انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 11:59pm

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی
 فلزياب تركيبي كاوشگر 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

امیدوارم به همین ماه مبارک خدا به همتون کمک کنه تا سیستم سرپا بشه و بکار بچه های نیازمند بیاد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 29 تیر1392 - 10:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون اقا مهدی.اقا ناصر از شما هم ممنون.راستش یکی از دوستان چند وقت پیش رفت تهران بهش گفتم که واسم پروگرامر بخره. رفت جمهوری و از فروشگاه جام جم پروگرامر رو خرید(25000)اونها بهش قول100%دادن که سالمه .وقتی اورد خونه(همون تهران خونه یکی از اشناهاش رفته بود) و رو لپ تابش فامیلشون تست کرد دید کار نمیکنه.هر کاری کرد نشد.بعد به مغازه زنگ زد و جریان رو گفت صاحب فروشگاه گفت که شما بلد نیستید راه اندازی کنید و بیارید اینجا تا تست کنیم.بنده خدا دوباره فردا رفت فروشگاه .صاحب فروشگاه هر کاری کرد نشد که نشد.اخرش اعتراف کرد که مشکل از پروگرامر . یکی دیگه بهش داد و همونجا به اصطلاح تست کرد و بهش تحویل داد.(من که نفهمیدم چطور تست کرد)از همونجا راه افتاد شهرستان.حالا هرکاری میکنم نمیتونم پروگرام رو انجام بدم.البته این موضوع اینجا جاش نبود ولی گفتم تا بدونید جریان چیه.فعلا دارم رو پروگرامر کار میکنم.در ضمن مثل اینکه تا من پست نزنم.از کس دیگه خبری نیست.

یکشنبه 30 تیر1392 - 9:35am

سلام
دوستان گرامی من عضو تازه وارد این انجمن هستم.خدمت شما عرض کنم که بگو برای چه مدل ای سی هایی پروگرمر میخوای مدارشو برات میزارم خود درست کن.در ضمن مدل اون پروگرمر رو هم بگین چیه تا اگه تونستم راهنماییتون کنم.

یکشنبه 30 تیر1392 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsegade جان ممنون از زحمت های شما ولی تا تمومش نکنی و نشه لقمه آماده کسی نمیاد نگران نباش فعلا ادامه بده! :D

یکشنبه 30 تیر1392 - 10:44am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .اقا سامی راست میگه.مثل اینکه شما باید تکمیل کنید و نتیجه کار رو در اختیار دوستان بگذارید تا اونها هم استفاده کنند.از کمک خبری نیست.خداییش به این میگن همکاری؟!!!!در مورد پروگرامر هم باید بگم که این مشکل رو من هم داشتم ولی ویندوز رو عوض کردم و درست شد

یکشنبه 30 تیر1392 - 11:33am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خوب شما دوستان چرا فعال نیستید(سامی،کلاران).بهرحال،خوشبختانه پروگرامر رو درست کردم مشکل از کریستال بود.اونو عوض کردم درست شده.الان کار میکنه

یکشنبه 30 تیر1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیخوام بهانه بیارم ولی من مشغول تکمیل کردن ساشو و دلتا پالس هستم و تازه brn رو تموم کردم وقت داشته حتما میام. دلتارو تقریبا تموم کردم بذارم تو یه قالب تمومه اونوقت منم درخدمتم ولی زیادم وارد نیستم :D

یکشنبه 30 تیر1392 - 12:30pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsegade نوشته است:
ممنون اقا مهدی.اقا ناصر از شما هم ممنون.راستش یکی از دوستان چند وقت پیش رفت تهران بهش گفتم که واسم پروگرامر بخره. رفت جمهوری و از فروشگاه جام جم پروگرامر رو خرید(25000)اونها بهش قول100%دادن که سالمه .وقتی اورد خونه(همون تهران خونه یکی از اشناهاش رفته بود) و رو لپ تابش فامیلشون تست کرد دید کار نمیکنه.هر کاری کرد نشد.بعد به مغازه زنگ زد و جریان رو گفت صاحب فروشگاه گفت که شما بلد نیستید راه اندازی کنید و بیارید اینجا تا تست کنیم.بنده خدا دوباره فردا رفت فروشگاه .صاحب فروشگاه هر کاری کرد نشد که نشد.اخرش اعتراف کرد که مشکل از پروگرامر . یکی دیگه بهش داد و همونجا به اصطلاح تست کرد و بهش تحویل داد.(من که نفهمیدم چطور تست کرد)از همونجا راه افتاد شهرستان.حالا هرکاری میکنم نمیتونم پروگرام رو انجام بدم.البته این موضوع اینجا جاش نبود ولی گفتم تا بدونید جریان چیه.فعلا دارم رو پروگرامر کار میکنم.در ضمن مثل اینکه تا من پست نزنم.از کس دیگه خبری نیست.

آرش جان اون پروگرمر كه آپلودش كردم usb هست خوب هم پروگرم ميكنه من خودم ساخته ام وازش راضيم و استفاده ميكنم واست فوقش تموم ميشه 6 تومان
hex هم اونجاست فقط موقع پروگرم كردن كريستال خارجي atmega8و حالت RC high freq رو انتخاب ميكني pcb هم براش طراحي كرده ام اونجاست
باز هم آپلود ميكنم كه دوستان هم استفاده كنند

http://uplod.ir/35bpb197s4m1/avr_programer.rar.htm

بعد ازاتمام ساخت براي پروگرم كردن آيسي هاي avr (بجاي سوكت) آيسي رو در bred برد جا كن وسيمهاي پايه هاي vcc,gnd .reset,miso,mosi ,sck رو با توجه به ديتاشيت هر آيسي جاشون بزن
موفق باشي

یکشنبه 30 تیر1392 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از همه دوستان ممنون.تو پست قبلی هم گفتم.مشکل رو حل کردم کریستال پروگرمر مشکل داشت که تعویضش کردم.فعلا داره خوب کار میکنه.بازم ممنون

یکشنبه 30 تیر1392 - 10:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام از مهندسین محترم سوالی داشتم.میخواستم بدونم تفاوت بین سیگنال ناشی از اثرات زمین(ذرات)و سیگنال ناشی از وجود فلز در چیه؟در اصل میخوام ماهیت این دو تا سیگنال رو بدونم و اینکه چطور و کجا روی موج میرایی کویل تاثیر میذارن.البته این قضیه ربطی به بالانس نداره.مثلا بعضی اوقات مدار بالانسه اما امکان داره در به نقطه ذرات رو به عنوان هدف تشخیص بده.مهندسین به خصوص مهندس حمید اگه نظری دارن بیان کنند.

دوشنبه 31 تیر1392 - 11:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure