انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 12 خرداد1403 - 3:27am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
عجب!!

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 3 اسفند1392 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این هم از یک تیکه فیبر مسی که بعضیا میگفتند سیستم فقط فلزات مگنتیک و پارا مگنتیک رو میزنه...

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

شنبه 3 اسفند1392 - 12:25pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

از پروفسور king گرفته تا
...
...
...
و فوق متخصص کپی رایت جناب ringo

درسهایی زیادی یاد گرفته ایم کهیال عزیز

مطمئن هستیم که شما هم دارید تو اون مسیر قدم بر میدارید دوست عزیز

اگه میخواید فایلی بزارید دیگه اینقد این دستو اون دست نکنید
و گرنه ما رو به حال خودمون بزارید لطفا

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 3 اسفند1392 - 12:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت

به هرحال اینجا مکان علمی و کمکهای علمی و الکترونیک هست و هرکسی میتونه به هر نحوی ایده ای رو از خودش نشون بده و به آینده امیدوار باشه ، ولی هدف باید کمک و دوستی باشه تا همه بتونن نتیجه ای قابل قبول با توجه به هزینه هایی که متحمل میشن بدست بیارن ، در غیر اینصورت ارزشمند نیست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 اسفند1392 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هوشى جان طرز برخوردها مناسب نيست داداش من قول ميدم كايال يا به قول شما كهيال جان حتما مدار رو آپ خواهند كرد دوستان ديگرهم دندون رو جيگر بزاريد تا به اين مهم برسيم ايشون هم به بنده عرض كردن دارن تمام پروژه رو جمع و جور ميكنند تا آپ كنند امروز نشد فردا حالا چه اسرارى داريد و تحت فشار ميزاريد اين دوستمون رو ايشون قصدش خير بوده و هست پس به چالش نكشيد اين بحث رو

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 3 اسفند1392 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
بابت فیلم خیلی ممنونم فلز مسی شما تقریبا 20 در 10 سانت هست اخرین بردی که برای این همین فلز مس 20 در 10 میزنه تو چند سانت یا متر هست؟

شنبه 3 اسفند1392 - 3:16pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

كايال عزيز منم ورود شما رو به فلزجو خوشامد ميگم.
دوست من اگه شما قصد كمك داريد بسم الله...
در غير اين صورت هدف شما نمي تونه چيزي جز ناميد كردن اين دوستان باشه.
در مورد علم و سوادتون هم زياد سخت نگيريد چون دست بالاي دست زياده و چيزي بهتر از ياد دادن براي وجدان ادم نيست.
من تو سايت هاي روسي عضو هستم و اونا در حالي كه ديني هم ندارن بسيار رو راست و بهتر از ماها هستن كه هدفشون رسيدن به درجات بالاي علمي هستش نه به رخ كشيدن علمشون.
در كل اميدوارم شما هم يكي از دوستان ما در اين سايت باشيد و مطالب شما رو من الان تمامن مطالعه كردم كه مشخص بود شما هم از باسوادها و خاك خوردهاي اين كار هستيد.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 3 اسفند1392 - 3:59pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
هوشى جان طرز برخوردها مناسب نيست داداش من قول ميدم كايال يا به قول شما كهيال جان حتما مدار رو آپ خواهند كرد دوستان ديگرهم دندون رو جيگر بزاريد تا به اين مهم برسيم ايشون هم به بنده عرض كردن دارن تمام پروژه رو جمع و جور ميكنند تا آپ كنند امروز نشد فردا حالا چه اسرارى داريد و تحت فشار ميزاريد اين دوستمون رو ايشون قصدش خير بوده و هست پس به چالش نكشيد اين بحث رو

شرمنده ارش جان
من دیگه یک کلمه هم حرف نمیزنم تا ببینیم چی میشه؟
به این دستمون هم که بی ادبیی و جسارت نکردم :x

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 3 اسفند1392 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هوشى جان در كل كفتم قصدم توهين يا بى احترامى نبود/حالا ببينيم دوستمون كايال جان چطور آپ كردن فايلهارو مديريت ميكنند وبعد از آپ كردن اطلاعات ميشه بهتره و دقيق تر به همكارى و همدلى رسيد پس بى صبرانه منتظرميمانيم

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 3 اسفند1392 - 4:47pm

با سلام خدمت دوستان عزیز. با توجه به اینکه دوستان تقاضا کرده بودند فیلمی از کارکرد سیستم با جزئیات بیشتر در سایت قرار بدم بنده این کار رو انجام دادم. سعی کردم که کیفیت بالا باشه تا بعدا حرف یا حدیثی در مورد حقه های سینمایی پیش نیاد. من رکتور 1000 رو خیلی تغییرات درش دادم و الان فکر میکنم که در سطح خودش یک سیستم ایده ال شده باشه. چون همیشه جای کار در این صنعت وجود داره. از دوستانی که واقع گرا هستند تقاضا میکنم این فیلم رو نگاه کنند. تلاش بنده در این حد بوده و تا الان نتونستم بهتر از این رو بسازم شاید بعضی ها خوششون نیاد ولی اگر کسی بهتر از این رو طراحی کنه خوب حتما جای تحسین داره که مطمئنن دوستان بعدا خواهند تونست.
فیلم تست یک ورق مسی 25 * 15 با لوپ 1*1 از پشت خاک در 2 مترو 20 سانتی متر:
http://ir-detector.ir/wp-content/upload ... or1000.avi

فیلم تست یک سینی 47 * 47 با لوپ 1*1 از پشت خاک در 3 متر و 10 سانتی متر:
http://ir-detector.ir/wp-content/upload ... 1000-1.avi

شنبه 3 اسفند1392 - 7:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mahditala , Majestic12 و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure