انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 3:46am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

naser1 نوشته است:
moodi1671 نوشته است:
ali222 نوشته است:
جناب کرمی دوستان تا الان نتایج تست در خاک رو اعلام نکردن به نظر شما که هم تجربه ساخت و کار کردن با این مدار دارید در صورتی که ایده ال ساخته بشه . یک سکه و دیگر اشیاء رو در چه عمقی زیر خاک میتونه سنس کنه؟

با سلام و خسته نباشید
لذت زیادی داره وقتی میبینی عزیزان انقد دوستانه و صمیمانه دارن باهم کار میکنن... من مدتیه دارم مطالب این تاپیک و تاپیک سند باکس رو تو بخش مدارات پالسی دنبال میکنم.
انگار فرکانس هردو مدار خیلی پایینه و تو رنج 100 تا 150 هست.... پس نفوذ خوبی خواهد داشت... اما اینجا کسی نتایج تستی نداده... یا شاید کم دقتی از من بوده.
دوستانی که مدار رو ساختن اگه ممکنه فقط برای دلگرمی کسانی مثل من که دودل هستن یه آماری از تستاشون بدن .... تو سندباکس یه فیلم کوتاهی هم اراده شده بود که به نوبه خود خیلی کار خوبی بود...
و آیا در حالت تست در خاک نسبت به تست در هوا تغییری در کارایی و عمق دیده شده یا نه؟
با تشکر فراوان

داداش دودل نباش هرچه زودترsx500 رو درستش كن و حالشوببر مطمعنم كه از همه فلزيابهاي اين انجمن وانجمن هاي همسايه قويتر و كار آمدتره موفق باشي

سلام آقا ناصر خسته نباشی
واسه لوپش بهتره از چه اندازه و چه دور و چه سیمی استفاده کردش؟

شنبه 2 شهریور1392 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

17 دور سيم نمره0.7 كه دور دوميخ كه بفاصله 180 سانت كوبيده شده شكل لوپ هم مربعيه كه توسط دو نفر با دو طناب مثلثي شكل بسته شده حركت داده ميشه ضمنا دوستان با اطلاعات ص77 كه آقاي عليخان زحمتش رو كشيدهاند مونتاژ كنن
خود فلزياب هم از گردن آوخته ميشه

شنبه 2 شهریور1392 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتين جان مثل اينكه بعد از اعمال تغييرات مدار آقاي عليخان و روشيك عزيز جواب داده يكي از دوستام هم در شهرستان جواب گرفته ميخواتم بدونم pcb كه شما طراحي كردين جواب داد مونتاژ رو تموم كردين؟
اگه جواب داده از pcb شما هم استفاده بشه

شنبه 2 شهریور1392 - 12:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
آرتين جان مثل اينكه بعد از اعمال تغييرات مدار آقاي عليخان و روشيك عزيز جواب داده يكي از دوستام هم در شهرستان جواب گرفته ميخواتم بدونم pcb كه شما طراحي كردين جواب داد مونتاژ رو تموم كردين؟

ناصر جان ، چند مدتیه دردگیر کاری بودم ، چشم رو چشم امروز هر طوریه فایلشو اماده میکنم ، اصل فایل پرتئوس رو هم میزارم تا اساتید در صورت لزوم تغیراتی که خواستن رو بدن ، البته تا حدودی هم انجامش دادم ، حتما امروز تمامش میکنم به عشق دوستان ، یا علی

شنبه 2 شهریور1392 - 12:23pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
سلام.یکی از دوستان لطف میکنه تمام فایلها رو یه جا بزاره.من که قاطی کردم.

من همچنان منتظرم

سلام دوستان
منم با سعید موافقم
لطفا آقای کرمی یا یکی از اساتید همه فایلها رو یکجا بزارین .
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 2 شهریور1392 - 12:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

naser1 نوشته است:
17 دور سيم نمره0.7 كه دور دوميخ كه بفاصله 180 سانت كوبيده شده شكل لوپ هم مربعيه كه توسط دو نفر با دو طناب مثلثي شكل بسته شده حركت داده ميشه ضمنا دوستان با اطلاعات ص77 كه آقاي عليخان زحمتش رو كشيدهاند مونتاژ كنن
خود فلزياب هم از گردن آوخته ميشه

17 دور که هردوری یعنی میشه 360 سانت درسته؟ به عبارتی 17 * 360 میشه
زیاد نمیشه!!

شنبه 2 شهریور1392 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:

اقاناصرمن قبلاازطریق پیام خصوصی وقتی ازوضعیت بردم سوال کرده بودی موضوع رو به شماگفته بودم که بعدازجنجالهایی که توچندصفحه قبل راه افتادانگیزموبرای این مدارازدست دادم ومدارموبوسیدم وکنارگذاشتم الان هم تو تایپیک دیگه بحثهای دوستامونوازاول دارم دنبال میکنم چون فکرمیکنم مدارتایپیکشون مدارخوبیه ودوستان بامعرفتی هستن که روراست وخالصانه باهم همکاری میکنند ضمنابرای اطلاع دوستان من این مدارو کامل کردم وبه همرام سیم پیچ کوچیکترکه باسیم پیچ پیشنهادی اقای کرمی اختلاف زیادی داشت چک کردم مدارعملکردداره امانظرخودم درموردکارکردش
بنظرم بدلیل فرکانس پایین دستگاه (140هرتز)به طلاومس حساسیت کمی بایدداشته باشه وبه فلزات مغناطیس شونده حساسیت بهتر
بااعمال تغییرات اقاناصرروبرد ثبات دستگاه زیادبهبودپیدانمیکنه ولی برداون ارتقاءمیابه نه به دلیل تعویض یکسری خازنهابلکه فقط بدلیل بالابردن ولتاژمنبع تغذیه واستفاده ازسیم پیچ ضخیم تر(البته اگه میزان اندوکتانس سیم پیچ بهم نخوره) چون بنظرم مدارباترانزیستورقدرت بکاررفته میتونه حتی جریان سنگین تروهم تحمل کنه و میشه حتی ازسیم 0.9هم استفاده کرد
پیروزباشید

شنبه 2 شهریور1392 - 3:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت دوستان عزیز..ی چند روزی ماموریتم سر فرصت هر چی از اطلاعات مدار باقی مونده پیدا میکنم و براتون میذارم :-BD

شنبه 2 شهریور1392 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز..ی چند روزی ماموریتم سر فرصت هر چی از اطلاعات مدار باقی مونده پیدا میکنم و براتون میذارم :-BD

کرمی جان نمیشه تفکیک هم بهش اضافه کنین دوستان لذت ببرن :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 2 شهریور1392 - 9:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان این هم PCB جدید SX500 ، كل خطوط رو چك كردم مشكلي نداشت ، براي اطمينان خاطر بيشتر دوستان قبل زدن فيبر ، اين PCB رو چك كنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 2 شهریور1392 - 11:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure