انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 3:33pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 495 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 50  بعدی
 رمزگشايي آثار و علائم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
پارسی جان من فکر میکنم مورد ایمان قابل برسی باسه اگه وقت کردی روش کار کن و راهنماییش کن کاکا

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والله داداش پروشا با یه عکس نمیشه نظری داد ولی در حالت کلی اگر نشانه دفینه باشه کروکیه که با این عکس چیزی دستگیر ادم نمیشه کاکا چون علائم دستکاری هم شدن :D

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
بهش گفتم که عکس و اطلاعات بیشتری بیاره.وقتی اورد خوشحال میشم که همه نظر بدن تا از همدیگه چیزی یاد بگیریم.

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
parsi نوشته است:

دوست عزیز حالت خوبه؟ بحث چی میکنی؟ کی ادعایی داشته؟ کی کد سه رقمی داره؟ اینجا کسی کد سه رقمی و این چیزها نداره اینجا همه دوست و رفیقن و فکر این نیستن کی بالاست کی پایینه کی میدونه کی نمیدونه اگر در مورد پروشا خان صحبت میکنی بالاخره ایشون هم چند دهه دارن تو بخش باستانشناسی کار میکنن کدو مد هم ندارند بلکه اطاعاتی که دارند اینجا ارائه میدن و بسیاری از این موارد برای ایشون واضح و روشن هستند
کسری جان کسی هم به کسی بی ادبی نکرده که شما درفش دادخواهیش رو علم کردید
هرکسی برای خودش ایده هایی داره از همون فرید باقری تا الی اخر شاید شما علمتون اینقدر بالا باشه که کسی رو قابل ندونید ولی اینجا مکان ردوبدل کردن اطلاعاته چه برای اونها که میدونن چه اونها که نمیدونند
شما از کجا اینقد در مورد جناب قدیس اطلاعات دارید که نوشتید ;)
جناب قدیس آریا کسی است که در حفاری های مهم جاهایی همانند تخت جمشید و مکانهای باستانی که زیر نظر میراث فرهنگی قرار دارد از ایشان دعوت میشود و ایشان اجازه حمل هر گونه دستگاه فلزیاب و ردیاب و .... در تمام کشور را داراست.

والسلام

استاد محترم جناب پارسی:
امیدوارم که حالتان خوب باشداگر یادتان باشد بنده از زمانی که در این سایت هستم همیشه شما را استاد خطاب نموده ام و نسبت به شما ارادت قلبی دارم شاید در بعضی موضوعات دارای اختلاف نظر باشیم ولی این دلیل نمی شود که ذره ای ازاحترام به شما در من کم شود و شما را همیشه استاد می دانم در مورد جناب پروشا هم بنده هیچگونه بحثی نداشته و ندارم فقط ایشان بنده را برادر مودب خطاب نمود به گواه پستهای بنده که در سایت موجود است تا کنون هیچگونه بی احترامی نسبت به کسی نکرده و نخواهم کرد در مورد جناب قدیس هم چون بنده ایشان را از نزدیک میشناسم و مرتب بایکدیگر چه حضوری و چه غیر حضوری در ارتباط هستم در جریان کارهای ایشان هستم و افتخار آن را داشته ام که با ایشان در بعضی مناطق کار کرده ام و اگر چیزی گفته ام بر اساس دیده هایم بوده و نه شنیده هایم.درضمن علم من آنقدر بالا نیست که شما بیان نموده اید بنده خود را از همه کمتر می دانم و برای یادگیری به این سایت می آیم و همه را بالاتر و برتر از خود می دانم.
ارادتمند شما کسری

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
@};- @};- @};- @};- خدمت تمامی دوستان و برادرانم.راستی دوستان هر فعالییتی در دنیای غیر مجازی در این زمینه دارند بهتر تا 30 40 روز کمی احتیاط بیشتری بکنند .با عرض احترام و برادری به همه ی دوستان @};- @};- @};- @};-

سلام دوستان عزیز !
بله تا اول مهر دوستان توجه بیشتری داشته باشن واگه کار نیمه کاره و ضروری ندارند فعلا دست نگه دارن ...
با امید موفقیت و کامیابی برای تمام کاوشگران عاقل و با علم ...
یا حق.

سه شنبه 28 مرداد1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kasra نوشته است:
parsi نوشته است:

دوست عزیز حالت خوبه؟ بحث چی میکنی؟ کی ادعایی داشته؟ کی کد سه رقمی داره؟ اینجا کسی کد سه رقمی و این چیزها نداره اینجا همه دوست و رفیقن و فکر این نیستن کی بالاست کی پایینه کی میدونه کی نمیدونه اگر در مورد پروشا خان صحبت میکنی بالاخره ایشون هم چند دهه دارن تو بخش باستانشناسی کار میکنن کدو مد هم ندارند بلکه اطاعاتی که دارند اینجا ارائه میدن و بسیاری از این موارد برای ایشون واضح و روشن هستند
کسری جان کسی هم به کسی بی ادبی نکرده که شما درفش دادخواهیش رو علم کردید
هرکسی برای خودش ایده هایی داره از همون فرید باقری تا الی اخر شاید شما علمتون اینقدر بالا باشه که کسی رو قابل ندونید ولی اینجا مکان ردوبدل کردن اطلاعاته چه برای اونها که میدونن چه اونها که نمیدونند
شما از کجا اینقد در مورد جناب قدیس اطلاعات دارید که نوشتید ;)
جناب قدیس آریا کسی است که در حفاری های مهم جاهایی همانند تخت جمشید و مکانهای باستانی که زیر نظر میراث فرهنگی قرار دارد از ایشان دعوت میشود و ایشان اجازه حمل هر گونه دستگاه فلزیاب و ردیاب و .... در تمام کشور را داراست.

والسلام

استاد محترم جناب پارسی:
امیدوارم که حالتان خوب باشداگر یادتان باشد بنده از زمانی که در این سایت هستم همیشه شما را استاد خطاب نموده ام و نسبت به شما ارادت قلبی دارم شاید در بعضی موضوعات دارای اختلاف نظر باشیم ولی این دلیل نمی شود که ذره ای ازاحترام به شما در من کم شود و شما را همیشه استاد می دانم در مورد جناب پروشا هم بنده هیچگونه بحثی نداشته و ندارم فقط ایشان بنده را برادر مودب خطاب نمود به گواه پستهای بنده که در سایت موجود است تا کنون هیچگونه بی احترامی نسبت به کسی نکرده و نخواهم کرد در مورد جناب قدیس هم چون بنده ایشان را از نزدیک میشناسم و مرتب بایکدیگر چه حضوری و چه غیر حضوری در ارتباط هستم در جریان کارهای ایشان هستم و افتخار آن را داشته ام که با ایشان در بعضی مناطق کار کرده ام و اگر چیزی گفته ام بر اساس دیده هایم بوده و نه شنیده هایم.درضمن علم من آنقدر بالا نیست که شما بیان نموده اید بنده خود را از همه کمتر می دانم و برای یادگیری به این سایت می آیم و همه را بالاتر و برتر از خود می دانم.
ارادتمند شما کسری

کسری جان شما روی سر ما جا داری خوب هیچ چیز مثل همدلی و همیاری کار رو پیش نمیبره امیدوارم بتونیم با هم مشکلات سر راه رو برداریم و به سر منزل مقصود برسیم همه و همه :-BD :ymhug:

سه شنبه 28 مرداد1392 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
راستی آیا کسی میدونه علامت مار روی سنگ حکاکی شده باشه نشانه چیه؟
سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

شنبه 9 شهریور1392 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ilanji نوشته است:
سلام دوستان
راستی آیا کسی میدونه علامت مار روی سنگ حکاکی شده باشه نشانه چیه؟
سپاس

سلام بستگی داره مار خمیدگی داره یا راست هست در روی سنگ حک شده یا کنار سنگ سرش از تن جدا هست یا نه دارای پولک هست یا نه و...

شنبه 9 شهریور1392 - 7:05pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
سوال و نظرسنجی ازهمه ی دوستان و اساتید بزرگوار:

به طور کلی هدف از ساختن جوغن ها همینطور، مبنا-پایه و اساس در کنار هم قرار گرفتن آنها چه بود؟

از دوستان خواهش میشود که پاسخ ها با دلیل و اثبات ذکر شود!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 9 شهریور1392 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بسیار سوال بجایی بود . متاسفانه همه دوستان افتادن توی خط کل کل کردن و از بحث اصلی دور افتادن. من همه صفحات رو میخونم و به نظرم اگر شخص یا اشخاصی پیدا بشه که بصورت علمی در خصوص جوغن ها وحکمت نوع واندازه وتعداد و محاسبات هندسی مابین اونها اطلاعاتی در سایت قرار بده دیگه لازم نیست من وامثال من هر عکس جوغنی رو دیدن بیارن و در سایت قرار دهند. یا حداق یک مرجعی رو به علاقمندان معرفی کنند
متشکرم

شنبه 9 شهریور1392 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 495 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 50  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure