انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 9:48am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mey$aM نوشته است:
سلام آقا محمود
والا من متاسفانه اعتقادی به این ندارم که نمایندگی جنس غیر اصلی میفروشه..چون نماینده یعنی خود شرکت ! اینو میتونم بپذیرم که مثلا شاید کیفیت خود کارخانه مادر بد شده باشه یا مثل خیلی از موارد دیگه وظیفه تولید و مونتاژ قطعاتشو سپرده باشه به چین ولی تقلبی فروشی در نمایندگی با عقل جور در نمیاد ! چرا؟! چون وقتی خود سایت اصلی لورنز داره نماینده ها رو معرفی میکنه یعنی اعتماد کامل، یعنی پذیرش مسئولیت نمایندگی و ... اگه اینطور بود که شما میفرمایید تا الان ده ها گزارش تخلف باید برای شرکت لورنز ارسال میشد و درب این نمایندگی های متخلف تخته میشد ! فقط ما نیستیم که این دستگاه ها رو میخریم، خیلی از ترکها، اعراب منطقه مخصوصا عراق، سوریه و .. که مثل ما و حتی بیشتر از ما دارای دفینه هستن خریدار این نوع دستگاه ها هستن پس به هر حال دوتا گزارش تخلف هم که شده باید از توش در میومد

سلام. بنده ادای وظیفۀ اخلاقی کردم. به قول معروف آنچه شرط بلاغ بود گفتم. خواه .......
حال، شما میتونید بر اساس عقیدتون عمل کنید. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
ولی مطمئنی که اون قسمت از اعتقاداتتون که زیرشو خط کشیدم درسته؟؟؟؟

دوشنبه 12 بهمن1394 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
سلام. بنده ادای وظیفۀ اخلاقی کردم. به قول معروف آنچه شرط بلاغ بود گفتم. خواه .......
حال، شما میتونید بر اساس عقیدتون عمل کنید. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
ولی مطمئنی که اون قسمت از اعتقاداتتون که زیرشو خط کشیدم درسته؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
پیشنهاد شما چیه ؟

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

YDGARwe@ نوشته است:
از دوستان سوالی داشتم اگه کسی دستگاه لورنزz1 را از المان بگیره چطور وارد ایران کنه هر بزرگواری دقیق مبدونه لطف کنه راهنمای کنه سپاس گذارم

دوست عزیز جواب سوالتون رو میتونید با خوندن صفحات قبل همین تاپیک بگیرید

جمعه 30 بهمن1394 - 7:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر دوستان گرامی
صحبتهایی که در این گروه در مورد لورنز z1 گفته شده ادم را از فکر این دستگاه بیرون میبره ، حالا در رنج قیمیتی حدود پانزده تا بیست میلیون دستگاه مناسبی که هم از نظر عمق در حد لورنز بزنه و هم اینکه ثبات خوبی داشته باشه و تفکیک هم داشته باشه چی هست ؟

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 8:31pm

سلام من دستگاه لورنز زد وان دارم ولی نمیدونم چرا با حلقه ۳۵ عمق بالای ۲متر نمیزنه و بعضی وقتا هم صدای ضعیف میده تا حدودی نمودارم پر میکنه ولی عدد نمیده میشه رانماییم کنید Vahid.bt01@Gmail.com

پنج شنبه 20 اسفند1394 - 11:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
بابا نوشته است:
سلام من دستگاه لورنز زد وان دارم ولی نمیدونم چرا با حلقه ۳۵ عمق بالای ۲متر نمیزنه و بعضی وقتا هم صدای ضعیف میده تا حدودی نمودارم پر میکنه ولی عدد نمیده میشه رانماییم کنید Vahid.bt01@Gmail.com

دوست عزیز خسته نباشید
شما اگه تونستید با این لوپ 1.5 بزنید شاهکار کردید اونم در حد المپیک
عمق بالای 2 متر با فریم 1.1 و بزرگتر فقط ممکنه

پنج شنبه 20 اسفند1394 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
درضمن دستگاه وقتی عدد کداکتیویتی رو بشما میده ک فلز ب لوپ نزدیک باشه مثلا شما با لوپ کوچیکتون ی کاسه رو تو یک متری گرفتید و فقط سه خط پر میکنه اینجوری هیچوقت کد نمیده
باید گراف شما از نصف هم بیشتر پر بشه تا کد بده بهتون
تفکیک دستگاه تا نصف کل برد دستگاه هست

جمعه 21 اسفند1394 - 11:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشين
يه سئوال ما چند شب پيش يه مكانى رو باردياب محدودش رو مشخص كرديم و بعد با z1 نقطش رو در اورديم در حالى كه سيستم روgnd3 و فرك5 بود دستگاه يه خنجر اهنيه دسته برنجى رو تو ٢/٨٠ به خوبى سنس كرد ولى وقتى در اورديمش بيرون همون خنجر رو رو هوا كمتر سنس ميكرد دليلش چيه؟

جمعه 28 اسفند1394 - 6:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان كسى نيست كه تجربه اين كار رو داشته باشه؟

جمعه 28 اسفند1394 - 6:35pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
فلزات قدیمی که سالها در زیر خاک مدفون بوده اند ، به دور خود هاله ای تشکیل میدهند و حتی زمین اطراف خود را تحت تاثیر قرار میدهند . با وجود میدان مغناطیسی زمین ، این هاله نیز دارای بار و حتی قطبیت میشود . بخصوص برای فلزات آهنی
این فلز وقتی که توسط فلزیاب سنس میشود ، بعلت وجود این هاله ، حجم بیشتری را از خود نشان میدهد و از 10 تا 30 درصد و گاهی هم بیشتر ، به قدرت سنس فلز افزوده میشود .
این مقدار افزایش به عوامل مختلفی بستگی دارد :
- جنس فلز آهنی یا غیر آهنی
فلزات آهنی هاله ی قویتری ایجاد میکنند و قویتر سنس میشوند

- نوع خاک یا بستر مدفون
( مانند فلزی در خاک رس یا در ماسه یا در سنگ )
به ترتیب : فلزاتی که در خاک هستند ، قویتر سنس میشوند و درجه ی بعدی برای ماسه و در آخر فلزاتی که در سنگ هستند که فقط مقداری بهتر سنس میشوند
- میزان ارتباط فلز با خاک

مثلا : فلزی که مستقیم با خاک پوشانده شده و به خاک چسبیده یا فلزی که درون کوزه ای قرار دارد و مابین فلز و کوزه فضای خالی است .
فلزی که با خاک ارتباط مستقیم دارد قویتر سنس میشود

- میزان رطوبت یا خیسی زمین بستر
که هرچه خیس تر باشد ، قدرت بهتری ایجاد میشود و هر چه خشک تر باشد قدرت کمتر است

- میزان قدمت و پوسیدگی فلز مدفون که به عوامل بالا ربط مستقیم دارد .

مثلا فلز آهن در ارتباط با خاک و در رطوبت زیاد ، 3 عامل هستند که باعث قویترین سنسها میشوند .

با بیرون آمدن فلز از خاک ، زمین و هاله ، همراه فلز نیستند و میزان قدرت سنس ، نسبت به قبل از درآوردن از خاک ، بشدت کم میشود .
با توجه به اینکه : تست بعدی در هوا انجام میشود و باید فلزیاب در هوا بهتر از زمین بزند ، اما قدرت سنس فلز قدیمی بقدری زیاد است که این با وجود این قانون ، بازهم میزان این اختلاف ، چشمگیر است .

لا اله الا هو

جمعه 28 اسفند1394 - 7:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure