انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 12 خرداد1403 - 12:26am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام

خداوند انقدر عظیم و کریم است و انقد خلقت هایی داره که به عقل بشر نمیرسه و نمی گنجه که این مثله هم نمیشه بگیم خرافاته ولی این مثله هم مثل جناین میباشد نمیشه انکارش کرد کماکان که بحث ادم کوتوله از قدیم و ایام نقل میشده ولی اگرم باشه چیز غریبس نیست خلقت یزادن است

دوشنبه 18 اسفند1392 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مسعود مسعود نوشته است:
سلام
دوستان خوبین کسی از قیمت این ادم کوتوله ها خبر داره؟

چنتا میخواستین؟
;)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 19 اسفند1392 - 9:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

همونطور که عرض کردم ادم کوتوله ها وجود دارن ولی تعدادشون کمه نه این که نیستن هستن ولی حس بویایشون قویه به محض بوییدن ادم سریع جیم میشن.والله باستانشناس رفیق ما که صحبت میکرد میگفت قیمتش تو ایران60میلیارده خارج رو سوال نکردم ولی فکر کنم تو خارج 180باشه.تو مناطق جنوب مخصوصا جاهای کویری دیده شده و گرفته شده.همونطور که از طلای واقعی که هممون میدونیم وجود داره و یه سری تقلبیشو میزنن اینه که خیلیها درصدد این هستن که از ادم کوتوله ها هم تقلبی بسازن.که دست به کارهای عجیب و قریبی میزنن.در ضمن بدن این کوتوله ها پره از پشم و پیله اونا لباس ندارم همین پشمها لباسشونه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 20 اسفند1392 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوستان. در عجبم که اگر واقعا آدم کوتوله وجود داره، چرا از رسانه ها و روزنامه ها و . . . هیچ صحبتی در مورد قضیه به این مهمی نمیشه؟
حالا در کشور ما هیچی، چرا اینهایی رو که خارج میبرن ازشون هیچی گفته نمیشه و در نمایشگاهها به نمایش نمیگذارنشون؟
لطفا اگر کسی نظری داره بفرماید. منتظرم
ممنون

یکشنبه 25 اسفند1392 - 9:44pm

رامین جان داداش گلم تعصب بیجا داری رو چیزی ک خودتم ندیدی .....دوستان لطفا به ادمایی ک میان اینجا دو کلمه چیز یاد بگیرن به واسه کارشون اطلاعات غلط ندید

پنج شنبه 29 اسفند1392 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما دوستان. آقا الان ک این پست رو میزارم دیشب ساعتای 8 داداشم اومد و گفت ی کلیپی گرفتم مال طرفای خودمونه آخرشه! گفتم چیه?! نگاه کردم آقا ی آدم کوچولو ب اندازه نصف ی 2هزارتومنی! رنگش مشکی دقیقا اون چیزی رامین جان میگه روی قسمت تناسلیشون رو مو گرفته موهای سرشم همین طور.. انقد خشگله.. من حرف رامین رو تصدیق میکنم چون با دوتا چشمام دیدم!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 11 فروردین1393 - 7:58am
مدیر کل
مدیر کل

جناب سورنا خیلی ممنون از شما.
لطف کنین حتما این کلیپ رو به هر شکلی شده در اختیار دوستان بذارین. کیفیت فیلم هم البته نباید پایین اورده بشه تا قشنگ مشخص باشه! این فیلم اگر واضح و مشخص باشه فکر میکنم خیلی ارزش داشته باشه.

دوشنبه 11 فروردین1393 - 8:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

الانم کلیپش رو دارم توی گوشیه.. اما چون خودم با گوشی میام سایت نمیتونم بزارمش ک ببینید.. مهندس حمید اگ زحمت بکشی ایمیلتو توو خصوصی برام بفرستی ک کلیپشو برات بفرستم خودت زحمت آپلود کردنشو بکشی ک بچه ها ببینن.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 11 فروردین1393 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.سال نوتون مبارک باشه.
سورنا جان اون کلیپی که کوتوله میاد روی دوهزارتومنی و اونجاشم مو داره ساخته دست همون کلاهبردارهاست برادر من.اون دو هزارتومنی هم روی بنر بزرگ چاپ شده و اون کوتوله هم یه بچه کوچیک رنگ شده هستش با کلاه گیس.فکرتونو اصلا مشغول اون نکنید ...امان از دست این بشر دو پا...چه کارهایی که نمیکنه برای پول.
درضمن دو یا سه تای دیگه از اینجور کلیپها رو یوتوب گذاشتن ولی همش تقلبیه.منم خیلی دنبال کلیپ واقعیش گشتم ولی چیزی گیر نیاوردم و بیخیالش شدم.
امیدوارم که یه نشونه ای ازشون دیده بشه و ماهم به دیدن این کوتوله های جنجالی دلشاد بشیم. @};- موفق باشی @};- #:-s #:-s

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 11 فروردین1393 - 12:09pm
مدیر کل
مدیر کل

با تشکر از سورنای عزیز.
دوستان این فیلمی هست که جناب سورنا زحمت کشیدن ارسال کردن. :D
پیوست:
k.k,k...!.3gp

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 11 فروردین1393 - 10:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure