انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:05pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

tarikh نوشته است:
alireza12345 نوشته است:
سلام دوست عزیز
من قصد توهین به هیچکسی ندارم منظور من اینه اصلا ارزش نداره کسی۲۰. ۲۵میلیون یا بیشتر تو راه دفینه یابی سرمایه گذاری کنه عمرشو بذاره که احتمال موفقیت تو این راهم خیلی خیلی کمه.اگه قرار باشه کسی ام تو این راه موفق بشه ب چیزی برسه مطمعن باش چه لورنز باشه چه مینلب یا فلزجو، میرسه.چون فلزجو چیزی از لورنز و مینلب کمتر نداره.پس چه بهتر تو این راه کمتر هزینه بشه

سلام
منم نگفتم توهین اما اندکی احترام به سلیقه ی دیگران
بله درست می فرمایید شهر بنده یکی از بهترین نقاط کشور تو زمینه ی کاووش فلزات و اجسام باستانیه و افرادی رو بیشتر از تعداد انگشتان دستم میشناسم که با قدیمی ترین دستگاهها موفقیت هایی رو بدست اوردن که الان در اوجن(البته اوج مالی)
خب حرفی نیست آدمم قرار باشه برسه میرسه پسر عمه ی من تو عمق 1 متری یه مکانی 7 کیلو سکه ی عموی زد با جی پی....مبارکش
اما بعضی ها دارن و هزینه میکنن این عاقلانست چون اولا به قول دوستمون وقت کمتری خرج میکنن برای قلق گیری دستگاه دوما فلزات عمیقتر رو کاووش میکنن و خیلی موارد دیگه
شما باورتون نمیشه من زمانی لورنز داشتم فامیل هم یکی دونفر جی پی ایکس4500 همه میگفتن فقط لورنز بعضی وقتا اینم تاثیر داره البته نچندان ;)
اما بازم معتقدم ک اندکی حرفتون نیاز به دقت داشت.
موفق باشی

این که میگی بعضی ها دارن و هزینه میکنن شاید از نظر شما درست باشه ولی از نظر من کاملا اشتباست.موقعی که فلزجو چیزی از لورنز کمتر نداره چرا کسی باید اینقدر هزینه کنه :-\ شما انقدر لورنز لورنز میکنین میشه بگین چه چیزیش از فلزجو بهتره؟؟؟؟.شما مثل اینکه یا فلزجو نداشتین یا فروشنده این.تا اونجایی که من دیدم و دوستان تست کردن فلزجو عمق بیشتری نسبت به لورنز زده.
منم بیشمار افردی میشناسم کلی تو این راه هزینه کردن کارشونو از دست دادن بدهی بالا اوردن به یه نخودم نرسیدن.

یکشنبه 14 خرداد1396 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
جواد64 نوشته است:
جنابadinistor-6
شماباچه اطمینانی میگی لورنزتقلبی وجودنداره داداش فلزجوروتوقاب لورنزکردن فروختن حالا باچه کیفیتی معلوم نیست طرفم نمیدونه که دستگاه فلزجویه طرزکارفلزجورونمیدونه تکلیفش چیه ازمن خواست که دستگاشوتعمیرکنم منم قبول نکردم جریانم بهش نگفتم بخاطردلایلی 20میلیون فروخته میگفت 5میلیون زیرقیمت خریدم
دستگاه روی دمومونده بود

دوست عزيز مثل اين ميمونه بگين طرف روا رو بجاي 405 فروخته
بهتره كسي ميخواد ٢٠ ميليون پول دستگاه بده حداقل يكبار عكس دستگارو ديده باشه اگر منظورت اين جور موارد هستش بله لورنز تقلبي داره اما لورنز نيست يك مدار ديگه در جعبه لورنز

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 14 خرداد1396 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دقیقا همینطوره ببینیدمن لورنزوشخصاتست نکردم .ولی شواهدنشون میده فلزجوبهترین جایگزین لورنزوغیرست.
یه دلیلش همینه که فلزجوروتوباکس لورنزکردن توتست بردم که خیلی عالی جواب میده هرکسم باشه شک نمیکنه من مطمعنم .کم کم دیگه واردکنندهادیگه لورنزواردنمی کنندچون فلزجوبهترین جایگزین برای تمام دستگاهای شرکتیه
فریدباقریم داره فلزجورومیفروشه چراپی به قدرتش برده .
خدایاممنونم ازت :YMPRAY: :YMPRAY: که همچین شخصی راهموتن ماکردی .اگرم چیزی پیدانکنیم بازمهم نیست حداقلش اینه که استادحمیدباعث شدبادست خودمون یه فلزیاب حرفه ای بسازیم برای خودمن اندازه یه گنج بزرگ ارزش داره نظردوستان محطرمه ولی منصف باشیم
یاحق

یکشنبه 14 خرداد1396 - 12:49pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون جواد عزیز. لطف دارین. ^:)^ @};-

یکشنبه 14 خرداد1396 - 3:13pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر مهندس حمید و دوستان عزیز
بی شک نقطه زن پالسی فلزجو بهترین نقطه زن ساخت داخل هست و در سطح جهانی بعد از لورنز و اس اس پی پالسی دیگه ای مثل فلزجو کارایی نداره
با تشکر از زحمات مهندس حمید عزیز
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

یکشنبه 14 خرداد1396 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

توضیحات استاد بقدری گویا بود که جای هیچ حرفی باقی نمیمونه..! :D
اگر کسی از دوستان جواب منطقی و قانع کننده ای داره الان و اینجا بهترین زمان هست ورنه بهتر که خاموش... [-X
سپاس از استاد برای ساخت بهترین فلزیاب دنیا :ymhug:
البته دستگاه استاد علاوه بر بهترین بودن مناسبترین برای ما (ایران) هست ;)
@};- @};- @};-

دوشنبه 14 خرداد1396 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
alireza12345 نوشته است:
tarikh نوشته است:
alireza12345 نوشته است:
سلام دوست عزیز
من قصد توهین به هیچکسی ندارم منظور من اینه اصلا ارزش نداره کسی۲۰. ۲۵میلیون یا بیشتر تو راه دفینه یابی سرمایه گذاری کنه عمرشو بذاره که احتمال موفقیت تو این راهم خیلی خیلی کمه.اگه قرار باشه کسی ام تو این راه موفق بشه ب چیزی برسه مطمعن باش چه لورنز باشه چه مینلب یا فلزجو، میرسه.چون فلزجو چیزی از لورنز و مینلب کمتر نداره.پس چه بهتر تو این راه کمتر هزینه بشه

سلام
منم نگفتم توهین اما اندکی احترام به سلیقه ی دیگران
بله درست می فرمایید شهر بنده یکی از بهترین نقاط کشور تو زمینه ی کاووش فلزات و اجسام باستانیه و افرادی رو بیشتر از تعداد انگشتان دستم میشناسم که با قدیمی ترین دستگاهها موفقیت هایی رو بدست اوردن که الان در اوجن(البته اوج مالی)
خب حرفی نیست آدمم قرار باشه برسه میرسه پسر عمه ی من تو عمق 1 متری یه مکانی 7 کیلو سکه ی عموی زد با جی پی....مبارکش
اما بعضی ها دارن و هزینه میکنن این عاقلانست چون اولا به قول دوستمون وقت کمتری خرج میکنن برای قلق گیری دستگاه دوما فلزات عمیقتر رو کاووش میکنن و خیلی موارد دیگه
شما باورتون نمیشه من زمانی لورنز داشتم فامیل هم یکی دونفر جی پی ایکس4500 همه میگفتن فقط لورنز بعضی وقتا اینم تاثیر داره البته نچندان ;)
اما بازم معتقدم ک اندکی حرفتون نیاز به دقت داشت.
موفق باشی

این که میگی بعضی ها دارن و هزینه میکنن شاید از نظر شما درست باشه ولی از نظر من کاملا اشتباست.موقعی که فلزجو چیزی از لورنز کمتر نداره چرا کسی باید اینقدر هزینه کنه :-\ شما انقدر لورنز لورنز میکنین میشه بگین چه چیزیش از فلزجو بهتره؟؟؟؟.شما مثل اینکه یا فلزجو نداشتین یا فروشنده این.تا اونجایی که من دیدم و دوستان تست کردن فلزجو عمق بیشتری نسبت به لورنز زده.
منم بیشمار افردی میشناسم کلی تو این راه هزینه کردن کارشونو از دست دادن بدهی بالا اوردن به یه نخودم نرسیدن.

اولا سلام
دوما بنده حرفی از فروش یا تبلیغ یا تعریف یا تمجید از دستگاهی زدم؟
شما ظاهرا در هیچ زمینه ای هیچ اطلاعاتی نداری و قصدتون اینه پست زیاد بزنی ستاره بگیری
ببخشید اگه خودتون باعث شدید مثل خودتون حرف بزنم
پیشنهاد میکنم موضوعات بنده رو یبار دیگه بخونید
موفق باشید

دوشنبه 15 خرداد1396 - 12:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
ببخشید مثل اینکه من هم نیز باید مثل شما صحبت کنم
اولا اینکه شما هیچ اطلاعاتی در مورد فلزجو ندارین نه فلزجو کلا در مورد فلزیاب فقط یچیز شنیدین که فقط لورنز اگه اطلاعاتی داشتین هیچ موقع بدون دلیل و سند نمیومدید انقدر فلزجو از لورنز کمتر نشون بدین و بگین عمق زنی لورنز بیشتر نمیدونم قلق گیریش راحتره و خیلی موارد دیگه.ثانیا این حرف شما که میگین من بخاطر کسب ستاره پست میذارم فقط میتونم بهت بگم خیلی باحالی =)) این حرف شما نشون میده که شما عادت دارین همیشه بی فکر یه حرفی بزنید و اثبات میکنه که نظر شما در مورد فلزجو بدون هیچ فکر و دلیل وسند. توصیه میکنم قبل اینکه یه حرفی بزنی قبلش فکر کن.موفق باشی

دوشنبه 15 خرداد1396 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
alireza12345 نوشته است:
سلام دوست عزیز
ببخشید مثل اینکه من هم نیز باید مثل شما صحبت کنم
اولا اینکه شما هیچ اطلاعاتی در مورد فلزجو ندارین نه فلزجو کلا در مورد فلزیاب فقط یچیز شنیدین که فقط لورنز اگه اطلاعاتی داشتین هیچ موقع بدون دلیل و سند نمیومدید انقدر فلزجو از لورنز کمتر نشون بدین و بگین عمق زنی لورنز بیشتر نمیدونم قلق گیریش راحتره و خیلی موارد دیگه.ثانیا این حرف شما که میگین من بخاطر کسب ستاره پست میذارم فقط میتونم بهت بگم خیلی باحالی =)) این حرف شما نشون میده که شما عادت دارین همیشه بی فکر یه حرفی بزنید و اثبات میکنه که نظر شما در مورد فلزجو بدون هیچ فکر و دلیل وسند. توصیه میکنم قبل اینکه یه حرفی بزنی قبلش فکر کن.موفق باشی

من برای ختم بحث بینمون یه صلوات فرستادم داداش
اگه بی احترامی ای پیش اومده هم شرمنده
همین
من تو این سایت یاد گرفتمو یاد میدم بگردی میبینی
موفق باشی @};-

دوشنبه 15 خرداد1396 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به دوستان نحوه ساخت uçurtma başlık برای کابل 8 و 12 متری لورنز
http://www.metdet.ru/GL12x12.htm
امیدوارم به کارتون بیاد

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 7:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MEYSAM28 , underground و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure