انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 12 خرداد1403 - 12:11am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only جان این حرفا چیه میزنی :D ادم خندش میگیره...سلیقه برنامه نویس :-o ..ما از وجود دستگاه های فوق پیشرفته با خبریم و میدونیم که هستن..ما بحثمون الان سر دستگاه نیست..بحثمون سر تصاویر دستگاه هست..دستگاهی که اینقدر ناشیانه خروجی میده بیرون با این همه اشتباه در جدولها و اعداد اخه ادم براش باورش سخته و کلا غیز ممکن هست..همه چیزهای که اقا حمید گفتن توی عکسها از اشکلات هست..من باز اشکالات دیگه ای دیدم که همرو علامت زدم و خواهش میکنم از دوستان تصویر رو ذخیره کنند و زوم کنند..خطوط رو ببینید که به چه صورت کشیده شده و ایا یه دستگاهی به این پیشرفتگی باید اینجوری طراحی کنه...اون دوتا فلش بالایی رو ببینید که زدم خطوط حتی در یک خط هم نیستن که هم اندازه باشن....فلش سمت راستی رو هم ببینید که مشخص کردم خط جدول کلا رفته بیرون...اگر وقت کردم برات درست میکنم با فتوشاپ...من خروجی عکس رو نگاه کردم که با فتوشاپ بود و اصلا شکی دیگه نیست که با فتوشاپ گرفته شده...بازم میگم دستگاهیی هستن که مه خیلی پیشرفته هستن ولی تصویری با این صورت نخواهند داد ;)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 22 تیر1392 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یه سوالی دیگه که یادم رفت بپرسم اینه که این هر دو عکس مال یه جا هست؟؟؟؟؟ اونی که اسمش kharab هست واین زرده :-?

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 22 تیر1392 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حميد جون قبل از اينكه نرم افزار بخواد توليد بشه بايد براش تعريف بشه كه خروجي با جه فونتي باشه اين طور كه نيست جون اتوماتيك بس بايد همه فونت ها يكي باشه جطور تو ويندوز بعضي آيتم ها با فونت هاي متفاوت نوشته شده اكر هر جهت با يك فونت نوشته شده ميتونه هم به دليل تفكيك باشه و هم زيبايي خيلي وقت ها يك نرم افزار فارسي را نصب ميكنيم كه جون فونت مورد نظر را نداريم علامت سوال نشون ميده خوب حتما تعريف شده خروجي با جه فونتي باشه كه اين طور نشون ميده كجاي جدول نوشته ها زده بيرون من كه جيزي نديدم هر وقت دوست داشتيد بياييد تا شما را ببرم سر همين جاله ببينم تو بيج و خم همين جاله كه تو عكس مشخصه بازم ميكين كار فوتوشابه يا نه

به امید سوسوی زرد

شنبه 22 تیر1392 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه دوست عزيز اين دو عكس مربوط به 2 جاي مجزا و دو كوزه هم مربوط به يك جاي ديكست كه مجموعا ميشن 3 جا

به امید سوسوی زرد

شنبه 22 تیر1392 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
در ضمن مدل دستگاه در یک عکس MRT_BR 100 و در دیگری MRT-BR 100 نوشته شدن!
املای صحیح هم 3D imager هست نه imajer !!!
لابد غلط املایی هم سلیقه برنامه نویس و بلکه طراح دستگاه هست! #-o

اقا حمید این یکی رو خوب اومدی داداش :))
اقای اونلی اصلا شما بگید این دستگاه از خودتونه که اینقدر سنگشو به سینه میزنی ؟اگه مال کس دیگه ای باشه از کجا معلوم ببخشیدا سرتون شیره نمالیده داداش
جوجه رو اخر پاییز میشمارن داداش

شنبه 22 تیر1392 - 4:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
واقعا که

بابا سلیقه برنامه نویس رو برم که به سلیقه میاندیشه. سلیقه ات تو حلقم برنامه نویس ( فتوشابکار ساده)

خوب دیکه غلط املایی به اون بزرکی رو نمیشه بنهان کرد :D

بابا دیکه این عکس ها با توضیح مفصلی که حمید داد جای بحث نداره

میکم حمید خان شما که دستی تو فتوشاب داری میتونی جند تا مدرک جعلی هم واسه ما درست کنی :D :D

شنبه 22 تیر1392 - 4:56pm
استادیار
استادیار

only for you نوشته است:
نه دوست عزيز اين دو عكس مربوط به 2 جاي مجزا و دو كوزه هم مربوط به يك جاي ديكست كه مجموعا ميشن 3 جا

only for you عزیز ، شما برای شرکت KXS کار میکنید؟ ;)

شنبه 22 تیر1392 - 7:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
آقای only for you عزیز
شما اگه حرف ما رو قبول نداری برو اونجا رو حفاری کن متوجه میشی که آقای یوسفی چه دستگاهی زده

حرف مهندس حمید کاملا درسته اینها فتوشاپ(اونم از نوع تازه کارشه)

این شرکتی که سونی و سامسونگ و ال جی میزنه دستگاههای okm رو هم جعل میکنه اکثر دستگهای okm جعلی در ایران اگر کسی براتون آورد
اسکن و شماره سریال دستگاه رو بفرستین آلمان بهتون میگن سرتون کلاه رفته یا نه
قبل خرید این دستگاهها okm هم از فروشنده شماره سریال و بخواین چک کنید

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

شنبه 22 تیر1392 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه
توی این سایت ادمای با حال کم نیستن
من روز اول گفتم اینا فتوشاپه ولی همه اومدن از این یارو طرفداری کردن. بابا شما دیگه کی هستین؟
لااقل یکی دوروزی از این یارو طرفداری میکردین بعد گلوله بارونش میکردین.
استاد جاوید کجایید از دوستتون دفاع کنید.شما که روز اول مارو محکوم به بهتان زدن به مردم کردین ببینید چجوری این رفیقتون رو زیر سوال بردن!!!

شنبه 22 تیر1392 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان
خب حالا که مشخص شد اینا فتوشاپه..پس منظور و هدف دوستمون (فقط بخاطر تو) از این عملش و معرفی این سیستم فتوشاپی چی میتونسته باشه؟

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 22 تیر1392 - 10:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure