انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:21pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام

سلام من بالوپ ۳۵رو ی یه جای قدیمی زدم هم کد ۱تا۱۶میزنه gndرو۳ویک مترو چهل کار کردم هنوز هم نمودار نشون میده هم کد میزنه به نظرتون چی هست

چهارشنبه 17 شهریور1395 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
بابا نوشته است:
سلام من بالوپ ۳۵رو ی یه جای قدیمی زدم هم کد ۱تا۱۶میزنه gndرو۳ویک مترو چهل کار کردم هنوز هم نمودار نشون میده هم کد میزنه به نظرتون چی هست

به احتمال زياد ورق اهني زدي ولي به تفكيك اهميت نده حالت del 1 و gnd ٢ رو امتحان كن

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 18 شهریور1395 - 7:38am

ممنون جایی که جواب داده خونه های۳۰۰۰ ساله هست اگه ورق آلمینوم و آهنی اصلا از یک ونیم متر به پایین چی میخاد و روحالت دل ۱و۲هم جواب میده من جعبه فشنگ تو یک ونیم متری با لوپ ۳۵در آوردم البته کد ۳۵ اشیاآهنی کوچیک میزدچنان نمودار پر میکرد انگار تو یه وجبی هسته ولی تو یک و نینم به بالا بود البته z1 ۲۰۱۵دارم

جمعه 19 شهریور1395 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
شما یا اشتباه اپراتوری داری یا اشتباه بالانس یا اشتباه نقطه
لوپ 35 اگر فلزی تو عمق باشه و بزندش به شما کد نمیده چون توانایی کد دادن را نداره.بر مبنایی که شما یکو نیم متر رفتین پاین و باز هم همون کد رو دارین پس معلومه که جاتون اشتباهه
وبدلیل ضعف اپراتوری که دارین نتونستین هدف کاذبو تشخیص بدین

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 19 شهریور1395 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فكر نميكنم فرق z1 با بقيه مدل هاش انقدر باشه
در كل تفكيك فلزياب پالسي در حد ١٠ درصد هستش اونم من قبولش ندارم
تفكيك رو بيخيال شما هر چيزي تو عمق سنس كردي يا علي بگو و شروع به حفاري كن

شنبه 20 شهریور1395 - 9:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

افشین1 نوشته است:
arash111 نوشته است:
سلام کسی نماینده فلزباب استانبول میشناسه

با سلام. @};-
شرکت دپار تو استانبول نمایندگی فلزیابهای برتر رو داره! اینم سایتش:
http://www.depardetector.com/

موفق باشی @};-

سلام دوست عزیز من میخوام برم از استانبول بخرم . چندتا سوال داشتم کسی میتونه کمک کنه؟
1- آیا به اصل بودن دستگاه تو ترکیه و دستکاری نشدن اون میشه اعتماد کرد؟ چجوری لورنز اصل و از جعل و دستکاری ده تشخیص بدیم؟
2- من باهاشون انلاین چت کردم قیمت و میگن 5200 یورو تا 5100 هم راه میان.. ولی من موندم چجوری وارد کنم دستگاه رو؟؟ زمینی هوایی؟ چجوری بیارم داخل کشور؟ ایا قاچاقچی ها مورد اعتمادن؟ چقد میگیرن؟
ممنون میشم کسی که میدونه بهم اطلاع دقیق بده. :x :x :ymhug: :ymhug: :ymhug:

جمعه 28 آبان1395 - 9:26pm

سلام خدمت دوستان عزیز سیستم های مانند لورنز وقتی داریم کار میکنیم برای جنسهای عمیق تفکیک که ندارد و بوق هم نمیزند چنانجه برد دستگاه نباشد ایا باید از روی تغییرات صدای استانه یا تیک تیک فهمید که حنس در عمق هست و قدرت دستگاه نیست که بوق بزند یا تفکیک کند و ایا همین قطع و و صل شدن صدای دستگاه یا گاز خوردن دستگاه دلیلی بر وجود فلز یا مواد معدنی میباشد و باید چگونه تشخیص دهیم فلز میباشد یا ماده معدنی مانند بعضی اجرها ممنون از استادان عزیز بابت توضیح دادن به این موضوع حهت کمک به ابراتورهای تازه کار

یکشنبه 27 فروردین1396 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebenoore نوشته است:
سلام خدمت دوستان عزیز سیستم های مانند لورنز وقتی داریم کار میکنیم برای جنسهای عمیق تفکیک که ندارد و بوق هم نمیزند چنانجه برد دستگاه نباشد ایا باید از روی تغییرات صدای استانه یا تیک تیک فهمید که حنس در عمق هست و قدرت دستگاه نیست که بوق بزند یا تفکیک کند و ایا همین قطع و و صل شدن صدای دستگاه یا گاز خوردن دستگاه دلیلی بر وجود فلز یا مواد معدنی میباشد و باید چگونه تشخیص دهیم فلز میباشد یا ماده معدنی مانند بعضی اجرها ممنون از استادان عزیز بابت توضیح دادن به این موضوع حهت کمک به ابراتورهای تازه کار

تغيير كردن صداي استانه نشون دهنده اين هستش كه دستگاه به يك چيز واكنش نشون داده حالا اون چيز هم ميتونه جنس باشه هم ميتونه سنگ باشه و هم ميتونه جنس خاك و فاصله لوپ از سطح خاك باشه شما بايد با تمرين كردن بتونيد اينهارو تشخيص بدين

یکشنبه 27 فروردین1396 - 6:10pm

با سلام خدمت دوست عزیز یک سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید در یک محل که با لورنز دوستان کار میکردند در یک نقطه که دستگاه واکنش نشان میداد در کاهش و افزایش صدای استانه چند بار از چند جهت با لوپ یک متر در یک متر از روی هدف رد نمودیم دستگاه 2 الی 3 بوق سوت مانند شدید زد ایا امکان دارد هدف باشد یا برای مواد معدنی هم با لوپ بزرگ بوق لحظه ای شدید میزند خواهشمند از استادان عزیز راهنمایی نمایند ممنون از پاسختان

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebenoore نوشته است:
با سلام خدمت دوست عزیز یک سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید در یک محل که با لورنز دوستان کار میکردند در یک نقطه که دستگاه واکنش نشان میداد در کاهش و افزایش صدای استانه چند بار از چند جهت با لوپ یک متر در یک متر از روی هدف رد نمودیم دستگاه 2 الی 3 بوق سوت مانند شدید زد ایا امکان دارد هدف باشد یا برای مواد معدنی هم با لوپ بزرگ بوق لحظه ای شدید میزند خواهشمند از استادان عزیز راهنمایی نمایند ممنون از پاسختان

ماشالا سوالات رو در مكانهاي مختلف ميپرسيد ;;) در يكجا اعلام كنيد دوستان راهنمايي ميكنند به هر حال به سوالتون در اون يكي مكان پاسخ دادم :D

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 3:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: GMD , khoshkhahi1 , mikimaus , zagalo16 و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure