انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 3:30pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت دوستان و مشتریان گرامی خواستم اعلام کنم دوستانی که موکل نیاز دارن به تعدادی محدود در انبار گوی اینجانب موجود است با اقساط بلند مدت بدون ضامن واگذار میگردد.

اعتماد شما سرمایه ماست
(هر جا سخن از اعتماد است نام شیاد میدرخشد)

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شیاد نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و مشتریان گرامی خواستم اعلام کنم دوستانی که موکل نیاز دارن به تعدادی محدود در انبار گوی اینجانب موجود است با اقساط بلند مدت بدون ضامن واگذار میگردد.

آقا شما حالت خوبه?? عذرخواهی میکنم مشکل روحی دارید? پیشنهاد میکنم ی روانپزشک رو ملاقات کنید باورکنید کمکتون میکنه.. از این بحثا بیا بیرون بهتم انگ کلاهبرداری نمیزنه کسی..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
دوست من این کاری به اعتقادات نداره فقط کنترل انرزی بوسیله ذهن هست که افراددعا کننده این کار را میکنند اگه به نوشتن دعا هست که شما هم میتونید اون دعا را بنویسید ولی مطمعن باشید هیچ وقت عمل نمیکنه چون که شما قادر نیستید انرزی مورد تامین کار اون دعا را تامین کنید .ببین هر کسی که دنیا میاد یه قدرت ذهنی خاصی هم با خود به دنیا می اوره و اون هم نتیجه وراثت هست که افراد قبل از اون فرد داشتند و از طریق وراثت به اون انتقال داده شده. در بعضی این افراد انرزی و قدرت تسلط زیاد هست و به قول معروف این قدرت تو دستشون هست و هر وقت اراده کنند میتونند ازش استفاده کنند بعضی از افراد هم گاهی وقتی که نظرشون به یه چیز بیفتد نا خوداگاه انتقال انرزی متفی یا مثبت به اون میدهند. بعضی ها با دعا این کار میکنند بعضیها مستقیما با ذهن خود این کار را میکنند . حقیقت این هست. شخصا خودم هم قادر به انجام بعضی از این کارها هستم ولی از اون جایکه که دخل و تصرف در طبیعت مادی با استفاده ازعالم غیر مادی مغایر اخلاق بشری هست و من احترام خاصی برای این قرار داد اجنماعی هستم دنبال اینچنین کارهای نرفتم که سر اخر بخواهم اشتباهی کنم و پیش وجدان خودم برای ابدیت پشیمان شوم.پس معجزه چیزی نیست غیر از توانایی های ذهن یک فرد که بر جهان مادی چنگ انداخته هست و جن و جنیان و شیطان که یک روز ملک بوده اند فقط نتیجه حاصل از ترس انسانها هست و ترس هم نتیجه جهل انسان هست و اگر جهل بر طرف شودکه عامل ترس انسان هست و ترسی از چیزی نباشد هیچوقت هم بهشت و جهنمی وجود نخواهد داشت چون بهشت و جهنم محصول ترس است که مذاهب در ذهن بشریت پرورانده هست و از طریق محیطی به فرد بعدی انتقال داده شده هست و من و شما هیچ هویتی نداریم چونکه هویت یه نفر که هزارسال می زیسته از طریق وراثت اکنون به من و شما ختم شده و دلیل اینکه بعضیها شرم و حیا دارند و بعضیها میل به خونریزی یا دزدی دارند عامل اون شخص فعلی نیست بلکه عامل اون در وحله اول همون زن وراثتی هست و بعد محیط که در اون مذاهب نقش اول جنگ عقیده را بازی میکنند و نتیجه جنگ عقیده امروز در سوریه جولان میدهد شیعه سنی را میکشد و سنی همه مذا هب را سر میبرد و رنانشان را به کنیزی میبرند و و حتی شیخ اونها ازدواح با خواهر را در صورت نیاز تصویب میکند امری که در قرن بیستم منسوخ شده و از ارزش افناده هست

فقط خدایی هست که فراتر از همه اندیشه های انسان هاست و این خدایی که من و شما با نام خدا اون را صدا میزنیم خدای نیست مگر یک برده اندیشه که تمام نیات بد ما را بدون هیچ اعتراضی جامه عمل می پوشاند

ببخشيد شما پا رو فراتر از نظر شخصي گذاشتين بهتره بدونيد در اين سايت افراد با عقايد و مذاهب مختلف وجود دارن لطفا از آنچه كه اطلاع نداريد به زبان نياريد از ابتداي اسلام تا به كنون هيچ يك از مذاهب اسلامي ازدواج با خواهر رو ابدا در ذهن هم نداشتن كوچكترين منبع موصقي هم وجود ندارد من سني هستم البته مسلمان بهتره و در مورد مذاهب هم به اندازه كافي اطلاع دارم چنين چيزي نبوده و نيست اما يه چيزي رو به همه دوستان عرض كنم تفكرات كمونيستي بر اين باورند كه هر كس از ثمره ميوه خودش ميتونه بخوره يعني ازدواج با خواهر رو مشكل نميبينند البته اينم بگم منظورم عقايد شما نيست ولي در مورد روح و جن و خدا و عالم غيب دقيقا مثل شما اعتقاد دارن كه همه چي ساخته ذهنه بشره و به كل با سفسته بافي مواردي كه شما رد كرديد رو رد ميكنه و باز يادآور ميشم كه اين تفكر تنها تفكري هست كه ازدواج با خواهر رو بلامانع ميدونه

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در اين تاپيك هم اينبار دقيقا نظر جناب پارسي رو دارم البته با قسمتي از حرفاشون كه با وجود اينكه جن وجود دارد اما در عالم خود و مشترك در مكان با انسان هستند و خداوند در كلامش كوچكترين ارتباطي بين اين دو رو حرام كرده و موكل داشتن و سحر و دعانويسي و خلاصه ارتباط به هرشيوه با اونا نفي آياتي هست كه خداوند در كلامش متذكر شده و نفي حتي كوچكترين آيه كفر مطلق است اگر مسلمان هستيد يك توسيه دوستانه هيچ وقت و تحت هيچ شرايطي دنبال راهي كه بتونيد ارتباط با خوب و بدش داشته باشين رو نريد و اگر به اسلام اعتقادي نداريد و مسلمان نيستيد صاحب اختياريد.

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
دوست من این کاری به اعتقادات نداره فقط کنترل انرزی بوسیله ذهن هست که افراددعا کننده این کار را میکنند اگه به نوشتن دعا هست که شما هم میتونید اون دعا را بنویسید ولی مطمعن باشید هیچ وقت عمل نمیکنه چون که شما قادر نیستید انرزی مورد تامین کار اون دعا را تامین کنید .ببین هر کسی که دنیا میاد یه قدرت ذهنی خاصی هم با خود به دنیا می اوره و اون هم نتیجه وراثت هست که افراد قبل از اون فرد داشتند و از طریق وراثت به اون انتقال داده شده. در بعضی این افراد انرزی و قدرت تسلط زیاد هست و به قول معروف این قدرت تو دستشون هست و هر وقت اراده کنند میتونند ازش استفاده کنند بعضی از افراد هم گاهی وقتی که نظرشون به یه چیز بیفتد نا خوداگاه انتقال انرزی متفی یا مثبت به اون میدهند. بعضی ها با دعا این کار میکنند بعضیها مستقیما با ذهن خود این کار را میکنند . حقیقت این هست. شخصا خودم هم قادر به انجام بعضی از این کارها هستم ولی از اون جایکه که دخل و تصرف در طبیعت مادی با استفاده ازعالم غیر مادی مغایر اخلاق بشری هست و من احترام خاصی برای این قرار داد اجنماعی هستم دنبال اینچنین کارهای نرفتم که سر اخر بخواهم اشتباهی کنم و پیش وجدان خودم برای ابدیت پشیمان شوم.پس معجزه چیزی نیست غیر از توانایی های ذهن یک فرد که بر جهان مادی چنگ انداخته هست و جن و جنیان و شیطان که یک روز ملک بوده اند فقط نتیجه حاصل از ترس انسانها هست و ترس هم نتیجه جهل انسان هست و اگر جهل بر طرف شودکه عامل ترس انسان هست و ترسی از چیزی نباشد هیچوقت هم بهشت و جهنمی وجود نخواهد داشت چون بهشت و جهنم محصول ترس است که مذاهب در ذهن بشریت پرورانده هست و از طریق محیطی به فرد بعدی انتقال داده شده هست و من و شما هیچ هویتی نداریم چونکه هویت یه نفر که هزارسال می زیسته از طریق وراثت اکنون به من و شما ختم شده و دلیل اینکه بعضیها شرم و حیا دارند و بعضیها میل به خونریزی یا دزدی دارند عامل اون شخص فعلی نیست بلکه عامل اون در وحله اول همون زن وراثتی هست و بعد محیط که در اون مذاهب نقش اول جنگ عقیده را بازی میکنند و نتیجه جنگ عقیده امروز در سوریه جولان میدهد شیعه سنی را میکشد و سنی همه مذا هب را سر میبرد و رنانشان را به کنیزی میبرند و و حتی شیخ اونها ازدواح با خواهر را در صورت نیاز تصویب میکند امری که در قرن بیستم منسوخ شده و از ارزش افناده هست

فقط خدایی هست که فراتر از همه اندیشه های انسان هاست و این خدایی که من و شما با نام خدا اون را صدا میزنیم خدای نیست مگر یک برده اندیشه که تمام نیات بد ما را بدون هیچ اعتراضی جامه عمل می پوشاند

ببخشيد شما پا رو فراتر از نظر شخصي گذاشتين بهتره بدونيد در اين سايت افراد با عقايد و مذاهب مختلف وجود دارن لطفا از آنچه كه اطلاع نداريد به زبان نياريد از ابتداي اسلام تا به كنون هيچ يك از مذاهب اسلامي ازدواج با خواهر رو ابدا در ذهن هم نداشتن كوچكترين منبع موصقي هم وجود ندارد من سني هستم البته مسلمان بهتره و در مورد مذاهب هم به اندازه كافي اطلاع دارم چنين چيزي نبوده و نيست اما يه چيزي رو به همه دوستان عرض كنم تفكرات كمونيستي بر اين باورند كه هر كس از ثمره ميوه خودش ميتونه بخوره يعني ازدواج با خواهر رو مشكل نميبينند البته اينم بگم منظورم عقايد شما نيست ولي در مورد روح و جن و خدا و عالم غيب دقيقا مثل شما اعتقاد دارن كه همه چي ساخته ذهنه بشره و به كل با سفسته بافي مواردي كه شما رد كرديد رو رد ميكنه و باز يادآور ميشم كه اين تفكر تنها تفكري هست كه ازدواج با خواهر رو بلامانع ميدونه

ببخشيد يادم رفت اينو هم اضافه كنم تفكر كومونيستي به وجود بهشت و جهنم هم اعتقاد ندارند چون بهشت و جهنم محصول ترس هست و مذاهب در ذهن بشريت پروراندن كه دقيقا با حرف شما يكي هست .توجه داشته باشيد كه من فقط قسمتي از تفكر كومونيستي رو گفتم و حتي به اين تفكر هم بي احترامي نكردم

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:49pm
استاد
استاد

Kaniii نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

درود بر شما
شما طبق چه اصولی میگید تفکر من کمونیستی هست و شما طبق چه قسمتی از متن نوشته من بحث ازدواج را وسط کشیدید اگه کمونیستی تفکرش این هست چرا حالا در عربستان مفتی بزرگ سنی وهابی سلفی ازدواح با خواهر و حتی لواط با برادر برای جهاد گران به اصطلاح خودش در کشور سوریه مباح دانسته و جهاد نکاح که تا حالا در هیچ نفکر بشری نبوده به راه انداخته.اگه میگید وهابی سلفی اضافی هست و مشرک هست و از این چیزها من از کجا بدونم که حق با شماست و مبتای منطقی تایید حرف های شما غیر از چندتا رساله که چند نفر نشستن و از خودشون و طبق نظر خودشون بیرون دادند چه چیز دیگری می باشد اگه وقتی برای تایید نظرات منطقی خودتون به بن بست میرسید همش پای قران را وسط می کشید.اگه اینجوری باشه که برای تایید سخنان پای قران وسط بیاد هر مذهبی یک کتاب برای الگو خودش داره حالا ما از کجا بدنیم اینها درست هستند و از کجا بدونیم اینها حق هستند این کتابها به غیر از ایتکه خودشون فقط خودشون را تایید کنند ایا تایید کننده دیگری دارند .شما که مسلمان هستید میگوید پیغمبر مخمد بعد از قران .خوب دیگر ادیا ن هم پیغامبر دارند و حتی پارا فراتر گذاشته و می گویند روح القدس را به صلیب کشیدندو عملا را یه موجود مادی فرض کردند که قابل لمس هست حالا ما کدام خدا را باور کنیم خدای نادیده محمد را یا خدای دیده مسیح را یا خدایی که صفات انسانی از قبیل جبار ومکار را ندارد و.قتی 7 ملیارد انسان روی کره خاکی هریکی یک خدای جداگانه دارند .دزد یکی قاتل یکی ادم ساده لوح یکی و پولدار هم یه خدا و فقیز هم خدای مطابق با ذهن خودش برای خودش طراحی کرده حالا کدوم از این خداها خدای واقعی هستن

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 3:53pm

تمام اون خدایانی که شما ذکر کردید همه و همه واقعی هستند اما اسمشون فرق میکنه اصل اینه که بهشون اعتفاد دارند وعامل باز دارنده انواع گناهان و جنایات هست همانطور که کورش کبیر به مردوک خدای بابل احترام گذاشت! این احترام به درون دلهای اون ملت بود! جریان موسی و چوپان بیاد بیارید که خداون چطور به موسی گوشزد کرد که چوپان بنا به ایدئلوژی فکری خودش خداموند پرستش میکرد و همین کافیه اما منم فتواهای بی مورد قبول ندارم

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

( جاويد ) بنده گفتم تفكر كومونيستي شباهت زيادي به گفته هاي شما دارد و در اين عصر با وجود منابع مختلف كه در نت به وفور يافت ميشه ميتونيد تفكرات كومونيستي رو مطالعه بفرماييد و شباهت ها رو احساس كنيد اما تنها گله بنده از شما به عنوان فردي روشن بين كه از تفكرات انسان و نيروي عقلي انسان سخن ميگه همچين فردي براي ارائه مطالب هيچ وقت از شنيده ها استفاده نميكنه و در مورد موضوعي تا به عمق موضوع به ديد تفكرش نگاه نكند ازش سخن نميگويد بنده هم خلاف موضوعي كه در مورد عربسان و مفتي و واهابي و اين القاب و جهاد نكاح و لواط رو منسب به طرف ديگه شنيدم ولي آيا بايد باور كنم شما چيزي ميگوييد كه خلافش را شنيديم ولي از ارائه چنين مطالبي در هيچ جا سخن نميگيم چون ميدانيم كساني كه اين شايعات را ساختند از هر طرف مطمعن باش دشمن بشريت هستند و لا غير حال شما اگر به خدا ايمان نداريد و 7 ميليارد انسان رو براش هر كدام خدايي در نظر ميگيريد و در بحثي كه به جن و روح و موكل همزاد كه ربطي به هيچ فرقه و دسته اي نداره و در مورد عالم ديگه هست و عقايد ديگران رو نشانه گرفتيد اگر كسي بياد و بگه عقيده شما شباهت زيادي به كومونيستي دارد چرا ناراحت ميشويد بنده از روي خشم و جهالت سخن نگفتم بازم ميگم دوستان ميتونن مطالعه كنن و مقايسه كما اينكه هيچ يك از اعتقادات رو هم لگد مال نميكنم ولي بع عنوان يك مسلمان از اعتقاداتم كه منافاتي با عقل نداره دفاع ميكنم

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما. استاد بینا و دوستان هرکدوم ک اطلاعاتی توی این زمینه دارین لطفا پاسخ بدین. در قبرهای یهودی ممکن هست ک طلسم جن یا موکل براس اون قبر گذاشته باشن?? خانه ای هست ک صاحب خونه از دست اجنه فرار کرده و خونه خالی شده از انس. و قدیمی ها تا الان گفتند ک در اون خونه دوعدد قبر یهودی موجوده.. ناگفته نمونه این محل بر روی یک تپه قدیمی هست و تا 30سال گذشته یهودیان در اونجازندگی میکردن. عجله ای هستش سپاس گزارم زودتر پاسخ درست رو بدید دوستان

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی دوستان با اجازه اساتید محترم میخوام مطالب رو بیان کنم که خودم در واقعیتشون80درصد مطمعا هستم و تجربه شخصی خودم بیان میکنم اینکه دوستان باور کنند یا نه به عهده خودشون
اول از همه اینکه جن وجود داره همون طور که چندین بار در قران درموردش بحث شده
دوم اینکه اون هاهم مثل ما بهشت جهنم دارند خوب بد دارند مومن کافر دارند
سوم مکان هایی که میرن زندگی میکنند معمولا زیر زمین هستش و خیلی دور از انسان ودر جاهای متروکه
چهارم اونها از انسان میترسندحالابعضی موقع ها نترسشونم پیدا میشه ولی در کل خداوند بهشون دستور داده که به دور از انسان باشتد و اجنه مومن هیچ کاری به انسان ندارند
پنجم تا کاری بهشون نداشته باشی هیچ کاری بهت ندارند اگر اذیتشون نکنی کاریت ندارند هالا بعضی از افراد به بهونه این که دیدنشون باهاشون در رابطه هستند کلاه برداری میکنند ولی در کل وجود دارند
ششم ترکیب بدن اون ها با ما فرق میکنه یه جورایی مثل هوا هستند و چشم ما نمیتونه اون هارو ببینه فقط دوربین ها به خصوص مادون قرمز
چون ساختار بدنشون از ترکیبی مثلا هوا هست الان من مطلب یه جوری خلاصه میکنم که دوستان تازه وارد درک کنند ببینید از هرجایی که هوا بتونه بره مثل لای در جرز دیوار یا هرجای دیگه که به اندازه یه سر سوزن سوراخ باشه جن هم میتونه بره ولی در خلاء جاهایی که کاملا عایق باشند به هیچ وجه نمیتونه نفوز کنه

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 1:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure