام سئوالهاتون دور و اطراف خودتون هستش.به درجه ای رسیدیم که نیاز به مقلد نداشته باشیم.در هر دوره و زمانی بسیار بودند آدمهای بزرگ اما نخواستند بزرگشون کنن.یه چیز وجود داره اونم خداست بقیه چرت وبی معنیه. وخدا شبان من است و احتیاج من را بر آورده خواهد کرد.انجیل

شنبه 11 مهر1393 - 1:10am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
larkana عزیز فرض کنیم حق با شماست دوست عزیز ولی لطفا به چندتا سوال بنده پاسخ بدین:
1- چرا متولد شدی؟
2- چرا درس خوندی و دنبال تخصص و... رفتی؟
3- چرا غذا خوردی و ...
و...
خوب میتونستی مستقیم از خدا اینا رو بگیری پس چرا اینهکه سال رو بیهوده طی کردی در حالیکه الان اومدی همه رو ایراد میگیری؟
دوست عزیز هر دوره و زمونه ای علوم و پیشرفت خودش رو داره و ربطی به مسائل متفرقه و عرب و عجم و ... نداره و
هر انسانی اونقدر آگاهی داره که بتونه خدا رو درک بکنه و ایمانش رو بالا ببره پس بهتره عاقلانه تر بیندیشیم و بعد به زبون بیاریم.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 12 مهر1393 - 9:17am

لطفا اسم تاپیک رو عوض کنید و بزارید مجادله پیرامون مباحث حدیثی و قرآنی تا دوستان دیگه سر در گم نشن . با تشکر

جمعه 18 مهر1393 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
چقدم آدم دهن قرصی بوده.
قرار بوده کسی نفهمه ماجرارو ولی تو یه کتاب که مورد قبول شیعیان هست درج شده که چی؟ الان همه فهمیدند.
بابا ولمون کنید. یه خورده فکر کنید.

واقعا گل گفتی استاد کانی :)) :))

دوشنبه 21 مهر1393 - 7:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

larkana نوشته است:
یه ذره اگر عقل داشته باشید میفهمید که چندین هزار سال قبلتر از این عربهای ملخ خور ما خدا داشتیم.
با عقلتون کاوش کنید جواب تمام سئوالهاتون دور و اطراف خودتون هستش.به درجه ای رسیدیم که نیاز به مقلد نداشته باشیم.در هر دوره و زمانی بسیار بودند آدمهای بزرگ اما نخواستند بزرگشون کنن.یه چیز وجود داره اونم خداست بقیه چرت وبی معنیه. وخدا شبان من است و احتیاج من را بر آورده خواهد کرد.انجیل

قصد توهین به دین مسیحیت ندارم چون دین خداست ولی دوست عزیز مثل اینکه سطح و آگاهی سواد شما خیلی ضعیف و سطحیه اگه بخوام دقیق بحث کنم حدود 1000 اندی صفحه میشه ولی خلاصه می کنم: شما فکر کن لیسانس داری و مدرکت کاهش پیدا کنه و بشه دیپلم و ما اگه از دین اسلام و قران برگردیم به مسیحیت و انجیل مثل اینه که از لیسانس برگشتیم به دیپلم یا سیکلم :-o دوست عزیز همون طور که علم بشر از عصر حجر وسنگ کم کم ارتقا پیدا کرد و به این مرحله از پیشرفت رسید که فضاپیما میفرستند به فضا ادیان الهی هم به همین طریق پیشرفت کرد و کامل شد تا رسید به اسلام دین اسلام دین کامل و بدون نقصی است که با ظهور امام زمان (عج) عملی تر و شکوفاتر می شود به طوری که می گویند وقتی امام زمان (ع)ظهور می کند مسیح (ع) پشت سرش نماز می خواند و علم بشر موقع طهور امام زمان به اوج خودمی رسد اینطور فکر نکن که با خودت بگی دین اسلا دین ترر و داعش است اصلا این فکر رو نکن چون تروریست و داعش هیچ ربطی به اسلام ندارد اسلام دین بخشش و مرووت و نیکی به بندگان است نه دین کشت و کشتار و سر بریدن داعش یعنی ( دولت اسرایلی عاشق شیطان) چون همون طور که می دونید تکفیر تروریست و داعش رو همون اسرایلی های یهودی و انگلیسی های مسحیحی درست کردند و پرورش دادن برای بد نام کردن اسلام و وهابیت تروریست پرور و خون ریز و شیعه کش عربستان و پاکستان هم ربطی به اسلام ندارد چون وهابیت را هم همون انگلیسی های خبیث مسیحی درست کردند تا افکار عمومی جهان را نسبت به دین اسلام بدبین کنند اسلام واقعی دین مرووت و نیکویی است دوست عزیز حضرت علی (ع) می فرماید دین اسلام بدون حب اهل بیت مثل درخت بدون برگ خشک و بی روح است

پنج شنبه 24 مهر1393 - 8:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
ابراهیم بن موسی می‌گوید:
از حضرت رضا علیه السلام کمک مالی می‌خواستم و بر آن اصرار می‌کردم. روزی به همراه امام از شهر خارج شدیم. هنگام نماز شد. امام در کنار صخره‌ای نزدیک قصری که در آنجا بود نشست و فرمود:«اذان بگو.»
پرسیدم:«آیا منتظر بقیه نمی‌مانید؟»
امام فرمود:«هرگز بدون دلیل، نماز اول وقت را به تعویق نینداز.»
من اذان گفتم و با امام نماز خواندیم. سپس عرض کردم:«ای پسر رسول الله! هنوز خواسته‌ام را برآورده نکرده‌اید و من به شدت نیازمندم.»
امام چوبی را به زمین کشید. سپس دست برد و از زیر خاک، یک شمش طلا بیرون کشید و فرمود:«بگیر! خداوند در آن برای تو برکت قرار دهد. از آن بهره مند شو و آنچه را که دیدی، به کسی نگو.»
آن شمش برای من برکت کرد و من از ثروتمندان منطقه خود شدم.

منابع:
بحار الانوار، ج 49، ص 49، ح 49. از الخرائج و الجرائح / 230. و کافی، ج 1، ص 488.

دوست عزیز دست کنی زیر خاک یهو خدا بهت یه شمش طلا بده یعنی معجزه(به غیر از اینکه امام اونجا یه شمش پنهان کرده بوده)
معجزه هم فقط و فقط مخصوص پیامبران بوده
امامان معصوم بودن نه اینکه معجزه میکردن

این نیز بگذرد

یکشنبه 11 آبان1393 - 3:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
mnbvcxzaqwsx عزیز ممنون بابت حکایت جالبتون.
بله امام میتونه چنین کاری بکنه و هرکار دیگه ای جز این نیز از عهده اش بر میاد .
یاحق

استاد عزیز امامی که میتونه یه همچین کاری کنه چرا وقتی مسموم میشه دست نمیکنه زیر خاک یه دارو بیاره بالا بخوره خوب شه؟؟
و یا وقتی امام عزیز ضربت میخوره یه همچین کاری نه یه کار دیگه کنه که خوب شه؟؟
و یا امامی که دست میکنه زیر خاک شمش در میاره چرا میره کار میکنه عرق میریزه که با مزدش شکم چند تا فقیر رو سیر کنه؟؟
خو شمش در بیاره بده به فقرا

این نیز بگذرد

یکشنبه 11 آبان1393 - 3:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و در اخر عزیزان همه ی ما تبدیل شدن خاک به طلا رو دیدیم
اگه میگید نه یه لحظه تشریف ببرید بالا شهر میفهمید
و یا مرکز شهر
و یا خیابون معروف شهرتون
قیمت ها رو دیدید؟؟
حالا تبدیل خاک به طلا رو دیدید؟؟

این نیز بگذرد

یکشنبه 11 آبان1393 - 3:56am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
bad tiger عزیز خوب نظر شما هم واسه خودتونه و ما هم احترام قائلیم براش ولیکن تا وقتی که منطقی باشه.
شما وقتی میگی امام ، در واقع با شخص عادی طرف حساب نیستی بلکه امام و پیامبر و ... کسایی هستن که از معرفت الهی بهره بردن و نیازی به اینا ندارن ولیکن کسی که معرفت الهی درش باشه هر لحظه طلب دیدار او را میخواد.
بهرحال بهتره کمی تعمق کنین بعد بنویسین.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 11 آبان1393 - 8:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
bad tiger عزیز خوب نظر شما هم واسه خودتونه و ما هم احترام قائلیم براش ولیکن تا وقتی که منطقی باشه.
شما وقتی میگی امام ، در واقع با شخص عادی طرف حساب نیستی بلکه امام و پیامبر و ... کسایی هستن که از معرفت الهی بهره بردن و نیازی به اینا ندارن ولیکن کسی که معرفت الهی درش باشه هر لحظه طلب دیدار او را میخواد.
بهرحال بهتره کمی تعمق کنین بعد بنویسین.
یاحق --- غقیائیل

استاد عزیز امام هم میتونه معجزه کنه؟؟
و استاد عزیز من قصد توهین نداشتم و ندارم و کسی هستم که به امامان اعتقاد خاصی دارم
اما دوست ندارم که همه جور وصله ای هم چسبونده شه
امامان مقام و منزلت والایی داشتن
و با خیلی از این حرفا خیلیا اعتقادشون کمرنگ میشه
دیدماااا که میگم
و باز هم قصد بی احترامی ندارم

این نیز بگذرد

دوشنبه 12 آبان1393 - 4:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure