انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:30am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
مهدی نوشته است:
با سلام
اگر نقطه زني بتونه يك فلز جديد رو در زيرخاك در 1 متري بزنه ، همين جنس و اندازه فلز اگر مدت 100 سال يا بيشتر در خاك مونده باشه تا 1/70 الي 1/80 ميتونه بزنه ، يكي از دوستان با دستگاه لورنز يك فلزي به اندازه 10 سانت رو در عمق 1/5 متري از خاك بيرون آوردن و بعد از بيرون آمدن فلز روي هوا دستگاه رو بالانس كرده و دوباره فلز رو جلوي دستگاه گرفتن كه نهايت حدود 1 متر ميتونست بزنه ، مهم قدرت نفوذ فركانس دستگاه در خاك و ثبات سيستم بوده @};-

با سلام به دوستان عزیز
منم به این موردی که دوست عزیزمون آقا مهدی فرمودند برخورد کردم" یه قطعه نقره تقریبا 8در8 سانت روی یه تپه باستانی در عمق 1.30 متری با نقطه زن سنس کردم هرچی پایین تر میرفتیم شدت صدای دستگاه بیشتر میشد وقتی قطعه از زمین خارج شد دستگاه اونو تو هوا بیشتر از 60سانت نمیگرفت

جمعه 11 بهمن1392 - 6:50am

سید جواد نوشته است:
sarv58 نوشته است:
سلام خدمت جناب کانی. بنده هم خوشحال هستم که بین شما عزیزان هستم.فکر کنم تو این تایپیک ایجاد شده بشه راجع به اپراتوری لورنز بحث وگفتگو کرد ونیازی به تایپیک دیگه ای نباشه(البته جسارت منو ببخشین که اینجور گفتم). خوشحال میشم اگه دوستان سوالاتی راجع به لورنز داشته باشن وبنده در حد توانم بهشون جواب بدم.

سلام سرو عزیز
میخواستم بدونم دستگاه های لورنز بدل هم داره؟ چطور میشه اصل رو از بدل تشخیص داد؟
آیا تنظیم x6 فقط اتوماتیکه؟ نهایت عمقی که شما در عمل و در خاک از این دستگاه گرفتید با چه لوپی و چقدر بوده؟
سپاس @};-

سلام سید جواد عزیز
راجع به دستگاه بدلی لورنز باید بهتون بگم که شنیدم هستش ولی به چشم ندیدم. اصل وبدل رو از شکل ظاهری دستگاه و تست میشه فهمید. دستگاه x6 هم مثل x5هم اتومات کار میکنه هم دستی وتنها تفاوتش اسکن تصویری x6 هستش. سید عزیز بنده با دسیک 35دابل یه شی ۲سانت *۲سانت رو تو عمق یک متری سنس کردم. وبا فریم ۱.۵*۱.۵ یه دیگ ۳۰سانتی مفرغی رو تو عمق ۴متر ولی باز این سنس کردن ها به نوع منطقه وخاکی که داشته فرق میکنه واین فلزهاتی که بیرون اوردم تو منطقه سنگلاخی بوده.

شنبه 12 بهمن1392 - 11:57pm

ali7777 نوشته است:
وایافروشنده خوب وسالمم میشه پیداکردکه لورنزه اصل بفروشه واینا؟؟؟؟؟

Ali جان عزیز اره پیدا میشه که بتونی دستگاه اصلی بگیری وبا اومدن لورنزz1زمینه این دستگاهها که کارکرن و نوشم که نمیاد دیگه کم شده وخیلی ها تازه متوجه شدن که لورنز بهتر از دستگاههایgpx ماینلب کار میده مخصوصا تو منطقه شمال.

یکشنبه 12 بهمن1392 - 12:01am

mehran1545 نوشته است:
مهدی نوشته است:
با سلام
اگر نقطه زني بتونه يك فلز جديد رو در زيرخاك در 1 متري بزنه ، همين جنس و اندازه فلز اگر مدت 100 سال يا بيشتر در خاك مونده باشه تا 1/70 الي 1/80 ميتونه بزنه ، يكي از دوستان با دستگاه لورنز يك فلزي به اندازه 10 سانت رو در عمق 1/5 متري از خاك بيرون آوردن و بعد از بيرون آمدن فلز روي هوا دستگاه رو بالانس كرده و دوباره فلز رو جلوي دستگاه گرفتن كه نهايت حدود 1 متر ميتونست بزنه ، مهم قدرت نفوذ فركانس دستگاه در خاك و ثبات سيستم بوده @};-

با سلام به دوستان عزیز
منم به این موردی که دوست عزیزمون آقا مهدی فرمودند برخورد کردم" یه قطعه نقره تقریبا 8در8 سانت روی یه تپه باستانی در عمق 1.30 متری با نقطه زن سنس کردم هرچی پایین تر میرفتیم شدت صدای دستگاه بیشتر میشد وقتی قطعه از زمین خارج شد دستگاه اونو تو هوا بیشتر از 60سانت نمیگرفت

دوستان عزیز وقتی یه شی فلزی سالها زیر خاک میمونه بر اثر گذشت زمان فلز یونیزه میشه ومحیط اطراف خودشو الوده به جنس خودش میکنه همینه که فلزیابها اون شی رو تو خاک تو عمق بیشتری سنس میکنن وبعد اینکه فلز ازخاک بیرون میاد نتیجتا اون عمق قبلی رو دیگه نمیشه ازش گرفت. و تنها فلزی که تو خاک یونیزه نمیشه طلاست که دستگاهها بازتابشون بهش کم تره

یکشنبه 12 بهمن1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام خدمت دوستان
اقای سرو58اولا خیلی ممنونم از اطلاعات مفیدتون
شما با چند تا دستگاه کار کردین؟
بیشتر از کدومشون تونستین کار بکشین؟
و چه دستگاه هایی رو میبسندین؟

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 12 بهمن1392 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان
بذار راحتت کنم
این دوستمون اقای سرو فقطو فقط لورنزو میپسنده
اگه سوالی در مورد لورنز داری بگو تا راهنمایت کنه
البته ببخشیدا شاید بهت بر بخوره و ناراحت بشی
و بگی من چرا جوابتو دادم
ولی خواهشا بس کنید دیگه این همه تاپیک زدید به 70 صفحه هم رسید هنوز نتونستین نتیجه بگیرین چی خوبه چی بده تو چند ماه
اینجا خواهشا مسایلی که به لورنز مربوط میشه رو مطرح کنید اونم خواهشا سوالای تخصصی و فنی
نه این سوالای پیش پا افتاده که گوشمون ازش پره
بازم ببخشید هالو جان من نه قصد بی ادبی و نه بی احترامی به شما رو دارم
من فقط قصدم اینه حداقل این تاپیک دیگه مسیرش مشخص باشه
ممنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 12 بهمن1392 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
نه عزیزم حق با شماست
من کار به این کارا ندارم چون من انتخابم رو کردم و میدونم چی بدرد کار من میخوره
حالا چرا فقط باید لورنز رو ببسنده؟
ولی من شخصا لورنز رو اصلا نمیخوام چون اولا قیمتش بالاس و من اون همه بول ندارم به لورنز بدم و همه ی فلزیاب ها خطا دارن .و همه چی بر میگرده به خود ابراتور که چطوری ازش کار بکشه ..
من سوالی رو برسیدم و فکر نکنم اینا خارج از بحث شما باشه ...
حالا اگه ایشون فقط با لورنز کار کردن دیگه من حرفی ندارم
ولی یه ابراتور حرفه ایی باید بتونه از هر دستگاهی کار بکشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 12 بهمن1392 - 2:49am

haloo نوشته است:
نه عزیزم حق با شماست
من کار به این کارا ندارم چون من انتخابم رو کردم و میدونم چی بدرد کار من میخوره
حالا چرا فقط باید لورنز رو ببسنده؟
ولی من شخصا لورنز رو اصلا نمیخوام چون اولا قیمتش بالاس و من اون همه بول ندارم به لورنز بدم و همه ی فلزیاب ها خطا دارن .و همه چی بر میگرده به خود ابراتور که چطوری ازش کار بکشه ..
من سوالی رو برسیدم و فکر نکنم اینا خارج از بحث شما باشه ...
حالا اگه ایشون فقط با لورنز کار کردن دیگه من حرفی ندارم
ولی یه ابراتور حرفه ایی باید بتونه از هر دستگاهی کار بکشه

اقا شایان و هالو جان عزیز سلام
ممنون ازت شایان جان که نظر منو گفتی. خدمت هالو جان عزیزم باید بگم بهتره کسی که تو این کار پا میذاره دنبال وسیله ای باشه که جوابگوی نیازاش باشه نه اینکه تمامی دستگاهها رو تست کنه و بعد گذشتن یه عمر تازه بفهمه که کدوم بهتره و میتونه باهاش به نتیجه برسه. هالو جان عزیز اگه سوالی در این مورد داشتی من درخدمتتم. کمی با دستگاههای okm. شعاع زنهای شرکتelectroscope.و examiner کار کردم اگه سوالی داشتی بگو.ولی اینو بهت بگم کار کردن با این دستگاهها وقت تلف کردن وپولتو دور ریختن. تنها وتنها لورنزه که میشه روش حساب کرد

یکشنبه 13 بهمن1392 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام خدمت جنابsar58
اگه ممکنه لطفا بفرمایید که بهترین تنظیمات کاری که میشه بالورنز در عمق کارکرد چیه.یکی از دوستام اورنز ایکس5داره و تاحالا حتی اونو روشنش هم نکرده و همیشه من براش اپراتوری میکنم.کابل یونیورسال 12 هم داره.
آیا وقتی درعمق خاک فلزی سنس میشه واکنش صوتی دستگاه تفاوت میکنه؟
ممنون

یکشنبه 13 بهمن1392 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
sarv58 نوشته است:
سید جواد نوشته است:
sarv58 نوشته است:
سلام خدمت جناب کانی. بنده هم خوشحال هستم که بین شما عزیزان هستم.فکر کنم تو این تایپیک ایجاد شده بشه راجع به اپراتوری لورنز بحث وگفتگو کرد ونیازی به تایپیک دیگه ای نباشه(البته جسارت منو ببخشین که اینجور گفتم). خوشحال میشم اگه دوستان سوالاتی راجع به لورنز داشته باشن وبنده در حد توانم بهشون جواب بدم.

سلام سرو عزیز
میخواستم بدونم دستگاه های لورنز بدل هم داره؟ چطور میشه اصل رو از بدل تشخیص داد؟
آیا تنظیم x6 فقط اتوماتیکه؟ نهایت عمقی که شما در عمل و در خاک از این دستگاه گرفتید با چه لوپی و چقدر بوده؟
سپاس @};-

سلام سید جواد عزیز
راجع به دستگاه بدلی لورنز باید بهتون بگم که شنیدم هستش ولی به چشم ندیدم. اصل وبدل رو از شکل ظاهری دستگاه و تست میشه فهمید. دستگاه x6 هم مثل x5هم اتومات کار میکنه هم دستی وتنها تفاوتش اسکن تصویری x6 هستش. سید عزیز بنده با دسیک 35دابل یه شی ۲سانت *۲سانت رو تو عمق یک متری سنس کردم. وبا فریم ۱.۵*۱.۵ یه دیگ ۳۰سانتی مفرغی رو تو عمق ۴متر ولی باز این سنس کردن ها به نوع منطقه وخاکی که داشته فرق میکنه واین فلزهاتی که بیرون اوردم تو منطقه سنگلاخی بوده.

درود بر شما دوست عزیز
لطف کردید بنده در انتخاب دستگاه صددرصد با شما هم عقیده ام واقعا لورنز دستگاه خوبیه هیچ شکی در کارایی این دستگاه نیست
فقط بحث قیمتش هست که یه مقدار بالاست
الان قیمت x6 و z1 به پول ما چنده؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 13 بهمن1392 - 3:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mresever , odin.rad و 92 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure