انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 24 خرداد1403 - 4:39pm

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 15  بعدی
 نکات و داستانهایی عبرت انگیز و آموزنده برای جستجو گران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی کلا کتاب داستانی هستی واسه خودت...
در مورد امام زاده ها که خیلی ها شون همون شاهزاده هستن..اخه امام ها چقدر بچه داشتن؟؟؟؟ اونم هر گوشه ای از ایران که میری بیشتر از 1000 تا امام زاده هست..یه مورد دیگه مربوط به سم دل دل که باز اینم مربوط میدن به جای سم اسب امامان . کارهای عجیبی میکنن که ادم شاخ در میاره...بیشتر این مکانها توسط انگلیس و فرانسه نام گذاری شده تا ایرانی ها روی این موضوع یکم حساس باشن و واسه حفاری روی این نکانها نرن..یعنی این مکانهارو به اسم امامان میگذاشتن تا کسی بهشون نزدیک نشه و خودشون بتونن گنجهارو غارت کنند واز همون وقتی که این مورد پیش اومد بیشتر گنجهای ایران در موزه های فرانسه و انگلیس هست :(( :(( اخه چرا؟؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 26 فروردین1392 - 1:43pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
در مورد امام زاده ها که خیلی ها شون همون شاهزاده هستن..اخه امام ها چقدر بچه داشتن؟؟؟؟ اونم هر گوشه ای از ایران که میری بیشتر از 1000 تا امام زاده هست..یه مورد دیگه مربوط به سم دل دل که باز اینم مربوط میدن به جای سم اسب امامان . کارهای عجیبی میکنن که ادم شاخ در میاره...بیشتر این مکانها توسط انگلیس و فرانسه نام گذاری شده تا ایرانی ها روی این موضوع یکم حساس باشن و واسه حفاری روی این نکانها نرن..یعنی این مکانهارو به اسم امامان میگذاشتن تا کسی بهشون نزدیک نشه و خودشون بتونن گنجهارو غارت کنند واز همون وقتی که این مورد پیش اومد بیشتر گنجهای ایران در موزه های فرانسه و انگلیس هست :(( :(( اخه چرا؟؟؟

داش علی کجاشو دیدی
تازه اینا جریانهایی هست که میتونم بگم.بعضی هاشون رو به دلایلی نمیتونم بگم :-ss
بنده اشاره کردم که همچین نام هایی رو نسبت دادن که مردم سراغ نرن ولی شما کامل ترش رو گفتید که ممنونم از شما
در مورد امامزاده ها بله بعضی از امامان زیاد بچه داشتن.خود پیامبر هم زیاد همسر داشتن منتها نکته ای که قابل توجه هست اینه که این بزرگواران اومدن ایران چکار؟
کجای تاریخ نوشته شده که حضرت علی (ع) اومدن و از تهران و کردستان و لرستان و شیراز و... رد شدن که جای پای اسبشون اونجا بمونه؟
در مورد این تعداد امامزاده ها هم به نظرم برمیگرده به زمان جنگهای ایران و عربستان
زمانی که اعراب به صورت دسته ای حمله میکردن و توی ایران کشته میشدن چون وقت نبوده برشون گردونن همونجا خاک میشدن که بعد از اسلام آووردن ایران چون این اعراب رو از نزدیکان و یاران پیامبر میدونستن که به خاطر ایشون کشته شدن براشون یه خونه دور قبرشون درست میکردن و بعدا به مرور زمان اسم امامزاده بهشون دادن
حالا شاید همین دلیل باشه که اکثرا بدون شجره نامه هستن و جاهایی هم که به مرز عربستان نزدیک تر هست بیشتر امامزاده داره.
و شاید هم دلیل اینکه قبر این موارد با قبله هم خوانی نداره به خاطر اینه که با عجله دفن شدن و زمانی برای این کار نداشتن

دوشنبه 26 فروردین1392 - 2:27pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
ALI.D نوشته است:

سلام عرضم به حضورتون/.امامزاده کجا بود. این عربها وحشی که خودشون رو خیلی حساب میکنن و بلند مرتبه میبینن...وقتی تو جنگ کشته یا بقول خودشون شهید میشدن یک قبری واسه مهمترینشون ایجاد میشدخه به اسم امامزاده...و زیارتگاهها هم اکثرا همون اتشکده های مان...خدا نیاکان ما را بیامرزه/

سلام
ژنرال جان اتفاقا جالب اینجاست که زمانی که به ایرانیا حمله میکردن (اینا که بالا گفتم قبل از اسلام هست و بعد از اسلام تبدیل به امامزاده شدن) از اون جایی که ایرانی ها مخصوصا ایرانی های غرب کشور(به اون شکل که اسکندر کبیر با تمام قدرتش از جنگجویان لرستان چند بار شکست میخوره!!! و آخرش هم با محاصره نظامی و عدم رسوندن غذا مجبورشون میکنه تسلیم شن.بارها و بارها توی اشعار اشخاص بزرگی مثل فردوسی هر وقت از جنگ های بزرگ نام برده شده از جنگجویان سیستانی هم نام برده شده که نشونه مقتدر بودن اونهاست و چند مورد دیگه که در کل نشون میده ایرانیا بسیار نیرومند و قد بلند بودن)بسیار قدرتمند و هیکل درشت و جنگجوهای سرشناس و مقتدری بودن (و اعراب همچنان شیکم خودشون رو با مارمولک سیر میکردن) به دست ایرانیا به راحتی قتل و عام میشدن و بعدا بعد از اسلام که میدونستن یه عرب اینجا کشته شده میگفتن این یار پیامبر بوده و بعدش جریان بالا....

دوشنبه 26 فروردین1392 - 3:17pm
استاد
استاد

سلام
توی جنوب همین جایی که الان زلزله اومده توی یکی از زمینها یک پیر به حساب بوده که توی نقشه شرکت نفت افتاده بود برای ساخت ساحتمان یک میدان گازی بعد از کارشناسی که انجام داده بودن مطمعن بودن این زمین بهترین نقطه برای حفاری هست که پیر وسط اون افتاده رفتن برای جابجای پیر یک شیخ و نمیدونم امام جمعه و از این حرفها پیدا کردند در تخریب بعد از اینکه سنگ روی قبر را سالم بیرون اوردند با بیل مکانیک خواستند قبر را بردارند تا سیمانی و ال موتربندی هست خلاصه بیل مکانیکی حریفش نشد بولدوزور اوردند و از جا کندندش تا زیرش یک چاه گاز هست تا پلمپ شده و برای اینکه مردم خرابش نکنن یک سنگ قبر تراشیدن و روی اون گذاشتن و مردم ساده ایران که گرفتار خرافات مذهبی تا همین الانش هم که هستند این را خراب نکنند و فکر کنند که این چند تن سیمان و اهن امامزادیشان هست و این کار انگلیس بوده که این چاهها را بعد از اکتشاف پلمپ کرده بود برای نسل های اینده شان که با شل خود این مردم بزنه به گور مردم این مملکت

دوشنبه 26 فروردین1392 - 3:44pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

جالب بود جاوید جان
یه همچین جریاناتی رو توی گوشه و کنار کشور شنیده بودم.ببینید اونا دیگه چقدر آینده نگر بودن و امید داشتن تا کی از ایران استفاده کنن :))
اما یه نکته اینکه داش جاوید امامزادگانی هم توی ایران هستن که واقعا فرزندان امامان هستن و تو ایران مردن(کشته نشدن) اینها کلا حسابشون از اونی که شما میگید و اونی که بنده میگم جداست.
همه میدونن که مسلمان جماعت تنها چیزی که میبره داخل قبر کفن هست.(دیگه چه برسه به اینکه امام زاده باشه) از پولدار ترین مسلمانان تا فقیرترینشون بدون استثنا هیچ کدومشون هیچی داخل گور نمیذارن و نخواهند گذاشت.
پس اگه داخل گوری به قول دوستمون جاوید دستگاه زدید و چیزی داشت (قطعا مطمئن شدید) اون قبر قبر مسلمان نیست (امام زاده ها همه مسلمان هستن دیگه) و یا تخیلات مردم اونجا خیلی قویه یا اینکه از این جریانات هست و سرپوش بعضی از حقایق

دوشنبه 26 فروردین1392 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برادر من اقا جاویییییید شیر مرد ایرانی
دوستان تا خیلی وقت پیش منهم عوام بودم بخدا قسم تو تفکر به حرفهای این جاوید کلا برعکس شدم...چون حق با جاویده...
فقط یکتا پرست باشید...که همون خدامون هستش
کسی که بدون فکر کردن حرف بزنه یعنی نه انسانه و نه عقل درستی داره...پس همیشه درمورد هرچیزی فکر کنیم و تحقیق کنیم

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 26 فروردین1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم با جفتتون به شدت موافقم :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 26 فروردین1392 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست گرانقدی ادرس یکگ زیارتگاه رو بهم داد که توش گنجه...من نتونستم پیدا کنم بعد اومدم تو نت زدم اسم زیارتگاهرو دیدم همه جای ایران یدونه از اون زیارتگاهه!!!!!!!!!!!!!!!

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 26 فروردین1392 - 11:40pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
منم با جفتتون به شدت موافقم :ymhug:

like +++++++++++

سه شنبه 26 فروردین1392 - 12:53am
مدیر کل
مدیر کل

خب متاسفانه من این مبحث رو دنبال نمیکردم و ظاهرا نه تنها صحبتها از موضوع خارج شد بلکه حرفایی زد شد که خیلی بهتر بود زده نمیشد!
من از دوستان بخصوص چند نفر خاص خواهش میکنم بهیچ وجه بحث ها رو به سمت مسایل قومیتی و دینی و اعتقادی سوق ندن. چون بالاخره هر کسی قومیتی داره و برای خودش احترام داره و همینطور عقیده و دین و مذهب هر کسی هم محترم هست. طرح این مباحث هم هیچوقت در طول تاریخ به جایی نرسیده که الان و اینجا بخواد برسه و نتیجه ای حاصل بشه! هر کسی هم بنا به ریشه و اعتقاد و تفکر خودش فکر میکنه حق با خودشه.
پس من مجددا خواهش میکنم از طرح مسایلی که خارج از موضوع هست و ممکنه به عده ای توهین بشه و بر بخوره و این مساله رو از چشم ما هم ببینن جدا خودداری کنین. بهرحال این مسایل نه تنها اصلا مربوط به زمینه کاری انجمن نمیشه بلکه میتونه دردسر ساز هم باشه.
ممنون

چهارشنبه 27 فروردین1392 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure