انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 16 خرداد1403 - 1:45am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی
 جن - روح - موکل - همزاد و ... 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
rostam عزیز اینکه کسی ادعا کنه موکل داره موضوع بزرگیه و همچین کسی هرگز موجبات ناراحتی اطرافیان و بی ارزش کردن خودش رو فراهم نمیکنه.
یکی از شرایط داشتن موکل رقت قلبی و روحی هست که چنین شخصی شخصیت لطیف و دوست داشتنی خواهد داشت و هرگز حاشیه ای نداره.
ولیکن هستن کسایی که ادعا دارن و شاید هم داشته باشن موکلی ولی از روشهای شیطانی و نادرست که در کل چنین شخصی در صورتیکه قرار باشه شما بزنیش بهش موکل قبلا میتونه اطلاع بده.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 11 دی1392 - 3:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بینا ی عزیز .از این بلا ها ایقدر سرم اومده باور کن باور اینا سخته برام. اطاعت میشه دیگه در هیچ موردی نظری نمیدم
پیروز و سر بلند باشید.

چهارشنبه 11 دی1392 - 4:10pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام و درود

من اصلا به جن و موکل و....اعتقاد نداشتم تا اینکه چند روز پیش با هزار دردسر وارد یه غاری شدم که تقریبا دو متری ورودی غار یه بچه با چشای زرد که بهم نگاه میکرد و دیدم تقریبا 3 ثانیه بیشتر نشد که نمیدونم چی به سرم اومد و دیگه چیزی یادم نمیاد.رفقام من و آوردن بیمارستان 1 هفته مریض شدم.دوستان کسی میدونه که چی بوده؟؟؟؟از همه عزیزان هم خواهش میکنم که این چیزا رو شوخی نگیرن واقعا حقیقت دارن

یکشنبه 29 دی1392 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
با سلام و درود

من اصلا به جن و موکل و....اعتقاد نداشتم تا اینکه چند روز پیش با هزار دردسر وارد یه غاری شدم که تقریبا دو متری ورودی غار یه بچه با چشای زرد که بهم نگاه میکرد و دیدم تقریبا 3 ثانیه بیشتر نشد که نمیدونم چی به سرم اومد و دیگه چیزی یادم نمیاد.رفقام من و آوردن بیمارستان 1 هفته مریض شدم.دوستان کسی میدونه که چی بوده؟؟؟؟از همه عزیزان هم خواهش میکنم که این چیزا رو شوخی نگیرن واقعا حقیقت دارن

:-o

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 29 دی1392 - 4:38pm
استاد
استاد

كرمي نوشته است:
با سلام و درود

درود بر شما
توهم زاییده افکار هست که گاهی روی چشم انسان را می پوشاند و بصورت موجوداتی بدون هویت در دید ما ظاهر میشود. پس خیالت راحت باشد که همه اونچه که دیده ای غیر معقولانه هست و تداعی ذهن هست .به فرض اینکه واقعیت هم باشد بچه چشم زرد و سیاه و ابی باعث بهم خوردن تعادل شما نمیشود مگر اینکه خیالات بر عقل شما اون ساعت چیره شده باشد و یا اینکه نرسیدت اکسیزن به مغز و یا فشار خون بالا در صعود به ارتفاع باعث ضعف عمومی بدن شده که عامل کمکی خیالات هم بر شما مستولی گشته و شما را به اغما برده است.مثل تاریکی که از هر صد نقر بیش از نود نفر از اون وحشت دارند و هیچ ضرری هم به انسان نمیرساند و یا سکوت که ادمی را دیوانه میکند و یا بیابان بی اب و علف که انسان را خیال پرور به بار می اورد.کلا وقتی ارتباط اجتماعی انسان به نحوی کم شود انسان در توهمات بیشتر فرو میرود و هر چه عامل قوینا شناخته برای انسان باشد انسان بیشتر در این توهمات که ناشی از ترس هست فرو میرود تا اونجایکه یک گاو و یک سگ را در روز یا شب جن قلمداد میکند و قیر واقعیات را به جای واقعیات پایه شناخت قرار میدهد و چون این فرد در عالم خیالت بسر می برد و رقتاری غیر از ا فراد دیگر اجتماع از او سر میزند به او لقب جن زده می گویند

یکشنبه 29 دی1392 - 4:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
اون دسته از دوستانی میگن ما اعتقاد نداریم دلیلش اینه که تا به حال توی چنین وضعیتی گیر نیافتادن .
نمیدونم تا به حال شما دیدید یا نه ولی عده ای هستند از خدا بی خبر که واسه نابودی زندگی دیگران دست به کثیف ترین کارهای ممکن میزنن.عده ای دعا نویس عوضی هستند که واسه نابودی زندگی دیگران پول میگیرن و قررآن رو با نجاست مینویسن و چه میدنم موکل کافر به جون فلان کس میندازن.
این مسله که خدمتتون عرض کردم مصداق عینی داشت.:پسر عمه خودم روز بعد از عروسیش توی وضعیتی قرار گرفت که دعا میکنم خدا به سر هیچ کافری نیاره.صبح بعد از عروسیش عروس نشسته بود وسط حیاط خونش جیغ میکشید و سرش رو به زمین میکوبید داماد هم یه گوشه خونه غش کرده بود و شبیه سرع گرفته ها شده بود هی به هوش میومد هی از حال میرفتوعروس با لباسهای توی خونه فرار کرده بود توی خیابون پسر عمه ما یه گوشه نشسته بود غش میکرد داد میکشید فقط میگفت (تورو خدا نکنید هرجا بگید باهاتون میام)خلاصه سرتون درد نیارم این داستان 2 هفته ای ادامه داشت و سر آخر توسط یه انسان واقعی ختم به خیر شد
بعد از اون موضوع از پسر عمم میپرسیدم که چی شده بود میگفت 2تا آدم میدیدم با بدنی پر از مو و وحشتناک که میگفتن اگه با ما نیای زنت رو فلان کار میکنیم فلان جا میبریم و...
این ماجرا مربوط به 6 سال قبل بود
این موضوع رو واسه اون دوستانی عرض کردم که همه این چیزها رو توهم میدونن
ممنونم از استاد بینای عزیز واسه مطالب مفیدشون

یکشنبه 29 دی1392 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شک نکنید که این جور مسائل وجود داره
من بارها شنیدم و 2 بار هم تجربه داشتم
یبار که مربوط میشه به برادرم که توی به مدت چند روز توی خونه یک یزی شبیه خرس مس دید که فکر میکردیم اختلالات عصبی هستش ولی شخصی بنام دکتر تهرانی مشکل رو حل کرد
مورد دوم هم که برام خیلی جالب بود پیدا کردن خالم بود که توی سن 4 سالگی توس مشهد گم شده بود و بعد از 50 سال یک آئینه بین پیداش کرد و یکی از پسرهای فامیل که 11 سالش بود رو زیر یک پارچه فرستادند و یک آئینه هم جلوش بود و دقیقا آدرس خونه رو هم داد که پدرم اون زمان رفته بود به همون آدرس و خالم رو پیدا کرده بود
این اصلا بحثی نیست که کسی بیاد ردش کنه چون باید به چشم ببینید تا براتون روشن بشه(یعنی خلافش رو اصلا نمیشه ثابت کرد)
اگر میخواین ثابت شدش رو ببینید یه سرچ توی گوگل به عنوان جادوی سیاه توی کشور برزیل ببینید تا براتون روشن بشه.که خود دولت برزیل در آخر مجبور شد افشا کنه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 29 دی1392 - 8:11pm
استاد
استاد

درود بر شما
انسان میتواند با ذهن خود کارهای خارق العاده ای کند یعنی به یه چیز خیالی جون بده و حتی باعث بشه که اون حسم حرکت کنه و یا اینکه همون خیال و یا تصور ذهنی را ازش کار بکشه و مطابق میل خود اون را دست پرورده و اماده به خدمت خودش بکنه همون دعا نویس که میتونه تا هروقت بخواهد یه عامل را ما مور میکند تا خواسته اون را انجام بده. کسانی هستند که این نیرو را با چشم انتقال میدهند که می گوین فلانی چشم میزنه و یا اینکه با دستها و پاها یا یکی از اعضای بدنش این نیرو را منتقل میکنه و یا اینکه با ذهن خودش خواسته خودش را انجام میدهد. حود کلمه دعا این قدرت ندارد فقط این کلمه دعا پلی هست که دعانویسان به اون جون دادند تا با این بتوانند انرزی ذهن خود را انتقال بدهند. پس در واقع همه این چیزهای ناشناخته محصول ذهن انسان هاست یا خود انسان خود هینو تیزمی می نا خواستاه خودش را میکنه و یا از طرف افراد دیگری این کار صورت میگیره و چه بسا افرادی هستند که فرمول باطل کردن اینها را دارند و کاملا می توانندریسمان دعا گران را پنبه کنند.پس باز بر میگردیم به ذهن بشر که قدرت نا شناخته و غیر علمی دارد که یک دعا گر تونسته با پشتکار این نیروها را به کنترل خود دربیاره و از اونها اسفاده مثبت و منفی ببره .پس مطمعن باشید اینها فقط یه نیرو هستند که به اشکالی که دوستان بصورت جن و پری و یا چیزهایی از این دسته می بینند و حس میکنند و این همان قدرت ذهن هست که همه را گمراه کرده و باعث وحشت در انسانها میشود

یکشنبه 29 دی1392 - 8:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
درود بر شما
انسان میتواند با ذهن خود کارهای خارق العاده ای کند یعنی به یه چیز خیالی جون بده و حتی باعث بشه که اون حسم حرکت کنه و یا اینکه همون خیال و یا تصور ذهنی را ازش کار بکشه و مطابق میل خود اون را دست پرورده و اماده به خدمت خودش بکنه همون دعا نویس که میتونه تا هروقت بخواهد یه عامل را ما مور میکند تا خواسته اون را انجام بده. کسانی هستند که این نیرو را با چشم انتقال میدهند که می گوین فلانی چشم میزنه و یا اینکه با دستها و پاها یا یکی از اعضای بدنش این نیرو را منتقل میکنه و یا اینکه با ذهن خودش خواسته خودش را انجام میدهد. حود کلمه دعا این قدرت ندارد فقط این کلمه دعا پلی هست که دعانویسان به اون جون دادند تا با این بتوانند انرزی ذهن خود را انتقال بدهند. پس در واقع همه این چیزهای ناشناخته محصول ذهن انسان هاست یا خود انسان خود هینو تیزمی می نا خواستاه خودش را میکنه و یا از طرف افراد دیگری این کار صورت میگیره و چه بسا افرادی هستند که فرمول باطل کردن اینها را دارند و کاملا می توانندریسمان دعا گران را پنبه کنند.پس باز بر میگردیم به ذهن بشر که قدرت نا شناخته و غیر علمی دارد که یک دعا گر تونسته با پشتکار این نیروها را به کنترل خود دربیاره و از اونها اسفاده مثبت و منفی ببره .پس مطمعن باشید اینها فقط یه نیرو هستند که به اشکالی که دوستان بصورت جن و پری و یا چیزهایی از این دسته می بینند و حس میکنند و این همان قدرت ذهن هست که همه را گمراه کرده و باعث وحشت در انسانها میشود

دوست عزیز آقا جاوید شما توی اعتقاداتتون به این چیزها اعتقاد ندارید به خاطر همین ما هر چیزی بگیم شما بنا به اعتقاد خودتون اون رو تعبیر میکنیم که اعتقاداتتون هم واسه ما محترم
اما نکته اصلی اینه که اون دعا قدرت داره و هیچ ربطی به اون کسی نداره که اون دا رو مینویسه .وقتی اون از خدا بی خبر میاد آیات قران رو با مدفوع سگ مینویسه و با موکل کافر در ارتباط و طبق اون دعا دستور میده که فلان کار کثیف رو انجام بدید طبعتا باید چنین چیزهایی هم دیده بشه.
دوست عزیز آقا جاوید درسته ذهن انسان خیلی قدرت داره و بعضی مواقع هم توهم خفن میزنه ولی در این مواقع چیزی به اسم توهم وجود نداره.

یکشنبه 29 دی1392 - 9:22pm
استاد
استاد

درود بر شما
دوست من این کاری به اعتقادات نداره فقط کنترل انرزی بوسیله ذهن هست که افراددعا کننده این کار را میکنند اگه به نوشتن دعا هست که شما هم میتونید اون دعا را بنویسید ولی مطمعن باشید هیچ وقت عمل نمیکنه چون که شما قادر نیستید انرزی مورد تامین کار اون دعا را تامین کنید .ببین هر کسی که دنیا میاد یه قدرت ذهنی خاصی هم با خود به دنیا می اوره و اون هم نتیجه وراثت هست که افراد قبل از اون فرد داشتند و از طریق وراثت به اون انتقال داده شده. در بعضی این افراد انرزی و قدرت تسلط زیاد هست و به قول معروف این قدرت تو دستشون هست و هر وقت اراده کنند میتونند ازش استفاده کنند بعضی از افراد هم گاهی وقتی که نظرشون به یه چیز بیفتد نا خوداگاه انتقال انرزی متفی یا مثبت به اون میدهند. بعضی ها با دعا این کار میکنند بعضیها مستقیما با ذهن خود این کار را میکنند . حقیقت این هست. شخصا خودم هم قادر به انجام بعضی از این کارها هستم ولی از اون جایکه که دخل و تصرف در طبیعت مادی با استفاده ازعالم غیر مادی مغایر اخلاق بشری هست و من احترام خاصی برای این قرار داد اجنماعی هستم دنبال اینچنین کارهای نرفتم که سر اخر بخواهم اشتباهی کنم و پیش وجدان خودم برای ابدیت پشیمان شوم.پس معجزه چیزی نیست غیر از توانایی های ذهن یک فرد که بر جهان مادی چنگ انداخته هست و جن و جنیان و شیطان که یک روز ملک بوده اند فقط نتیجه حاصل از ترس انسانها هست و ترس هم نتیجه جهل انسان هست و اگر جهل بر طرف شودکه عامل ترس انسان هست و ترسی از چیزی نباشد هیچوقت هم بهشت و جهنمی وجود نخواهد داشت چون بهشت و جهنم محصول ترس است که مذاهب در ذهن بشریت پرورانده هست و از طریق محیطی به فرد بعدی انتقال داده شده هست و من و شما هیچ هویتی نداریم چونکه هویت یه نفر که هزارسال می زیسته از طریق وراثت اکنون به من و شما ختم شده و دلیل اینکه بعضیها شرم و حیا دارند و بعضیها میل به خونریزی یا دزدی دارند عامل اون شخص فعلی نیست بلکه عامل اون در وحله اول همون زن وراثتی هست و بعد محیط که در اون مذاهب نقش اول جنگ عقیده را بازی میکنند و نتیجه جنگ عقیده امروز در سوریه جولان میدهد شیعه سنی را میکشد و سنی همه مذا هب را سر میبرد و رنانشان را به کنیزی میبرند و و حتی شیخ اونها ازدواح با خواهر را در صورت نیاز تصویب میکند امری که در قرن بیستم منسوخ شده و از ارزش افناده هست

فقط خدایی هست که فراتر از همه اندیشه های انسان هاست و این خدایی که من و شما با نام خدا اون را صدا میزنیم خدای نیست مگر یک برده اندیشه که تمام نیات بد ما را بدون هیچ اعتراضی جامه عمل می پوشاند

چهارشنبه 2 بهمن1392 - 6:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure