انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 خرداد1403 - 8:24am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان حتما تغییراتی رو که عرض کردم اعمال کنین تا مدارتون سنس کنه در مورد اضافه کردن lcd ونمایش بعضی اطلاعات وطراحی یک فیلتر نرم افزاری روی مدار کار میکنم البته اگه آقای کرمی اطلاعاتی در مورد مدار دوم بدهند خوب میشه :D

جمعه 1 شهریور1392 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
دوستان حتما تغییراتی رو که عرض کردم اعمال کنین تا مدارتون سنس کنه در مورد اضافه کردن lcd ونمایش بعضی اطلاعات وطراحی یک فیلتر نرم افزاری روی مدار کار میکنم البته اگه آقای کرمی اطلاعاتی در مورد مدار دوم بدهند خوب میشه :D

بهترنیست قبل ازنصب ال سی دی ایرادات مدارومرتفع کنی بعداونکاروشروع کنی هنوزاطلاعاتی درموردحساسیت فلزیابت به انواع فلزات چیزی عنوان نکردی مثلاطلا-نقره-مس و...ویادرموردتست زیرخاک چیزی نمیدونیم شماکه مدارتون خوب جواب داده چرابرای راهنمایی بیشتردوستان چندنقطه تست درخروجی اپ امپ هادرنظرنمیگیری ومشخصات اون نقاط رو(ازنظرفرکانس ویاولت)نمیاری تادوستانی که درحال ساختن اون هستندبهترنتیجه بگیرند اگرفیلمی ازعملکرددستگاهت باشه که چه بهتر
اینهاروبه این دلیل گفتم که همه نتایجمون فقط بهگفتن ونقل قولشونه وسندمحکمی برای دلگرمی بیشتردوستانمون نمیاریم ومتاسفانه ازاون شوروحال اولیه دیگه خبری نیست نه اینکه دوستامون نتیجه ازاین تایپیک گرفتندبلکه دوستانی که فعالیت خوبی اینجاداشتندبه تایپیکهای دیگه رجوع کردن شایداونجابه نتیجه دلخواه برسند

جمعه 1 شهریور1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان نميتونم هرچي رو كه از ذهنم ميگذره در اين تاپيك بنويسم وقرار هم نيست همه در مورد كاركرد علمي مدار سر در بيارن همين كه تغييرات رو بگي ومدارشون كاربيفته وبتونن باهاش در مناطقي كه در نظر گرفته اند سنس كنند فكر ميكنم واسه خيلي از دوستان كافي باشه :D
كلاس آموزش طراحي فلزياب كه نمي تونيم راه بندازيم فقط در حد رفع نياز باشه كافيه :p

شنبه 1 شهریور1392 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
روشيك جان نميتونم هرچي رو كه از ذهنم ميگذره در اين تاپيك بنويسم وقرار هم نيست همه در مورد كاركرد علمي مدار سر در بيارن همين كه تغييرات رو بگي ومدارشون كاربيفته وبتونن باهاش در مناطقي كه در نظر گرفته اند سنس كنند فكر ميكنم واسه خيلي از دوستان كافي باشه :D
كلاس آموزش طراحي فلزياب كه نمي تونيم راه بندازيم فقط در حد رفع نياز باشه كافيه :p

ولی من بانظرشماموافق نیستم بنظرمن اگه مدارشون کارنکنه ولی به عملکردبردواقف بشن بهتره تااینکه مدارشون کارایی داشته باشه ولی چیزی ازش سردرنیارن وقتی صحبت ازارتقاءمداردرسته که مداروبشه تحلیل کردچون تحلیل درست مدارایده های جدیدبرای بهینه کردن مداروبوجودمیاره اگه بخواهم منظورموتوی یک جمله بگم اینه
بهتره به شخص طریقه ماهی گرفتنواموزش بدیم نه اینکه یک ماهی دستش بدیم چون دومی فقط موقعی که اون یک ماهی رومیخوره برامون دعامیکنه ولی اولی هم موقع گرفتن وهم موقع خوردن هرماهی.

شنبه 1 شهریور1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik جان فرمایش شما بسیار متین

شنبه 1 شهریور1392 - 12:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان یه سوال این ترانزیستورها همشون یه شماره هستن؟
روی برد 3 تا سوار میشه

شنبه 1 شهریور1392 - 2:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان میشه در کنار دو تا BC 320B یه BC 557 استفاده کردش؟
یعنی دوتا 320 و یکی 557 باشه مشکلی که پیش نمیادش چون این دوتا مثه اینکه شبیه هم هستن

شنبه 2 شهریور1392 - 4:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
جناب کرمی دوستان تا الان نتایج تست در خاک رو اعلام نکردن به نظر شما که هم تجربه ساخت و کار کردن با این مدار دارید در صورتی که ایده ال ساخته بشه . یک سکه و دیگر اشیاء رو در چه عمقی زیر خاک میتونه سنس کنه؟

با سلام و خسته نباشید
لذت زیادی داره وقتی میبینی عزیزان انقد دوستانه و صمیمانه دارن باهم کار میکنن... من مدتیه دارم مطالب این تاپیک و تاپیک سند باکس رو تو بخش مدارات پالسی دنبال میکنم.
انگار فرکانس هردو مدار خیلی پایینه و تو رنج 100 تا 150 هست.... پس نفوذ خوبی خواهد داشت... اما اینجا کسی نتایج تستی نداده... یا شاید کم دقتی از من بوده.
دوستانی که مدار رو ساختن اگه ممکنه فقط برای دلگرمی کسانی مثل من که دودل هستن یه آماری از تستاشون بدن .... تو سندباکس یه فیلم کوتاهی هم اراده شده بود که به نوبه خود خیلی کار خوبی بود...
و آیا در حالت تست در خاک نسبت به تست در هوا تغییری در کارایی و عمق دیده شده یا نه؟
با تشکر فراوان

"دوصد گفته چون نیم کردار نیست"

شنبه 2 شهریور1392 - 8:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

moodi1671 نوشته است:
ali222 نوشته است:
جناب کرمی دوستان تا الان نتایج تست در خاک رو اعلام نکردن به نظر شما که هم تجربه ساخت و کار کردن با این مدار دارید در صورتی که ایده ال ساخته بشه . یک سکه و دیگر اشیاء رو در چه عمقی زیر خاک میتونه سنس کنه؟

با سلام و خسته نباشید
لذت زیادی داره وقتی میبینی عزیزان انقد دوستانه و صمیمانه دارن باهم کار میکنن... من مدتیه دارم مطالب این تاپیک و تاپیک سند باکس رو تو بخش مدارات پالسی دنبال میکنم.
انگار فرکانس هردو مدار خیلی پایینه و تو رنج 100 تا 150 هست.... پس نفوذ خوبی خواهد داشت... اما اینجا کسی نتایج تستی نداده... یا شاید کم دقتی از من بوده.
دوستانی که مدار رو ساختن اگه ممکنه فقط برای دلگرمی کسانی مثل من که دودل هستن یه آماری از تستاشون بدن .... تو سندباکس یه فیلم کوتاهی هم اراده شده بود که به نوبه خود خیلی کار خوبی بود...
و آیا در حالت تست در خاک نسبت به تست در هوا تغییری در کارایی و عمق دیده شده یا نه؟
با تشکر فراوان

داداش دودل نباش هرچه زودترsx500 رو درستش كن و حالشوببر مطمعنم كه از همه فلزيابهاي اين انجمن وانجمن هاي همسايه قويتر و كار آمدتره موفق باشي

شنبه 2 شهریور1392 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
سلام.یکی از دوستان لطف میکنه تمام فایلها رو یه جا بزاره.من که قاطی کردم.

من همچنان منتظرم

شنبه 2 شهریور1392 - 11:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure