انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 6:37pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حق کاملا باشماست استاد حمید :ymapplause:
بالاخره شما جایی رو میبینی که ما نمیبینیم ;)
در مورد صحبت دوستمون سروش عزیز باید عرض کنم بنده نه دنبال خرید و فروش دستگاه هستم نه این کار رو خیلی باارزش میدونم
چند مورد ردیاب برای دوستان از آقا مجتبی گرفتم اونم چیزی نبوده که سودی برای من داشته باشه
دلیلشم اینه که بنده دنبال کاوش هستم و معتقدم که کسی که تو کاوش برنده میشه معادل یه قرن فروش دستگاه و... میبره :D مگه اینکه کلاه برداری باشه که اونم کار ما نیست.
اون ردیابایی هم که از مهندس مجتبی گرفتم برای کاوش تو تیم خودمون داریم استفاده میکنیم @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 25 تیر1393 - 6:37am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان این هم نمای نزدیک از دستگاه چنس ساخته شده با لوپ 60 و 100 همراه با دسته .
ضمنا گارد بنده برای لوپ 60 11 شده و برای لوپ 100 10 :D
فعلا تستی که گرفتم برای فیبر مسی 15 در 15 برد 115 سانت یعنی بوق زد با باریر 9 البته با این باریر تو زمین به هیچ عنوان بوق اضافه نداریم با اینکه بوق اضافه نداشتیم این تست رو گرفتم تو حرکت و اگر ثابت نگه میداشتم با باریر 1 تا 164 سانت هم فیبر مسی 15 در 15 رو میزد . لوپ 100 هم همین فلز رو تا 1.5 میزنه البته با باریر 9 :D
حالا بعدا فیلم هم میگیرم میذارم شش دستگاه بیشتر نداشتم که هر شش دستگاه بفروش رفت و هیچکدوم بهم فرصت ندادند که فیلم بگیرم و همشون عجله داشتند باید دوباره بسازم بزودی فیلم هم میگیرم
ضمنا بنده تستهامو تو محیط شهری داخل حیاط انجام دادم و بوق اضافه ای هم نداشتیم البته داخل شهر سه تا خونه هی روشن و خاموش میشه که طبیعیه تو بیابون اینقدر هم نیست مهم اینه که بوق اضافی نزنه و این دستگاه یه ال ای دی کوچک قرمز هم داره همراه با بوق روشن میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 25 تیر1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا مجتبی شما واقا استادی. این همه مهندس داره انجمن که نتونستنه مانند شما بسازند...........

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

چهارشنبه 25 تیر1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام،
خداقوت استاد مجتبی و استاد حمید، عزیزان زحمتکش.
مبارک باشه خیلی کاربردی و برای جستجوی واقعی طراحی وساخته شده... وبقول استاد حمید عزیز» که دستگاه کاملش کارایی مطلوب رو میتونه داشته باشه، وبا کوشش و هزینه ریالی و وقت و... رعایت تمام نکات وریزه کاریها واجرای صحیح ودقیقشون در هر مرحله از ساخت، و تهیه ای مناسبترین لوازم در اجزای تشکیل دهنده هر قسمتی... ومونتاژ ایده آل میشه جواب مورد قبولی گرفت... با تشکر از اساتید گرامی که باعث شدند، تا از یک دستگاه حرفه ای ورضایت بخش... برخوردار شویم.
پیروز باشید

پنج شنبه 25 تیر1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروووود بی کران. آقا مجتبی دست مریزاد.. خسته نباشی تستای خوبی ب انجام رسوندی.. یعنی ب تخمینی 30*30 رو در 3متر برای فلز جدید... و قدیمی..... خیلیم خوبه دست مهندس حمیدم درد نکنه زحمت کشیده. فقط انتقادم ب اون نوارپیچی لوپ هست مهندس.. اگ ی مقدار شکیلترش کنی مثلا بجای اون بانپیچی کردنا ی پلاستیک ی تیکه بزاری ک محافظ هم خواهد بود ب نوعی و کار نرمال میشه .. نظرم بود.. :)

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 25 تیر1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی .. ضمن عرض خسته نباشید به مهندس مجتبی و تیمشون ...بابت ساخت چنس ..
فقط یه نظری میخوام بدم ..شاید خوشتون بیاد شایدم خشتون نیاد از این نظرم دیگه بستگی داره ...
مهندس مجتبی واقعا دسته های چنس رو خیلی عالی طراحی و ساختین هیچ عیب و ایرادی نداره ولی واقعا حیفه اون دسته ها لوبش اینجوری باشه ...
چون اون لوب دوامش خیلی کمه تو مناطقی که بچه ها میرن کاوش ...خواستم بگم که شما میتونین بجای اینا از یه بلاستیک باریک استفاده کنین که دو تا لایه داشته باشه لایه ی بالایش بره داخل لایه بایینیش ..هم اینکه ظاهرش زیبا میشه و هم ادم خیلی بهتر میتونه بالوبش کار کنه و ترس نداره ....چون این نوار چسب ها دستگاه رو مثل اسباب بازی میکنه حالا اگه بهترین دستگاه دنیا هم باشه اگه ظاهرش زیبا نباشه مردم خیال میکنن بدرد نمیخوره ...

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 26 تیر1393 - 10:51am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن تشکر از همه بخصوص مهندس مجتبی عزیز بابت این مدار.
راستی دوستانی که این دستگاه رو تهیه کردن لطفا نتایج کاوش روی زمین و بار واقعی رو اعلا کنن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 26 تیر1393 - 11:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان منم یکی از اون شش دستگاه اقا مجتبی رو خریداری کردم...
خیلی خوب عالی ساخته شده فعلا بیرون نبردم ولی تو حیاط خونه هم که تست کردم اصلا بوق اضافی نداشتم خیلی....
ردیاب 35 هم چند ماه پیش تهیه کردم تست های خوبی هم با ردیاب انجام دادم...
اقا مجتبی من خیلی خ خ خ از شما ممنونم بابت محبت های که نسبت به من داشتید امیدوارم بتونم محبت های شما رو جبران کنم....
نتایج تست جنس رو هم اینجا به خدمت دوستای گلم میرسونم.

پنج شنبه 26 تیر1393 - 1:59pm
مدیر کل
مدیر کل

haloo نوشته است:
سلام به همگی .. ضمن عرض خسته نباشید به مهندس مجتبی و تیمشون ...بابت ساخت چنس ..
فقط یه نظری میخوام بدم ..شاید خوشتون بیاد شایدم خشتون نیاد از این نظرم دیگه بستگی داره ...
مهندس مجتبی واقعا دسته های چنس رو خیلی عالی طراحی و ساختین هیچ عیب و ایرادی نداره ولی واقعا حیفه اون دسته ها لوبش اینجوری باشه ...
چون اون لوب دوامش خیلی کمه تو مناطقی که بچه ها میرن کاوش ...خواستم بگم که شما میتونین بجای اینا از یه بلاستیک باریک استفاده کنین که دو تا لایه داشته باشه لایه ی بالایش بره داخل لایه بایینیش ..هم اینکه ظاهرش زیبا میشه و هم ادم خیلی بهتر میتونه بالوبش کار کنه و ترس نداره ....چون این نوار چسب ها دستگاه رو مثل اسباب بازی میکنه حالا اگه بهترین دستگاه دنیا هم باشه اگه ظاهرش زیبا نباشه مردم خیال میکنن بدرد نمیخوره ...

دوست من پلاستیک دی الکتریک اون بالاست تقریبا 3 اما چوب 2 هست تقریبا یعنی هرچی پایینتر باشه حالت خازنی لوپ کمتر میشه . بنده بخاطر این موضوع از چوب استفاده کردم چسب هم زدم تا تقریبا ضد اب بشه و چوب باد نکنه هر لوپی 2 تا اسپری 33 گرافیت مصرف شده و چند لایه از چسب استفاده شده تا اب نفوذ نکنه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 27 تیر1393 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چنگیز نوشته است:
اقا مجتبی شما واقا استادی. این همه مهندس داره انجمن که نتونستنه مانند شما بسازند...........

آقا چنگیز شماهم خیلی استادی که با 6تا پست (تا حالا ) فورا فهمیدی که سایر مهندسان انجمن نتونستند مانند آقا مجتبی بسازند .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 27 تیر1393 - 8:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 , mirhossein , Mohsen12 و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure