انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 10:54am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
مهندس حمید عزیز
در مورد صداقت فروشندگان با نظر شما کاملا موافق هستم هر چند که خریداران با همه این اوصاف باز هم باید دستگاه را با تست حضوری خریداری کنند تا صداقت گفتار فروشنده و ادعاهای فنی دستگاه برای خریدار 100% مشخص بشه!
درمورد fpl-22 بچه ها خودشون چشم دارند و متوجه ضعف دستگاه شدند نیازی به بدگویی بنده نسبت به ردیاب شما نبود اگه محصولی خوب باشه من یا دیگری بد بگیم اونی که بی خودی بد گفته زیر سوال میره و مقرضانه بودن نیتش معلوم میشه بنده هیچ مشکلی با شما ندارم قبلا هم چندین بار گفتم درسته ردیاب شما رو نخریدم اما از کسانیکه خریداری کرده بودند ردیاب پیش من آوردند چند بار تست زیر خاک کردیم و یک بار هم به استناد ردیابی fpl-22 مبادرت به حفاری کردیم که به ذرات خوردیم و جوابی نگرفتیم اما من این موضوع بخاطر سو تبلیغ ردیاب شما خیلی باز نکردم درضمن شما در مقام مدیر و طراح ردیاب نمیتونید به من بگید که احتیاجی به تست شما برای 35 نیست!!! از شما بعیده اینجا باید آزادی بیان باشه و اگه ساخته های شما خوب باشه هیچ وقت نخواهم گفت که بده! در مورد تبلیغات اینترنتی هیچکدوم از اونها مال من نیستند من در خارج از اینترنت بصورت خیلی محدود و برای افراد آشنا فعالیت هایی میکنم که اونم با تست حضوری همراه بوده که به این انجمن مرتبط نمیباشد

شنبه 13 دی1392 - 2:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لینک های صحیح geotech بی ادبی ها و آشوبگری های ژنرال:
http://www.geotech1.ir/forum/viewtopic.php?f=10&t=1422

http://www.geotech1.ir/forum/viewtopic. ... 4&start=30

برای باز شدن page بجای x نام سایت g-e-o-t-e-c-h1.ir بدون خط فاصله قرار دهید

شنبه 13 دی1392 - 3:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
دوست عزیز شما باعث شدی من از زندگی عقب بمونم من میتونستم لورنز بگیرم حتی شریک داشتم اما تبلیغ الکی شما باعث شد چیزی بگیرم که تو تبلیغات گفته بودی و بدبختم کردی

در ضمن شما خودت رو کاملا مبرا نکن هنوز خیلی از سایتهای تبلیغاتی تو نت هست که میتونم لینک بدم که حتی شمارتونو هم گذاشتی اونجا...

بفرما اینم پستی که دادی به من!
تو با یک میلیون میخواستی لورنز بخری؟!!!!!! با یک میلیون از زندگی عقب افتادی؟ با این یک میلیون میخواستی میلیاردر بشی؟ تو که خودت استاد میدونی دستگاه تست نکرده از کی خریدی؟ تو پیام خصوصی میگی من از تو دستگاه خرید نکردم اما اینجا یه چیز دیگه گفتی منظورت از این حرفها چیه؟ اصلا خودت هم نمیدونی چی میگی! چرا شماره گذاشتم زنگ نمیزنی؟ تو دو ساله شماره نداری؟!!! میشه همچین چیزی؟ مرد باش و رو در رو باهم صحبت کنیم تو اگه آبرو نداری من آبروم دوست دارم!

شنبه 14 دی1392 - 3:52am
مدیر کل
مدیر کل

مهران عزیز فکر نمیکنم توی کشور ما هیچ فروشنده ای بیاد و دستگاهی که واقعا کارایی بالا در زمینه دفینه داره رو با تست حضوری ارائه بده! چون خودتون میدونین که این کار چقدر ریسکش بالاتر هست! ;) اکثر شرکتهایی هم که آزادانه و حتی با مجوز دارن محصولات خودشون رو ارئه میکنن و حتی سایتشون هم فیلتر نیست و تست حضوری هم میدن ؛ دستگاههاشون کارایی خوبی نداشته! فکر کنم دوستان کم و بیش خودشون این مساله رو بدونن. حالا شما اگر واقعا چنین ادعایی دارین ابتدا لیستی از فروشندگانی که محصولاتشون واقعا کارایی خوبی دارن و تست حضوری هم میدن اعلام کنین تا ما هم شما رو یکی از اونها بدونیم! :D از این گذشته اکثر مشکلات دستگاهها موقع کاوش واقعی و تحت شرایط خاص خودش مشخص میشه که کلا با شرایط تست ترتیب داده شده متفاوت هست! با این وجود بنده منکر خوبی تست دادن نیستم. لااقل اینجوری خریدار اگر خودش حواسشو جمع کنه و کمی وارد باشه سرش کلاه نمیره!
در مورد ردیاب 22 هم بنظرم عرض خودم رو گفتم! در یک کلام اگر اون ردیاب بد بود و کسی به کار ما اعتقاد نداشت اکثریت قریب به اتفاق خریدارانش با اشتیاق ردیاب 35 رو هم نمیگرفتن!!! ;) این هم فکر کنم واضح و غیر قابل انکار هست. وگرنه خطا زدن در ردیابی با هیچ دستگاهی تا به الان نشانه ناکارمدی ردیاب نبوده که حالا این دومیش باشه!
اینکه ردیاب 35 نیاز به تست و اعلام نظر شما نداره هم باز پر واضحه! چون ردیابی که در همین مدت کوتاه سابقه اکتشاف چند مورد بسیار با ارزش و دهها مورد کوچکتر رو داره نمیتونه کارایی پایینی داشته باشه! شواهد قضیه هم موجوده و در ضمن افرادی این ردیاب رو تایید کردن که سابقه تجربیاتشون برای همه آشکاره! غیر این بود شما هم تصمیم به داشتنش نمیگرفتین! ;)
در خصوص تبلیغات دستگاههای شما هم جناب ژنرال ظاهرا مطالبی دارن که خودشون باید بگن.

شنبه 14 دی1392 - 3:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
اقای مهران من کی گفتم از شما خریدم..
خوب این مدرک من

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 14 دی1392 - 4:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض ادب به همه دوستانی که همگی گرفتار بدی روزگار هستند و دنبال لقمه نان حلال هستند
......................................................................................................................
خوب
جریان از این قراره من چهار سال یا بیشتر یا کمتره که تو اینترنت هستم...از اواخر سایت اقایان جانی پور و صحرایی و قاسمی و اقا مجتبی تا اقای عزیزیان در خدمت شما دوستان هستم
همه کم و بیش هم منو میشناسن تو همه انجمنا هم اسمم ژنراله و فقط تو سایت اقای صحرایی بروس علی هستم
من دوسال قبل اینکه با این اقا اشنا بشم افتادم دنبال کار و هر از گاهی پا میداد و یه دستگاهی یکی میاورد برامون چه با پول و چه مفتکی که هیچی پیدا نشد منهم هر چی کار میکردم میدادم خرج سفر و بنزین و فلان میکردم اونایی هم که دستگاه میواردن مفت مفت هم نمیشدو هزار دنگ و فنگ و خورد و خوراک و غیره داشت
بعد دیگه خسته شدم و با دوستان که توی محفلی نشسته بودیم جریان این شد که من مکان بدم و این دوستان هم پول بزارن وسط دشتگاه بخریم و دیگه هر چند بار دلمون خواست بریم و دیگه افراد غیره ای هم میونمون نباشن
اونموقع لورنز حدود 8-9 تومن بود مینلب هم 6 میلیون کمتر بود! و ما این دستگاه رو 3 میلیون گرفتیم!! نه یک میلیون.
این دوستان بنده هم حدود 9 تومن جور کردند و قرار شد یا اگساماینر بیسیک بگیریم و یا لورنز 6
تو همین انجمن ایران تی کگی گذر میکردم که دیدم یکی تبلیغ کرده فلزیاب پالسی با عمق 5 متر برای مس که من هم باور کردم اینهمه میزنه و عمقش مسلما از لورنز بهتره...چنتا سوال کردم از ایشون و ایشون هم گفتند عالیه و اینهمه میزنه
اومدم به یکی از شرکام که باهاش خیل وقت بود دوست بودم جریانو گفتم و اینم گفت که اونیکی رو حذف کنیم و خودمون دوتایی بریم بخریمش...
دوستم زنگ زد به این اقا و ایشون هم گفت شیرازم و فلان و گفتیم که دوره و از ایشون سوال پرسیدیم که دشتگاه قلان اقا خوبه و ایشون فرمودند که بله من با ایشون همکارم و میتونید از ایشون هم بگیرید. و اوردیم دیدیم اون چیزی نبوده که در تبلیغات بوده
بعدا هم چون من این دستگاه رو خریدیم اونیکی دوستمون دیگه حاضصر به همکاری نشد و دیگه دلار هم رفته بود بالا و فرصت رفته بود. با دقت در تاریخ پیغامها میتونید متوجه بشید. به خاطر همین تایید این اقا و تبلیغات الکیش باعث شد من نتونم خواسته خودم رو انتخاب کنم..تو یکی از پیغامها هم میتونید ببینید که گفته تو این چیزی میبینی که تو لوزنر نمیتونی ببینی!
این جریان شخصی من بود.
فقط یکچیزی من اول پستم هیچ چیزی درمورد خریدم از این اقا نگفتم و فقط گفتم ایشون حذر کنید و کلاهبردار و دروغگو هستند. و بخاطر این جریان که من رو بد بخت کرد اینارو توضیح دادم براتون.و این وصله ها رو نچسبونید بما خواهشا و حرف نذارید دهن من.
این رو هم فقط بخاطر گل روی شما توضیح دادم چون کاملا مساله شخصی هستش و جاش اینجا نیست

..................................................................................................................
و اما جریانی که دیگه شخصی نیست و به مردم مربوط میشه::
تو انجمن اقای قاسمی که ناظم بودم داشتم انجمنها و وبلاگهارو چک میکردم دیدم زده فلزیاب 5 متر واقعی و ردیاب دیجیتال و بعد اومدم و به اقای قاسمی گفتم و گفتم که این همون اقا مهرانه من از قبل باهاش دوستی نتی دارم و روم نمیشه بش بگم و شما پیگیری کن و ایشون هم گفت باشه من پیگیری میکنم و بعدا اومد گفت که تو چتروم گیرش انداختم و باهم حرف زدیم و مشخص شد که اره داره ردیاب مارو میفروشه که از خودم خریده و از اقایی داره پورسانت میگیره که براش تبلیغ کنه و جو سازی میکرده که ملت رو بکشونه سمت خودش. و اقای قاسمی به اقای مهران 1545 گفته بود که یا اینکاراتو جمع کن یا اینکه اجازه فعالیت نمیدم و ایشون هم قرار شده بود که دیگه فعالیت نکنه و جو سازی ایجاد نکنه و بمن هم گفت که بله اینجوری بوده و تو هم کاریت نباشه منم چشم گفتم

حالا همین چند روز پیش که باز با پیغام این اقا مواجه شدم که باز همون تبلیغات رو کرده و الکی دستگاه میفروشه..
و چون یکبار بیخیالشش شده بودم و ایشون قول داده بود کاری نکنه دیگه ...دیگه اینبار نتونستم نیام و نگم..
و اینکه دقیقا همه ماجرا رو بخونید و بعد اظهار نظر کنید..
سپاس

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در شنبه 14 دی1392 - 5:30am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

شنبه 14 دی1392 - 4:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن اونایی که تو انجمن اقای قاسمی از اول بودند لطفا همه تصاویر رو ببینید مخصوصا در مورد کیت افزایش فلزیاب که اقای قاسمی درستش کرده بود و و اون ام اف دی که اولین نفری که اون مدار رو بیرون داد اقای قاسمی بود که بقیمت هفتاد هزار ناقابل عرضه کرد.
در ضمن در مورد ردیابی ایشون هم بخونید که تازه میخاست برای ردیابی راه بیوفته و از من هم سوال میکرد ...

اشوزرتشت

شنبه 14 دی1392 - 5:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد تبلیغات اینترنتی هیچکدوم از اونها مال من نیستند من در خارج از اینترنت بصورت خیلی محدود و برای افراد آشنا فعالیت هایی میکنم که اونم با تست حضوری همراه بوده که به این انجمن مرتبط نمیباشد

>>>>>>

http://ads.funfarsi.ir/10197415/%D9%81% ... 8C-pi.html

http://www.agahidooni.com/Product/970/% ... 8C-pi.aspx

اگهی که در اول صفحه گذاشته بودم که تاریخش مال دو سه ماه پیش بود که سریع اون اگهی حذف شد!! اما همون اگهی رو هم دارم با تاریخش اونم اینجا بفرمایید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اشوزرتشت

شنبه 14 دی1392 - 5:12am
استاد
استاد

درود بر شما

این مدارک که شما قرار دادید خیلی کم هست حنما باید زنده این فرد با سنجاق به پرونده چسبونده بشه چون ایدی زیاد هست و هر کسی میتونه به جای این اقا خودش را جا بزنه در ضمن جناب پارسی هم حتما زنده این اقا را تایید کنه چون به گفته خودش این اقا را خوب میشناسه یه وقت این ایدی یه کس دیگری نباشه یا تغلب شده باشه تا از این به بعد ما هم این استاد پارسی و این اقا مهران را شناخته باشیم در ضمن شما اقا فرهاد باید حتما دوتا شاهد و همچنین شماره بازیابی انتقال پول با بت خرید دستگاه را ضمیمه پرونده مذکور کنید و یادتون باشه که حتما مهری که استاد پارسی بعنوان تایید این اقا زده خشک شده باشه وگرنه قابل قبول نیست .بعدش روسای انجمن فلزجو و جمع کاربران قضاوت کنند که این اقای مهران همون اقای هست که یا شما را سفارش به خرید کرده و یا اینکه خودش دستگاه بدرد نخور به شما داده یا اینکه کلا این مدارک جعلی هست و این اقا از تهمت زده شده مبرا شود

به امید دستگاهی که 6 متر فلز مسی را زیر خاک بزنه
پس تا انوقت بدرود

شنبه 14 دی1392 - 6:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام وادب
دوستان من خیلی وقته با آقای ژنرال دوست هستم و خیلی بیشتر از بعضی دوستان ایشون رو میشناسم نمیخواستم صحبتی به میان بیارم و اگر پیغام قبلی من رو دیده باشید به همه دوستان توصیه کردم که صحبتها بین این دونفر هست و بقیه دخالت نکنند این موردو من انتظار داشتم مدیران عزیز زودتر به دوستان گوشزد میکردند تا اینقد به حاشیه نره ولی ما هرچی گفتیم کسی گوش نکرد ولی با اینکه مهندس مجتبی و مهندس حمید اومدن و بحثهایی رو مطرح کردن و گفتن آقا کسی این بحثا رو به حاشیه نبره ولی باز یه عده به نفع خودشون برداشت کردن. [-X
من و سایر دوستانی که با ژنرال ارتباط داشتیم میتونستیم بیایم اینجا و دفاع کنیم ولی من به شخصه چون تا حدودی از ماجرا اطلاع داشتم و از طرفی به ژنرال اطمینان کامل داشتم میدونستم که خودشون از پس همه چی بر میان ;)
اینجا که مدتی از بحث گذشته و داره به نتایج جالبی میرسه خدومت دوستان عرض کنم که در مدت آشنایی که با ایشون دارم چند نکته رو به یقین و قطعیت خبر دارم:
1- ایشون خط تماسی ندارن و بارها هم به من گفتن و شماره ای از خودشون ندارن این مورد و مطمئنم
2- این جریان که مربوط به دستگاه و خرید و در نهایت مشکلاتی که براشون پیش اومده بود رو خیلی وقت پیش به من گفتن ولی اسمی از این فردی که باعثش شده بود نیاوردند ولی اینجا دیدم که جریان از چه قراره
3-همین آقای ژنرال که انگ بعضی حرفا رو بهش میزنن [-X یک کارگر ساده است البته تحصیل کرده هم هستن ولی اینو میخوام بگم که خودش درد کشیده است، کسی بوده که بارها منو از خرید برخی سیستمها منصرف کردن که بعدا کلاهبرداری اون ادمها برام ثابت شد، شاید بزرگترین حسن ایشون رک بودن و طرف حق گردفتنشونه با کسی شوخی نداره حتی اگر عزیزترین رفیقش، استادی، مدیری و ... باشه اگر کج بره.
اینا رو گفتم چون به حقانیت ایشون اطلاع و اطمینان دارم.
پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

شنبه 14 دی1392 - 11:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure