انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 خرداد1403 - 4:53pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
استاد جاوید من قصد فروش این دستگاهو ندارم و بهتر بود راه دیگه ی رو برای خراب کردن انتخاب میکردی!
در ضمن چندتا کار باهاش زدم اینکه شما مبحث یونها رو به اون شکلی که میگید در واقع شکلی از توهم ناشی از عدم موفقیت در اینکار هست که خیلی ها دچار اون شدند...
شما حتی اگر دستگاهتون دقیقترین در نقطه زنی باشه همیشه چند متر با خود هدف فاصله دارین این تجربه 12 ساله منه و هیچ اصراری هم برای قبولوندش ندارم!

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

جمعه 2 اسفند1392 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب کهیال
تو فیلمی که گذاشتی دستگاهت عملکرد خوبی داره سنسورش هم همون سفیدس دیگه؟ فقط طلا و مس رو میزنه ؟ خودت امتحان کردی؟ اخرین رنج بردی که گرفتی چه فلزی در چند متر بوده؟

جمعه 2 اسفند1392 - 10:00pm
استاد
استاد

kahyal نوشته است:
استاد جاوید من قصد فروش این دستگاهو ندارم و بهتر بود راه دیگه ی رو برای خراب کردن انتخاب میکردی!
در ضمن چندتا کار باهاش زدم اینکه شما مبحث یونها رو به اون شکلی که میگید در واقع شکلی از توهم ناشی از عدم موفقیت در اینکار هست که خیلی ها دچار اون شدند...
شما حتی اگر دستگاهتون دقیقترین در نقطه زنی باشه همیشه چند متر با خود هدف فاصله دارین این تجربه 12 ساله منه و هیچ اصراری هم برای قبولوندش ندارم!

درود بر شما
من یکی که خوشحال میشم اگه جنابعالی و یا کس دیگری دستگاه خوب بزنه و با قیمت مناسب در اختیار بچه ها بزاره یا اینکه طرح و نقشه و بقیه موارد ساخت را در سایت بزاره تا بچه ها استفاده ببرند میتونی از بچه ها در مورد شخصیت خوب یا بد من پرس و جو کنی تا حقیقت برات اشکار بشه .نمی گویم ادم مثبت و خوبی هستم ولی دلم می خواد به بچه ها کمکی کنم هر چند هم اگه موفق نشوم
دوست گرامی دقیق میتونم هدفی را شناسایی و نقطه زنی و و عمق زنی کنم فرقی نمی کنه توی 20 متری باشه یا 20 سانتی و نقطه زنی در حد یک مربع 50 سانتی میتونم نقطه دقیق را تعیین کنم فرقی هم نمیکنه توی اب باشه یا خاک یا سنگی باشه یا شوره زار .حالا چه می خواهید باور کنید و چه باور نکنید اگه یک سند معتبر داشته باشید میتونم بیام و دستکاه بزنم و حفاری کنم اگه پیدا کردم که جنس مال من اگه پیدا نکردم هزینه کل حفاری و ایاب و ذهاب و سایر هزینهای جانبی به مدت یک ماه کار با من و جنس هم مال شما
عزیز من اگه یون توهم بود که زاویه 45 درجه وجود نداشت و اگه یون وجود نداشت هیچ دستگاهی فادر نبود که بیشتر از 2 متر را شناسایی کنه حتی دستگاه تصویری که عامل اون حرارت هست و یون ایجاد میکنه و یا حفره که یونها سر گردان در اون هستند اگه یون نبود که دستگاه شما تا 90 سال هم اگه روی یک دیوار اهنی هم اون رد بدادین جیکش در نمیومد. شما اگه 1200 سال هم کار کرده باشید نمیتونید بگید که یون توهم هست حالا ممکنه شما همه چیز را توهم فرض کنید دیگه دلیل نمیشه که حتما همه چیز توهم هست. شما که میگید هر چی دستگاهتون دقیق باشه باز هم چند متر اون طرف تر را میگیره دلیل اصلی اون هست که با توجه به عمق هدف یون را میگیره و شما خیال میکنید که فلز را گرفته و جالبتر اینکه دستگاه مغناطیس سنج مثل دستگاه شما همین یون را میگیره وگرنه اگه یون و هاله مغناطیس وجود نداشت دستگاه شما هیچ عکس العملی زیر خاک که هیچ روی خاک هم نداشت

جمعه 2 اسفند1392 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاويد جان همه تو صداقت گفتار شما و خوب بودنتون شكى ندارند اما اين دوستمون هم عرض كردند كه قصد كمك دارند و همه فايلهارو آپ ميكنند تا گره از كار دوستان باز كنند اما در رابطه با يون شايد هركسى نظرى داشته باشه و نظركايال جان هم قابل احترامه بحث و جدل كارى از پيش نميبره و كايال جان هم قصدشون خيره و انشاالله كه به نتيجه خوبى با اين دستگاه برسيم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 2 اسفند1392 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

جاوید عزیز من هیچ احتیاجی به فروش دستگاه ندارم! با این نظریه یونهای با زاویه 45 درجه که جناب آقای "فرید باقری"فرمودند و اون رو منتسب به اکتشافات دانشمندان کردن کاملا مخالفم یون وجود داره اما نه به اون شکلی که تصور میشه.
عزیز دل برادر نمیدونم تحصیلاتت در چه اندازه ی اما اینو میدونم که محکوم به مرگ نمیشی اگر راجع به هر چیزی نظر ندی مخصوصا راجع به چیزی که در رابطه با اون دانشی نداری و فقط جست و گریخته از آدمهای آماتور یه چیزایی شنیدی!
در رابطه با طلا و بطور کل همه فلزات دیا مگنتیک که ذاتا دافع شار مغناطیسی هستند طول عمر دفن شدن اون هدف به اضافه یک سری فعل و انفعالات فیزیکی و شیمیایی قاعده بوجود اومدن اون پدیدست که هدف رو در لایه ی از کربن (یا بقول حفارها دوده) مخفی میکنه کربن هم از اونجا که بشدت جاذب میدان مغناطیسی هست باعث بوجود اومدن اون اوهاماته کذاییه اثبات این موضوع هم در واقع همون روکش سیاه ذغال گونه ی که رو سکه های طلا بارها مشاهده شده و البته با اکسیداسیون اشتباه گرفته شده...

شنبه 2 اسفند1392 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام

جناب kahyal عزیز اگه ممکنه لطفا فایلهای مربوطه را آپلود کنید .بنده به نوبه خودم مشتاقم روی این مدار جنابعالی کار کنم و اگه افتخار بدهید اونو با کمک شما مونتاژکنم.پس لطفا ما را بی نصیب نذارید.

باسپاس فراوان ^:)^

شنبه 2 اسفند1392 - 12:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام کهیال جان
ضمن تشکر و تقدیر از شما منتظر فایلهای شما هستم
راستش خروج یون از زوایای 45 درجه رو هنوز کسی نتونسته بطور دقیق اثبات کنه و فعلا در حد یک فرضیه هست چون من خودم دیدم کسانی رو که با انتنهای خوراک خور که قاعدتا باید زوایهای 45 درجه رو بزنه هدف قدیمی رو نقطه کردند
از یک طرف دیگه هم بحث زوایای 45 درجه خیلی منطقی بنظر میرسه .

بهرحال ما منتظر شما هستیم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 2 اسفند1392 - 12:53am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام هوشی جان
آیا میدونی چرا با دستگاه کربن 14 عمر اشیا رو تشخیص میدن؟
کربن
کربن
کربن
کربن
(-| شب بخیر

شنبه 2 اسفند1392 - 1:04am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بله میدونم (رشته دانشگاهیم شمی بوده ) ولی چه ربطی به فلزیاب و فلزیابی داره؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 2 اسفند1392 - 1:14am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

لازمه موفقیت در این کار داشتن اطلاعات کافی در زمینه های فیزیک - شیمی - الکترونیک و کامپیوتر

شنبه 2 اسفند1392 - 1:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 192 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure