انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:51pm

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فروش طرح جدید آنتن حرفه ای 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

فرشاد نوشته است:
ممنون بسیار عالی از کارتوتن بهره بردم تو ساخت یه نوع دسته هستم
که جنسش از استیل و بالا پایین دسته با فلنج سایز کوچک کیپ میشه که بالا داری بلبرینگ و پایین یک NbC
که چیز تر تمیزی در میاد

خوشحالم خوشتون اومده فقط اینو بهتون بگم از ته فیش سعی کنین از همین فیشی که من استفاده کردم استفاده کنین چون دیگه از نوع اهن هم نیست برنجیه و اون فیش بی ان سی که زیر دسته قراره شما بذارین سعی کنین استفاده نکنین چون بعضی موقع ها قطع و وصل میشه اتصال برقرار نمیشه از همین نوع که میگم اگر باشه شما میتونین بهش یک سرسیم فشاری ته گرد بگیرین که از نوع مسی هست و بهش سیم مسی پرس کنین و روش وارنیش بکشین و اینکار باعث میشه وقتی پیچ اون فیش رو سفت میکنین دیگه قطع نمیشه محکم میگیره فیش رو

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 20 آذر1394 - 3:39am
مدیر کل
مدیر کل

hamidimilani نوشته است:
سلام آقا مجتبی عزیز در مورد خودآنتن تلسکوپی بفرمائید از کجا تهیه کردید آیا خالصه یا توش آهن به کاررفته؟ و جذب آهن ربا میشه؟ آیا از آنتن اتومبیل قدیمیه و آنتن سنگینه ؟

انتن رو یکی از دوستان برام تهیه کردن و گفت طرف هم صدتا بیشتر نداره و منم همه رو خریدم البته از این نوع تاشو که باز بشه حدود یک متر میشه و به هیچ عنوان اهن توش بکار نرفته از اهنربا هم تست کردم . انتنش زیاد سنگین نیست کلا این انتن برای ردیابیه ساخته شده واسه اینکار :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 20 آذر1394 - 3:43am
مدیر کل
مدیر کل

ممد گنججو نوشته است:
سلام .
خسته نباشید آقا مجتبی . دست شما درد نکنه هم از بابت طراحی و ارائه آنتن حرفه ای و هم از بابت آموزش ساخت . زنده باشی .
در ضمن خواهش میکنم جواب خصوصی رو هم بدید ممنونم .
@};-

خواهش میکنم اقا محمد . ضمنا بنده که خصوصی از طرف شما ندیدم اگر امکان داره ی بار دیگه بهم خصوصی بدین

جمعه 20 آذر1394 - 3:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشید،هم خوشگل،هم زیباست،ایشالله بارهای زیادی رو بتونه سنس کنه.

دوشنبه 23 آذر1394 - 3:07pm
YIM

درود به شما وخسته نباشی فوق العاده حرفه ای جمع شده دمتون گرم

چهارشنبه 24 آذر1394 - 12:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خسته نباشی اقا مجتبی
این طرح انتن خیلی بهتر از انتن های قبلیه

چهارشنبه 24 آذر1394 - 1:28am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم دوستان خوشحالم که نظرتون خوب بود :x
ی مژده هم بدم به دوستان این انتن تلسکوپی مخصوص ردیابی رو به تعداد خریداری کردم حرف نداره مخصوص ردیابیه تا یک متر هم باز میشه و اصلا اهن استفاده نشده بسیار مقاومت و از اون انتنهای قدیمی که طرف تو انبار مغازه اش نگه داشته بود درواقع الان عتیقه شده . :x

پنج شنبه 26 آذر1394 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب مجتبی طرحتون خوبه دستتون درد نکنه ولی به نظرم دسته ها اگه ساده و کامل مشکی رنگ باشند دیگه هیچ جای بحث نمیمونه. حیف هست سیستم جدید اف پی ال ۳۵ با این طرح آتشی. اگه این آتش هارو از رو دسته بردارید من یک دونه سفارش میدم.

پنج شنبه 26 آذر1394 - 11:44pm
مدیر کل
مدیر کل

باربد نوشته است:
جناب مجتبی طرحتون خوبه دستتون درد نکنه ولی به نظرم دسته ها اگه ساده و کامل مشکی رنگ باشند دیگه هیچ جای بحث نمیمونه. حیف هست سیستم جدید اف پی ال ۳۵ با این طرح آتشی. اگه این آتش هارو از رو دسته بردارید من یک دونه سفارش میدم.

مشکلی نیست میتونم از نوع دسته ساده و مشکی هم براتون درست کنم هرکسی درخواست بده همان دسته درست میشه
نمونه ای از دسته کاملا مشکی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 27 آذر1394 - 4:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

یک مدل روکش دسته های اسفنجی برای دوچرخه های کوهستان هست که خیلی بهتر میشه روی این دسته های مشکی کشیده بشه و باعث خوش دست تر شدن و همینطور عرق گیر هم میشه و موقع کار دست عرق نمیکنه .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 27 آذر1394 - 5:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure