انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 8:01pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام پویا جان. عرض منم همینه که فلزیاب پالسی تا 5متر هم برد داره. در خصوص تست در هوا و فرقش با داخل خاک باید عرض کنم که اونقدرام که شما فرمودین اختلافش زیاد نیست چون با همون حلبی 15-15 از پشت یه تخت سنگ تست گرفتم حدود 1.60 راحت سنس کرد . خودتون بهتر میدونین که جنس سنگ خیلی سختتر از خاکه و نفوذش توی خاک راحتتره. حرف منم اینه که پالسی مثل لورنز خیلی بهتر از تصویریایی مثل okm هستش

جمعه 29 آذر1392 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
dust نوشته است:
سلام پویا جان. عرض منم همینه که فلزیاب پالسی تا 5متر هم برد داره. در خصوص تست در هوا و فرقش با داخل خاک باید عرض کنم که اونقدرام که شما فرمودین اختلافش زیاد نیست چون با همون حلبی 15-15 از پشت یه تخت سنگ تست گرفتم حدود 1.60 راحت سنس کرد . خودتون بهتر میدونین که جنس سنگ خیلی سختتر از خاکه و نفوذش توی خاک راحتتره. حرف منم اینه که پالسی مثل لورنز خیلی بهتر از تصویریایی مثل okm هستش

دوست عزیز
سنس کردن یه فلز از پشت یه تخته سنگ تفاوت زیادی با تست در هوا نداره ودر واقع مثل همونه.
شما اگه میخوای واقعا بدونی که برد فلان فلزیاب چقدره باید اونو در شرایط کاوش وجستجو تست کنی.منظورم اینه که مثلا همون فلز را در زیرخاک ودر یه عمق مشخص دفن نموده و بدون اینکه اپراتور از نقطه هدف اطلاع داشته باشه مثلا در یه مساحت 50 یا 100 متری بتونه اونو پیدا کنه.این هنره نه اون \:d/

جمعه 29 آذر1392 - 8:15pm

سلام در مورد اطلاع داشتن یا نداشتن من نظرم چیز دیگه ای اگر فلزیاب واقعا بخواد بزنه میزنه و اگر هم کارایی نداشته باشه شما چه جای اون رو بدونی چه ندونی نمیتونه اون جنس رو بزنه پس به این نکته توجه
داشته باشین و در مورد سنگ و یا خاک باید بگم خاک بدلیل خاصیت مغناطیسی زمین تستش فرق میکنه و باید حتما در زمین تست بشه بسیار دیده شده فلزیابی که در سنگ نفوذ داشته در خاک نیم متر هم
نفوذ نکرده حتی فلزیابی که ادعای فرکانس پایین بودن میکنه

دوشنبه 2 دی1392 - 4:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
اگر نقطه زني بتونه يك فلز جديد رو در زيرخاك در 1 متري بزنه ، همين جنس و اندازه فلز اگر مدت 100 سال يا بيشتر در خاك مونده باشه تا 1/70 الي 1/80 ميتونه بزنه ، يكي از دوستان با دستگاه لورنز يك فلزي به اندازه 10 سانت رو در عمق 1/5 متري از خاك بيرون آوردن و بعد از بيرون آمدن فلز روي هوا دستگاه رو بالانس كرده و دوباره فلز رو جلوي دستگاه گرفتن كه نهايت حدود 1 متر ميتونست بزنه ، مهم قدرت نفوذ فركانس دستگاه در خاك و ثبات سيستم بوده @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 2 دی1392 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام خدمت همه دوستان
نميخوام به کسي بي احترامي بشه ولي ميخواستم بدونيد ١۵ سال تو اين کار بودم و اگه اقاي جواديان رو دستگاه لورنز بدبخت کرده(با عرض معذرت) بنده رو هم همين دستگاههاي تصويري ظاهرفريب به همين روز انداخته ازرانبوت لوکاتورز بگير تا.... همين اخري که روريوسي تحفه okm باشه اقاي جواديان عزيز نميدونم شما با چه منطقي اين اسباب بازي رو تعريف ميکنيد يک سال هم عمرم با اين وسيله مزخرف عمرم و پولم رو هدردادم والله اينا به غيرازاب و حفره واهن به چيزي نميزنن وبه هيچ عنوان فلزات غيراهني روسنس نميکنن گول اين دستگاههاي مغناطيس سنج اشغالو نخوريد که فقط تبليغات و کلاهبرداريه

چهارشنبه 4 دی1392 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
afshin نوشته است:
باسلام خدمت همه دوستان
نميخوام به کسي بي احترامي بشه ولي ميخواستم بدونيد ١۵ سال تو اين کار بودم و اگه اقاي جواديان رو دستگاه لورنز بدبخت کرده(با عرض معذرت) بنده رو هم همين دستگاههاي تصويري ظاهرفريب به همين روز انداخته ازرانبوت لوکاتورز بگير تا.... همين اخري که روريوسي تحفه okm باشه اقاي جواديان عزيز نميدونم شما با چه منطقي اين اسباب بازي رو تعريف ميکنيد يک سال هم عمرم با اين وسيله مزخرف عمرم و پولم رو هدردادم والله اينا به غيرازاب و حفره واهن به چيزي نميزنن وبه هيچ عنوان فلزات غيراهني روسنس نميکنن گول اين دستگاههاي مغناطيس سنج اشغالو نخوريد که فقط تبليغات و کلاهبرداريه

برای من هم خدایی جای سواله ولی جناب جوادیان تایید میکنه محصولات okm رو!
ممکنه از تجربیات خودتون با فلزیاب های مختلف بگید؟ مخصوصا لورنز

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 5 دی1392 - 6:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد جان من با دستگاه هاي تصويري رانبوت, رور يوسي, کيو فايندر, رورسي تو, وساير دستگاههامثل اکيومتر, پالس استار2, پالسي دست سازخودم,گرت وردياب توماس, امنيترون, ومکانيکي کارکرده ام وبا کلي قرض و وام بيشترشونو خريدم مخصوصا تصويري هارو الان فقط قسطشون مونده به عهده من! ازکدوم يکي برات بگم؟

پنج شنبه 5 دی1392 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

afshin نوشته است:
جواد جان من با دستگاه هاي تصويري رانبوت, رور يوسي, کيو فايندر, رورسي تو, وساير دستگاههامثل اکيومتر, پالس استار2, پالسي دست سازخودم,گرت وردياب توماس, امنيترون, ومکانيکي کارکرده ام وبا کلي قرض و وام بيشترشونو خريدم مخصوصا تصويري هارو الان فقط قسطشون مونده به عهده من! ازکدوم يکي برات بگم؟

والا من دنبال تصویری نیستم ظاهرا شما بد جور زخم خورده این کاری واقعا متاسفم :(
من دنبال یک دستگاه پالسی هستم شما الان با چی کار میکنید؟
کدوم دستگاه لورنز رو کار کردی؟نظرت راجع بع به برد نهایی که ازش گرفتی و استفاده ازش برای پیدا کردن اهداف کوچیک در عمق کم چیه؟
در مورد گرت چه نظری داری الان یه مدل atx اومده که خیلی سروصدا کرده

جمعه 5 دی1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
afshin نوشته است:

والا من دنبال تصویری نیستم ظاهرا شما بد جور زخم خورده این کاری واقعا متاسفم :(
من دنبال یک دستگاه پالسی هستم شما الان با چی کار میکنید؟
کدوم دستگاه لورنز رو کار کردی؟نظرت راجع بع به برد نهایی که ازش گرفتی و استفاده ازش برای پیدا کردن اهداف کوچیک در عمق کم چیه؟
در مورد گرت چه نظری داری الان یه مدل atx اومده که خیلی سروصدا کرده

خط سوم عجب سوتی تابلویی داره :D

جمعه 6 دی1392 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
دوستان چنانچه فلزیاب لورنز ایکس5 یا 6 سوخته و غیر قابل استفاده دارند با قیمت توافقی خریدارم .

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 7 دی1392 - 6:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fibonacci , Google , بهراد و 191 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure