انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:49pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
adnistor_6 نوشته است:
tarikh نوشته است:
Farshadh54 نوشته است:
دوستان یکی از راها که میشه اصل بودن دستگاه متوجه شد استعلام از طریق بارکد دستگاه از شرکت سازنده هست.

درود
اگه منظورتون از طریق ایمیل فرستادن هست باید بگم جواب نمیدن چون من امتحان کردم
اما اگه راه دیگه ای تو سایت گذاشتن من بی خبرم

من چند بار ايميل زدم نهايتا يك روزه جواب دادن

بسیار جالب اما برای من نتیجه ای نداشت

چهارشنبه 3 خرداد1396 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درکل اگه بتونی در وحله اول بری دبی از خود نمایندگی شرکت لورنز خرید کنی که خیالت راحت راحته چون شرکت لورنز نمایندگی نزدیکش به ما اول دبی هست بعد هند.اگه هم نتونستی دبی بری از ترکیه هم میتونی از شرکتای معتبر بخری که همونجا برات استعلام میگیرن از شرکت لورنز یکی هم شنیدم تو تبریز هست که اونم با استعلام دستگاه میفروشه

پنج شنبه 4 خرداد1396 - 6:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
دوستان من تو اين مدت دستگاه لورنز تقلبي نديدم كه نشه از روي قيافه دستگاه تشخيص داد
خيالتون راحت اگرم دستگاه تقلبي باشه كاملا از روي باكس دستگاه ميتونيد متوجه بشيد فقط كافيه چندتا عكس از دستگاه اصلي ديده باشيد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 4 خرداد1396 - 7:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

man ye moddati dar morede esalate dastgahe lorenz tahghigh kardam hatta to besyari az in masole kanalaye telegram soal porsidam ve be in natije residam ke 99 darsade in kanalaye forosh e dastgah ve telegrami hamashon bekhatere moarrefiye dastgahe khodeshon be moshtari migan lorenz aslesh nist va ya harfaie mesle inke lorenze asl az junub faghat miyad ya mesle harfaie in ke ta jaie ke taraf raise kanale telegramie por tarftare mige ke lorenzaye mojud to turkiye karaye kxs hast ta che jaie pish miran in foroshandehaye irani.....ya baziyashon hich khabar nadarn migan aslesho mikhaie az sitesh sefaresh bede bedune inke bedune khode karkhunash khorde foroshi nadare...hameye ina ino miresune ke motaghalleb ziyade

ve un chizi ke man dunestam ine ke az lhar kudum az liste nemayandegihaye lorenz ke to saiteshe begiri motabare va orginal
be harfaye in foroshandehaye motaghallebe irani gush nadid
nemayandeha ham nemiyan kari konan ke nemayandegishon az dast bere hatta karkhunashun nezare mikone be kare nemayandegihashon ta age nezare nakone aberoye khode karkhune va mahsool mire

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

شنبه 6 خرداد1396 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز ما هم همینو گفتیم شرکت لورنز نمایندگیهاش محدود هست نزدیک ما فقط نمایندگی اصلی تو دبی هست بعد هند و چین حتی ترکیه نمایندگی معتبر از لورنز نداره

شنبه 6 خرداد1396 - 9:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

turkiye ham nazdik hast mesle dubi,hala man az akhare harfetun kamel motavajjeh nashodam ke hendo turkiye ve chin nemayandegiye motabar nadaran?

va inke ke depar va asdedektor 2 ta az nemayandegihash hastan?
ve to liste nemayndegihash dide mishan
va az hend khabari nist
http://www.metaldetectors.de/uk/authorised-reseller.htm

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

شنبه 6 خرداد1396 - 10:03pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر دوستان
بی شک قویترین پالسی جهان لورنز زد وان هست در مورد وجود نسخه های جعلی شکی نیست چون هر نقطه زنی که دارای کارایی بالا و محبوبیت بین اپراتورها باشد دارای نسخه های جعلی نیز هست ,لورنز زد وان مدتی هست که تولید نمیشود و بسیار کمیاب شده در بازار ایران
در هنگام خرید علاوه بر تهیه آن از شخص معتبر ,تایید کد دستگاه از طریق سایت شرکت سازننده را فراموش نکنید
در حال حاضر یک عدد آکبند اصلی در غرب ایران موجود میباشد
لطفا دوستانی که فقط قصد خرید دارند پیام دهند
اگر شخصی سیستمی را برای فروش برایتان معرفی کرد تصاویر آن را از طریق تلگرام ارسال کنید تا اصالت دستگاه بررسی شود

@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

دوشنبه 8 خرداد1396 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
من به شما قول ميدم كه لورنز تقلبي وجود نداره اگر هم باشه كلا كاملا مشخصه تقلبي هستش
مثل گوشي ايفون كه مشابش اومده بود توي بازار اما با سيستم عامل اندرويد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 8 خرداد1396 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت تمامی دوستان
دوستانی که طالب دستگاه های اسکنر و تصویری هستند . تعداد محدودی دستگاه اسکنر حرفه ای جهت فروش موجوده که از نظر قیمت کاملا مقرون به صرفه و زیرقیمت واقعی این دستگاه ها هستند.تمامی سیستم ها به شرط آموزش کامل اپراتوری و تست زیرخاک خدمت خریدار ارائه میشه . دارای 2سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش هستند. عمق کاوش این دستگاه ها بالای 8 متر تضمین میکنم.و به شرط تست زیرخاک باب میل خریدار ارئه میدم. مجهز به سوپر سنسور قدرتمند و سیستم Live اسکن (اسکن زنده) و مشاهده تصاویر سه بعدی هستش.نرم افزار تحلیل و آنالیز کننده ی تصاویر هم نرم افزار معروف visulaizer که سیستم های اگزاماینر و محصولات okm با قیمت های نجومی از این برنامه استفاده میکنند هست.

دوستانی هم که طالب دستگاه های نقطه زن هستند.تمامی محصولات شرکت مینلب استرالیا و لورنز آلمان و گرت آمریکا به شرط اورجینال بودن و تست زیرخاک و آموزش کامل اپراتوری ارائه میدم . دستگاه های نقطه زن هم دارای 3سال گارانتی معتبر و 5سال خدمات پس از فروش میباشد .

از دوستان تقاضا میشه خواهشا فقظ و فقظ خریدار واقی pmخصوصی بده من درخدمتم .

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 8 خرداد1396 - 10:44pm

همیشه برایم جای سوال بوده که دوستانی که در تالار هایی بغیر از فروش دستگاه، پست میگذارند با هماهنگی مدیران بوده یا مدیران انجمن وقت رسیدگی به اینگونه امور را ندارند!

چهارشنبه 10 خرداد1396 - 2:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , mirhossein و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure