انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:44pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 5 پست ] 
 فروش نقطه زن فلزجو (FPI) بصورت حرفه ای و نامحدود 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

قابل توجه کاربران محترم همانطور که قبلا مهندس حمید توضیح دادند این مدار ارزشمند و فوق العاده قوی رو گذاشتند تو انجمن فقط برای استفاده شخصی نه اینکه برای فروش ، اما بعضا دیده شده خیلیها اومدند این مدار رو مونتاژ کردند با کیفیت پایین و قیمتهای بسیار بالا برای همین بنده تصمیم گرفتم خودم این دستگاه ارزشمند رو بسازم و هماهنگی که با مهندس حمید کردم قرار شد فایل هگز نامحدود رو در اختیار بنده قرار دهند یعنی دیگه 300 بار خاموش روشن نداریم و این دستگاه بصورت کامل ساخته میشه.
لوپهایی که همراه این دستگاه ارائه میشه اینها هستند:
سوپر لوپ 15 سانتی طرح استوانه ای
سوپرلوپ 30 سانتی طرح ساختار ماینلب
سوپرلوپ 60 سانتی طرح ساختار ماینلب
سوپرلوپ 1 و 1.5 و 2 متری تاشو چند تکه ای
پین پوینتر برای سکه یابی با لوله 60 سانتی جهت پیدا کردن سکه روی خاکریز
این دستگاه با قطعات بسیار مرغوب ساخته شده مخصوصا لوپها طبق استانداردهای شرکت ماینلب و رازهایی که استفاده کرده بنده کشف کردم که چطور میشه تو زمینهای شمال تمام دستگاهها عاجز هستند و ثبات ندارند اما این نقطه زن فلزجو همانند ماینلب تو اون زمینها کار میکنه و مانند لورنز برد داره .
انشاالله تا 20 روز اینده از دستگاه عکس و فیلم گرفته میشود
برای هماهنگی بیشتر و درخواست دستگاه و پیش خرید میتونید به شماره من تماس یا تلگرام بزنید 09114875362
تستی که چند روز پیش از دستگاه انجام شد ی فرغون رو با لوپ 1.5 توی 5 متر با میتر 50 زده و همچنان میزد با بوق قوی چون لوپ دستگاه شکل شمایل جالبی نداشت فیلم نگرفتم اماده بشه حتما آپ میکنم.
جعبه دستگاه و لوپ 1.5 فعلا اماده شده اینجا قرار میدم بمحض اماده شدن لوپ 60 و 30 و پین پوینتر حتما قرار میدم.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 29 خرداد1395 - 6:20am
مدیر کل
مدیر کل

همانطور که قبلا قول دادم کار این نقطه زن حرفه ای به اتمام رسیده و از دوستان عذرخواهی میکنم بابت تاخیر نهایی این پروژه چون باید کلی تست میگرفتم برای زمینهای مختلف که بتونیم هم ثبات خوبی داشته باشیم هم برد مناسب و هم به طلا حساس باشه و حذف آهنش هم بخوبی کار کنه. به حمدالله جوری این لوپها درست شد که بتونه تمام این موردها رو داشته باشه.
فعلا عکسهایی از نقطه زن فلزجو و لوپها اینجا قرار میدم کلیت کار همینه احتمال داره تغییرات کوچکی هم در قسمت اسکلت لوپ انجام بشه مثلا کابل رابط برای لوپ 30 و 60 باید دور لوله تلسکوپی پیچیده بشه.
لوپها برای یکسری کامل که میفرستم به این قرار هست:
1.لوپ 30 سانتی
2.لوپ 60 سانتی
3. لوپ 1 در 1 متر
4.لوپ 1.5 در 1.5 متر
5.لوپ 2 در 2 متر
6. پین پوینتر
7. لوپ 15 سانتی
پس من 7 مدل لوپ رو موظف هستم همراه با دستگاه و اسکلت لوپها ارسال کنم.
ضمنا اسکلتی برای لوپهای بزرگ طراحی کردم قابل تغییره و محکم درواقع تلسکوپیه یعنی جمع بشه میشه 1در1 نصفه باز بشه میشه 1.5 در1.5 و باز باز بشه میشه 2در2 از لوله ای استفاده کردم استحکامش بالاست تاب برنمیداره و در عین حال سبک هم هست بنده اسکلت لوپ بزرگ رو کامل میفرستم.
دستگاه اماده شده هر کسی مایل به خرید بود میتونه به تلگرام من پیام بده شماره حساب بدم واریز کنن و براشون اماده کنم.
اینم شماره تلفن و تلگرام من 09114875362
و از این به بعد کسی توی انجمن حق فروش این نقطه زن رو نداره چون بنده بصورت اصولی اینکار رو انجام دادم پس لزومی نمیبینیم کاربری بیاد این دستگاه رو بسازه و بی کیفیت تحویل دوستان بده و اگر دیده بشه برخورد خواهد شد.
پیوست:
photo_2016-09-24_21-56-04.jpg

پیوست:
photo_2016-09-14_20-41-21.jpg

پیوست:
photo_2016-09-14_20-41-41.jpg

پیوست:
photo_2016-09-14_20-41-00.jpg

پیوست:
IMG_20161003_062741.jpg

پیوست:
photo_2016-10-22_00-04-41.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 24 شهریور1395 - 6:29pm
مدیر کل
مدیر کل

ضمن تشکر و خسته نباشید خدمت آقا مجتبای عزیز. :x
دوستان توجه داشته باشین مراحل ساخت و تولید فلزیاب پالسی فلزجو (FPI) که طراحی بنده هست و مباحثش رو طی نزدیک به 2 سال اخیر در انجمن شاهد بودین ؛ بالاخره بعد از قریب به 6 ماه(!) توسط آقا مجتبی به پایان رسید. علت این زمان بسیار طولانی صرفا برای مونتاژ و تولید این طرح مشخصا سختگیری و وسواسی بود که هم آقا مجتبی در ساخت نمونه های مختلف به خرج دادن و هم بنده کاملا به مراحل کار نظارت داشتم تا جاییکه کیفیت ساخت هم از حیث ظاهر و هم استحکام و کارایی در حدی فراتر از سیستمهای دستساز متداول قرار داشته باشه. لذا موارد بسیاری از جمله سایز بندی ها و زوایا و جزئیات مکانیکی و کیفیت مواد و قطعات مختلف و حتی وزن هر قسمت مورد ارزیابی قرار گرفت و سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای انجام شد تا نتیجه راضی کننده باشه. لازم به ذکره هیچ یک از متعلقات اسکلت و جعبه و لوپهای 30 و 60 از قطعات و لوازم رایج بازار نیستن و همگی توسط پروسه قالبگیری در کارگاه تخصصی تولید شدن. شاید در گذشته برخی دوستان انتقاداتی به نحوه ساخت دستگاهها توسط آقا مجتبی داشتن ولی این بار روال کار کاملا متفاوت بوده و من شخصا به دوستان این اطمینان رو میدم که دستگاه تولید شده توسط ایشون کیفیتی فراتر از حد انتظار یک دستگاه دستساز خواهد داشت.
همونطور که اقا مجتبی فرمودن دستگاهی که در اختیار دوستان گذاشته میشه بر خلاف نمونه موجود برای ساخت عموم دارای هیچ محدودیتی نیست و بنده با توجه به کیفیت بالای ساخت اقا مجتبی که میشه گفت فراتر از اکثر دستگاههای دستساز موجود هست ؛ نهایتا موافقت کردم نمونه تجاری عرضه شده دارای هیچ محدودیتی نباشه و طبیعتا این به ارزش طرح عرضه شده و حفظ حقوق مادی و معنوی ما کمک میکنه و قطعا برای خریداران دارای مزیت مضاعف خواهد بود.
با توجه به این توضیحات و نوسانات شدید ارزش ریال تصمیم بر این شد که قیمت بصورت حدودی بر اساس دلار محاسبه بشه! چرا که در شرایط کنونی عملا همه هزینه ها و دستمزد ها و حتی ارزش واقعی حاشیه سود یک فعالیت تجاری با نرخ دلار قابل سنجش هست. لذا قیمت این دستگاه با مشخصات و متعلقاتی که ذکر شد 1000 دلار تعیین شده و معادل ریالی اون بعنوان قیمت رسمی دستگاه در هر زمانی معتبر هست.
دوستان میتونن برای سفارش خرید یا مسائل مربوط به ساخت و ارائه این محصول صرفا با اقا مجتبی از طریق اطلاعات تماسی که در اختیار گذاشتن تماس بگیرن. عجالتا لازم میدونم یک بار دیگه مختصات فنی دستگاه رو خدمت دوستان عرض کنم:

* دارای منوی منحصر بفرد جهت تمامی تنظیمات ممکن به صورت دیجیتال با قابلیت تنظیم همزمان با نمایش گزینه ها و امکان رول بک و حفظ آخرین گزینه مورد تنظیم و ذخیره تمامی تنظیمات درون دستگاه.
* امکان تغییر دیجیتالی فرکانس بصورت یک هرتز به یک هرتز از 35 تا 999 هرتز و عرض پالس (قدرت) از 100 تا 500 میکروثانیه. (اولین فلزیاب دیجیتال با قابلیت تنظیم دیجیتالی فرکانس و عرض پالس در رنج گسترده)
* قابلیت پیدا کردن دیلی اتوماتیک مختص به لوپ مورد استفاده در کسری از ثانیه در کنار امکان تنظیم دیلی دستی توسط اپراتور.
* قابلیت تطبیق با خاک و شرایط محیطی مختلف از جمله آب و هوا بدون بر هم خوردن بالانس. (معادل قابلیت S.A.T در برخی فلزیابهای پیشرفته پالسی و تنظیم AUTO در فلزیابهای لورنز)
* امکان تنظیم سرعت سنس جهت داشتن ثبات بیشتر و حذف برخی اهداف ضعیف یا کوچک. (مشابه تنظیم Motion در فلزیابهای مینلب و تنظیم Filter در فلزیابهای لورنز)
* امکان تنظیم دیجیتالی دیلی و بازه انتگرال گیری روی موج بازگشتی جهت ایجاد ثبات بیشتر و یا حساس کردن فلزیاب به فلزات مختلف.
* قابلیت تشخیص حفره.
* سیستم حذف آهن بر اساس روش فلزیاب های شرکت مینلب و نمایش FE , NON-FE مشابه فلزیاب های لورنز بعلاوه قابلیت نمایش میتر آهن.
* سیستم نمایش عدد تفکیک برای اهداف مختلف بر اساس روش فلزیاب های لورنز و مشابه جدول تفکیک لورنز.
* دارای 12 نوع صدای مختلف بسته به انتخاب اپراتور از جمله تغییر صدا نسبت به فاصله از فلز و تفکیک صوتی.
* دارای میتر دیجیتالی جهت تشخیص قدرت سنس و مشخص کردن نقطه دقیق و گمانه زنی عمق هدف.
* سیستم رمز عبور 16 رقمی به سلیقه اپراتور جهت ایجاد امنیت استفاده از دستگاه.
* دارای فیلترها و تنظیمات موثر برای حذف نویز.
* امکان فیلتر کردن املاح و ذرات از طریق تنظیمات موثر در این زمینه.
* امکان تنظیم نور و کنتراست صفحه ال سی دی بصورت دیجیتال.
* داشتن برد فلزیابی در حد نهایی دستگاههای پالسی نظیر لورنز در عین حساسیت حداکثری به فلز طلا با توجه به امکان تنظیمات مختلف توسط اپراتور.
* برد نهایی فلزیابی به میزان 1 متر برای لوپ 15 سانتی و 170 سانت برای لوپ 30 سانتی و 3 متر برای لوپ 60 سانتی و 4.5 متر برای فریم 1 در 1 و 6 متر برای فریم 1.5 در 1.5 و 8 متر برای فریم 2 در 2 متر. (این ارقام مربوط به فلز جدید بوده و برای دفینه های قدیمی مدفون در خاک تا 1.5 برابر این مقادیر امکان برد بیشتر وجود دارد.)
* دارای برد تفکیک هم در مورد تشخیص آهن و هم عدد تفکیک به میزان 80 درصد برد سنس دستگاه که از این نظر در میان تمامی دستگاههای فلزیاب تا این لحظه منحصر بفرد است.

دستگاه بصورت کامل و نامحدود همراه اسکلت ؛ 7 عدد کویل (لوپ) ؛ شارژر و هدفون ارائه میشود.

چهارشنبه 24 شهریور1395 - 8:15pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز فایل اپراتوری مربوط به فلزیاب پالسی فلزجو (FPI) رو میتونین از اینجا دانلود کنین. با مطالعه دقیق این راهنما میشه از همه امکانات اون به نحو مطلوبی بهره گرفت. سعی شده مباحث مختلفی حتی در زمینه اپراتوری عمومی فلزیاب ها هم مطرح بشه تا به دوستانی که کاملا آماتور هستن کمک بیشتری بکنه. ولی نباید فراموش کرد همیشه تجربیات ارزشمند در حین کاوش واقعی بدست میاد. با امید موفقیت برای همه عزیزان. @};-
پیوست:
FPI_Basic_Manual_v3_35.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 22 مهر1395 - 11:47pm
مدیر کل
مدیر کل

بنا به درخواست علاقه مندان ؛ آقا مجتبی زحمت کشیدن فیلمهایی از تست این دستگاه تهیه کردن که بنده لینکشون رو در اینجا قرار میدم. تستها اغلب شامل تست برد در خاک و سنگ و تست ثبات روی زمین خیس و برفی و تست طلا و ... میشه. ایشالا در آینده نزدیک فیلمهای دیگری هم تهیه میشه و در کانالهای زیر قرار داده میشه. لذا دوستان میتونن این کانالها رو دنبال کنن:

کانال آپارات: http://www.aparat.com/felezjoo
کانال یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCyXkL7 ... f0OdYy5LRQ

یکشنبه 17 بهمن1395 - 4:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure