انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 8:06pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

ژنرال نوشته است:
دوستان
خب حالا که مشخص شد اینا فتوشاپه..پس منظور و هدف دوستمون (فقط بخاطر تو) از این عملش و معرفی این سیستم فتوشاپی چی میتونسته باشه؟

خب این که معلومه! تبلیغ برای kxs :D

شنبه 22 تیر1392 - 11:08pm
استاد
استاد

تهم نوشته است:
خیلی جالبه
توی این سایت ادمای با حال کم نیستن
من روز اول گفتم اینا فتوشاپه ولی همه اومدن از این یارو طرفداری کردن. بابا شما دیگه کی هستین؟
لااقل یکی دوروزی از این یارو طرفداری میکردین بعد گلوله بارونش میکردین.
استاد جاوید کجایید از دوستتون دفاع کنید.شما که روز اول مارو محکوم به بهتان زدن به مردم کردین ببینید چجوری این رفیقتون رو زیر سوال بردن!!!

سلام
دوست عزیز من که ادعایی در مورد این عکس نداشتم و حرفی هم نزدم میتونی پستهای قبلی من را بخونید شما ادعا کردید و از پست زدن دیگران خندتون میگیره شما اگه خودتون مدرکی داشتید خوب برای کاربران رو میکردید که به فلان علت این عکس فنو شاپی هست دیگه حیلی ساده مسعله حل میشد .دیگه یه عکس اینهمه خنده نداره . شما لحنی که در پست زدنتون بکار بردید قصد مسخره کردن این کار بر را داشتید دیگران که مسخره شما نیستند اگه بلد نیستی نزاکت را توی پست زدنتون رعایت کنید خوب پسنی نزنید که کسی را از خودتون برنجونید کسی هم ازتون گلایه نداره که چرا پست نزدین . من بحثی با شما ندارم چون پستهایی که میدی ادب و احترام به کاربر توی اون رعایت نمیشه . خیال میکنی اینجا فقط خودت ادمی و دیگران را ادم حساب نمیکنی خیال میکنی فقط خودت بلدی و دیگران کشک هستند . جنابعالی حق توحین به دیگران را نداری شما هم می اومدی و مثل بقیه دوستان که نظراتشون را اعلام کردند بیان میکردید اونهم با کمال رعایت نزاکت. الان سه پست زدی که هیچ کمکی توی روشن کردن مسعله نداره وبه اجبار هم درسه پست به شما جواب داده شده که هیچ کدوم از این شش پست بار مفیدی ندارند و هیچ ارزش علمی بار اونها نیست که یکی بتونه استفاده ببره . دوست عزیز خواهشا پستی بزنید که یکی استفاده ببره نه مایه جر و بحث بلشه

یکشنبه 23 تیر1392 - 5:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کسیکه نمیدونه فرق مسعله با مسئله چیه وهمینطور توحین با توهین رو نمیدونه میخواد به من ادب ونزاکت یاد بده؟؟؟؟
تو سنت نصف سن منم نیست پس لطفا اینجا ازاین حرفهی قلمبه نزن. همون استادیاری خودت بمون

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:51am
استاد
استاد

چطور چشات فقط غلط املایی ما را دید ولی بی ادبی و توجین خودت به دیگران را ندیدی اگه به به سن باشه من چهل سال دارم فکر کنم عقلم به انداز ه ا ی باشه یه نفهم 60 ساله را هم نزاکت بهش یاد بدم در ضمن عضو شورا هستم مجبورم که پسنهای که توی سایت کسی میده کنترل کنم تا نخواد مشکلی پیش بیاد . مثل اینکه شما حالیتون نیست من کاری به راست یا دروغ عکس ندارم من با طرز پست زدن شما و مسخره کردین دیگران مشکل دارم اینجا خونه شحصیتون نیست که هر جوری بخواهین توی اون رفتار کنید یه جو عمو می هست و باید یه چیزهای اخلاقی توی اون رعایت بشه

یکشنبه 23 تیر1392 - 8:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متاسفانه شما دارید ازروی عصبانیت وکج خلقی پاسخ میدین ومنم دیگه دلیلی نمیبینم واسه ادامه بحث با شما.

یکشنبه 23 تیر1392 - 9:03am
مدیر سایت
مدیر سایت

تهم نوشته است:
متاسفانه شما دارید ازروی عصبانیت وکج خلقی پاسخ میدین ومنم دیگه دلیلی نمیبینم واسه ادامه بحث با شما.

دوستان محترم خواهشنا این بحث ها رو تموم کنید ، تو سایت قسمتهای بهتری هم وجود داره که انرژی تون رو صرف اونجا کنید ، دیگه تمومش کنید خواهشنا

یکشنبه 23 تیر1392 - 9:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
تهم نوشته است:

دوستان محترم خواهشنا این بحث ها رو تموم کنید ، تو سایت قسمتهای بهتری هم وجود داره که انرژی تون رو صرف اونجا کنید ، دیگه تمومش کنید خواهشنا

آرتین عزیز
ما ازسایت مهدی قاسمی رخت بربستیم وبه اینجا کوچ کردیم که شاید این دیکتاتوری وحرف خود رو به کرسی نشوندن رو اینجا نبینیم. ولی متاسفانه خودتون میبینید تا من میام حرفای دروغ یکی رو به چالش بکشم باحمایت مدیران واعضای شورا روبرو میشم.به هرحال من طرف حسابم اون دوستمون only for you بود که خداروشکر ایشون هم میان وجواب میدن ولی اینکه اقا جاوید میان واز لحن من خوششون نمیاد این دیگه جای تعجبه :-?
درهرصورت من به کسی توهین نکردم میتونید ÷ستهای قبلی منو بخونید وخودتون قضاوت کنید.
ممنون میشم این پستهای غیر مفید رو هم ازاینجا پاک کنید.

یکشنبه 23 تیر1392 - 9:14am
استاد
استاد

تهم نوشته است:

اقای محترم اولین کسی که از سایت مهدی اخراج شد من بودم 7 ای پی تغییر دادم ولی یکی یکی اونها را بست حتی تحدید به شکایت و دادگاه و پاسگاه کرد هنوز تا که هنوز وقتی میرم رو ادرس سایت مهدی برای من پیچ تهدید به دادگاه باز میشه
تازه بعد از من اقا مجتبی و حمید و کسانی دیگه را به ترتیب اخراج کرد یا تنببه کرد. با این حساب چطور من میتوانم دیکتا توری توی یه سایت بو جود بیاورم وقتی خودم با دیکتاتور نتونستم کنار بیام این سایت برای تمام شکست خوردگان و فریب خوردگان دنیای گنج پزوه در ایران هست منتهی اینجا هم قوانینی دارد که باید رعایت بشه . این قوانین شامل مدیر و کاربران سایت هم هست هر کس تحطی کنه تنبیه میشود. شما یه پست دادید با جو عمومی سازگار نبود ما هم یه تذکر دادیم بر طبق وظیفه ای که داشتیم و شما هی اون را کش اوردید تا به اینحا رسید ما که پدر کشتگی با کسی نداریم که یقه مون را باز کنیم و جلوی هر کسی را به زور بگیریم و اگه مسعولیتی هم در این قبال نداشتم منم مثل دیگران که می ایند و تماشا میکنند و میروند کاری به حرفها و پستهای شما نداشتم . کسی که سر بی دردسرش را به دردسر نمی اندازه. درسته من یه کمه تند رفتم ولی باز عاملش خودت بودی که سن و سالت را به رخ ما کشیدی ما که حرف بدی نزده بودیم که بخواهیم جورش را بکشیم و کجای حرفای ما بوی قلمبیدگی میدادد که شما فرمودید من حرفهام قلمبه هستم من بیشتر بلد نبودم که ساده تر از این حرف بزنم حالا اگه متوجه نشدی که من چی میگم خلاف من دیگه چی هست

یکشنبه 23 تیر1392 - 10:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همكي
من نه براي شركتي كار ميكنم و نه قصد دارم حرف خودم را به كرسي بشينونم دوستان اين تصاوير واقعيه جون من خودم با ابراتور بودم دستكاهشم خودم با جفت جشام ديدم جايي هم كه اسكن شده هم به اتاقك ساروجي و هم به سنك هاي دور كوزه رسيديم و قبل از حفاري با دستكاه هاي ديكه هم امتحان شده بود اون ابراتور كه از زير زمين خبر نداشت كه بدونه دو تا كوزه زير زمينه دستكاه اين را بهش كفت حالا تا فردا شما بكيد كه فوتوشابه ما به هدفمون رسيديم با همون عكس ها حالا هر كي خواست باور كنه ولي مطمئن باشيد عكس هاي بيشتري از همين جاها براتون ميذارم راستي كسي نتونست يه عكس خوشكل طراحي كنه ما هم ببينيم

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 23 تیر1392 - 11:58am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز لااقل در مورد این تصاویری که شما گذاشتین فکر میکنم الان حتی 1 نفر نیست که قبول نداشته باشه این عکسها کار دست انسان و توسط فتوشاپ هست! حالا اینکه شما چند بار فرمودین کسی بیاد یه عکس درست کنه حرف مضحکیه! یعنی شما دنبال یک فتوشاپ کار هستین؟ خیلی واضح بود که اون تصاویر خروجی یک نرم افزار اتوماتیک نیست. فراتر از اون شما برای غلط املایی هم هیچ دلیلی نمیتونین بیارین!
حالا از 2 حال خارج نیست. یا شما در این قضیه ذینفع هستین ؛ که هیچ بنده حرفی ندارم! یا اینکه واقعا چنین چیزی رو به چشم خودتون دیدین. در این صورت چند مساله هست. یکی اینکه اگرم همچین چیزی بوده باشه خب این عکسهای فتوشاپی رو میشه خیلی راحت در دستگاهی ذخیره کرد و بصورت خروجی الکی نشون داد! مساله دیگه اینکه یادمه شما در قسمت اپراتوری ردیاب هم گفتین که ما اینو پیدا کردیم و کوزه هست و الان فصلش نیست و باید زمستون بریم حفاری! من فکر نمیکنم وقتی شما تا این حد مطمئن باشین معقول باشه تا زمستون صبر کنین. اصلا از کی تا حالا زمستون شده فصل حفاری؟ این اصلا با عقل هم جور در نمیاد.

یکشنبه 23 تیر1392 - 12:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure