انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 11:47pm

پاسخ به موضوع  [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 20  بعدی
 دیپ مستر x3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان هرطور راحتی داداش ميترسم بگم دوباره بگى يه جوری هستم ولى اين رسم کمک کردن نيست ،،من که اصلا به اين مبدل احتياج ندارم ،،، ابی جان بازم دم شما گرم

شنبه 19 مهر1393 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
.....وجعفر عزیز ^:)^ که در نهایت صداقت دستگاهش اوراق شد :((

هدایتی عزیز تمام مقاومت ها 5 درصد خطا هستش که باید عوض بشه به 1 در صد در نهایت باید بازش میکردم و اینکه هر طور اوراق بشه باز همون طور جا میخوره و اصلا خود جعفر اقا گفتند هر کاری دوست داری انجام بده با اجازه ایشون بود :x بعدش شما یه بار خصوصی پیام میدید دستگاه می خوام بخرم و یه جا هم دارید می فروشید @-) بعدا چطوری فایل رو بذارم با این کارتون ~X(

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در شنبه 19 مهر1393 - 8:05pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 19 مهر1393 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
asadof نوشته است:
دوستان عزیز اگه مهندس حمید موافقت کنند. فایل هگز همراه با میکرو به صورت قفل شده ارسال میشه و فقط هزینه میکرو و پست دریافت میشه انجام این کار هم به دلیل سوه استفاده فروشندگان هستش. در ضمن نفری یک عدد بیشتر ارسال نخواهد شد اگه 2 تا هم باشه باز نمیشه فقط یدونه برای استفاده شخصی و فقط برای اعضالی سایت می باشد و برای جناب کوبانی هم که زحمت کشیدند به صورت رایگان ارسال میشه کوبانی جان مرسی از همکاری شما دوست عزیز :ymhug:

دوست عزیز جناب اسدف این حرف شما متین ولی فکر نمی کنم بتونید کل سایت ساپورت کنید.هم وقت شما اتلاف میشه و هم اینکه دنگ و فنگ زیاد داره.اگر شما با این کار می خواهید جلو فروشنده ها رو بگیرید. حرفی نیست ولی از نظر امنیتی تو خطر می افتین داداش.به نظر بنده شما هر کاری بکنید فروشنده کار خودش می کنه.در کل هر طور خودتون سلاح بدونید اون کار بکنید.موفق و سربلند باشید.

سلام داداش از نظر امنیتی مشکلی نداره ما که نمی خواییم سلاح ارسال کنیم :D یه میکرو هستش بعدش مثل اینکه دوستان خود دستگاه رو ارسال میکنند .مشکلی نداره؟ ولی داداش با این کار دست فروشنده ها بسته خواهد شد

شنبه 19 مهر1393 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان ما اومدیم با هم همکاری کنیم ولی اخرش انکار باز پولی شد
دوستان و اساتید من به یکی از دوستان برنامه نویسم که خیلی هم قبولش دارم یک تی ال دادم که قراره تو این یکی دو هفته براش یک ال سی دی گرافیکی بزاره که یک لودرش گلد و یک لودرش IRON رو نشون میده که دیگه به من گفت که اخرهای کارشه اگه تمومش کرد و من تستش کردم خدمت دوستان تو انجمن میزارم تا همیه دوستان بتونن استفاده کنن و لذتشو ببرن

عزیزم من فقط پول میکرو و هزینه ارسال رو میگیرم کجا پولی میشه تازه پروگرم کردن هم پای خودم به نظر شما 5 هزار تومان اضافه دادن بابت فقط ارسال زیاده تازه خیالش هم راحته که پروگرم شده و اگه کسی پروگرمر نداره باید بره فقط 50 هزار تومان بخره که؟ کسایی که ناراحت میشن بیشتر فروشنده هستند :D

شنبه 19 مهر1393 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان صبر کنید قطعات به دستم برسه پی سی بی بزنم عمل کرد مدار رو تو مدار تی ال ببینم بعد فیلمش رو میذارم فعلا الکی هزینه نکنید ;;)

شنبه 19 مهر1393 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اینم کاتالوگ شرکت kxs در مورد این دستگاه . اینو داشتم . گفتم بذارم شاید به درد یکی بخوره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 مهر1393 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
asadof نوشته است:
hoca2del نوشته است:
.....وجعفر عزیز ^:)^ که در نهایت صداقت دستگاهش اوراق شد :((

هدایتی عزیز تمام مقاومت ها 5 درصد خطا هستش که باید عوض بشه به 1 در صد در نهایت باید بازش میکردم و اینکه هر طور اوراق بشه باز همون طور جا میخوره و اصلا خود جعفر اقا گفتند هر کاری دوست داری انجام بده با اجازه ایشون بود :x بعدش شما یه بار خصوصی پیام میدید دستگاه می خوام بخرم و یه جا هم دارید می فروشید @-) بعدا چطوری فایل رو بذارم با این کارتون ~X(

دوستان عزیز من دسگاه را به جناب آقا اسد دادم از نظر من اوراق که چه عرض کنم بخاد به دیوار هم بکوبش و به من نده هیچ ایرادی نداره. ایشان صاحب اختیار هستن. این سیستم را من یه سالو نیم هست که انداختمش تو انباری , نمیدونستم به درد میخوره وگرنه خیلی زودتر میدادمش خدمتتان .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 19 مهر1393 - 10:24pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان جناب asadof با بنده صحبت کردن و پیشنهادشون رو به شکلی که دیدین مطرح کردن و منم عرض کردم مشکلی نیست! اگر ایشون قسمت دیجیتالی رو کپی میکنن طبیعتا باید حق و حقوقشون هم محفوظ باشه. با توجه به اینکه متاسفانه انواع و اقسام فروشنده ها در کمین هستن تا مدار جدیدی ارائه بشه تا بعد بسازن و بفروشن ؛ بنظر من اینکه ایشون فقط میکرو رو با قیمت نازلی در اختیار دوستان قرار بدن مشکلی نداره. ارسال یک عدد ایسی خالی هم کار دشوار و مساله داری نیست. بنابراین فکر میکنم فقط دوستانی که قصد فروشندگی دارن ناراحت شده باشن! :-w :D
اما من به ایشون هم عرض کردم ؛ در این مرحله این بحث مفیدی نیست چرا که باید اول قسمت دیجیتالی ساخته بشه و درست تست بشه و فیلم مشخصی ازش گرفته بشه تا اصلا ببینیم چی هست و چقدر ارزش داره و بعد در مورد سایر مسائل صحبت بشه.

شنبه 19 مهر1393 - 10:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
دوستان جناب asadof با بنده صحبت کردن و پیشنهادشون رو به شکلی که دیدین مطرح کردن و منم عرض کردم مشکلی نیست! اگر ایشون قسمت دیجیتالی رو کپی میکنن طبیعتا باید حق و حقوقشون هم محفوظ باشه. با توجه به اینکه متاسفانه انواع و اقسام فروشنده ها در کمین هستن تا مدار جدیدی ارائه بشه تا بعد بسازن و بفروشن ؛ بنظر من اینکه ایشون فقط میکرو رو با قیمت نازلی در اختیار دوستان قرار بدن مشکلی نداره. ارسال یک عدد ایسی خالی هم کار دشوار و مساله داری نیست. بنابراین فکر میکنم فقط دوستانی که قصد فروشندگی دارن ناراحت شده باشن! :-w :D
اما من به ایشون هم عرض کردم ؛ در این مرحله این بحث مفیدی نیست چرا که باید اول قسمت دیجیتالی ساخته بشه و درست تست بشه و فیلم مشخصی ازش گرفته بشه تا اصلا ببینیم چی هست و چقدر ارزش داره و بعد در مورد سایر مسائل صحبت بشه.

آقا حمید , اینجا نظر سایر دوستان هم مهمه , یعنی چی شما به ایشون اجازه دادین ؟ ما مگه اینجا برگ چغندریم ؟ اقا اسد , جعفر به نیت کمک به بقیه دوستان این رو داد به شما در غیبت دوست عزیزمون کاوشگر , حالا شما اومدین از یه دستگاه سالم که باطریش خراب بود و فایل هگز هم باز بود دارین برای خودتون بازار گرمی درست میکنی , بعد با شعار دست فروشندگان به این مدار نیفته , دارت خودتون فروشندگی میکنن ؟حوب والا .................

شنبه 19 مهر1393 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
حمید نوشته است:

آقا حمید , اینجا نظر سایر دوستان هم مهمه , یعنی چی شما به ایشون اجازه دادین ؟ ما مگه اینجا برگ چغندریم ؟ اقا اسد , جعفر به نیت کمک به بقیه دوستان این رو داد به شما در غیبت دوست عزیزمون کاوشگر , حالا شما اومدین از یه دستگاه سالم که باطریش خراب بود و فایل هگز هم باز بود دارین برای خودتون بازار گرمی درست میکنی , بعد با شعار دست فروشندگان به این مدار نیفته , دارت خودتون فروشندگی میکنن ؟حوب والا .................

اقا ارتین من گفتم فقط پول میکرو می گیرم اقا جعفر که مدار رو به من داد گفت اصلا ازش خبری نداره و یکساله و نیم انداخته انباری من که مدار رو چک کردم دیدم باطری خرابه و صراحتا به خود اقا جعفر هم گفتم فقط باطری خراب بود در ضمن من الان 3 شبه به خاطر لیست قطعات و پی سی بی نخوابیدم (-| این همه قطعه ریختم بیرون دوباره باید جا بزنم بعد اگه اتفاقی برای دستگاه حین کار میفتاد ایا شما پاسخ گو بودید یا من؟ من تمام لیست قطعات و پی سی بی رو به کمک کوبانی عزیزگذاشتم حالا اگه دوست ندارید اصلا کلا تعطیل کنیم همون میکرو هم نمی فروشیم دیگه نگید دارید می فروشید دوستان دیگه کلا بی خیال :-BD حداقل من هم برم به کارم برسم موفق باشید کوبانی جان میکروی شما جهت کمک محفوظ هستشس خیالت راحت داداش

آخرین بار توسط asadof در شنبه 19 مهر1393 - 11:20pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 19 مهر1393 - 11:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 126 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure