انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 12:34am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sarv58 نوشته است:
سلام به همه کسانی که زحمت میکشن واطلاعات خودشونو اینجا میزارن.دوستان این همه بحث کردین راجع به دستگاهها ولی هیچ کدومتون نمیگین شاید اون جاهایی که میرین وکاوش میکنین چیزی نباشه وفقط میگین لورنز خوبه یابد یا دستگاههای دیگه خوبن یابد ولی مشکل عمده بچه هایی که تو این کار هستن نداشتن جای خوب واسه حفاریه و رفتن دنبال گنج وحفاریهای بزرگ وزود پول دار شدن ولی مطمئن باشین از این خبرا که فکرشو میکنین نیست. اگه میخواین تو این کار موفق باشین برین فقط سر قبرستونا کار کنین ومطمئن باشین اگه قبرستونتون خوب باشه طولی نمیکشه که پولدار هم میشین.اخرشم بگم لورنز بیشتر ازاون چیزی که تو کاتالوگش نوشته رو میزنه و میشه باهاش به نوایی رسید.همگی موفق باشین

با درود به جناب سرو58 حضور شما رو تو این سایت خیر و مقدم عرض می کنم امیدوارم دوستان بتوانند از تجربیات خوب شما استفاده کنند
باید به عرض برسانم ایشون دوست قدیمی بنده و استاد و اپراتور حرفه ای لورنز هستند دوستان می توانند سوالهای در این زمینه داشته باشند ازشون بپرسند
بازم از ایشون به خاطر ورودشون قدردانی می کنم و ارزوی موفقیت دارم
. @};- @};- @};-

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 27 دی1392 - 10:47am

سلام خدمت دوست عزیزم اقا بنیامین. ممنونم از لطفت. هرکاری که بتونم واز دستم بر بیاد در خدمتتون هستم

دوشنبه 30 دی1392 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به سرو 58 عزیز
دوستان ایشون استاد بنده هستند و یک اپراتور حرفه ای لورنز هستند و خیلی هم انسان شریف و با مرامی هستند
میخوامت داش ....
خوش اومدی
@};-

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 3 بهمن1392 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
شایان نوشته است:
سلام به سرو 58 عزیز
دوستان ایشون استاد بنده هستند و یک اپراتور حرفه ای لورنز هستند و خیلی هم انسان شریف و با مرامی هستند
میخوامت داش ....
خوش اومدی
@};-

پس شایان جان با این حساب استاد ما هم محسوب میشن B-)

استاد منم ورودتون رو به انجمن تبریک میگم @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 3 بهمن1392 - 11:03pm

سلام خدمت دوست عزیزم اقا شایان وآریانای عزیز.من کوچیک همه دوستای گلم هستم اگه کاری کردم برحسب وظیفه بوده. شما لطف دارین وامیدوارم باگذاشتن اطلاعات خوب بتونیم همدیگه کمک کنیم تا با امید خدا به هدفامون برسیم.

شنبه 5 بهمن1392 - 11:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

sarv58 نوشته است:
سلام خدمت دوست عزیزم اقا شایان وآریانای عزیز.من کوچیک همه دوستای گلم هستم اگه کاری کردم برحسب وظیفه بوده. شما لطف دارین وامیدوارم باگذاشتن اطلاعات خوب بتونیم همدیگه کمک کنیم تا با امید خدا به هدفامون برسیم.

سلام
بنده هم خوشحالم از ورود شما به انجمن
منتظرم تجارب گرانقدرتون هستیم.
پیشنهادم اینه که یه تایپک اپراتوری فلزیاب یا اختصاصا لورنز ایجاد کنید و مطالب خودتون رو در آن بیان کنید.
سپاسگزارم.

@};- @};- @};-

یکشنبه 5 بهمن1392 - 12:10am

سلام خدمت جناب کانی. بنده هم خوشحال هستم که بین شما عزیزان هستم.فکر کنم تو این تایپیک ایجاد شده بشه راجع به اپراتوری لورنز بحث وگفتگو کرد ونیازی به تایپیک دیگه ای نباشه(البته جسارت منو ببخشین که اینجور گفتم). خوشحال میشم اگه دوستان سوالاتی راجع به لورنز داشته باشن وبنده در حد توانم بهشون جواب بدم.

یکشنبه 6 بهمن1392 - 9:48pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

sarv58 نوشته است:
سلام خدمت جناب کانی. بنده هم خوشحال هستم که بین شما عزیزان هستم.فکر کنم تو این تایپیک ایجاد شده بشه راجع به اپراتوری لورنز بحث وگفتگو کرد ونیازی به تایپیک دیگه ای نباشه(البته جسارت منو ببخشین که اینجور گفتم). خوشحال میشم اگه دوستان سوالاتی راجع به لورنز داشته باشن وبنده در حد توانم بهشون جواب بدم.

سلام
خواهش میکنم
اگر براتون امکان داره خودتون شروع کننده باشید و مطالب و آموزشهارو دسته بندی کنید و از مقدمات و تنظیمات و اپراتوری شروع کنید تا انشالله به مراحل حرفه ای اپراتوری و تنظیمات خاصی اگه هست برسید.
مطمئنا دوستان استقبال خواهند کرد.
با تشکر

@};- @};- @};-

یکشنبه 6 بهمن1392 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
sarv58 نوشته است:

سلام سرو عزیز
میخواستم بدونم دستگاه های لورنز بدل هم داره؟ چطور میشه اصل رو از بدل تشخیص داد؟
آیا تنظیم x6 فقط اتوماتیکه؟ نهایت عمقی که شما در عمل و در خاک از این دستگاه گرفتید با چه لوپی و چقدر بوده؟
سپاس @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 10 بهمن1392 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وایافروشنده خوب وسالمم میشه پیداکردکه لورنزه اصل بفروشه واینا؟؟؟؟؟

پنج شنبه 10 بهمن1392 - 7:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , panther1390 , Resa و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure