انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 12 خرداد1403 - 12:01am

پاسخ به موضوع  [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 20  بعدی
 دیپ مستر x3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتين جان بنده با نظر شما کاملا موافقم اصلا اگه قراره دست فروشنده ها کوتاه بشه بهتره به کل اين تايپيک بسته قفل بشه ، و به قول استاد حميد اول بايد مدار ساخته بشه بعد از گرفتن نتيجه نظر داده بشه و در جواب جعفر جان بايد عرض کنم ارسال دستگاه به معنای کمک اين نيست حالا چندبار هم اسدجان و حميد جان عرض کردن فروشنده ها مخالفن ،،آقا اصلا اگه قرار يه عده بی گناه تعبير به فروشنده بشن و فروشنده ها بشن خوب قصه از نظر من هرکاری دوست داريد بکنيد والسلام

شنبه 19 مهر1393 - 11:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
ارتین نوشته است:
حمید نوشته است:
دوستان جناب asadof با بنده صحبت کردن و پیشنهادشون رو به شکلی که دیدین مطرح کردن و منم عرض کردم مشکلی نیست! اگر ایشون قسمت دیجیتالی رو کپی میکنن طبیعتا باید حق و حقوقشون هم محفوظ باشه. با توجه به اینکه متاسفانه انواع و اقسام فروشنده ها در کمین هستن تا مدار جدیدی ارائه بشه تا بعد بسازن و بفروشن ؛ بنظر من اینکه ایشون فقط میکرو رو با قیمت نازلی در اختیار دوستان قرار بدن مشکلی نداره. ارسال یک عدد ایسی خالی هم کار دشوار و مساله داری نیست. بنابراین فکر میکنم فقط دوستانی که قصد فروشندگی دارن ناراحت شده باشن! :-w :D
اما من به ایشون هم عرض کردم ؛ در این مرحله این بحث مفیدی نیست چرا که باید اول قسمت دیجیتالی ساخته بشه و درست تست بشه و فیلم مشخصی ازش گرفته بشه تا اصلا ببینیم چی هست و چقدر ارزش داره و بعد در مورد سایر مسائل صحبت بشه.

آقا حمید , اینجا نظر سایر دوستان هم مهمه , یعنی چی شما به ایشون اجازه دادین ؟ ما مگه اینجا برگ چغندریم ؟ اقا اسد , جعفر به نیت کمک به بقیه دوستان این رو داد به شما در غیبت دوست عزیزمون کاوشگر , حالا شما اومدین از یه دستگاه سالم که باطریش خراب بود و فایل هگز هم باز بود دارین برای خودتون بازار گرمی درست میکنی , بعد با شعار دست فروشندگان به این مدار نیفته , دارت خودتون فروشندگی میکنن ؟حوب والا .................

اقا ارتین من گفتم فقط پول میکرو می گیرم اقا جعفر که مدار رو به من داد گفت اصلا ازش خبری نداره و یکساله و نیم انداخته انباری من که مدار رو چک کردم دیدم باطری خرابه و صراحتا به خود اقا جعفر هم گفتم فقط باطری خراب بود در ضمن من الان 3 شبه به خاطر نخوابیدم (-| این همه قطعه ریختم بیرون دوباره باید جا بزنم بعد اگه اتفاقی برای دستگاه حین کار میفتاد ایا شما پاسخ گو بودید یا من؟ حالا اگه دوست ندارید اصلا کلا تعطیل کنیم همون میکرو هم نمی فروشیم دیگه نگید دارید می فروشید دوستان دیگه کلا بی خیال :-BD حداقل من هم برم به کارم برسم موفق باشید

عجب حیلی زرنگی ,شما از اولش هم قصد تون همین بود , حتما اون فایل میکرو که روی دستگاه جعفر بود رو هم قفل گذاشتی که بقیه همش ناز و منت شما رو بکشن , اقا جعفر سکوت شما هم خیلی معنی داره , همین کارهای امثال شماست که دوستانی مثل اریا , sybot , دستان , mehdi8877 , کانییی, روشینگ و خیلی از دوستان وارد کار گذاشتن از اینجا رفتن , من فقط موندم خمید جان چرا تابحال پای این بی معرفتی ها وایستاده , نمی دونم ,

شنبه 19 مهر1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب آرتین عزیز. ضمن تشکر از احساس مسئولیت و حساسیت شما در امر مبارزه با فروشندگی اما باید خدمت شما عرض کنم که آقای اسد فقط دارن یه میکرو پروگرام شده رو بدون دریافت هزینه اضافی میفروشن. این کار نه تنها قابل تحسینه بلکه مسلما هرگز ایشون رو میلیاردر نخواهد کرد و مطمئنم جز دردسر چیزی برای این دوست عزیزمون نخواهد داشت. البته بنده قصد جسارت ندارم اما فکر میکنم بهتره که کمی با نگاهی دوستانه و با حسن نیت به رفتار و گفتار همدیگه نگاه کنیم. مطمئنا هر گونه قصد سوء و رفتار دوگانه ای به زودی آشکار خواهد شد . باز هم عرض میکنم که قصد جسارت ندارم. جناب اسد بسیار انسان خوبی هستن. تو خیلی موارد بنده رو مفصل و با حوصله راهنمایی کردن. انصاف نیست به خاطر فروش میکرو اونم به جهت جلوگیری از سوءاستفاده عده ای سود جو در مورد کسی بد فکر کنیم.
با آرزوی موفقیت
اسد جان بی صبرانه منتظر دیدن نتایج تلاش شما هستیم. ای کاش من هم میتونستم قدمی هر چند کوچک برای کمک به دوستان بردارم.

شنبه 19 مهر1393 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اقا اسد شما باید روی حرفت بایستی و گرنه فردا که یک دستگاه مهمتر و بهتر دست شما افتاد بعیده کسی بخواد همکاری کنه .
شما به قولت عمل کن بزار همه استفاده کنند چه ایرادی داره فروشنده ها هم از یه جایی باید نون بخورن یا نه ؟
متاسفانه ما کم ادم بدرد بخور در این انجمن سر همین قضایا از دست ندادیم ,کسانی که اگه الان بودن شاید وضع ما حالا اینطوری نبود.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 19 مهر1393 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسب و نخریده دارید زینش رو انتخاب میکنید...
یاد قضیه ردیاب افتادم
3 ماه وقت گذاشتم تو بیابون هر روز یکجا رو کندیم.
بعداز چند ماه معلوم شد فرکانس اصلی رو همه دارند الا من
آقا بیاین این قانون رو برای خودتون جا بندازید که هیچ چیزی تو مملکت مامجانی نیست.
این همه بحث لازم نیست
بگذارید فیلم تست بیاد من بهتون قول میدم مثل همین دستگاه رو برای یکی از اساتید بفرستم تا فایل رو بکشن بیرون.
گویا نمونه همین دستگاه دست یکی از دوستانمون هستش
موفق باشید
با ارسال این پست قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم
برعکس از همگی تشکر میکنم
ولی توی اینکارا مخفیکاری بیداد میکنه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 19 مهر1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نميدونم واسه چي دعوا ميكنين بزارين ببينيم اصلا اون فايلي كه اسدجان بيرون كشيده بافرش قفله يا بازه :-?

شنبه 19 مهر1393 - 11:33pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین عزیز البته کسی به شما یا برگ چغندر جسارتی نکرد! ولی بفرمایین پس لابد کسی که همه زحمات فنی و ابتدایی کار رو میکشه از برگ چغندر هم کمتره؟ مگه شاهد نبودین بنده در چندین موردی که فعالیت عمومی در انجمن انجام دادم چه داستانی بوجود اومد و بعضی از همین فروشنده ها که در واقع نون داخل سفرشون به یاری ما تامین شده چه جور حرفهایی به خود ما و پشت سر ما زدن؟ در واقع اتفاقا شیوه درست کار از این به بعد بهتره همینجور باشه که مداراتی که حداقل دیجیتال هستن به نوعی بصورت اختصاصی برای دوستان گذاشته بشن تا امکان کپی برداری در مقیاس وسیع از میان بره! بنده هم در اینده اگر تصمیم بگیرم روی یک مدار بصورت عمومی کار کنم قطعا بصورت رمزدار و برای افراد بصورت خاص این کار رو میکنم تا دستگاه اصلا قابل کپی نباشه و فقط برای دوستانی که میشناسیمشون قابل استفاده باشه. ما نتیجه فعالیت عمومی و کاملا عام المنفعه رو هر چه که بود دیدیم و تجربه کردیم! جز سرخوردگی و نا امیدی برای امثال بنده هیچ سودی هم نداشت. پس بد نیست یک راه جدید رو هم امتحان کنیم. فراموش نکنین هدف انجمن در بخش مدارات از روز اول جوابگیری توسط دوستانی بوده که واقعا به یک دستگاه نیاز داشتن نه مثل الان که 80 درصد سازندگان مدار فروشنده شدن و از اون 20 درصد مصرف کننده واقعی هم انگار خبری نیست! خب شما بفرمایین هدف ما از اول این بود؟ ببخشید اگر قصد صرفا به فروش بود شخص بنده یا مجتبی مگه چه مشکلی داشتیم که بیایم انجمن بزنیم و در نهایت تبدیل به پاتوق فروشندگان مختلف دیگه بشه؟! حالا بعضی از این دوستان در انجمن فعالیت محتوایی دارن و دستگاه هم میسازن و میفروشن و مشکلی هم نیست. ولی بعضی ها حتی در همین حد هم نیستن!
بهرحال ایشون هم فرمودن فقط میکرو با هزینه مثلا 20 هزار تومن رو میخوان برای دوستان علاقه مند ارسال کنن. فکر نمیکنم این اصلا حالت کاسبی هم داشته باشه چون چنین پولی اصلا دیگه توی این زمونه قدرت خریدی نداره که شما نگران رقمش باشین. بنابراین کسانی که بیش از این روی عمومی شدن کامل یک مدار اصرار داشته باشن واقعا ما رو بیشتر به خودشون مشکوک میکنن! شما مدارتون رو میسازین و میکرو رو به قیمت 20 تومن از ایشون میخرین. اگر خواستین شاید ایشون مثلا یکی هم یدکی بهتون بده که خیالتون از بابت آینده راحت باشه. پس مشکل دیگه کجاست؟!
من البته از ایشون هم گله مندم که چرا اصلا باید این بحث در مرحله ای پیش کشیده بشه که اصلا معلوم نیست اون قسمت دیجیتال چی هست و چه کار مثبتی صورت میده! کارایی مشخص بشه دیگه نحوه تهیه آیسی میکرو توسط دوستان مساله مهمی نخواهد بود.

شنبه 19 مهر1393 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ارتین عزیز البته کسی به شما یا برگ چغندر جسارتی نکرد! ولی بفرمایین پس لابد کسی که همه زحمات فنی و ابتدایی کار رو میکشه از برگ چغندر هم کمتره؟ مگه شاهد نبودین بنده در چندین موردی که فعالیت عمومی در انجمن انجام دادم چه داستانی بوجود اومد و کم مونده بود که بعضی از همین فروشنده ها که در واقع نون داخل سفرشون به یاری ما تامین شده چه جور حرفهایی به خود ما و پشت سر ما زدن؟ در واقع اتفاقا شیوه درست کار از این به بعد بهتره همینجور باشه که مداراتی که حداقل دیجیتال هستن به نوعی بصورت اختصاصی برای دوستان گذاشته بشن تا امکان کپی برداری در مقیاس وسیع از میان بره! بنده هم در اینده اگر تصمیم بگیرم روی یک مدار بصورت عمومی کار کنم قطعا بصورت رمزدار و برای افراد بصورت خاص این کار رو میکنم تا دستگاه اصلا قابل کپی نباشه و فقط برای دوستانی که میشناسیمشون قابل استفاده باشه. ما نتیجه فعالیت عمومی و کاملا عام المنفعه رو هر چه که بود دیدیم و تجربه کردیم! جز سرخوردگی و نا امیدی برای امثال بنده هیچ سودی هم نداشت. پس بد نیست یک راه جدید رو هم امتحان کنیم. فراموش نکنین هدف انجمن در بخش مدارات از روز اول جوابگیری توسط دوستانی بوده که واقعا به یک دستگاه نیاز داشتن نه مثل الان که 80 درصد سازندگان مدار فروشنده شدن و از اون 20 درصد مصرف کننده واقعی هم انگار خبری نیست! خب شما بفرمایین هدف ما از اول این بود؟ ببخشید اگر قصد صرفا به فروش بود شخص بنده یا مجتبی مگه چه مشکلی داشتیم که بیایم انجمن بزنیم و در نهایت تبدیل به پاتوق فروشندگان مختلف دیگه بشه؟! حالا بعضی از این دوستان در انجمن فعالیت محتوایی دارن و دستگاه هم میسازن و میفروشن و مشکلی هم نیست. ولی بعضی ها حتی در همین حد هم نیستن!
بهرحال ایشون هم فرمودن فقط میکرو با هزینه مثلا 20 هزار تومن رو میخوان برای دوستان علاقه مند ارسال کنن. فکر نمیکنم این اصلا حالت کاسبی هم داشته باشه چون چنین پولی اصلا دیگه توی این زمونه قدرت خریدی نداره که شما نگران رقمش باشین. بنابراین کسانی که بیش از این روی عمومی شدن کامل یک مدار اصرار داشته باشن واقعا ما رو بیشتر به خودشون مشکوک میکنن! شما مدارتون رو میسازین و میکرو رو به قیمت 20 تومن از ایشون میخرین. اگر خواستین شاید ایشون مثلا یکی هم یدکی بهتون بده که خیالتون از بابت آینده راحت باشه. پس مشکل دیگه کجاست؟!
من البته از ایشون هم گله مندم که چرا اصلا باید این بحث در مرحله ای پیش کشیده بشه که اصلا معلوم نیست اون قسمت دیجیتال چی هست و چه کار مثبتی صورت میده! کارایی مشخص بشه دیگه نحوه تهیه آیسی میکرو توسط دوستان مساله مهمی نخواهد بود.

آقا اينجور باشه من هم آيسي رديابم رو ميفروشم ولي به قيمت 500000 تومان :D ;)
البته لازمه بگم كه براي نوشتن برنامهاش 6 ماه وقت گزاشتم :D ;) ;)

آخرین بار توسط mohandes1 در شنبه 19 مهر1393 - 11:45pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 19 مهر1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من با نظر اقا ارتین موافقم.البته بنده نیازی به این فایل هگز ندارم.چون دارم با مدارای خودم حال می کنم.ولی اگه اینطوری باشه و به ازای هر نفر یک ای سی برسه.اونوقت حالا شاید یه اتفاقی افتاد و من قسمت دیجیتال مدارم معیوب شد...من باید در به در دنبال اقا اسدف بگردم که اقا تو رو خدا یه دونه از اون ای سی هات بده من . :D ودر این موقع هست که بازار سیاه شروع میشه و...
حالا خوبه این برنامه رو اقا اسد خودش ننوشته.وگرنه حتی قسمت دیجیتال پلمپ می کرد. :)) :)) :)) بازم مرام اون فاندی بیچاره که هر مداری طراحی کرده فایل هگزش بدون دمو در اختیار قرار دادن.به نظر بنده این انجمن با این وضعش اصلا پیشرفت نمی کنه که هیچ روز به روز بی شور و حال تر میشه. (-| من باش که داشتم برا دلتا برنامه می نوشتم تا از شر این تنظیمات و حساسیت به سفال خلاص بشه دوستان.واقعا تا ادم این چیزا رو می بینه خودش خر حساب می کنه. :(

برای تک تک دوستان ارزوی موفقیت می کنم .یا حق. @};-

شنبه 19 مهر1393 - 11:44pm
مدیر کل
مدیر کل

ناصر جان شما رو که همه میشناسن دستی در فروشندگی داری. بحث میکروی 20 هزار تومنی هم با 500 هزار تومنی کاملا جداست! خود آیسی میکرو هم چند هرار تومن قیمت داره. پس بحث شما میشه کسب سود ولی بحث ایشون سود نیست چون واقعا سودش به یک عدد پیتزا هم نمیرسه! کلا شما و امثال شما هم یه خورده خودتونو جمع و جور کنین بهتره! ;)

شنبه 19 مهر1393 - 11:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure